Prihlášky

Preteky: Snežienky a machri, 5. kolo Sanasport Cup 2018 (17.03.2018)

Počet prihlásených: 220

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      MW-R       N          Open      

M -10 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 12.03.2018
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 12.03.2018
Michal Čaboun SPE2008 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 11.03.2018
Ján Varga SPE2108 Klub OB Sokol Pezinok Áno 11.03.2018
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 11.03.2018
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 02.03.2018
Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 11.03.2018
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 11.03.2018
Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 11.03.2018
Juraj Jakabovič SPE08BB Klub OB Sokol Pezinok 1407850 Áno 11.03.2018

W -10 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Áno 12.03.2018
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 2050000 Áno 12.03.2018
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 12.03.2018
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 12.03.2018
Jana Knaupová 02I08AA (HUN) Györ 7080716 Áno 08.03.2018
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 11.03.2018
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 11.03.2018

M -12 (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 12.03.2018
Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 12.03.2018
Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg Áno 13.03.2018
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099592 Áno 12.03.2018
Jonás Knaup 02I06AA (HUN) Györ 7060724 Áno 08.03.2018
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 02.03.2018
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 02.03.2018
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 11.03.2018
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 11.03.2018
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 11.03.2018
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 12.03.2018
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 2120014 Áno 11.03.2018
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 02.03.2018

W -12 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 12.03.2018
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 12.03.2018
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 12.03.2018
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 12.03.2018
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 11.03.2018
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 11.03.2018
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 1407860 Áno 11.03.2018
Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 416720 Áno 11.03.2018

M -14 (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 12.03.2018
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 12.03.2018
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 2079532 Áno 12.03.2018
Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 2114236 Áno 12.03.2018
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2079537 Áno 12.03.2018
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 12.03.2018
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 12.03.2018
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 12.03.2018
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Áno 12.03.2018
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 12.03.2018
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 02.03.2018
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 11.03.2018
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 2111091 Áno 12.03.2018
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 11.03.2018
Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 11.03.2018

W -14 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 13.03.2018
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 12.03.2018
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Áno 12.03.2018
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 12.03.2018
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 12.03.2018
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 12.03.2018
Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119192 Áno 12.03.2018
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 406940 Áno 11.03.2018
Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 11.03.2018
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 02.03.2018
Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 11.03.2018
Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 02.03.2018

M -16 (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 232012 Áno 12.03.2018
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 13.03.2018
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 12.03.2018
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 12.03.2018
Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 2114237 Áno 12.03.2018
Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 2114240 Áno 12.03.2018
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Áno 12.03.2018
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 2092467 Áno 12.03.2018
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 11.03.2018
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 02.03.2018
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 11.03.2018
Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 1407839 Áno 11.03.2018
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 02.03.2018
Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 11.03.2018

W -16 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 2118103 Áno 12.03.2018
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 12.03.2018
Michaela Jančovičová RBA0253 TJ Rapid Bratislava Áno 12.03.2018
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava Áno 12.03.2018
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 12.03.2018
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 11.03.2018
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 02.03.2018

M -18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 11.03.2018

W -18 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 12.03.2018
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 12.03.2018
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2118105 Áno 12.03.2018
Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116493 Áno 12.03.2018

M 19- (25)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 13.03.2018
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Áno 13.03.2018
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 13.03.2018
Matúš Trnovec VBA8801 ŠK VAZKA Bratislava 2010974 Áno 12.03.2018
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 9999903 Áno 12.03.2018
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 13.03.2018
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 12.03.2018
Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg Áno 12.03.2018
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 12.03.2018
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 307364 Áno 12.03.2018
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 12.03.2018
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 2045173 Áno 12.03.2018
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 12.03.2018
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 12.03.2018
Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2051380 Áno 12.03.2018
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 13.03.2018
Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012287 Áno 13.03.2018
Július Jánoška 01C83AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 13.03.2018
Ján Mazák 01C84AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2102811 Áno 04.03.2018
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 02.03.2018
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 02.03.2018
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 11.03.2018
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 1407835 Áno 11.03.2018
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 46290 Áno 02.03.2018
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 02.03.2018

