Prihlášky

Preteky: Majstrovstvá SR na strednej trati (15.06.2019)

Počet prihlásených: 382

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    M 70- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 65- E    M -10 C    M -12 C    W -10 C    W -12 C    N          K3         MW-R      

M -14 E (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marin Chudik BFM0604 (CZE) Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek (SKOBFM) 2087511 Áno 31.05.2019
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 30.05.2019
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 2133074 Áno 30.05.2019
Gabriel Legáth KYS0502 Klub OB Kysak 406982 Áno 30.05.2019
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 30.05.2019
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 30.05.2019
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078492 Áno 30.05.2019
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 30.05.2019
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 30.05.2019
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 30.05.2019
Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2134365 Áno 30.05.2019
Oliver Istenik Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 31.05.2019
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2045214 Áno 31.05.2019
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 8071317 Áno 31.05.2019
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 2051356 Áno 29.05.2019
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 29.05.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 31.05.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 31.05.2019
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 30.05.2019

M -16 E (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 30.05.2019
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 30.05.2019
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 30.05.2019
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno 30.05.2019
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 30.05.2019
Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Áno 30.05.2019
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 31.05.2019
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 7210250 Áno 31.05.2019
Vratko Pravňan VZA0303 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 416904 Áno 31.05.2019
Matej Budínsky VZA0304 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 411486 Áno 31.05.2019
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 1408128 Áno 29.05.2019
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 29.05.2019
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 2008508 Áno 29.05.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 29.05.2019
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 29.05.2019
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 31.05.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 30.05.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 30.05.2019
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 31.05.2019

M -18 E (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno 03.06.2019
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 2008502 Áno 31.05.2019
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 31.05.2019
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 30.05.2019
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 30.05.2019
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 31.05.2019
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 29.05.2019
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 30.05.2019
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 8100080 Áno 30.05.2019
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno 31.05.2019

M 21- E (35)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Roman Zbranek 01T88AA (CZE) SKOB Zlín 8422248 Áno 07.06.2019
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno 31.05.2019
Lukas Bernatik (CZE) RUNARI Beskydy 2800327 Áno 31.05.2019
Jaromir Mielec AOP9701 (CZE) Orientacni beh Opava 515123 Áno 31.05.2019
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 8667959 Áno 31.05.2019
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 31.05.2019
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 31.05.2019
Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 515190 Áno 30.05.2019
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 30.05.2019
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 2128442 Áno 30.05.2019
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 30.05.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 31.05.2019
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 30.05.2019
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 30.05.2019
Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 30.05.2019
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 30.05.2019
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 30.05.2019
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 30.05.2019
Tomáš Rusňák SSN86AA KOB Čingov Spišská Nová Ves 1242528 Áno 30.05.2019
Andrej Paulen Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 02.06.2019
Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 8004342 Áno 29.05.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno 29.05.2019
Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 416544 Áno 29.05.2019
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 8656741 Áno 29.05.2019
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 29.05.2019
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 29.05.2019
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 2051350 Áno 29.05.2019
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 515155 Áno 27.05.2019
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406952 Áno 27.05.2019
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8680573 Áno 31.05.2019
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7698697 Áno 30.05.2019
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 26.05.2019
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 46290 Áno 30.05.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 8303074 Áno 29.05.2019
Stanislav Mokrý 02S92AA (CZE) SK Žabovřesky Brno 8660442 Áno 06.05.2019

M 35- E (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 307258 Áno 30.05.2019
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno 30.05.2019
Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104597 Áno 07.06.2019
Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012287 Áno 30.05.2019
Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 307299 Áno 31.05.2019
Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 2032179 Áno 29.05.2019
Martin Bednarik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 28.05.2019
Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2032618 Áno 27.05.2019
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 21.05.2019

M 40- E (19)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 1771230 Áno 31.05.2019
Michal Bartak 01M78AA Sokol Pezinok Áno 31.05.2019
Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 2106750 Áno 30.05.2019
Ľudovít Pavela KYS7501 Klub OB Kysak 8004354 Áno 30.05.2019
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 30.05.2019
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 30.05.2019
Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 445617 Áno 30.05.2019
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 2120021 Áno 30.05.2019
Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 416806 Áno 30.05.2019
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 30.05.2019
Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1771226 Áno 30.05.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 30.05.2019
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 30.05.2019
Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 2031334 Áno 30.05.2019
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8629471 Áno 27.05.2019
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2126379 Áno 27.05.2019
Milan Škarvada HBB7401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138233 Áno 14.06.2019
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Áno 28.05.2019
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 29.05.2019

