Výsledky

Preteky: Snežienky a machri, 5. kolo Sanasport Cup 2018

Etapa: Snežienky a machri, 5. kolo Sanasport Cup 2018 - E1 (17.03.2018)

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      MW-R       N          Open      

M -10 0.96 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 7:24
2 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 7:46 + 0:22
3 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 7:59 + 0:35
4 Maximilián Slatinský 8:10 + 0:46
5 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 8:47 + 1:23
6 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 9:16 + 1:52
7 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 9:18 + 1:54
8 Juraj Jakabovič SPE08BB Klub OB Sokol Pezinok 11:35 + 4:11
9 Michal Čaboun SPE2008 Klub OB Sokol Pezinok 12:46 + 5:22
10 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 22:32 + 15:08
11 Ján Varga SPE2108 Klub OB Sokol Pezinok 31:12 + 23:48

W -10 0.96 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 7:04
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 7:26 + 0:22
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 7:47 + 0:43
4 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 9:51 + 2:47
5 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 11:02 + 3:58

M -12 1.19 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 9:30
2 Jonás Knaup 2I06AA 9:33 + 0:03
3 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 10:19 + 0:49
4 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 10:22 + 0:52
5 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 10:40 + 1:10
6 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 12:34 + 3:04
7 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:38 + 3:08
8 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 12:45 + 3:15
9 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 13:49 + 4:19
10 Martin Vaško 14:23 + 4:53
11 Prutkay Patrik SKS0703 Športový klub Sandberg 14:34 + 5:04
12 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 15:41 + 6:11
13 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 16:47 + 7:17
14 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 20:51 + 11:21

W -12 1.19 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 10:04
1 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:04 + 0:00
3 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 10:44 + 0:40
4 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 12:36 + 2:32
5 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 13:44 + 3:40
6 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:55 + 4:51
7 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 17:43 + 7:39

M -14 1.92 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 13:40
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 14:04 + 0:24
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:54 + 1:14
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:54 + 3:14
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 17:17 + 3:37
6 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 18:35 + 4:55
7 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 19:40 + 6:00
8 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 19:59 + 6:19
9 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 20:03 + 6:23
10 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 20:05 + 6:25
11 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:11 + 7:31
12 Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 22:12 + 8:32
13 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 25:32 + 11:52
14 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:07 + 12:27
15 Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:20 + 22:40

W -14 1.53 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 13:25
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 13:43 + 0:18
3 Linda Legáthová SPE0552 Klub OB Sokol Pezinok 15:29 + 2:04
4 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 16:52 + 3:27
5 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 17:52 + 4:27
6 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 18:29 + 5:04
7 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 19:06 + 5:41
8 Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 19:18 + 5:53
9 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 24:11 + 10:46
Patrícia Patassiová FBA0554 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNF

M -16 2.33 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 18:21
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 19:15 + 0:54
3 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 19:38 + 1:17
4 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 19:57 + 1:36
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 21:22 + 3:01
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 22:03 + 3:42
7 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 22:45 + 4:24
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 23:50 + 5:29
9 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 23:56 + 5:35
10 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 24:30 + 6:09
11 Timotej Lučenič SPE0313 Klub OB Sokol Pezinok 30:56 + 12:35
12 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 40:07 + 21:46
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg DISK
Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg DISK

W -16 1.92 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:34
2 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 17:20 + 1:46
3 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 18:32 + 2:58
4 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 21:51 + 6:17
5 Michaela Jančovičová RBA0253 TJ Rapid Bratislava 22:28 + 6:54
6 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 23:15 + 7:41
7 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 24:12 + 8:38

M -18 2.56 km / 11 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 19:57
2 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 20:53 + 0:56

W -18 2.33 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 23:43
2 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 27:27 + 3:44
3 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 33:57 + 10:14

M 19- 2.94 km / 14 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 20:38
2 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:26 + 0:48
3 Matúš Trnovec VBA8801 ŠK VAZKA Bratislava 22:17 + 1:39
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 22:31 + 1:53
5 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:49 + 2:11
6 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:03 + 2:25
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 23:41 + 3:03
8 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 23:53 + 3:15
9 Hubert Ingr HBB8503 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:00 + 3:22
10 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 24:24 + 3:46
11 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 25:53 + 5:15
12 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 26:07 + 5:29
13 Jakub Jánoška 29:04 + 8:26
14 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 29:05 + 8:27
15 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 29:08 + 8:30
16 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:45 + 12:07
17 Július Jánoška 1C83AA 33:12 + 12:34
18 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 33:14 + 12:36
19 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:52 + 13:14
20 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 35:04 + 14:26
21 Marek Braun 36:42 + 16:04
22 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 39:21 + 18:43
23 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 43:10 + 22:32
24 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 43:41 + 23:03
25 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 43:49 + 23:11
26 Ján Mazák 1C84AA 44:42 + 24:04
27 Martin Orság 44:47 + 24:09
28 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 45:37 + 24:59
29 Martin Hóz 46:53 + 26:15
30 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 53:18 + 32:40
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava DISK