W 19- (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 416596 Áno 13.03.2018
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 533303 Áno 13.03.2018
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 13.03.2018
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 2110806 Áno 12.03.2018
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 12.03.2018
Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 522004 Áno 12.03.2018
Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012289 Áno 13.03.2018
Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2111086 Áno 12.03.2018
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 12.03.2018
Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2012276 Áno 10.03.2018
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 09.03.2018
Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2110807 Áno 13.03.2018
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Áno 11.03.2018
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 02.03.2018
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 11.03.2018
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 11.03.2018
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 11.03.2018
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 11.03.2018
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 11.03.2018

M 40- (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 52667 Áno 12.03.2018
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 12.03.2018
Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg Áno 13.03.2018
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 12.03.2018
Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1771226 Áno 13.03.2018
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 12.03.2018
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 12.03.2018
Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104622 Áno 12.03.2018
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 975310 Áno 11.03.2018
Jan Knaup 02I77AA (HUN) Györ 8011177 Áno 08.03.2018
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 08.03.2018
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 02.03.2018
Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 1407847 Áno 12.03.2018

W 40- (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno 13.03.2018
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg Áno 12.03.2018
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 12.03.2018
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 12.03.2018
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 12.03.2018
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104621 Áno 12.03.2018
Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 897385 Áno 12.03.2018
Ivana Knaupová 02I78AA (HUN) Györ 780209 Áno 08.03.2018
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 4114241 Áno 13.03.2018
Edita Máčajová 01C75AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 06.03.2018
Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 46288 Áno 11.03.2018
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok Áno 11.03.2018
Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Áno 11.03.2018
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 11.03.2018

M 55- (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 533305 Áno 13.03.2018
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 12.03.2018
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 12.03.2018
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 12.03.2018
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 12.03.2018
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 12.03.2018
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 12.03.2018
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 02.03.2018
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 46289 Áno 11.03.2018
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 11.03.2018

W 55- (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 12.03.2018
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 12.03.2018
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 307440 Áno 12.03.2018
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 12.03.2018
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 11.03.2018
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Áno 11.03.2018

MW-R (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 12.03.2018
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2118102 Áno 12.03.2018
Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 2114239 Áno 12.03.2018
Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 8228888 Áno 12.03.2018
Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 307460 Áno 12.03.2018
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 12.03.2018
Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 4143 Áno 12.03.2018
Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2119191 Áno 12.03.2018
Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 13.03.2018
Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067242 Áno 12.03.2018
Anna Knaupová 02I14AA (HUN) Györ 7709 Áno 10.03.2018
Marek Jurčík 01C14AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2109753 Áno 13.03.2018
Lukáš Jurčík 01C13AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 13.03.2018
Hana Máčajová 01C11AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 06.03.2018
Adam Pikulík 01C10AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 11.03.2018
Katarína Jánošková 01C13AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 13.03.2018
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok Áno 11.03.2018
Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 11.03.2018
Alžbeta Ondrová SPE12AB Klub OB Sokol Pezinok Áno 11.03.2018
Ondrej Jakabovič SPE10AB Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 11.03.2018
Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 11.03.2018

N (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406979 Áno 13.03.2018
Eva Mazáková 01C84AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 04.03.2018
Kristína Čabounová SPE2005 Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 11.03.2018
Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 11.03.2018
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 02.03.2018

Open (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg Áno 12.03.2018
Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg Áno 12.03.2018
Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg Áno 12.03.2018
Agnesa Miklušová FBA7852 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1780120 Áno 13.03.2018
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 12.03.2018
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 12.03.2018
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 12.03.2018
Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116442 Áno 13.03.2018
Lukáš Lovás 01C18AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 11.03.2018
Alžbeta Lovásová 01C69AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 11.03.2018
Tomáš Pikulík 01C84AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 11.03.2018
Peter Barták 01C64AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 12.03.2018
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 416538 Áno 11.03.2018
Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 02.03.2018
František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 11.03.2018
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 02.03.2018