Výsledky

Preteky: Jarný elixír

Etapa: Jarný elixír (01.03.2020)

Kategórie

N          Open       RD         M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sandra Dolnáková 54:44
2 Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 59:05 + 4:21
3 Michal Hönsch 01C78AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 59:14 + 4:30
4 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 61:17 + 6:33
5 Martina Bartolčičová FBA0055 ŠK Farmaceut Bratislava 69:43 + 14:59
6 Federico Sensi 01C76AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 71:58 + 17:14
7 Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 74:07 + 19:23
8 Boris Gunovsky 01C77AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 93:51 + 39:07
9 Marek Jurčík 01C14AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 103:43 + 48:59
10 Jurčík Juraj 01C47AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 104:13 + 49:29
11 Lukáš Jurčík 01C13AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 106:12 + 51:28
12 Juraj Jurčík 01C47AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 106:28 + 51:44
13 Lucia Jurčíková 11088 106:31 + 51:47
Ľubica Mravíková SKS70AB Športový klub Sandberg DISK
Zuzana Lacova 01C83AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Skladaný 39:26
2 Martin Lohnert 01C78AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 39:31 + 0:05
3 Michal Skladaný 42:53 + 3:27
4 Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 45:26 + 6:00
5 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 56:07 + 16:41
6 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 61:12 + 21:46
7 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 89:02 + 49:36
Marianna Sabolová DISK
Matúš Antal SKS0505 Športový klub Sandberg DNS
René Vrábeľ 01C77AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Zuzana Belesova DNS

RD 2.07 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adrián Ferianc 19:18
2 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 19:51 + 0:33
3 Sara SENSI 01C07AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 24:51 + 5:33
4 Hana Máčajová 01C11AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 27:41 + 8:23
5 Andrejko Dolnak 12X20AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 32:04 + 12:46
6 Emka Kulíková 32:08 + 12:50
7 Nela Bobovská SPE1351 Klub OB Sokol Pezinok 32:19 + 13:01
8 Linda Lohnertová 01C12AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 32:45 + 13:27
9 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 33:54 + 14:36
10 Uršula Čaputová 12X12AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 47:37 + 28:19
11 Michal Škrabák 67:49 + 48:31
Saska Lacova 01C14AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

M -10 2.07 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 22:08
2 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 36:06 + 13:58
3 Ondrej Hönsch SPE1102 Klub OB Sokol Pezinok 39:44 + 17:36
4 Alan Sýkora FBA1202 ŠK Farmaceut Bratislava 75:14 + 53:06

M -12 3.00 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 25:46
2 Jan Dolnak 12X20AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 26:03 + 0:17
3 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 28:15 + 2:29
4 Jakub Kulík 31:21 + 5:35
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 35:24 + 9:38
6 Timotej Guňovský SPE0808 Klub OB Sokol Pezinok 40:32 + 14:46
7 Samuel Bobovský SPE0803 Klub OB Sokol Pezinok 43:29 + 17:43
8 Matúš Vaňo 01C08AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 44:21 + 18:35
9 Matej Jendek SPE0810 Klub OB Sokol Pezinok 44:32 + 18:46
10 Ivanko Križan 48:10 + 22:24
11 Adam Eiben SPE0807 Klub OB Sokol Pezinok 72:43 + 46:57
12 Maximilián Slatinsky 01C08AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 80:21 + 54:35
Juraj Hönsch SPE0809 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 34:10
2 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 34:31 + 0:21
3 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 35:06 + 0:56
4 Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg 44:37 + 10:27
5 Tristan Sýkora FBA0602 ŠK Farmaceut Bratislava 49:08 + 14:58
6 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 82:50 + 48:40
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 43:46
2 Viktor Kotuliak FBA0401 ŠK Farmaceut Bratislava 43:47 + 0:01
3 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 45:25 + 1:39
4 Richard Križan SPE0503 Klub OB Sokol Pezinok 53:36 + 9:50
5 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 53:38 + 9:52

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 46:25
2 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 58:48 + 12:23
3 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 59:27 + 13:02

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 46:59
2 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 47:26 + 0:27
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 52:26 + 5:27
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 54:20 + 7:21
5 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 59:47 + 12:48
6 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 61:15 + 14:16
7 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 61:28 + 14:29
8 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 62:52 + 15:53
9 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 63:35 + 16:36
10 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 63:41 + 16:42
11 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 65:04 + 18:05
12 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 65:45 + 18:46
13 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 74:40 + 27:41
14 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 76:53 + 29:54
15 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 78:26 + 31:27
16 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 99:44 + 52:45
17 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 107:36 + 60:37
Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava DISK
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg DISK
Tomáš Charvát SPE8502 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ján Mazák 01C84AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS
Martin Orsag 01C90AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNS

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Barták 01M78AA Sokol Pezinok 40:32
2 Alexander Srb 02L73AB (AUT) OJE Wappler 41:39 + 1:07
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 43:04 + 2:32
4 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 43:33 + 3:01
5 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 46:56 + 6:24
6 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 52:24 + 11:52
7 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 53:16 + 12:44
8 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 55:15 + 14:43
9 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 56:45 + 16:13
10 Marián Šipoš SPE7102 Klub OB Sokol Pezinok 61:38 + 21:06
11 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 62:39 + 22:07
12 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 62:46 + 22:14
13 Radoslav Kováč SKS7701 Športový klub Sandberg 64:05 + 23:33
14 Marek Vaňo 01C79AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 68:24 + 27:52
15 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 68:48 + 28:16
16 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 74:54 + 34:22
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Milo Kosterec SKS69AA Športový klub Sandberg DISK
Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Vladimír Bobovský SPE7202 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 45:58
2 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 51:26 + 5:28
3 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 57:22 + 11:24
4 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 60:32 + 14:34
5 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 60:43 + 14:45
6 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 67:21 + 21:23
7 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 67:46 + 21:48
8 Milan Fiala 69:40 + 23:42
9 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 73:50 + 27:52
10 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 117:02 + 71:04
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava DISK
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Jozef Brtáň 02P56AA Slovan Modra DISK

W -10 2.07 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Feriancová 26:53
2 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 39:39 + 12:46

W -12 3.00 km

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 25:53
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 26:11 + 0:18
3 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 31:28 + 5:35
4 Zina Máčajová 01C09AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 98:01 + 72:08

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 45:09
2 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 54:47 + 9:38
3 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 62:17 + 17:08
4 Eva Pálková 04A07AA GAMČA 72:40 + 27:31
5 Stanislava Križanová SPE0655 Klub OB Sokol Pezinok 88:02 + 42:53
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava DNS
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 27:34
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 34:23 + 6:49
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 37:22 + 9:48
4 Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 56:02 + 28:28

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 47:38
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 47:44 + 0:06
3 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 49:54 + 2:16
4 Klára Fedorová SPE0455 Klub OB Sokol Pezinok 54:21 + 6:43
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W 19-

W 40-

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 35:55
2 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 49:31 + 13:36
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 49:40 + 13:45
4 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 49:41 + 13:46
5 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 51:15 + 15:20
6 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 52:33 + 16:38
7 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 57:51 + 21:56
8 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 59:58 + 24:03
9 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 61:45 + 25:50
10 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 70:00 + 34:05
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava DNS