Výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR v LOB na dlhých tratiach

Etapa: Majstrovstvá SR v LOB na dlhých tratiach - E1 (01.02.2020)

Kategórie

M -14 E    M -17 E    M 21- E    M 35- E    M 45- E    M 55- E    W -14 E    W -17 E    W -20 E    W 21- E    W 35- E    W 45- E    W 55- E    K3        

M -14 E 2.50 km, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 16:44
2 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 17:54 + 1:10
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 19:36 + 2:52

M -17 E 7.20 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 61:03
2 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 65:17 + 4:14
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 84:45 + 23:42
4 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 96:17 + 35:14
5 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 101:41 + 40:38
6 András Wachter ESTxxx3 110:15 + 49:12
7 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 128:44 + 67:41
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava DISK
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava DNF

M 21- E 10.60 km, 19 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 68:47
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 74:52 + 6:05
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 77:31 + 8:44
4 Libor Semančík KYS9006 Klub OB Kysak 77:43 + 8:56
5 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 78:15 + 9:28
6 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 81:52 + 13:05
7 Vito Satrapa 06C94AA (AUT) OLC Wienerwald 82:08 + 13:21
8 Botond Szász SILxxx2 82:11 + 13:24
9 Robert Gonczi 01Z72AA (HUN) TIPO Orienteering Club 87:41 + 18:54
10 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 89:35 + 20:48
11 Peter Gonczi 01Z03AA (HUN) TIPO Orienteering Club 90:02 + 21:15
12 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 90:51 + 22:04
13 Keve Gonczi 01Z01AA (HUN) TIPO Orienteering Club 103:36 + 34:49
14 Balint Dioszegi SDSxxx1 120:59 + 52:12
15 András Fekete SILxxx1 121:27 + 52:40
16 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 123:23 + 54:36
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak DISK
Matthias Poell 06C72AA (AUT) OLC Wienerwald DISK

M 35- E 7.60 km, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 56:54
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 61:13 + 4:19
3 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 69:12 + 12:18
4 Vladislav Janota FBA7903 ŠK Farmaceut Bratislava 72:55 + 16:01
5 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 105:48 + 48:54

M 45- E 7.20 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 53:33
2 Martin Hajdu 01Z70AA (HUN) TIPO Orienteering Club 55:05 + 1:32
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 58:42 + 5:09
4 Bence Kiacz HSExxx1 61:22 + 7:49
5 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 64:13 + 10:40
6 István Máramarosi SILxxx6 65:05 + 11:32
7 Tor Öyvind Didriksen GTKxxx1 66:42 + 13:09
8 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 89:51 + 36:18
9 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 89:59 + 36:26
10 Jozef Paluska FBA7401 ŠK Farmaceut Bratislava 121:48 + 68:15

M 55- E 6.70 km, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamás Jankó HSExxx2 48:05
2 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 53:54 + 5:49
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 55:44 + 7:39
4 Károly Gondár TASxxx1 59:53 + 11:48
5 Gábor Honfi ESTxxx4 68:00 + 19:55
6 Dalibor Ďurčo TKE6502 Klub OB ATU Košice 69:05 + 21:00
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 70:40 + 22:35
8 Miklós Mets OSCxxx1 74:02 + 25:57
9 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 103:21 + 55:16
10 Stanislav Nosál EBB4601 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 125:06 + 77:01

W -14 E 2.50 km, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Máramarosi SILxxx3 23:11
2 Zsuzsa Gonczi 01Z06AA (HUN) TIPO Orienteering Club 29:20 + 6:09
3 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:48 + 10:37
4 Martina Schwarzová EBB0951 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:27 + 15:16
5 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 44:13 + 21:02
6 Katarína Schwarzová EBB1151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:14 + 24:03

W -17 E 6.70 km, 14 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eszter Kocsik ESTxxx2 50:32
2 Rita Máramarosi SILxxx5 57:32 + 7:00
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 72:09 + 21:37
4 Dóra Máramarosi SILxxx4 73:32 + 23:00
5 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 76:31 + 25:59
6 Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica 82:58 + 32:26

W -20 E 7.60 km, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 84:46
2 Nelli Hajdu TIPxxx1 96:25 + 11:39
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 97:54 + 13:08
Katarína Palusková FBA0251 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

W 21- E 7.60 km, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:53
2 Simon Agnes 10T74AA (HUN) Egri Testedzo Club 57:02 + 1:09
3 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:21 + 2:28
4 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 75:09 + 19:16
5 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 77:36 + 21:43

W 35- E 7.60 km, 15 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ildiko Papp SDS8201 65:10
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 94:02 + 28:52
3 Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 98:52 + 33:42
4 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 103:48 + 38:38

W 45- E 7.20 km, 13 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 76:15
2 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 82:00 + 5:45
3 Orsolya Magyari 01Z70AC (HUN) TIPO Orienteering Club 135:38 + 59:23
4 P. Ildikó Érsek ESTxxx1 147:14 + 70:59

W 55- E 2.50 km, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 21:13
2 Dáša Mihálová EBB6151 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 25:01 + 3:48
3 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 27:29 + 6:16
4 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 29:07 + 7:54

K3 2.50 km, 5 kontrol

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:19