Výsledky

Preteky: Snežienky a Machri, 4.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ

Etapa: Snežienky a Machri, 4.kolo oblastného rebríčka ZO SZOŠ - E1 (09.03.2019)

Kategórie

M -10      W -10      M -12      W -12      M -14      W -14      M -16      W -16      M -18      W -18      M 19-      W 19-      M 40-      W 40-      M 55-      W 55-      MW-R       N          Open      

M -10 1.50 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 17:22
2 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 23:01 + 5:39
3 Samuel Polónyi VZA0801 Slávia Žilinská univerzita Žilina 24:37 + 7:15
4 Max Slatinsky 28:15 + 10:53
5 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:31 + 20:09

W -10 1.50 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 31:53
2 Katarína Knížová 06D10AA TRIAX 39:35 + 7:42
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg DISK
Lucia Kováčová VBA10AA ŠK VAZKA Bratislava DISK

M -12 1.58 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 11:58
2 Dávid Cisár SPE07BC Klub OB Sokol Pezinok 12:16 + 0:18
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 12:21 + 0:23
4 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 12:52 + 0:54
5 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita Žilina 13:37 + 1:39
6 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 14:07 + 2:09
7 Gregor Ondra SPE08AF Klub OB Sokol Pezinok 14:20 + 2:22
8 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 15:08 + 3:10
9 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 16:26 + 4:28
10 Daniel Bednárik 6H 17:00 + 5:02
11 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 17:58 + 6:00
12 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 18:56 + 6:58
13 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 19:43 + 7:45
14 Tomáš Babík VZA0802 Slávia Žilinská univerzita Žilina 20:31 + 8:33
15 Martin Babík VZA0702 Slávia Žilinská univerzita Žilina 21:46 + 9:48
16 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:50 + 9:52
17 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 22:28 + 10:30
18 Filip Kníž 06D08AA TRIAX 22:42 + 10:44
19 Damián Dojčar SPE07BB Klub OB Sokol Pezinok 23:26 + 11:28
20 Ján Holman 26:04 + 14:06
21 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 27:09 + 15:11

W -12 1.58 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 13:12
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 15:30 + 2:18
3 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 16:33 + 3:21
4 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:41 + 3:29
5 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 16:45 + 3:33
6 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 16:54 + 3:42
7 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita Žilina 20:47 + 7:35
8 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 29:28 + 16:16
9 Eva Pálková 57:36 + 44:24
10 Amália Repová 58:36 + 45:24

M -14 1.95 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 22:24
2 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:43 + 6:19
3 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 29:23 + 6:59
4 Richard Križan SPE05BA Klub OB Sokol Pezinok 31:10 + 8:46
5 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 32:09 + 9:45
6 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 35:51 + 13:27
7 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 36:00 + 13:36
Adam Novosad FBA0506 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNF

W -14 1.75 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 13:45
2 Tereza Kendrová FBA0651 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:11 + 2:26
3 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 16:51 + 3:06
4 Agáta Komanová SPE0553 Klub OB Sokol Pezinok 16:55 + 3:10
5 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 17:49 + 4:04
6 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 23:47 + 10:02
7 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:49 + 14:04
8 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 35:25 + 21:40

M -16 2.27 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 17:39
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 17:44 + 0:05
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 18:34 + 0:55
4 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 19:22 + 1:43
5 Marek Dolný SPE04BB Klub OB Sokol Pezinok 19:49 + 2:10
6 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita Žilina 22:16 + 4:37
7 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 25:00 + 7:21
8 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 26:12 + 8:33
9 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 28:02 + 10:23
10 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 29:16 + 11:37
11 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 33:40 + 16:01
12 Vladimír Molnár SPE04AF Klub OB Sokol Pezinok 40:49 + 23:10

W -16 1.95 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 18:05
2 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 19:15 + 1:10
3 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 21:39 + 3:34
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 21:42 + 3:37
5 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 21:53 + 3:48
6 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 27:07 + 9:02
7 Martina Dorozlová SPE04BC Klub OB Sokol Pezinok 30:07 + 12:02
8 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 30:51 + 12:46
9 Barbora Zelníková SPE04BD Klub OB Sokol Pezinok 46:19 + 28:14
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg DISK

M -18 2.50 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 20:45
2 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 23:11 + 2:26
3 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 24:52 + 4:07

