Prihlášky

Preteky: Otvorené sústredenie výberu juniorov SR v OB (07.05.2019)

Počet prihlásených: 37

Kategórie

M -16      M -18      M -20      M 21-      W -16      W -18      W 21-     

M -16 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 17.04.2019
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 1408128 Áno 17.04.2019
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 2008508 Áno 17.04.2019
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 2092468 Áno 16.04.2019

M -18 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 2008502 Áno 18.04.2019
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno 18.04.2019
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 2066094 Áno 18.04.2019
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 17.04.2019
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 8100080 Áno 17.04.2019
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 17.04.2019
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 16.04.2019
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 18.04.2019

M -20 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2088141 Áno 19.04.2019
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 16.04.2019
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 8655373 Áno 12.04.2019

M 21- (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 1771230 Áno 17.04.2019
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 920667 Áno 17.04.2019
Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 2020702 Áno 17.04.2019
Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 533306 Áno 17.04.2019
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 17.04.2019
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 8656707 Áno 17.04.2019
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 15.04.2019
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 515024 Áno 17.04.2019
Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 8917 Áno 18.04.2019
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 12.04.2019

W -16 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita Žilina 2045213 Áno 17.04.2019
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 17.04.2019
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 17.04.2019
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032148 Áno 17.04.2019

W -18 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 2032149 Áno 17.04.2019
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 17.04.2019
Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 16.04.2019
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 15.04.2019
Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 1399951 Áno 17.04.2019
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 28.04.2019

W 21- (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 15.04.2019
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 8122122 Áno 15.04.2019