Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať - E1 (03.06.2017)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    M -12 C    W -12 C   
W -20     

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:51 1100
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 52:18 + 13:27 719
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 52:40 + 13:49 709
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 53:46 + 14:55 678
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 55:13 + 16:22 637
6 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 71:10 + 32:19 185
7 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 95:36 + 56:45 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 43:52 1100
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 45:43 + 1:51 1054
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 55:20 + 11:28 812
4 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 56:02 + 12:10 795
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 90:13 + 46:21 0
6 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 90:55 + 47:03 0

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:36 1100
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 42:28 + 0:52 1077
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 48:55 + 7:19 907
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 59:01 + 17:25 639
5 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 63:10 + 21:34 530
6 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 66:50 + 25:14 433
7 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 71:28 + 29:52 310
8 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 97:52 + 56:16 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 48:34 1100
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 52:30 + 3:56 1011
3 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:18 + 5:44 970
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 54:25 + 5:51 968
5 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 57:07 + 8:33 906
6 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 60:36 + 12:02 827
7 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:45 + 12:11 824
8 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 60:50 + 12:16 822
9 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:57 + 12:23 820
10 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 62:40 + 14:06 781
11 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 64:06 + 15:32 748
12 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 64:38 + 16:04 736
13 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:40 + 17:06 713
14 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:12 + 22:38 587
15 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 75:40 + 27:06 486
16 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:58 + 27:24 479
17 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 77:26 + 28:52 446
18 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 79:43 + 31:09 394
19 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 82:01 + 33:27 342
20 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 88:41 + 40:07 191
21 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 88:56 + 40:22 186
22 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 100:15 + 51:41 0
23 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 111:30 + 62:56 0
24 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 117:45 + 69:11 0
25 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 119:09 + 70:35 0
26 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 127:56 + 79:22 0

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 43:55 1100
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 50:19 + 6:24 940
3 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 59:22 + 15:27 713
4 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 61:13 + 17:18 667
5 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 65:39 + 21:44 556
6 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 68:37 + 24:42 481
7 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 75:56 + 32:01 298
8 Tomáš Hajduch TKE8003 Klub OB ATU Košice 83:14 + 39:19 115

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 81:42 1100
2 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 91:18 + 9:36 971
3 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 92:10 + 10:28 959
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DISK 0

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 63:00 1100
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:34 + 3:34 1038
3 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 76:56 + 13:56 857
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 40:28 1100
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 48:48 + 8:20 873
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 49:29 + 9:01 855
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 55:21 + 14:53 695
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 61:03 + 20:35 540
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:45 + 25:17 413
7 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 67:00 + 26:32 379
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 69:02 + 28:34 323
9 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 74:04 + 33:36 187

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 49:50 1100
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:13 + 4:23 1003
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:25 + 12:35 822
4 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 73:32 + 23:42 577
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 74:04 + 24:14 565
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 79:19 + 29:29 449
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 81:18 + 31:28 405
8 Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 93:28 + 43:38 137
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 96:01 + 46:11 81
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak DISK 0

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 43:34 1100
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 48:16 + 4:42 981
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:59 + 7:25 913
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 64:37 + 21:03 569
5 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 64:39 + 21:05 568
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 67:05 + 23:31 506
7 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 81:03 + 37:29 154

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 40:02 1100
2 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 42:06 + 2:04 1043
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 58:26 + 18:24 594
4 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 60:55 + 20:53 526
5 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 62:58 + 22:56 470
6 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 66:59 + 26:57 359

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 96:21 1100

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 60:45 1100
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 64:56 + 4:11 1024
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 67:30 + 6:45 978
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 69:22 + 8:37 944
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 73:31 + 12:46 869
6 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 75:27 + 14:42 834
7 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 77:27 + 16:42 798

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 46:15 1100
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 66:47 + 20:32 612
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 71:41 + 25:26 495
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 74:05 + 27:50 438
5 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 76:05 + 29:50 390
6 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 76:07 + 29:52 390
7 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 78:27 + 32:12 334

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 61:06 1100
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 61:18 + 0:12 1096
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 77:34 + 16:28 804
4 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:00 + 23:54 670
5 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 109:13 + 48:07 234
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 128:06 + 67:00 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 55:29 1100
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 59:33 + 4:04 1019
3 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 62:53 + 7:24 953
4 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 63:39 + 8:10 938
5 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 66:08 + 10:39 889
6 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 66:17 + 10:48 886
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 69:53 + 14:24 815
8 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:22 + 15:53 785
9 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 71:42 + 16:13 778
10 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 72:09 + 16:40 770
11 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:16 + 17:47 747
12 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 75:12 + 19:43 709
13 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 84:31 + 29:02 524
14 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 90:36 + 35:07 404
15 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 91:32 + 36:03 385
16 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 94:28 + 38:59 327
17 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 99:21 + 43:52 230
18 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 115:49 + 60:20 0

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:32 1100
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 66:16 + 0:44 1088
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 72:20 + 6:48 986
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 84:09 + 18:37 788

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 74:47 1100
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 75:32 + 0:45 1089
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 79:53 + 5:06 1025
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 96:59 + 22:12 773
5 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 130:41 + 55:54 278

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:41 1100
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:43 + 2:02 1063
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 64:58 + 4:17 1022
4 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 66:44 + 6:03 990
5 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 104:52 + 44:11 299
6 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 123:35 + 62:54 0

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 42:18 1100
2 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 47:35 + 5:17 963
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:08 + 9:50 844
4 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 55:08 + 12:50 766
5 Ema Jurašková TKE6453 Klub OB ATU Košice 71:46 + 29:28 334
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 72:01 + 29:43 327
7 Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 110:38 + 68:20 0

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 52:22 1100
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 53:39 + 1:17 1073
3 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:39 + 3:17 1031
4 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 63:14 + 10:52 872
5 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 68:43 + 16:21 757
6 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 74:58 + 22:36 625

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 53:45 1100
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 76:37 + 22:52 632
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 81:16 + 27:31 537

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 43:07 1100
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 49:15 + 6:08 944
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 83:50 + 40:43 61

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 21:47 700
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 22:57 + 1:10 663
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 26:51 + 5:04 537
4 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 28:16 + 6:29 492
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 31:01 + 9:14 403
6 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 31:30 + 9:43 388
7 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 34:54 + 13:07 279

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 55:43 700

W -20 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 55:29 1100
2 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 63:39 + 8:10 938
3 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 75:12 + 19:43 709
4 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 94:28 + 38:59 327