Výsledky

Preteky: Mikulášske preteky 2019

Etapa: Mikulášske preteky 2019 - E1 (08.12.2019)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M 19-      M 40-      M 55-      Nábor     Open       RD1        RD2        W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 9:26
2 Ondrej Hönsch SPE11AB Klub OB Sokol Pezinok 10:59 + 1:33
3 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 12:57 + 3:31
4 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 14:33 + 5:07
4 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 14:33 + 5:07
6 Mikuláš Aleš XXX 15:09 + 5:43
7 Jakub Berky SPE1101 Klub OB Sokol Pezinok 18:59 + 9:33
8 Jakub Kaman SPE Klub OB Sokol Pezinok 19:55 + 10:29
9 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 20:35 + 11:09
10 Samuel Butaš SPE0902 Klub OB Sokol Pezinok 21:02 + 11:36
11 Andrej Mikluš FBA0902 ŠK Farmaceut Bratislava 29:41 + 20:15
12 Adrián Ferianc SPE Klub OB Sokol Pezinok 40:02 + 30:36

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 9:31
2 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 10:17 + 0:46
3 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 10:39 + 1:08
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 12:34 + 3:03
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 13:17 + 3:46
6 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 13:34 + 4:03
7 Juraj Jakabovič SPE Klub OB Sokol Pezinok 13:37 + 4:06
8 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 15:27 + 5:56
9 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 15:41 + 6:10
10 Andrej Borský FBA0703 ŠK Farmaceut Bratislava 19:54 + 10:23
11 Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 21:34 + 12:03
12 Timo Guňovský SPE0830 Klub OB Sokol Pezinok 21:50 + 12:19
13 Adam Eiben SPE08AD Klub OB Sokol Pezinok 22:43 + 13:12
14 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 23:02 + 13:31
15 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 23:35 + 14:04
16 Matúš Velán SPE0825 Klub OB Sokol Pezinok 23:44 + 14:13
17 Juraj Hönsch SPE08BD Klub OB Sokol Pezinok 23:50 + 14:19
18 Jakub Kulík XXX 24:16 + 14:45
19 Matej Jendek SPE0820 Klub OB Sokol Pezinok 24:57 + 15:26
20 Filip Kníž 06D08AA TRIAX 26:44 + 17:13
21 Juraj Ihring XXX 40:51 + 31:20
22 Maximilián Janota FBA0701 ŠK Farmaceut Bratislava 47:11 + 37:40

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8:09
2 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8:35 + 0:26
3 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 10:02 + 1:53
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 10:14 + 2:05
5 Tristan Sýkora FBA0602 ŠK Farmaceut Bratislava 11:06 + 2:57
6 Jonás Knaup 02I06AA (HUN) Györ 11:25 + 3:16
7 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 13:30 + 5:21
8 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 13:55 + 5:46
9 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 14:06 + 5:57
10 Ján Kuchárik SPE0520 Klub OB Sokol Pezinok 14:08 + 5:59
11 Ján Koman FBA0504 ŠK Farmaceut Bratislava 15:44 + 7:35
12 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 16:41 + 8:32
13 Adam Novosad FBA0506 ŠK Farmaceut Bratislava 17:06 + 8:57
14 Michal Foldes XXX 19:27 + 11:18
15 Matúš Antal SKS05AD Športový klub Sandberg 21:26 + 13:17
16 Juraj Mikuš XXX 35:09 + 27:00

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 16:51
2 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 19:57 + 3:06
3 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 21:08 + 4:17
4 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 23:35 + 6:44
5 Oliver Lago 0VBA301 23:50 + 6:59
6 Marek Kováč TNR0401 ŠK Triturus Nitra 25:52 + 9:01
7 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 26:06 + 9:15
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 26:30 + 9:39
9 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 28:57 + 12:06
10 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 29:01 + 12:10
11 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 29:03 + 12:12
12 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 35:00 + 18:09
13 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 36:35 + 19:44
14 Eli Valach SPE0703 Klub OB Sokol Pezinok 43:28 + 26:37
15 Michal Pajtáš SKS0306 Športový klub Sandberg 45:57 + 29:06
16 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 51:47 + 34:56

