Prihlášky

Preteky: Trojkráľové parkové preteky 2018 (06.01.2018)

Počet prihlásených: 182

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open       N          RD        

M -10 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Patrik Gross SKS09AD Športový klub Sandberg 2114239 Áno 02.01.2018
Gregor Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017
Braňo Stančík SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017
Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017
Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 31.12.2017
Jakub Heriban SPE08AB Klub OB Sokol Pezinok Áno 02.01.2018
Samuel Bobovský SPE08AE Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017

M -12 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 4524 Áno 03.01.2018
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099592 Áno 02.01.2018
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 02.01.2018
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Áno 02.01.2018
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 02.01.2018
Jakub Berčík NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 31.12.2017
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 31.12.2017
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 307361 Áno 01.01.2018
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 02.01.2018

M -14 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 02.01.2018
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 02.01.2018
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 02.01.2018
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 02.01.2018
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 02.01.2018
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 31.12.2017
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 31.12.2017

M -16 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 02.01.2018
Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 232012 Áno 02.01.2018
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 02.01.2018
Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 2030952 Áno 02.01.2018
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 03.01.2018
Timotej Lučenič SPE03BD Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017

M -18 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 02.01.2018
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 02.01.2018

M 19- (23)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 307376 Áno 04.01.2018
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 02.01.2018
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 515478 Áno 02.01.2018
Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1402873 Áno 03.01.2018
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 02.01.2018
Jozef Kudla SKS8001 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 02.01.2018
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 02.01.2018
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 2095924 Áno 02.01.2018
Olexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 1301900 Áno 02.01.2018
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 876002 Áno 02.01.2018
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 02.01.2018
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 02.01.2018
Ľuboš Ančic VBA8101 ŠK VAZKA Bratislava 2051950 Áno 02.01.2018
Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 7204499 Áno 02.01.2018
Jan Mazak NER Klub OB Sokol Pezinok 2102811 Áno 03.01.2018
Ján Kianička NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 04.01.2018
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 02.01.2018
Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 338390 Áno 03.01.2018
Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 406926 Áno 03.01.2018
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 01.01.2018
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno 02.01.2018
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 31.12.2017
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 02.01.2018

M 40- (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 02.01.2018
Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104622 Áno 02.01.2018
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 02.01.2018
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Áno 02.01.2018
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 02.01.2018
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 02.01.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 02.01.2018
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 01.01.2018
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 975310 Áno 02.01.2018
Jozef Čierny NER Klub OB Sokol Pezinok 445618 Áno 03.01.2018
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 01.01.2018
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava Áno 04.01.2018

M 55- (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 407000 Áno 02.01.2018
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 02.01.2018
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 02.01.2018
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 02.01.2018
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno 02.01.2018
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 7206540 Áno 02.01.2018
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Áno 02.01.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 03.01.2018
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 01.01.2018
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 01.01.2018
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 2104604 Áno 31.12.2017
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 307364 Áno 31.12.2017

W -10 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 02.01.2018
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 02.01.2018
Maja Volkova Slávia Žilinská univerzita 502260 Áno 02.01.2018

W -12 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Patrícia Patassiová FBA17AE TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119192 Áno 02.01.2018
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 02.01.2018
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 31.12.2017
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 02.01.2018
Paulína Fitzová SPE0652 Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017
Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 219134 Áno 31.12.2017
Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 416720 Áno 03.01.2018

W -14 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 02.01.2018
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 02.01.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 02.01.2018
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Áno 02.01.2018
Anamária Šutková SKS05AC Športový klub Sandberg 2049989 Áno 02.01.2018
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 02.01.2018
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 02.01.2018
Bianka Halčínová SPE05AE Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 445625 Áno 01.01.2018

W -16 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 02.01.2018
Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 887631 Áno 01.01.2018

W -18 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 02.01.2018
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 02.01.2018

W 19- (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 02.01.2018
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 02.01.2018
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 02.01.2018
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 05.01.2018
Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 2008512 Áno 02.01.2018
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 02.01.2018
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Áno 03.01.2018
Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 1407869 Áno 01.01.2018
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 9999009 Áno 03.01.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 02.01.2018
Michaela Zedníčková SPE82AA Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 31.12.2017
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 31.12.2017
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 31.12.2017
Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 1399951 Áno 02.01.2018
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 31.12.2017
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 31.12.2017

W 40- (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012280 Áno 02.01.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 02.01.2018
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 02.01.2018
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 2049984 Áno 02.01.2018
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 02.01.2018
Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 2118101 Áno 02.01.2018
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno 02.01.2018
Edita Máčajová NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 1407846 Áno 31.12.2017
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 01.01.2018
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno 01.01.2018

W 55- (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 02.01.2018
Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 2051947 Áno 02.01.2018
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno 02.01.2018
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 02.01.2018
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 03.01.2018
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Áno 03.01.2018
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 31.12.2017
Beata Vávrová RBA5601 TJ Rapid Bratislava 682641 Áno 31.12.2017
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 307440 Áno 31.12.2017

Open (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 02.01.2018
Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095934 Áno 02.01.2018
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 02.01.2018
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 02.01.2018
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104621 Áno 02.01.2018
Jakub Mertan Športový klub Sandberg 2118102 Áno 02.01.2018
Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 2114240 Áno 02.01.2018
František Ondra SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017
Tomáš Charvát SPE Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 03.01.2018
Marek Vaňo NER Klub OB Sokol Pezinok 1919919 Áno 03.01.2018
René Vrábeľ NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Dušan Franců NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Žofia Pohronská NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Imrich Gulai NER Klub OB Sokol Pezinok 416757 Áno 03.01.2018
Matej Zenis NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Monika Babiaková SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Silvia Kutišová SPE73AA Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017
Monika Fintorová SPE76AC Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017

N (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Herndlhofer NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Katarína Gulai NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Barbora Ujvari NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018

RD (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 4522 Áno 03.01.2018
Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096213 Áno 02.01.2018
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Áno 02.01.2018
Maťko Jánoš SKS17AC Športový klub Sandberg 2079538 Áno 02.01.2018
Alex Luis Šutka SKS09AE Športový klub Sandberg 2079540 Áno 02.01.2018
Matúš Zedníček SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017
Viktor Ježík SPE Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 31.12.2017
Kristina Pavelekova SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 02.01.2018
Lenka Hrosovska SPE Klub OB Sokol Pezinok Áno 02.01.2018
Jakub Stankovič NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Oliver Herndlhofer NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Zina Máčajová NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Miki Šóš NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Ronja Šóšová NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Matilda Ujvari NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Kristof Ujvari NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 03.01.2018
Klára Polakovičová NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 04.01.2018
Ondrej Trgiňa NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.01.2018
Karolína Trgiňová NER Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.01.2018
Nela Bobovská SPE13AA Klub OB Sokol Pezinok Áno 31.12.2017
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 434822 Áno 01.01.2018