Prihlášky

Preteky: Snežienky a Machri, 4.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ (09.03.2019)

Počet prihlásených: 270

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      MW-R       N          Open      

M -10 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 05.03.2019
Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 05.03.2019
Samuel Polónyi VZA0903 Slávia Žilinská univerzita 2092368 Áno 04.03.2019
Max Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 04.03.2019
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 03.03.2019

W -10 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 05.03.2019
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 05.03.2019
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 03.03.2019
Katarína Knížová 06D10AA TRIAX 2118099 Áno 04.03.2019

M -12 (22)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Bednárik (AUT) OB Kittsee Áno 05.03.2019
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 05.03.2019
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 05.03.2019
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 05.03.2019
Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 2132980 Áno 05.03.2019
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 7900097 Áno 05.03.2019
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 05.03.2019
Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116472 Áno 05.03.2019
Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita 1423312 Áno 04.03.2019
Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita 1423311 Áno 04.03.2019
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Áno 04.03.2019
Filip Kníž 06D08AA TRIAX 2133071 Áno 04.03.2019
Ján Holman 01C07AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 04.03.2019
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 03.03.2019
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 03.03.2019
Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 2118108 Áno 04.03.2019
Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 03.03.2019
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 27.02.2019
Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 2129220 Áno 03.03.2019
Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 1888445 Áno 03.03.2019
Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 1407856 Áno 04.03.2019
Dávid Cisár SPE07BC Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 03.03.2019

W -12 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 05.03.2019
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Áno 05.03.2019
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 2050000 Áno 05.03.2019
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 05.03.2019
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 05.03.2019
Eva Pálková 04A07AA GAMČA Áno 05.03.2019
Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Áno 05.03.2019
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 502260 Áno 04.03.2019
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 502256 Áno 03.03.2019
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 04.03.2019
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 03.03.2019

M -14 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 2079532 Áno 05.03.2019
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 05.03.2019
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103264 Áno 05.03.2019
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 03.03.2019
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 04.03.2019
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 27.02.2019
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 03.03.2019
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 27.02.2019
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 27.02.2019
Richard Križan SPE05BA Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 03.03.2019

W -14 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 05.03.2019
Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 2049989 Áno 05.03.2019
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 2017100 Áno 05.03.2019
Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078493 Áno 05.03.2019
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 05.03.2019
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 04.03.2019
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 03.03.2019
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 03.03.2019
Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 1407855 Áno 04.03.2019

M -16 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 05.03.2019
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno 05.03.2019
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 8430843 Áno 05.03.2019
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 307360 Áno 05.03.2019
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 2092474 Áno 04.03.2019
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 03.03.2019
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 25.02.2019
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 04.03.2019
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 27.02.2019
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 03.03.2019
Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 03.03.2019
Marek Dolný SPE04BB Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 27.02.2019

W -16 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 05.03.2019
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Áno 05.03.2019
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 05.03.2019
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 03.03.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 03.03.2019
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 04.03.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 03.03.2019
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 03.03.2019
Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 1407854 Áno 04.03.2019
Martina Dorozlová SPE04BC Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 03.03.2019
Barbora Zelníková SPE04BD Klub OB Sokol Pezinok 1407853 Áno 04.03.2019

M -18 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 05.03.2019
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 05.03.2019

W -18 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 05.03.2019
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 2120020 Áno 05.03.2019
Kristína Šmiralová RBA0255 TJ Rapid Bratislava Áno 05.03.2019
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 03.03.2019
Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 2120017 Áno 27.02.2019

