Výsledky

Preteky: Jesenná cena Rapidu 9. kolo Sanasport Cup 2018

Etapa: Jesenná cena Rapidu 11. kolo Sanasport Cup 2018 - E1 (14.10.2018)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      N          RD         Open      

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 17:07
2 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 17:14 + 0:07
3 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 20:18 + 3:11
4 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 20:58 + 3:51
5 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 27:41 + 10:34
6 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 32:42 + 15:35
7 Maximilián Slatinsky XXX 33:22 + 16:15
Matúš Vaňo XXX DISK

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 16:56
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 17:50 + 0:54
3 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:04 + 1:08
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 23:57 + 7:01
5 Dávid Cisár SPE Klub OB Sokol Pezinok 25:59 + 9:03
6 Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:02 + 11:06
7 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 29:30 + 12:34
8 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 34:22 + 17:26
9 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 48:08 + 31:12
10 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 49:55 + 32:59
11 Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 50:44 + 33:48
12 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 60:12 + 43:16
13 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 68:54 + 51:58
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 27:35
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 27:49 + 0:14
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 30:55 + 3:20
4 Jakub Berčík SKS0504 Športový klub Sandberg 48:26 + 20:51
5 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 52:00 + 24:25
6 Marek Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 57:07 + 29:32
7 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 70:59 + 43:24
8 Jakub Mozolík SPE0502 Klub OB Sokol Pezinok 78:43 + 51:08
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DISK
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 28:42
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 32:26 + 3:44
3 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 42:45 + 14:03
4 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 43:03 + 14:21
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 44:54 + 16:12

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 47:01
2 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 55:36 + 8:35
3 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 55:48 + 8:47
4 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 72:13 + 25:12
5 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 77:57 + 30:56

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 51:00
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 55:07 + 4:07
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 56:59 + 5:59
4 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 57:56 + 6:56
5 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 63:55 + 12:55
6 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:02 + 19:02
7 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 70:34 + 19:34
8 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 72:00 + 21:00
9 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 77:30 + 26:30
10 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 79:15 + 28:15
11 Ján Mazák 01C84AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 87:18 + 36:18
12 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 92:58 + 41:58
13 Martin Orsag XXX 112:28 + 61:28
14 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 123:51 + 72:51
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 52:15
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 55:41 + 3:26
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 56:05 + 3:50
4 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:24 + 9:09
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 61:54 + 9:39
6 Rastislav Dokupil SKS74AA Športový klub Sandberg 69:34 + 17:19
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 70:23 + 18:08
8 Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 73:33 + 21:18
9 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:56 + 22:41
10 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 82:00 + 29:45
11 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 82:59 + 30:44
12 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:43 + 37:28
13 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 91:12 + 38:57
14 Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 106:10 + 53:55
15 Marek Sedliak XXX 133:50 + 81:35
16 Roman Butora XXX 136:52 + 84:37

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 50:44
2 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 52:24 + 1:40
3 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:57 + 14:13
4 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 67:08 + 16:24
5 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:19 + 19:35
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 16:35
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 16:36 + 0:01
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 17:38 + 1:03
4 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 20:53 + 4:18
5 Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 23:05 + 6:30
6 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 23:09 + 6:34

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 19:22
2 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 24:58 + 5:36
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 37:51 + 18:29
4 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 50:17 + 30:55
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:28
2 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 29:10 + 6:42
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 30:49 + 8:21
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 31:22 + 8:54
5 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 32:35 + 10:07
6 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 35:45 + 13:17
7 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 37:30 + 15:02
8 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 37:59 + 15:31
9 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:50 + 16:22
10 Bianka Halčínová SPE0554 Klub OB Sokol Pezinok 56:43 + 34:15
11 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 70:07 + 47:39
12 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 72:08 + 49:40

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 31:36
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 33:52 + 2:16
3 Michaela Patassiova FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:29 + 4:53
4 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 36:48 + 5:12
5 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 38:47 + 7:11
6 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 42:38 + 11:02
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg DISK

