Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR v nočnom OB

Etapa: Majstrovstvá SR v nočnom OB - E1 (27.09.2019)

Kategórie

M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 55- E    M -14 C    W -14 C   
M -12      M 65-      M 70-      W 45-      W 50-      W 60-      W 65-      W 70-     

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 25:51 1100
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 28:46 + 2:55 976
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 29:00 + 3:09 966
4 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 29:35 + 3:44 941
5 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 30:56 + 5:05 884
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 32:57 + 7:06 798
7 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 33:00 + 7:09 796
8 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 34:01 + 8:10 752
9 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:16 + 8:25 742
10 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:12 + 10:21 660
11 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 40:45 + 14:54 466
12 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 42:50 + 16:59 377
13 Matej Demovič RBA0305 TJ Rapid Bratislava 42:57 + 17:06 372
14 Jakub Berčík FBA0507 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 43:23 + 17:32 354
15 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 44:08 + 18:17 322
16 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 45:07 + 19:16 280
17 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 62:52 + 37:01 0
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 33:48 1100
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 33:58 + 0:10 1095
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 36:02 + 2:14 1027
4 Filip Adámek HBB0102 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:40 + 2:52 1007
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 42:36 + 8:48 814
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 51:32 + 17:44 523

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 43:18 1100
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 49:50 + 6:32 934
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 51:10 + 7:52 900
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 62:23 + 19:05 615
5 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 63:26 + 20:08 589

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 54:06 1200
2 Roman Zbranek FBA8803 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:44 + 1:38 1164
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 58:29 + 4:23 1103
4 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 58:55 + 4:49 1093
5 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:11 + 5:05 1087
6 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:43 + 5:37 1075
7 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 60:27 + 6:21 1059
8 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 61:48 + 7:42 1029
9 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 64:58 + 10:52 959
10 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 65:01 + 10:55 958
11 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 67:25 + 13:19 905
12 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:31 + 20:25 747
13 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 78:13 + 24:07 665
14 Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 82:21 + 28:15 573
15 Peter Vričan VZA8901 Slávia Žilinská univerzita 97:15 + 43:09 243
16 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 108:20 + 54:14 0

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 56:01 1100
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 60:49 + 4:48 1006
3 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:32 + 17:31 756

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Hrnčiar FBA7703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:10 1100
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 58:24 + 0:14 1096
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 62:52 + 4:42 1011
4 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:35 + 5:25 998
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 65:15 + 7:05 966
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 70:08 + 11:58 874
7 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:07 + 21:57 685

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 56:05 1100
2 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 59:14 + 3:09 1038
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 59:17 + 3:12 1037
4 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:49 + 14:44 811
5 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 77:19 + 21:14 684
6 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:41 + 34:36 421
7 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 100:34 + 44:29 228

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 30:45 1100
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 37:17 + 6:32 866
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 43:43 + 12:58 636
4 Jaroslav Halač FBA6703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:52 + 14:07 595
Ivan Pecník EBB6801 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 41:26 1100
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 41:34 + 0:08 1096
3 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 46:38 + 5:12 962
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 48:55 + 7:29 901
5 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 53:54 + 12:28 769
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 57:55 + 16:29 662
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 59:25 + 17:59 623

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 57:37 1100
2 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 67:34 + 9:57 910
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 96:15 + 38:38 362
4 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 101:54 + 44:17 255

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Petronela Filipová TKE0352 Klub OB ATU Košice 31:08 1100
2 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:44 + 4:36 937
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 38:33 + 7:25 838
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 40:07 + 8:59 783
5 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:39 + 9:31 764
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 42:26 + 11:18 701
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 45:42 + 14:34 585
8 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 48:27 + 17:19 488
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg DISK 0

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 32:37 1100
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 35:50 + 3:13 992
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 40:38 + 8:01 830
4 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 42:29 + 9:52 767
5 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:16 + 15:39 572
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 51:59 + 19:22 447

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 56:48 1100
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 95:31 + 38:43 350
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iva Kavánková FBA9751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:33 1200
2 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 60:06 + 10:33 945
3 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 60:34 + 11:01 933
4 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 66:16 + 16:43 795
5 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 73:09 + 23:36 628
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 76:52 + 27:19 538
7 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 77:25 + 27:52 525
8 Jana Vríčanová VZA8952 Slávia Žilinská univerzita 89:58 + 40:25 221

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:37 1100
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 78:32 + 21:55 674
3 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:34 + 27:57 557

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:16 1100
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 44:50 + 2:34 1033
3 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:19 + 4:03 995
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:38 + 10:22 830

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 58:55 1100
2 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 68:55 + 10:00 913
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 94:14 + 35:19 441

M -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 31:19 800
2 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 35:13 + 3:54 700
3 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 37:56 + 6:37 631
4 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 40:29 + 9:10 566
5 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 43:21 + 12:02 493
6 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 53:00 + 21:41 246
7 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 54:58 + 23:39 196

W -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 25:38 800

M -12 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 37:56 800
2 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 40:29 + 2:33 746

M 65- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 96:15 1100
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 101:54 + 5:39 1035

M 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 101:54 1100

W 45- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:19 1100

W 50- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:19 1100

W 60- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 94:14 1100

W 65- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 94:14 1100

W 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 94:14 1100