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 13:55
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 14:35 + 0:40
3 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 16:30 + 2:35
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 17:03 + 3:08
5 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 17:28 + 3:33
6 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 17:53 + 3:58
7 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 19:14 + 5:19
8 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 19:17 + 5:22
9 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 19:27 + 5:32
10 Jakub Jánoška 01C83BB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 19:30 + 5:35
11 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 19:42 + 5:47
12 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 19:44 + 5:49
13 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 20:03 + 6:08
14 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 20:45 + 6:50
15 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 20:55 + 7:00
16 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 22:31 + 8:36
17 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 22:35 + 8:40
18 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 22:41 + 8:46
19 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 22:59 + 9:04
20 Roman Kučera 01L83AA ATU Kosice 23:09 + 9:14
21 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 23:35 + 9:40
22 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 23:43 + 9:48
23 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 25:40 + 11:45
24 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 26:30 + 12:35
25 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 26:33 + 12:38
26 Tamás Jankó XXX 28:42 + 14:47
27 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 29:01 + 15:06
28 Lukáš Lečko XXX 30:04 + 16:09
29 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 30:20 + 16:25
30 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 30:51 + 16:56
31 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 31:34 + 17:39
32 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 32:40 + 18:45
33 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 33:23 + 19:28
34 Marek Lečko XXX 33:30 + 19:35
35 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 33:48 + 19:53
36 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 35:12 + 21:17
37 Michal Pijak XXX 36:39 + 22:44
38 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 37:12 + 23:17
39 Andrej Žitňan VBA ŠK VAZKA Bratislava 41:00 + 27:05
40 Andrej Heriban PEZ9902 Klub OB AŠK Pezinok 43:40 + 29:45
41 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 44:05 + 30:10
42 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 45:18 + 31:23
43 Ján Mazák SKS84AB Športový klub Sandberg 46:13 + 32:18
44 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 48:49 + 34:54
45 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 49:34 + 35:39
46 Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok 52:13 + 38:18
47 Michal Piovarči XXX 61:37 + 47:42

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Bartak XXX 15:04
2 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 17:40 + 2:36
3 Jan Knaup 02I77AA (HUN) Györ 18:35 + 3:31
4 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 19:36 + 4:32
5 Marian Spišiak SPE7601 Klub OB Sokol Pezinok 19:44 + 4:40
6 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 20:56 + 5:52
7 Marek Koman FBA7905 ŠK Farmaceut Bratislava 22:21 + 7:17
8 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 24:38 + 9:34
9 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 26:19 + 11:15
10 Ákos Hegedüs XXX 26:33 + 11:29
11 Rastislav Mikluš FBA7702 ŠK Farmaceut Bratislava 26:34 + 11:30
12 Vladislav Janota FBA7903 ŠK Farmaceut Bratislava 29:29 + 14:25
13 Peter Bartak XXX 29:46 + 14:42
14 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 29:47 + 14:43
15 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 30:17 + 15:13
16 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 30:38 + 15:34
17 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 31:46 + 16:42
18 Richard Kollár XXX 32:07 + 17:03
19 Peter Kníž 06D74AA TRIAX 35:36 + 20:32
20 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 36:04 + 21:00
21 Frantisek Foldes XXX 36:14 + 21:10
22 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 36:54 + 21:50
23 Peter Ferianc SPE Klub OB Sokol Pezinok 37:35 + 22:31
24 Jozef Čierny XXX 38:41 + 23:37
25 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 39:12 + 24:08
26 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 40:04 + 25:00
27 Milo Kosterec SKS69AA Športový klub Sandberg 42:26 + 27:22
28 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 43:17 + 28:13
28 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 43:17 + 28:13
30 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 48:41 + 33:37
31 Michal Patassi FBA6901 ŠK Farmaceut Bratislava 50:02 + 34:58
32 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 51:00 + 35:56
33 Bohuš Butaš 12E73AA Boxo 57:58 + 42:54
34 Martin Németh FBA7802 ŠK Farmaceut Bratislava 66:54 + 51:50

