Prihlášky podľa kategórií

Preteky: Majstrovstvá SR na strednej trati (15.06.2019)

Kategória: M 21- E

 

M 21- E (35)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Roman Zbranek 01T88AA (CZE) SKOB Zlín 8422248 Áno 07.06.2019
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno 31.05.2019
Lukas Bernatik (CZE) RUNARI Beskydy 2800327 Áno 31.05.2019
Jaromir Mielec AOP9701 (CZE) Orientacni beh Opava 515123 Áno 31.05.2019
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno 31.05.2019
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 31.05.2019
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 31.05.2019
Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 515190 Áno 30.05.2019
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 30.05.2019
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 2128442 Áno 30.05.2019
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 30.05.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 31.05.2019
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 30.05.2019
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 30.05.2019
Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 30.05.2019
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 30.05.2019
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 30.05.2019
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 30.05.2019
Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 1242528 Áno 30.05.2019
Andrej Paulen Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 02.06.2019
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 8004342 Áno 29.05.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno 29.05.2019
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 416544 Áno 29.05.2019
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 29.05.2019
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 29.05.2019
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 29.05.2019
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 2051350 Áno 29.05.2019
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 515155 Áno 27.05.2019
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406952 Áno 27.05.2019
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8680573 Áno 31.05.2019
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7698697 Áno 30.05.2019
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 26.05.2019
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 46290 Áno 30.05.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 29.05.2019
Stanislav Mokrý 02S92AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 8660442 Áno 06.05.2019