W -18 2.27 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 24:19
2 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 26:39 + 2:20
3 Michaela Mozolíková SPE0254 Klub OB Sokol Pezinok 28:08 + 3:49
4 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 28:46 + 4:27
5 Kristína Šmiralová RBA0255 TJ Rapid Bratislava 34:21 + 10:02

M 19- 3.11 km / 30 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:38
2 Franz Glaner 6Q 21:50 + 1:12
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 22:26 + 1:48
4 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 23:58 + 3:20
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 24:01 + 3:23
6 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:16 + 4:38
7 Jakub Vlažný 27:12 + 6:34
8 Mikuláš Šabo RBA7820 TJ Rapid Bratislava 27:19 + 6:41
9 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 27:22 + 6:44
10 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 28:41 + 8:03
11 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 29:05 + 8:27
12 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 29:14 + 8:36
13 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 30:37 + 9:59
14 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 30:39 + 10:01
15 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 32:07 + 11:29
16 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 32:59 + 12:21
17 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita Žilina 35:00 + 14:22
18 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 36:33 + 15:55
19 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:50 + 24:12
20 Jozef Fekiač VBA9101 ŠK VAZKA Bratislava 53:56 + 33:18
21 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 55:57 + 35:19
22 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 67:35 + 46:57
23 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 77:30 + 56:52
24 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 179:49 + 159:11
Henrik Sulz 6C DISK

W 19- 2.50 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 20:13
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:13 + 0:00
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 21:59 + 1:46
4 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 23:37 + 3:24
5 Daniela Botiková 24:09 + 3:56
6 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 24:55 + 4:42
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 25:35 + 5:22
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 25:52 + 5:39
9 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 27:25 + 7:12
10 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 29:43 + 9:30
11 Sabine Wareyka 6Q 29:49 + 9:36
12 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 30:06 + 9:53
13 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:31 + 10:18
14 Ľubomíra Ježíková SPE83AA Klub OB Sokol Pezinok 31:42 + 11:29
15 Michelle Skrucana 01C91AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 34:23 + 14:10

M 40- 2.50 km / 25 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Stephan Puchegger 20:16
2 Alex Srb 20:42 + 0:26
3 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 21:01 + 0:45
4 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 22:19 + 2:03
5 Erich Goschl 22:34 + 2:18
6 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:22 + 3:06
7 Samuel Martis 23:38 + 3:22
8 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 24:25 + 4:09
9 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 24:34 + 4:18
10 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 25:14 + 4:58
11 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:58 + 5:42
12 Axel Biel 26:12 + 5:56
13 Peter Kníž 06D74AA TRIAX 26:25 + 6:09
14 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 29:28 + 9:12
15 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 30:14 + 9:58
16 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:45 + 11:29
17 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 32:42 + 12:26
18 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:08 + 13:52
19 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:02 + 15:46
20 Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:12 + 15:56
21 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 40:51 + 20:35
22 Pavel Heimlich 06R77AA (CZE) TTR 43:25 + 23:09
23 Piják 43:59 + 23:43

W 40- 2.04 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:56
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 21:15 + 1:19
3 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 21:40 + 1:44
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 21:47 + 1:51
5 Sonja Ecke-Wihan 22:30 + 2:34
6 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:36 + 2:40
7 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 23:38 + 3:42
8 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:01 + 4:05
9 Helga Tezarek 26:08 + 6:12
10 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 26:13 + 6:17
11 Christine Calvet 26:31 + 6:35
12 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 31:07 + 11:11
13 Lenka Jančíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 32:09 + 12:13
14 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:38 + 13:42
15 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 34:03 + 14:07
16 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 34:25 + 14:29
17 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 34:41 + 14:45
18 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 34:43 + 14:47
19 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 34:46 + 14:50
20 Ľubica Slatinská 38:46 + 18:50
21 Alena Pašková RBA69AA TJ Rapid Bratislava 39:28 + 19:32
22 Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava 46:20 + 26:24

M 55- 2.04 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 17:03
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:56 + 2:53
3 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 20:04 + 3:01
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 20:14 + 3:11
5 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 21:01 + 3:58
6 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 21:12 + 4:09
7 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 22:57 + 5:54
8 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 23:31 + 6:28
9 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 23:36 + 6:33
10 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 24:05 + 7:02
11 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 25:53 + 8:50
12 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:29 + 10:26
13 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 30:34 + 13:31
14 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:03 + 17:00
15 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 38:00 + 20:57
16 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:17 + 21:14