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 18:26
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 28:07 + 9:41
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 31:26 + 13:00
4 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 32:37 + 14:11
5 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 32:54 + 14:28
6 Paul Grün XXX 33:03 + 14:37
7 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 33:41 + 15:15
8 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 34:06 + 15:40
9 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 38:17 + 19:51
10 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 38:46 + 20:20
11 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 42:15 + 23:49
12 Vladimír Grauzel FBA5101 ŠK Farmaceut Bratislava 44:29 + 26:03
13 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 44:39 + 26:13
14 Rezso Szaloki XXX 45:39 + 27:13
15 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 45:56 + 27:30
16 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 46:02 + 27:36
17 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 47:03 + 28:37
18 Jozef Turjan XXX 53:22 + 34:56
19 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 56:40 + 38:14
20 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 59:20 + 40:54
21 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 62:01 + 43:35
22 Juraj Jurčík 01C47AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 76:20 + 57:54

Nábor

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Klimo XXX 9:27
2 Peter Klimo XXX 9:32 + 0:05
3 Ondrej Orechovský XXX 10:07 + 0:40
4 Michal Hönsch XXX 10:08 + 0:41
5 Samo Kosík XXX 11:02 + 1:35
6 Veronika Jarábeková XXX 11:08 + 1:41
7 Jaroslav Kuzma XXX 11:15 + 1:48
8 Jakub Kunc XXX 11:30 + 2:03
9 Ingrid Valachová SPE6752 Klub OB Sokol Pezinok 11:59 + 2:32
10 Tomáš Gerhát XXX 12:04 + 2:37
11 Miriam Buršíková XXX 12:59 + 3:32
12 Matej Kubela XXX 13:00 + 3:33
13 Alica Brnova XXX 13:10 + 3:43
13 Martina Bartolčičová XXX 13:10 + 3:43
15 Marianna Petreková GT1 13:26 + 3:59
16 Matúš Hollan SPE Klub OB Sokol Pezinok 13:39 + 4:12
17 Ĺubica Klimová XXX 14:06 + 4:39
18 Katarína Pašková XXX 14:07 + 4:40
19 Miška Fornadeľová XXX 14:09 + 4:42
20 Lukáš Jarábek XXX 14:21 + 4:54
21 Andrej Mališ IBA0102 TJ Ioan 1209 14:35 + 5:08
22 Katarína Poláková 06D95AA TRIAX 14:51 + 5:24
23 Renáta Duláková SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 14:57 + 5:30
24 Linda Zemanovicova XXX 15:08 + 5:41
25 Hana Georgievska XXX 15:18 + 5:51
26 Zuzka Berkyová SPE7560 Klub OB Sokol Pezinok 15:23 + 5:56
27 Zuzana Fornadeľová XXX 15:33 + 6:06
28 Jana Kováčová 01C73AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:11 + 6:44
29 Matej Sedliak XXX 16:37 + 7:10
30 Ján Poprocký XXX 17:11 + 7:44
31 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 17:20 + 7:53
32 Martina Sedliakova XXX 17:25 + 7:58
33 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 18:06 + 8:39
34 Alexandra Sedliakova XXX 19:42 + 10:15
35 Lucia Brnova XXX 19:59 + 10:32
36 Jana Pašková XXX 20:07 + 10:40
37 Filip Masár XXX 20:17 + 10:50
38 Rudolf Kusy XXX 22:18 + 12:51
39 Hugo Malik XXX 22:42 + 13:15
40 Zuzana Šuplatová XXX 23:08 + 13:41
41 Denisa Morgensternová XXX 23:09 + 13:42
42 Michaela Žilincová 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 23:28 + 14:01
43 Max Malik XXX 23:36 + 14:09
44 Táňa Grauzelová XXX 26:22 + 16:55
45 Oliver Varga XXX 28:10 + 18:43
46 Michal Janik ODB 29:02 + 19:35
46 Kristian Varga XXX 29:02 + 19:35
48 Michal Benedikovic XXX 29:22 + 19:55
49 Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg 31:18 + 21:51
50 Ján Vladimír Oravik XXX 32:07 + 22:40
51 Lucia Bunová XXX 41:41 + 32:14
52 Martina Bunová XXX 42:43 + 33:16
53 Jana Bašková XXX 65:26 + 55:59
54 Hana Michniewicz XXX 66:27 + 57:00
Werner Herbst XXX DISK