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 44:33
2 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 51:12 + 6:39

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 54:52
2 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 57:36 + 2:44
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 58:08 + 3:16
4 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 63:45 + 8:53
5 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 64:53 + 10:01
6 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 69:16 + 14:24
7 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 79:55 + 25:03
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 91:47 + 36:55
9 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:21 + 38:29
10 Michelle Skrucana XXX 95:42 + 40:50
11 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 98:04 + 43:12
12 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 102:57 + 48:05
13 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita Žilina 128:33 + 73:41
Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 44:32
2 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 46:16 + 1:44
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 47:12 + 2:40
4 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:58 + 8:26
5 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 54:15 + 9:43
6 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 55:52 + 11:20
7 Ĺubica Slatinská XXX 62:45 + 18:13
8 Zuzana Siposova XXX 64:34 + 20:02
9 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 67:36 + 23:04
10 Monika Fintorová SPE7653 Klub OB Sokol Pezinok 70:28 + 25:56
11 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 87:20 + 42:48
12 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 128:43 + 84:11

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 52:57
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 58:23 + 5:26
3 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 76:53 + 23:56
4 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 85:28 + 32:31

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 19:09
2 Mária Bellušová XXX 32:20 + 13:11
3 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 32:58 + 13:49
4 Matej Sedliak XXX 43:29 + 24:20
5 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 45:48 + 26:39
6 Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:18 + 29:09
7 Hana Vikarova XXX 49:56 + 30:47
8 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 52:22 + 33:13
9 Svetlana Puls XXX 58:10 + 39:01
10 Eva Golasova XXX 59:29 + 40:20
11 Iveta Bobovská SPE Klub OB Sokol Pezinok 61:31 + 42:22
12 Jakub Jelínek SPE0312 Klub OB Sokol Pezinok 67:10 + 48:01
13 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 73:11 + 54:02
14 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 75:30 + 56:21
15 Priska Kasza FBA78AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:41 + 56:32
16 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 75:43 + 56:34
Martina Sedliakova XXX DISK
Henrieta Libantová CNR ŠK Cart print Nitra DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 15:45
2 Tomas Cisar XXX 20:56 + 5:11
3 Martin Molnár SPE Klub OB Sokol Pezinok 25:08 + 9:23
4 De Flaes Gwen Van CNR ŠK Cart print Nitra 26:08 + 10:23
5 Alexandra Sedliakova XXX 26:30 + 10:45
6 Jakub Dolný SPE Klub OB Sokol Pezinok 27:03 + 11:18
7 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 28:49 + 13:04
8 Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 30:21 + 14:36
9 Alexander Slatinský XXX 32:13 + 16:28
10 Hana Kratka XXX 32:53 + 17:08
11 Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:43 + 17:58
12 Katarina Knížová XXX 33:54 + 18:09
13 Boris Kocúr FBA1004 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:16 + 19:31
14 De Flaes Alexandre Van CNR ŠK Cart print Nitra 35:28 + 19:43
15 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 36:50 + 21:05
16 Barbora Kocúrová FBA1251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:41 + 21:56
17 Michal Skrabak XXX 46:52 + 31:07
18 Anna Mazáková XXX 48:46 + 33:01
19 Alan Sýkora FBA1202 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:03 + 33:18
20 Martin Marian Jánoš SKS1002 Športový klub Sandberg 51:33 + 35:48
21 Amelia Hubalova XXX 59:59 + 44:14

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marek Vaňo XXX 41:23
2 Ilja Bartos XXX 42:28 + 1:05
3 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 45:29 + 4:06
4 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 48:42 + 7:19
5 Adela Cori XXX 51:30 + 10:07
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 53:00 + 11:37
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 57:55 + 16:32
8 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:37 + 19:14
9 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 66:08 + 24:45
10 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 71:12 + 29:49
11 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:24 + 30:01
12 René Vrábeľ XXX 72:08 + 30:45
13 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 122:26 + 81:03