W 19- 2.56 km / 11 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:05
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 22:10 + 3:05
3 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 22:20 + 3:15
4 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:05 + 4:00
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 23:50 + 4:45
6 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 26:05 + 7:00
7 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:14 + 7:09
8 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 26:29 + 7:24
9 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:55 + 7:50
10 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 27:46 + 8:41
11 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 27:56 + 8:51
12 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 28:41 + 9:36
13 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 30:46 + 11:41
14 Ria Stančíková VIA8951 Viatoris 31:18 + 12:13
15 Michelle Skrúcana 34:05 + 15:00
16 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:19 + 15:14
17 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 37:50 + 18:45
18 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 38:57 + 19:52

M 40- 2.56 km / 11 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 21:44
2 Jan Knaup 2I77AA 22:58 + 1:14
3 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:48 + 2:04
4 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 24:12 + 2:28
5 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 25:52 + 4:08
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 26:12 + 4:28
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:49 + 5:05
8 Michal Patassi FBA6901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:59 + 7:15
9 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 30:24 + 8:40
10 Radoslav Kováč SKS77AC Športový klub Sandberg 31:07 + 9:23
11 Peter Borčin 32:04 + 10:20
12 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 34:43 + 12:59
13 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:55 + 13:11
14 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:20 + 13:36
15 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 36:00 + 14:16
16 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 42:43 + 20:59
17 Miroslav Kuník 54:57 + 33:13

W 40- 2.33 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 25:38
2 Ivana Knaupová 2I78AA 26:32 + 0:54
3 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 31:26 + 5:48
4 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 31:58 + 6:20
5 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 32:47 + 7:09
6 Ľubica Slatinská 1C76AA 32:53 + 7:15
7 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:59 + 8:21
8 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:42 + 11:04
9 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 36:47 + 11:09
10 Edita Máčajová 1C75AA 38:18 + 12:40
11 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 39:03 + 13:25
12 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 40:01 + 14:23
13 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:46 + 15:08
14 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 41:55 + 16:17

M 55- 2.33 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 23:46
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 26:23 + 2:37
3 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:28 + 2:42
4 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 27:04 + 3:18
5 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 35:47 + 12:01
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 37:06 + 13:20
7 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:35 + 13:49
8 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:12 + 22:26
Andreas Cart DISK

W 55- 1.92 km / 5 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 20:59
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 23:27 + 2:28
3 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:10 + 4:11
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 30:21 + 9:22
5 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 31:30 + 10:31
6 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 35:36 + 14:37

MW-R 0.96 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 8:59
2 Alexander Slatinský 9:15 + 0:16
3 Oliver Herndlhofer 9:41 + 0:42
4 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:46 + 1:47
5 Kristiana Orlíková 10:47 + 1:48
6 Hana Máčajová 1C11AA 11:32 + 2:33
7 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 11:35 + 2:36
8 Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 11:52 + 2:53
9 Katarína Jánošková 1C13AC 12:29 + 3:30
10 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 12:39 + 3:40
11 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:40 + 3:41
12 Ondrej Jakabovič SPE10AB Klub OB Sokol Pezinok 13:22 + 4:23
13 Lukáš Jurčík 1C13AA 13:45 + 4:46
14 Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:11 + 5:12
15 Matúš Zedníček SPE12AC Klub OB Sokol Pezinok 14:22 + 5:23
16 Alžbeta Ondrová SPE12AB Klub OB Sokol Pezinok 14:33 + 5:34
17 Matúš Chudík 14:36 + 5:37
18 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 16:06 + 7:07
19 Michaela Jurčíková 17:08 + 8:09
20 Adam Pikulík 1C10AD 17:09 + 8:10
21 Elenka Šabová 17:41 + 8:42
22 Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 19:30 + 10:31
23 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 21:10 + 12:11
24 Anna Knaupová 2I14AA 21:47 + 12:48
25 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:32 + 26:33
26 Lenka Mazáková 39:25 + 30:26

N 0.96 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 8:17
2 Jana Herndlhofer 8:39 + 0:22
3 Katarína Gulai 9:21 + 1:04
4 Marek Pobijak 14:55 + 6:38
5 Kristína Čabounová SPE2005 Klub OB Sokol Pezinok 16:21 + 8:04
6 Eva Mazáková 1C84AB 27:06 + 18:49
Juraj Jurčík DNF

Open 1.53 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Vaňo 12:21
2 Jozef Pelikán 13:22 + 1:01
3 René Vrábeľ 13:32 + 1:11
4 Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 13:41 + 1:20
5 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 14:45 + 2:24
6 Imrich Gulai 14:49 + 2:28
7 Matej Ženiš 15:46 + 3:25
8 Martin Dajča 16:29 + 4:08
9 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:42 + 4:21
10 Lukáš Lovás 1C18AA 17:55 + 5:34
11 František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 18:13 + 5:52
12 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:02 + 8:41
13 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 21:04 + 8:43
14 Tomáš Pikulík 1C84AC 21:12 + 8:51
15 Peter Barták 1C64AA 21:30 + 9:09
16 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 22:44 + 10:23
17 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:01 + 10:40
18 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 26:32 + 14:11
19 Alžbeta Lovásová 1C69AA 26:42 + 14:21
20 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 30:12 + 17:51
Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg DISK