W 55- 1.88 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 19:14
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita Žilina 20:01 + 0:47
3 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 23:43 + 4:29
4 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:01 + 5:47
5 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 25:12 + 5:58
6 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 26:23 + 7:09
7 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 27:08 + 7:54
8 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 28:04 + 8:50
9 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 32:44 + 13:30
10 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita Žilina 34:45 + 15:31
11 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 36:38 + 17:24
12 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:24 + 18:10
13 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 37:57 + 18:43
14 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 38:07 + 18:53
15 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 39:42 + 20:28
16 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 42:08 + 22:54

MW-R 1.26 km / 10 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexandre VaNDe Flaes CNR ŠK Cart print Nitra 12:11
2 Žofia Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 12:20 + 0:09
3 Sofia Fekete 12:36 + 0:25
4 Michal Buriánek 12:48 + 0:37
5 Anna Holmanova 13:24 + 1:13
6 Alex Slatinsky 13:28 + 1:17
7 Miška Ihring 13:47 + 1:36
8 Adam Chládek VZA Slávia Žilinská univerzita Žilina 14:41 + 2:30
9 Viktor Ježík SPE12AA Klub OB Sokol Pezinok 15:33 + 3:22
10 Lukáš Davidík 15:57 + 3:46
11 Eva + Emilia 16:33 + 4:22
12 Jakub Stankovič 17:22 + 5:11
13 Gwen VaNDe Flaes CNR ŠK Cart print Nitra 19:11 + 7:00
14 Lucia Tatranská 20:27 + 8:16
15 Anna Mazáková 20:30 + 8:19
16 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 21:17 + 9:06
17 ŠimoN Bednárik 6H 23:36 + 11:25
18 Barborka Pšenáková 24:02 + 11:51
19 Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 24:50 + 12:39
19 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:50 + 12:39
21 Dorotka + Lianka 26:36 + 14:25
22 Borivoj Heimlich 06R14AA (CZE) TTR 31:34 + 19:23
23 Elenka Šabová RBA10AA TJ Rapid Bratislava 31:41 + 19:30

N 1.72 km / 15 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Lovás 16:21
2 Eliška Fedorová SPE0752 Klub OB Sokol Pezinok 22:49 + 6:28
3 Alžbeta Lovásová 25:11 + 8:50
4 Jana Urbanová 26:54 + 10:33
5 Eva Hargašová 27:42 + 11:21
6 Rodina Ježiškovci 29:00 + 12:39
7 Simona Miklušová 31:00 + 14:39
8 Monika Babiaková SPE Klub OB Sokol Pezinok 31:33 + 15:12
9 Daniel Mikluš 32:01 + 15:40
10 Andrej Mikluš 32:59 + 16:38
11 Hana Vikarová 36:55 + 20:34
12 Ondrej Pařízek FBA0604 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:59 + 22:38
13 Dana Ďurková 39:06 + 22:45
14 Jana Pařízková FBA7352 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:05 + 23:44
15 Henrieta Libantová CNR ŠK Cart print Nitra 53:36 + 37:15
Adem Omerovič DISK
Marianna+Adam+Samo+Mathias DISK
Lika + Sofia DNF

Open 1.88 km / 20 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Fabian Samec 14:26
2 Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 17:10 + 2:44
3 Samo Rusnak 19:50 + 5:24
4 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:58 + 5:32
5 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 20:53 + 6:27
6 René Vrábeľ 21:04 + 6:38
7 František Ondra SPE73AE Klub OB Sokol Pezinok 22:30 + 8:04
8 Ján Buršík 22:46 + 8:20
9 Lukáš Lovás 24:06 + 9:40
10 Vladimír Bobovský SPE75AA Klub OB Sokol Pezinok 25:00 + 10:34
11 Marián Mališ 25:06 + 10:40
12 Adela Cori 25:48 + 11:22
13 Matúš Stankovič 32:54 + 18:28
14 Miroslav Tauber 33:04 + 18:38
15 Agnesa Miklušová 33:20 + 18:54
16 Ivan Zaťkuliak 33:48 + 19:22
17 Zuzana Belešová SPE Klub OB Sokol Pezinok 34:34 + 20:08
18 Viktor Pavelek 36:03 + 21:37
19 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 36:08 + 21:42
20 Dana Šuníková 36:37 + 22:11
21 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 39:12 + 24:46
22 Walter Srb 44:12 + 29:46
23 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 46:56 + 32:30
24 Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg 62:01 + 47:35
25 Peter Bartalos SKS Športový klub Sandberg 63:05 + 48:39
Martina Holbíková DNF