M 19- (27)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno 05.03.2019
Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 8228888 Áno 05.03.2019
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 05.03.2019
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno 05.03.2019
Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 8340834 Áno 05.03.2019
Jakub Vlažný LCE9102 (CZE) TJ Slovan Luhacovice 7210065 Áno 05.03.2019
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 05.03.2019
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 06.03.2019
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 05.03.2019
Henrik Sulz (AUT) OLC Wienerwald 887838 Áno 05.03.2019
Franz Glaner (AUT) WAT.OL 8334334 Áno 05.03.2019
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 05.03.2019
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 232004 Áno 05.03.2019
Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 53797 Áno 04.03.2019
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 9999903 Áno 04.03.2019
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 03.03.2019
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Áno 03.03.2019
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 1301900 Áno 04.03.2019
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 01.03.2019
Martin Orsag Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2111300 Áno 04.03.2019
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 25.02.2019
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 25.02.2019
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 03.03.2019
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 27.02.2019
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2120011 Áno 27.02.2019
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 04.03.2019
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 1985804 Áno 27.02.2019

W 19- (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tatiana Bednáriková KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 06.03.2019
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 05.03.2019
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 05.03.2019
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 05.03.2019
Daniela Botiková LCE9158 (CZE) TJ Slovan Luhacovice 52709 Áno 05.03.2019
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 406903 Áno 05.03.2019
Sabine Wareyka (AUT) WAT.OL 8223223 Áno 05.03.2019
Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 232225 Áno 05.03.2019
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 01.03.2019
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 01.03.2019
Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2110807 Áno 05.03.2019
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno 03.03.2019
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 05.03.2019
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 04.03.2019
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 1888444 Áno 03.03.2019
Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 03.03.2019
Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 2120013 Áno 27.02.2019

M 40- (22)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Pavel Heimlich 06R77AA (CZE) TTR Áno 05.03.2019
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 05.03.2019
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 8290829 Áno 05.03.2019
Stephan Puchegger (AUT) OJE Wappler 8000026 Áno 05.03.2019
Alex Srb (AUT) OJE Wappler 8030573 Áno 05.03.2019
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 05.03.2019
Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1771226 Áno 05.03.2019
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 05.03.2019
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Áno 05.03.2019
Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095934 Áno 05.03.2019
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 05.03.2019
Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 406996 Áno 05.03.2019
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 03.03.2019
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 03.03.2019
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 03.03.2019
Peter Kníž 06D74AA TRIAX Áno 04.03.2019
Samuel Martis 01C77AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 05.03.2019
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 1407868 Áno 25.02.2019
Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 7210911 Áno 03.03.2019
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 03.03.2019
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 2118096 Áno 27.02.2019
Marián Šipoš SPE73AC Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 03.03.2019

W 40- (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2132981 Áno 05.03.2019
Alena Pašková RBA69AA TJ Rapid Bratislava Áno 05.03.2019
Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 9201324 Áno 05.03.2019
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 05.03.2019
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 2133069 Áno 05.03.2019
Sonja Ecke-Wihan (AUT) OJE Wappler 8631099 Áno 05.03.2019
Helga Tezarek (AUT) OJE Wappler 8080473 Áno 05.03.2019
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012280 Áno 05.03.2019
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 05.03.2019
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Áno 05.03.2019
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 05.03.2019
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 03.03.2019
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 03.03.2019
Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 897385 Áno 04.03.2019
Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 2120028 Áno 04.03.2019
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno 04.03.2019
Lenka Jančíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 27.02.2019
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 1407846 Áno 04.03.2019
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 03.03.2019
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 03.03.2019
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 04.03.2019

M 55- (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 05.03.2019
František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 307419 Áno 05.03.2019
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 2104604 Áno 05.03.2019
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 307364 Áno 05.03.2019
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 05.03.2019
Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 8390839 Áno 05.03.2019
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 05.03.2019
Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406974 Áno 05.03.2019
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 05.03.2019
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 05.03.2019
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno 03.03.2019
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 46284 Áno 05.03.2019
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 05.03.2019
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 25.02.2019

W 55- (17)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 05.03.2019
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 05.03.2019
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 307440 Áno 05.03.2019
Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 8350835 Áno 05.03.2019
Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 05.03.2019
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 05.03.2019
Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 2051947 Áno 04.03.2019
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno 03.03.2019
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 03.03.2019
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 04.03.2019
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 7200270 Áno 03.03.2019
Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 1407848 Áno 27.02.2019
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 25.02.2019
Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 46298 Áno 11.02.2019
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 05.03.2019
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 25.02.2019
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 27.02.2019

