Výsledky

Preteky: Trojkráľové parkové preteky 2018

Etapa: Trojkráľové parkové preteky 2018 (06.01.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      Open       N          RD        

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gregor Ondra 17:24
2 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 25:01 + 7:37
3 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 25:03 + 7:39
4 Patrik Gross SKS09AD Športový klub Sandberg 25:18 + 7:54
5 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 49:52 + 32:28
6 Braňo Stančík 50:54 + 33:30

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 21:30
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 21:59 + 0:29
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 22:32 + 1:02
4 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 23:34 + 2:04
5 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:59 + 2:29
6 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 26:08 + 4:38
7 Jakub Berčík 27:46 + 6:16
8 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 29:08 + 7:38
9 Maksym Volkov VZA0701 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 37:28 + 15:58
10 Maximilián Janota FBA0701 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:55 + 70:25

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:52
2 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 49:32 + 10:40
3 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 49:49 + 10:57
4 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 52:30 + 13:38
5 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:37 + 24:45
6 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 70:56 + 32:04
7 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:20 + 39:28

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 28:09
2 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 39:19 + 11:10
3 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 40:01 + 11:52
4 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 43:19 + 15:10
5 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 46:50 + 18:41
Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 40:00
2 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 48:32 + 8:32

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:05
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 25:30 + 1:25
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 28:33 + 4:28
4 Jakub Vlažný 30:07 + 6:02
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:12 + 6:07
6 Roman Kučera TKE8301 Klub OB Akademik TU Košice 33:38 + 9:33
7 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 36:06 + 12:01
8 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 36:21 + 12:16
9 Olexander Volkov VZA8002 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 37:46 + 13:41
10 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 38:05 + 14:00
11 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 39:29 + 15:24
12 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 39:45 + 15:40
13 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 40:32 + 16:27
14 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 41:19 + 17:14
15 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 41:42 + 17:37
16 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 43:13 + 19:08
17 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 43:55 + 19:50
18 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 45:50 + 21:45
19 Jan Mazak 49:07 + 25:02
20 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 53:01 + 28:56
21 Ján Kianička 54:57 + 30:52
22 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 65:29 + 41:24
23 Pavol Uhrík 76:54 + 52:49
24 Vladislav Janota FBA7903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 107:55 + 83:50
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Günther Kroupa 31:39
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 31:57 + 0:18
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 35:09 + 3:30
4 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 36:18 + 4:39
5 Jozef Čierny 37:42 + 6:03
6 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 42:56 + 11:17
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 43:34 + 11:55
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 43:45 + 12:06
9 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:22 + 12:43
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 45:37 + 13:58
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:27 + 17:48
12 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 58:53 + 27:14
13 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 64:20 + 32:41

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 33:26
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 36:47 + 3:21
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:12 + 3:46
4 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 38:00 + 4:34
5 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 40:12 + 6:46
6 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 41:12 + 7:46
7 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:02 + 11:36
8 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 45:38 + 12:12
9 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:11 + 13:45
10 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:03 + 21:37
11 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:06 + 31:40
12 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 76:17 + 42:51

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maja Volkova 17:43
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 18:41 + 0:58
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 20:19 + 2:36

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 25:08
2 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 31:51 + 6:43
3 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 38:42 + 13:34
4 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 49:11 + 24:03

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:14
2 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 46:13 + 4:59
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 49:26 + 8:12
4 Anamária Šutková SKS05AC Športový klub Sandberg 50:15 + 9:01
5 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 50:49 + 9:35
6 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 51:27 + 10:13
7 Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 52:07 + 10:53
8 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 53:00 + 11:46
9 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 54:53 + 13:39
10 Patrícia Patassiová FBA17AE TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:21 + 30:07
11 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:51 + 30:37

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:43
2 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 53:37 + 22:54

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 37:04
2 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 40:05 + 3:01

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 30:59
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 31:55 + 0:56
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:38 + 1:39
4 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 33:06 + 2:07
5 Andrea Poštulková VZA9351 TJ Slávia Žilinská univerzita Žilina 33:55 + 2:56
6 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 34:05 + 3:06
7 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 34:20 + 3:21
8 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 37:39 + 6:40
9 Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 37:46 + 6:47
10 Daniela Botíková 37:56 + 6:57
11 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 38:23 + 7:24
12 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 38:49 + 7:50
13 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:17 + 9:18
14 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 40:20 + 9:21
15 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 41:32 + 10:33
16 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 50:12 + 19:13
17 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 53:09 + 22:10
18 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 53:37 + 22:38

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:52
2 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 41:21 + 3:29
3 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 42:38 + 4:46
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 43:25 + 5:33
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 50:29 + 12:37
6 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:22 + 16:30
7 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 54:55 + 17:03
8 Edita Máčajová 62:24 + 24:32
9 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 66:54 + 29:02
10 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 70:42 + 32:50

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 32:24
2 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 38:50 + 6:26
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 41:40 + 9:16
4 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 42:42 + 10:18
5 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 51:38 + 19:14
6 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:40 + 21:16
7 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 55:32 + 23:08
8 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 57:10 + 24:46
9 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 59:09 + 26:45
10 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 76:26 + 44:02

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Babiaková 30:16
2 Tomáš Charvát 35:04 + 4:48
3 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:18 + 6:02
4 Marek Vaňo 37:13 + 6:57
5 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 38:16 + 8:00
6 Ľubor Illek 42:19 + 12:03
7 Jakub Mertan 43:32 + 13:16
8 Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:39 + 13:23
9 Imrich Gulai 45:55 + 15:39
10 René Vrábeľ 46:49 + 16:33
11 Marián Mališ 46:51 + 16:35
12 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 48:09 + 17:53
13 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:29 + 18:13
14 Dušan Franců 49:01 + 18:45
15 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 49:26 + 19:10
16 František Ondra 49:54 + 19:38
17 Matej Zenis 50:35 + 20:19
18 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:01 + 23:45
19 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:36 + 27:20
20 Žofia Pohronská 67:15 + 36:59

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Lupová SPE7851 Klub OB Sokol Pezinok 19:08
2 Jana Herndlhofer 36:52 + 17:44
3 Katarína Gulai 38:21 + 19:13
4 Andrej Mališ 42:47 + 23:39
Jana Havlíková DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kristina Pavelekova 17:39
2 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:42 + 0:03
3 Jakub Grič 19:30 + 1:51
4 Kristof Ujvari 20:27 + 2:48
5 Matilda Ujvari 21:03 + 3:24
6 Zina Máčajová 22:02 + 4:23
7 Lenka Hrosovska 24:47 + 7:08
8 Alex Luis Šutka SKS09AE Športový klub Sandberg 24:59 + 7:20
9 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 29:46 + 12:07
10 Ondrej Trgiňa VBA0601 30:08 + 12:29
11 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 30:41 + 13:02
12 Karolína Trgiňová 32:14 + 14:35
13 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 32:38 + 14:59
14 Oliver Herndlhofer 38:59 + 21:20
15 Miki Šóš 41:23 + 23:44
16 Timotej Janota FBA0901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:26 + 25:47
17 Matúš Zedníček 44:09 + 26:30
18 Maťko Jánoš SKS17AC Športový klub Sandberg 44:16 + 26:37
19 Viktor Ježík 45:09 + 27:30
20 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 57:00 + 39:21
21 Ronja Šóšová 59:19 + 41:40
Filip Glézl DISK