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Simon Brunovský 06D93AA TRIAX 12:38
2 Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 13:06 + 0:28
3 Lukáš Lovás IBA0101 TJ Ioan 1209 13:31 + 0:53
4 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 14:04 + 1:26
5 Marek Sedliak XXX 14:28 + 1:50
6 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 15:37 + 2:59
7 Matus Stankovic XXX 16:11 + 3:33
8 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 16:32 + 3:54
9 Ivan Syrový SPE Klub OB Sokol Pezinok 16:47 + 4:09
10 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 18:01 + 5:23
11 Martin Ihring 01C77AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 18:07 + 5:29
11 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 18:07 + 5:29
13 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 18:23 + 5:45
14 Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok 18:50 + 6:12
15 Martin Lovás IBA0401 TJ Ioan 1209 19:06 + 6:28
16 René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 19:14 + 6:36
17 Andrej Sýkora FBA7906 ŠK Farmaceut Bratislava 20:00 + 7:22
18 Jana Miklasova XXX 21:49 + 9:11
19 Viera Franova SPE Klub OB Sokol Pezinok 22:41 + 10:03
20 Ondrej Bartalos SKS0305 Športový klub Sandberg 24:30 + 11:52
21 Alžbeta Lovásová IBA6951 TJ Ioan 1209 25:09 + 12:31
22 Michal Repa 01C73AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 25:15 + 12:37
23 Anna Borets XXX 26:13 + 13:35
24 Martin Bartalos SKS0601 Športový klub Sandberg 26:41 + 14:03
25 Terézia Šujanská XXX 27:08 + 14:30
26 Peter Bartalos 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 27:52 + 15:14
27 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 29:14 + 16:36
28 Sára Sedileková HBB05AA ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:32 + 20:54
29 Vlasta Kostercová SKS71AA Športový klub Sandberg 34:55 + 22:17
30 Eva Mazáková SKS84AA Športový klub Sandberg 43:52 + 31:14

RD1

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Stankovic XXX 8:29
2 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 9:26 + 0:57
3 Anna Knaupová 02I14AA (HUN) Györ 9:49 + 1:20
4 Katka Pijakova XXX 11:10 + 2:41
5 Viliam Rakay 12N14AA Detská Tour Petra Sagana 11:15 + 2:46
6 Juraj Pokojny XXX 11:19 + 2:50
7 Matúš Kunc XXX 11:41 + 3:12
8 Hanka Tokolyi XXX 12:01 + 3:32
9 Natalia Stykova XXX 12:27 + 3:58
10 Filip Klimo XXX 12:32 + 4:03
11 Lujza Marčániková XXX 12:55 + 4:26
12 Markétka Kováčová TNR12AA ŠK Triturus Nitra 13:11 + 4:42
13 Martin Furucz XXX 13:49 + 5:20
14 Júlia Čevelová XXX 13:58 + 5:29
15 Hana Kiselková XXX 14:37 + 6:08
16 Simon Mazag XXX 15:27 + 6:58
17 Slávko Kuzma XXX 17:06 + 8:37
18 Timotej Kováč TNR12AB ŠK Triturus Nitra 17:26 + 8:57
19 Paul Krickl XXX 18:10 + 9:41
20 Tomáš Demovič PEZ12AA Klub OB AŠK Pezinok 18:18 + 9:49
21 Ella Mária Petrincová BBA17AA KOBRA Bratislava 18:31 + 10:02
22 Ronja Šóšová XXX 18:57 + 10:28
23 Miki Šóš XXX 19:17 + 10:48
24 ALEXKO Lopatnik XXX 20:09 + 11:40
25 Emma Berčíková XXX 21:37 + 13:08
26 Stela Mencova XXX 22:52 + 14:23
27 Maxim Macho XXX 24:58 + 16:29
28 Alzbeta Oravikova XXX 26:21 + 17:52
29 Hana Rakayova 12N12AA Detská Tour Petra Sagana 26:23 + 17:54
30 Michal Štrabák XXX 26:43 + 18:14
31 Michal Furucz XXX 27:39 + 19:10
32 David Moroz XXX 30:18 + 21:49
33 Silvia Flassiková RBA TJ Rapid Bratislava 39:13 + 30:44
34 Zuzana Máčajová SKS15AA Športový klub Sandberg 40:10 + 31:41
35 Robert Godzik XXX 43:10 + 34:41