M 45- E (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 2012279 Áno 31.05.2019
Martin Urbanek (CZE) RUNARI Beskydy 2143366 Áno 07.06.2019
Mastela Rafal (CZE) OB Havířov 2032312 Áno 31.05.2019
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 03.06.2019
Jozef Bačík 07R70AA Kysucke Nove Mesto Áno 31.05.2019
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 31.05.2019
Martin Hujduš KYS72AA Klub OB Kysak 416706 Áno 03.06.2019
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 30.05.2019
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 30.05.2019
Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 30.05.2019
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078490 Áno 30.05.2019
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 30.05.2019
Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 2051301 Áno 29.05.2019
Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 2051422 Áno 29.05.2019
Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 1407863 Áno 30.05.2019
edo brit 07J63AA (ISR) Technion carmel 2071077 Áno 20.04.2019

M 50- E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Honza Holec (CZE) SKOB Ostrava 9101189 Áno 31.05.2019
Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 2049986 Áno 30.05.2019
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno 31.05.2019
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno 30.05.2019
Jaromír Mielec 09C69AA (CZE) OOB TJ Baník Ostrava 515430 Áno 30.05.2019
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307386 Áno 31.05.2019
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 31.05.2019
Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307385 Áno 30.05.2019
Miroslav Istenik Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 31.05.2019
Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 920651 Áno 29.05.2019
Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 2025332 Áno 29.05.2019
Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 2051411 Áno 29.05.2019

M 55- E (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406954 Áno 31.05.2019
Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406939 Áno 31.05.2019
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Áno 31.05.2019
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 416747 Áno 31.05.2019
Ján Košut 02K63AA ROB klub KYSUCA n.o. 1409500 Áno 31.05.2019
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno 30.05.2019
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 30.05.2019
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 30.05.2019
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 30.05.2019
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416561 Áno 30.05.2019
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 29.05.2019
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 307290 Áno 29.05.2019
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 8639460 Áno 29.05.2019
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 29.05.2019
Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 416524 Áno 05.05.2019

M 60- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jiri Rysavy (CZE) TJ Opava 2049558 Áno 31.05.2019
Vlastimil Mutina (CZE) Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek (SKOBFM) 2113057 Áno 31.05.2019
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 30.05.2019
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 30.05.2019
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 8100017 Áno 30.05.2019
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 30.05.2019
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno 30.05.2019
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 8017120 Áno 29.05.2019
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 307265 Áno 29.05.2019
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 29.05.2019
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 21.05.2019

M 65- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Áno 31.05.2019
Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 307365 Áno 30.05.2019
Miroslav Sikora (CZE) Baník Ostrava 2102807 Áno 31.05.2019
Eduard Weiszer TKE5301 Klub OB ATU Košice 8017121 Áno 29.05.2019
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 416528 Áno 29.05.2019
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 2032193 Áno 29.05.2019
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 05.05.2019

M 70- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
MIlan Hanak FSP3400 (CZE) VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51964 Áno 31.05.2019
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 30.05.2019
Vlastimil Dvorak (CZE) Baník Ostrava 51370 Áno 29.05.2019
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 05.05.2019

W -14 E (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno 31.05.2019
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 416705 Áno 31.05.2019
Júlia Pavelová KYS0651 Klub OB Kysak 7207860 Áno 30.05.2019
Bianka Hujdušová KYS06AB Klub OB Kysak 416526 Áno 03.06.2019
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 2120024 Áno 30.05.2019
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 2017100 Áno 30.05.2019
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 30.05.2019
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 30.05.2019
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 30.05.2019
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 307373 Áno 31.05.2019
Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno 31.05.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 28.05.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 30.05.2019

W -16 E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 30.05.2019
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 31.05.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 30.05.2019
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2045213 Áno 31.05.2019
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032200 Áno 29.05.2019
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 2051329 Áno 29.05.2019
Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 2051418 Áno 29.05.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 30.05.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 28.05.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 02.06.2019
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 31.05.2019

W -18 E (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alzbeta Janatikova (CZE) RUNARI Beskydy 49485 Áno 31.05.2019
Tereza Urbankova (CZE) RUNARI Beskydy 2143388 Áno 07.06.2019
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 7212125 Áno 30.05.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 30.05.2019
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 30.05.2019
Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 1399951 Áno 30.05.2019
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078491 Áno 30.05.2019
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8670509 Áno 30.05.2019
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 8017122 Áno 29.05.2019
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 29.05.2019
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 29.05.2019
Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 2066095 Áno 05.05.2019

W -20 E (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2008504 Áno 31.05.2019
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 29.05.2019
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno 02.06.2019

