Prihlášky podľa kategórií
Preteky: Sústredenie výberu dorastu+nominačné preteky 1.kolo (26.08.2020)
Počet prihlásených: 38
M 16 A (8)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) | Dátum prihlášok | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Filip Bukovac | FBA0501 | ŠK Farmaceut Bratislava | 8116740 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 14.08.2020 |
Tomáš Kasza | FBA0503 | ŠK Farmaceut Bratislava | 8116805 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 14.08.2020 |
Andrej Mikloš | SPE0401 | Klub OB Sokol Pezinok | 8025007 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 13.08.2020 |
Tomáš Syrový | SPE0601 | Klub OB Sokol Pezinok | 8400090 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Šimon Šipoš | SPE0406 | Klub OB Sokol Pezinok | 8001935 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Filip Jančík | SPE0604 | Klub OB Sokol Pezinok | 8300002 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Marek Dolný | SPE0407 | Klub OB Sokol Pezinok | 2111072 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Šimon Kukurugya | SKS0402 | Športový klub Sandberg | 8103015 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
M 18 A (7)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) | Dátum prihlášok | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš Jurčík | VZA0301 | Slávia Žilinská univerzita | 7210250 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 17.08.2020 |
Martin Knor | ZMT0201 | Klub OB Martin | 8072002 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 17.08.2020 |
Maximilián Kubik | RBA0303 | TJ Rapid Bratislava | 8100014 | Nie | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Martin Roháč | TKE0301 | Klub OB ATU Košice | 8017132 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 15.08.2020 |
Lukáš Mário Novota | TKE0302 | Klub OB ATU Košice | 8017117 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 15.08.2020 |
Richard Sláma | TKE0303 | Klub OB ATU Košice | 2008508 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 15.08.2020 |
Tomáš Šipoš | SPE0311 | Klub OB Sokol Pezinok | 8100070 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
W 16 A (8)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) | Dátum prihlášok | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nina Jurčíková | VZA0752 | Slávia Žilinská univerzita | 8071305 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 17.08.2020 |
Lenka Porubská | TNR0451 | ŠK Triturus Nitra | 8668997 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Simona Mihaličová | TKE0551 | Klub OB ATU Košice | 8017133 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 17.08.2020 |
Tereza Kendrová | FBA0651 | ŠK Farmaceut Bratislava | 2078493 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 14.08.2020 |
Rebecca Herna | FBA0553 | ŠK Farmaceut Bratislava | 8665514 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 14.08.2020 |
Ema Havlíková | SPE0451 | Klub OB Sokol Pezinok | 8025014 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Natália Ježíková | SPE0454 | Klub OB Sokol Pezinok | 8188801 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Ema Michačová | HBB0551 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 8517354 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 12.08.2020 |
W 18 A (5)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) | Dátum prihlášok | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tamara Miklušová | RBA0252 | TJ Rapid Bratislava | 8434822 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Ľuboslava Weissová | TKE0252 | Klub OB ATU Košice | 8017122 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 15.08.2020 |
Petronela Filipová | TKE0352 | Klub OB ATU Košice | 8017126 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 15.08.2020 |
Zuzana Kováčová | SPE02BA | Klub OB Sokol Pezinok | 2111073 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Viktória Kostercová | SKS0251 | Športový klub Sandberg | 2079535 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 11.08.2020 |
M 21 A (10)
Pretekár | Reg. číslo | Klub | SportIdent | Etapy (E1, E2, E3, E4, E5) | Dátum prihlášok | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel Pompura | TBB0101 | ŠK Terezka Banská Bystrica | 8100023 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 17.08.2020 |
Peter Jurčík | VZA6802 | Slávia Žilinská univerzita | 2012284 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 17.08.2020 |
Dávid Franko | KYS9301 | Klub OB Kysak | 515103 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Tobiáš Goldschmidt | RBA0003 | TJ Rapid Bratislava | 8200031 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Adam Jonáš | BBA0101 | KOBRA Bratislava | 7209670 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 16.08.2020 |
Dušan Sláma | TKE9801 | Klub OB ATU Košice | 7204978 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 15.08.2020 |
Maroš Bukovac | FBA7601 | ŠK Farmaceut Bratislava | 525005 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 14.08.2020 |
Alena Bukovacová | FBA7451 | ŠK Farmaceut Bratislava | 522004 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 17.08.2020 |
Lukáš Bukovác | FBA1002 | ŠK Farmaceut Bratislava | 307460 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 17.08.2020 |
Igor Patráš | HBB7901 | ŠK HADVEO Banská Bystrica | 8629471 | Áno | Áno | Áno | Áno | Áno | 12.08.2020 |