RD2

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boglárka Jankó XXX 8:17
2 Martin Pokojny XXX 8:58 + 0:41
3 Iva Fundarková 01C09BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 9:05 + 0:48
4 Bruno Fundarek 01C07BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 10:47 + 2:30
5 Samuel Ďuriš XXX 10:55 + 2:38
6 Nikoleta Ďurišová XXX 11:23 + 3:06
7 Jakub Benedikovič XXX 11:42 + 3:25
8 Vladimír Tabaček SPE Klub OB Sokol Pezinok 11:45 + 3:28
9 Alenka Králová XXX 11:51 + 3:34
10 Filip Hribik XXX 11:55 + 3:38
10 Andrej Georgievski XXX 11:55 + 3:38
12 Martin Mazag XXX 12:33 + 4:16
13 Eduard Godzik XXX 14:00 + 5:43
14 Jonáš Antal 01B Krúžok OB na ZŠ Odborárska 14:18 + 6:01
15 Lujza Lakoštíková XXX 14:51 + 6:34
16 Jakub Hrnčiar FBA1001 ŠK Farmaceut Bratislava 15:38 + 7:21
17 Ondrej Jakabovič SPE Klub OB Sokol Pezinok 15:46 + 7:29
18 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 15:54 + 7:37
19 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 15:55 + 7:38
20 Veronika Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 16:09 + 7:52
21 Saska Lacova 01C14AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 16:40 + 8:23
22 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 16:52 + 8:35
23 Emka Kulíková XXX 17:20 + 9:03
24 Zorka Mikušová XXX 17:22 + 9:05
25 Lea Fundarková 01C09BD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 17:43 + 9:26
26 Ondrej Polóny XXX 18:47 + 10:30
27 Ĺudovít Polóny XXX 18:54 + 10:37
28 Mia Vaňova XXX 19:13 + 10:56
29 Jana Vaňo XXX 20:53 + 12:36
30 Uli Čaputová XXX 21:09 + 12:52
31 Nikolas Janik ODB 21:19 + 13:02
32 Barbora Borská FBA1052 ŠK Farmaceut Bratislava 22:02 + 13:45
32 Patrik Bakkai XXX 22:02 + 13:45
34 Fedorko Ihring XXX 22:21 + 14:04
35 Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 22:40 + 14:23
36 Barborka Šuláková XXX12BB 23:00 + 14:43
37 Dominik Bakkai XXX 23:05 + 14:48
38 Max Anestik XXX 23:39 + 15:22
39 Teo Martin Németh FBA1005 ŠK Farmaceut Bratislava 25:03 + 16:46
40 Dorota Zúbeková FBA1151 ŠK Farmaceut Bratislava 25:05 + 16:48
41 Michal Valko XXX 27:13 + 18:56
42 Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 28:09 + 19:52
43 TOMI Lopatnik XXX 33:45 + 25:28
44 Barbora Kusa XXX 44:54 + 36:37

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 13:47
2 Anna Alešová XXX 14:21 + 0:34
3 Katarína Knížová 06D10AA TRIAX 16:03 + 2:16
4 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 16:15 + 2:28
5 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 17:13 + 3:26
6 Lucia Syrová SPE10AD Klub OB Sokol Pezinok 19:59 + 6:12
7 Hana Zúbeková FBA0952 ŠK Farmaceut Bratislava 22:46 + 8:59
8 Lucia Lanátorová RBA1051 TJ Rapid Bratislava 24:00 + 10:13
9 Lenka Feriancová SPE Klub OB Sokol Pezinok 28:15 + 14:28
10 Sára Borská FBA0951 ŠK Farmaceut Bratislava 50:00 + 36:13

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 11:00
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 11:40 + 0:40
3 Jana Knaupová 02I08AA (HUN) Györ 12:55 + 1:55
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 13:09 + 2:09
5 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 16:01 + 5:01
6 Eva Pálková 04A07AA GAMČA 18:02 + 7:02
7 Olívia Anestik XXX 18:37 + 7:37
8 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 21:57 + 10:57
9 Zuzka Kucháriková SPE0760 Klub OB Sokol Pezinok 24:39 + 13:39
10 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 25:07 + 14:07
11 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 31:49 + 20:49
12 Amália Repová GGR 35:02 + 24:02
13 Sara Sensi XXX 35:59 + 24:59
14 Elizabeth Morgensternová XXX 37:52 + 26:52