W 21- E (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Iva Kavánková 01T97AB (CZE) SKOB Zlín 8654917 Áno 07.06.2019
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416753 Áno 31.05.2019
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 8122122 Áno 31.05.2019
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 30.05.2019
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 30.05.2019
Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012289 Áno 30.05.2019
Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 515451 Áno 31.05.2019
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 29.05.2019
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 8240596 Áno 29.05.2019
Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 406976 Áno 29.05.2019
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 27.05.2019
Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7200183 Áno 27.05.2019
Terézia Kopčíková SPE9255 Klub OB Sokol Pezinok 219105 Áno 31.05.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 8660504 Áno 29.05.2019

W 35- E (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 31.05.2019
Pavla Chudikova (CZE) Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek (SKOBFM) 2087514 Áno 31.05.2019
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 31.05.2019
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 30.05.2019
Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 307294 Áno 30.05.2019
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 31.05.2019
Valéria Marko TKE7952 Klub OB ATU Košice 2051410 Áno 29.05.2019

W 40- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Petra Klose (CZE) RUNARI Beskydy 49482 Áno 01.06.2019
Hana Svidrnochova (CZE) TJ Opava 7210910 Áno 31.05.2019
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno 30.05.2019
Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 307269 Áno 30.05.2019
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 31.05.2019
Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 9201324 Áno 30.05.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 30.05.2019
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 30.05.2019
Martina Breinerová TKE7652 Klub OB ATU Košice 2051442 Áno 29.05.2019
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 9817 Áno 28.05.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 1888444 Áno 02.06.2019

W 45- E (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sarka Bernatikova (CZE) RUNARI Beskydy 49487 Áno 31.05.2019
Jana Rehakova (CZE) Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek (SKOBFM) 2113071 Áno 31.05.2019
Sarka Kasparova AOP7251 (CZE) Orientacni beh Opava 52295 Áno 31.05.2019
Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 2102543 Áno 30.05.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 30.05.2019
Jela Furuczová FBA7151 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 511235 Áno 30.05.2019
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 9200733 Áno 30.05.2019
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2092412 Áno 30.05.2019
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 30.05.2019
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 31.05.2019
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 416557 Áno 31.05.2019
Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 2023819 Áno 29.05.2019
Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 2051441 Áno 29.05.2019
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 29.05.2019
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno 27.05.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 1407858 Áno 30.05.2019
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 31.05.2019

W 50- E (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Silvia Vricanova (CZE) OB Havířov 1426051 Áno 31.05.2019
Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 897385 Áno 31.05.2019
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 30.05.2019
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 30.05.2019
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno 30.05.2019
Mária Kováčová 03V67AA Klub OB Metropol Košice Áno 30.05.2019
Eva Nemkyová 03V66AA Klub OB Metropol Košice Áno 30.05.2019
Elena Mielcová 09C69AB (CZE) OOB TJ Baník Ostrava 896961 Áno 30.05.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 30.05.2019
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 2032145 Áno 29.05.2019
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 416733 Áno 29.05.2019

W 55- E (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno 30.05.2019
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 8400039 Áno 30.05.2019
Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 30.05.2019
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 307378 Áno 29.05.2019
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 21.05.2019
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 05.05.2019

W 60- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 30.05.2019
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno 30.05.2019
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 29.05.2019
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 29.05.2019

W 65- E (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 8350835 Áno 31.05.2019
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 416514 Áno 31.05.2019
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 29.05.2019
Edita Miartušová ZMT5452 Klub OB Martin Áno 31.05.2019

M -10 C (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 30.05.2019
Michal Paulus Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 31.05.2019
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 2092368 Áno 31.05.2019
Michal Surovčík VZA0902 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423313 Áno 31.05.2019
Samuel Mojžiš Klub OB ATU Košice 416755 Áno 28.05.2019
David Ben Peretz Klub OB ATU Košice 362921 Áno 28.05.2019
Michal Marko TKE0901 Klub OB ATU Košice 2051413 Áno 29.05.2019
Gregor Halás TKE0902 Klub OB ATU Košice 2051445 Áno 29.05.2019
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 30.05.2019