MW-R (21)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Borivoj Heimlich 06R14AA (CZE) TTR Áno 05.03.2019
Šimon Bednárik (AUT) OB Kittsee Áno 05.03.2019
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 05.03.2019
Elenka Šabová RBA10AA TJ Rapid Bratislava 883488 Áno 05.03.2019
Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116441 Áno 05.03.2019
Gwen Van De Flaes ŠK Cart print Nitra Áno 05.03.2019
Alexandre Van De Flaes ŠK Cart print Nitra Áno 05.03.2019
Adam Chládek Slávia Žilinská univerzita Áno 04.03.2019
Jakub Stankovič Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 24.02.2019
Amália Kőszeghy Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 02.03.2019
Olívia Kőszeghy Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 02.03.2019
Mikuláš Kőszeghy Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 02.03.2019
Jana Vanova Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 1919919 Áno 04.03.2019
Alex Slatinsky Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2118087 Áno 04.03.2019
Anna Mazáková 01C14AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2120073 Áno 04.03.2019
Michal Buriánek 01C11AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2103794 Áno 16.02.2019
Anna Holmanova 01C17AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 04.03.2019
Sofia Fekete 01C07AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 02.03.2019
Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 03.03.2019
Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 03.03.2019
Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 03.03.2019

N (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Andrej Mikluš FBA0902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067266 Áno 05.03.2019
Daniel Mikluš FBA1103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067269 Áno 05.03.2019
Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406979 Áno 05.03.2019
Jana Pařízková FBA7352 TJ Slávia Farmaceut Bratislava Áno 06.03.2019
Ondrej Pařízek FBA0604 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116449 Áno 06.03.2019
Martina Némethová FBA7854 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 05.03.2019
Henrieta Libantová ŠK Cart print Nitra Áno 05.03.2019
Mykhailo Kőszeghy Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 02.03.2019
Eva Hargašová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 03.03.2019
Dana Ďurková Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 03.03.2019
Rodina Ježiškovci Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 05.03.2019
Jana Holmanová 01C73AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 05.03.2019
Lucia Pozdechova 01C86AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 05.03.2019
Monika Babiaková SPE Klub OB Sokol Pezinok 347727 Áno 03.03.2019
Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 416720 Áno 03.03.2019
Andrej Mališ 01D01AA TJ Ioan 1209 2103536 Áno 17.02.2019
Alžbeta Lovásová 01C69AA TJ Ioan 1209 2120019 Áno 17.02.2019
Martin Lovás 01C04AB TJ Ioan 1209 Áno 03.03.2019

Open (22)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Bartalos Športový klub Sandberg Áno 05.03.2019
Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 2132983 Áno 05.03.2019
Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg 2132982 Áno 05.03.2019
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 05.03.2019
Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 2128445 Áno 05.03.2019
Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 307298 Áno 05.03.2019
Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2012276 Áno 04.03.2019
Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 2136715 Áno 28.02.2019
Dana Šuníková Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 21.02.2019
Matúš Stankovič Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 24.02.2019
Samo Rusnak Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 04.03.2019
Ivan Zaťkuliak Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2095924 Áno 07.03.2019
Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416827 Áno 03.03.2019
Martina Holbikova 01C79AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 16.02.2019
René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.02.2019
Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 04.03.2019
Agnesa Miklušová 01C78AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 1780120 Áno 03.03.2019
Zuzana Belešová Klub OB Sokol Pezinok Áno 05.03.2019
František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 1407852 Áno 04.03.2019
Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 1425371 Áno 03.03.2019
Lukáš Lovás 01C18AA TJ Ioan 1209 Áno 03.03.2019
Marián Mališ 01D69AA TJ Ioan 1209 2111085 Áno 05.02.2019