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 11:04
2 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 11:06 + 0:02
3 Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 11:08 + 0:04
3 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 11:08 + 0:04
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 14:05 + 3:01
6 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 16:10 + 5:06
7 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 19:56 + 8:52
8 Nicole Herna FBA0552 ŠK Farmaceut Bratislava 25:30 + 14:26
9 Marianna Bušíková XXX 30:55 + 19:51

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 15:41
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 16:29 + 0:48
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 17:19 + 1:38
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 17:58 + 2:17
5 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 19:44 + 4:03
6 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 21:39 + 5:58
7 Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 22:43 + 7:02
8 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 29:59 + 14:18
9 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 30:27 + 14:46
10 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 42:04 + 26:23

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Patassiova FBA ŠK Farmaceut Bratislava 21:29
2 Zuzana Kováčová GAM 22:30 + 1:01
3 Kristína Šmiralová RBA0255 TJ Rapid Bratislava 24:24 + 2:55
4 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 34:23 + 12:54

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 17:47
2 Viktória Kostercová SKS0251 Športový klub Sandberg 17:56 + 0:09
3 Jana Styková FBA8051 ŠK Farmaceut Bratislava 18:07 + 0:20
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:18 + 0:31
5 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 20:56 + 3:09
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 23:02 + 5:15
7 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 25:04 + 7:17
8 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 28:10 + 10:23
9 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 28:58 + 11:11
10 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 29:24 + 11:37
11 Ria Staszová VIA8951 Viatoris 31:22 + 13:35
12 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 31:31 + 13:44
13 Radka Lamanecová 01C96AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:18 + 15:31
14 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 36:35 + 18:48
15 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 40:14 + 22:27
16 Katka Boďová 01C80BE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 42:23 + 24:36
17 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 45:29 + 27:42
18 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 49:13 + 31:26
19 Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 50:43 + 32:56
20 Dana Šuníková 01C90AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 51:58 + 34:11
21 Lea Simaichlová FBA8255 ŠK Farmaceut Bratislava 53:59 + 36:12
22 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 54:32 + 36:45
23 Michaela Zedníčková SPE8253 Klub OB Sokol Pezinok 66:27 + 48:40

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivana Knaupová 02I78AA (HUN) Györ 18:48
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 21:59 + 3:11
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 22:03 + 3:15
4 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 22:37 + 3:49
5 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 24:14 + 5:26
6 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 25:00 + 6:12
7 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:31 + 6:43
8 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 29:21 + 10:33
9 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 29:35 + 10:47
10 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 31:24 + 12:36
11 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 33:21 + 14:33
12 Agnesa Miklušová XXX 33:50 + 15:02
13 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 34:54 + 16:06
14 Zsanett Nagy XXX 35:57 + 17:09
15 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 37:24 + 18:36
16 Petra Rebrová FBA7252 ŠK Farmaceut Bratislava 38:39 + 19:51
17 Kristína Komanová FBA7853 ŠK Farmaceut Bratislava 39:34 + 20:46
18 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 40:11 + 21:23
19 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 42:35 + 23:47
20 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 42:58 + 24:10
21 Alena Pašková RBA71AX TJ Rapid Bratislava 43:44 + 24:56
22 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 44:59 + 26:11
23 Iveta Paulová SPE6751 Klub OB Sokol Pezinok 46:07 + 27:19
24 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 46:17 + 27:29
25 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 48:51 + 30:03
26 Natália Sulanová SPE7853 Klub OB Sokol Pezinok 50:43 + 31:55
27 Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 61:20 + 42:32
28 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 63:25 + 44:37
29 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 64:00 + 45:12
30 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 69:34 + 50:46
Tímea Tóth XXX DISK

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 21:57
2 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 22:25 + 0:28
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 25:31 + 3:34
4 Eva Szalai XXX 29:16 + 7:19
5 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 30:55 + 8:58
6 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 32:55 + 10:58
7 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 34:31 + 12:34
8 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 41:12 + 19:15
9 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 45:01 + 23:04
10 Jana Martinovicova XXX 55:32 + 33:35
11 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 59:29 + 37:32
12 Sigrid Grün XXX 72:37 + 50:40