M -12 C (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľudovít Pavela KYS0801 Klub OB Kysak 7207863 Áno 30.05.2019
Matias Hujduš KYS08AC Klub OB Kysak 416766 Áno 03.06.2019
Tomáš Legáth KYS09AA Klub OB Kysak 416738 Áno 30.05.2019
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 30.05.2019
Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 307361 Áno 30.05.2019
Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116472 Áno 30.05.2019
Adam Chládek Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 31.05.2019
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423311 Áno 31.05.2019
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423312 Áno 31.05.2019
Martin Surovčík VZA0703 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 1423314 Áno 31.05.2019
Jonáš Čief HBB0701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2125318 Áno 27.05.2019
Milan Trenčan HBB0703 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2138226 Áno 27.05.2019
Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550660 Áno 27.05.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 02.06.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 29.05.2019
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 31.05.2019
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 31.05.2019
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2129220 Áno 31.05.2019
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 2136737 Áno 30.05.2019
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 31.05.2019

W -10 C (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2112736 Áno 31.05.2019
Nela Svidrnochova (CZE) TJ Opava 2060211 Áno 31.05.2019
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 30.05.2019
Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116441 Áno 30.05.2019
Paulína Šoltésová KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 31.05.2019
Veronika Bobovská SPE1051 Klub OB Sokol Pezinok 2129202 Áno 31.05.2019

W -12 C (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 30.05.2019
Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1070429 Áno 30.05.2019
Lucia Patkova Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 01.06.2019
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 8071305 Áno 31.05.2019
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 502260 Áno 31.05.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 502256 Áno 31.05.2019
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 27.05.2019

N (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miriam Buršíková 05X77AA neregistrovaní Áno 02.06.2019
Radka Repáčová EBB9851 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2143357 Áno 12.06.2019
Michael Chudik (CZE) Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek (SKOBFM) 2087516 Áno 31.05.2019
Dana Pompurová TBB ŠK Terezka Banská Bystrica Áno 31.05.2019
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 7540754 Áno 30.05.2019
Sofia Sekaninová 03V04AA Klub OB Metropol Košice Áno 30.05.2019
Andrej Mikluš FBA0902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1090105 Áno 30.05.2019
Daniel Mikluš FBA1103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1110530 Áno 30.05.2019
Monika Barčová SSN9952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416762 Áno 30.05.2019
Robert Polách 01CAR Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 12.06.2019
Tomáš Šefara Klub OB ATU Košice 2051367 Áno 29.05.2019
Ivan Iľko ŠK HADVEO Banská Bystrica 505083 Áno 29.05.2019
Zuzana Trenčanová HBB7951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45805 Áno 27.05.2019
Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 416720 Áno 28.05.2019
Monika Babiaková SPE80AA Klub OB Sokol Pezinok 347727 Áno 28.05.2019

K3 (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 416719 Áno 31.05.2019
Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 406912 Áno 31.05.2019
Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 533301 Áno 31.05.2019
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 1931991 Áno 30.05.2019
Annamária Pavelová KYS80AA Klub OB Kysak 7467746 Áno 30.05.2019
Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 2032166 Áno 30.05.2019
Jakub Almáši Klub OB Metropol Košice Áno 30.05.2019
Pavol Almáši 03V02AB Klub OB Metropol Košice Áno 30.05.2019
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416764 Áno 30.05.2019
Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 02.06.2019
Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 31.05.2019
Agnesa Miklušová 01C78AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 1780120 Áno 29.05.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 27.05.2019
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 27.05.2019
Milan Trenčan HBB7906 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2136723 Áno 27.05.2019
Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550550 Áno 27.05.2019
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 31.05.2019
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 29.05.2019
Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Áno 31.05.2019
Iveta Bobovská SPE8051 Klub OB Sokol Pezinok 1425342 Áno 31.05.2019

MW-R (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7080080 Áno 31.05.2019
Magdalena Chudikova (CZE) Sportovní klub orientačního běhu Frýdek-Místek (SKOBFM) 428271 Áno 31.05.2019
Anna Pavelová KYS10AA Klub OB Kysak 7530753 Áno 30.05.2019
Júlia Macháčková Športový klub Sandberg 2079537 Áno 30.05.2019
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2079538 Áno 30.05.2019
Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 434822 Áno 30.05.2019
Lukáš Bukovác FBA1002 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 307460 Áno 30.05.2019
Petra Wartiakova FBA12AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45321 Áno 30.05.2019
Stela Polonyiova Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov Áno 05.06.2019
Nela Vandlíčková VZA1051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 682120 Áno 04.06.2019
Matúš Šefara Klub OB ATU Košice 362929 Áno 29.05.2019
Sofia Marko TKE1251 Klub OB ATU Košice 2041419 Áno 29.05.2019
Matej Trenčan HBB1001 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066962 Áno 27.05.2019
Šimon Patráš HBB1301 ŠK HADVEO Banská Bystrica 1295689 Áno 27.05.2019
Žofia Fedorová SPE1251 Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 28.05.2019
Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 1407837 Áno 31.05.2019