Výsledky

Preteky: Snežienky a machri long

Etapa: Snežienky a machri - E1 (06.11.2021)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      M -10      W -10      N          MW-R       Open       MW-S      

M -12 2.70 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 32:11
2 Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 33:10 + 0:59
3 Daniel Jozef Nemček SPE0905 Klub OB Sokol Pezinok 40:04 + 7:53
4 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 47:02 + 14:51
5 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 49:49 + 17:38
Peter Vojtko DNS

M -14 4.00 km / 140 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:11
2 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 65:08 + 7:57
3 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 68:32 + 11:21
4 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 75:33 + 18:22
5 Ján Plavčan SPE0812 Klub OB Sokol Pezinok 85:51 + 28:40
6 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 87:53 + 30:42
7 Michal Domonkoš 110:40 + 53:29
8 Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 128:02 + 70:51
9 Matej Jendek SPE0810 Klub OB Sokol Pezinok 141:10 + 83:59
10 Ondrej Jendek SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 146:51 + 89:40

M -16 5.90 km / 275 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 49:38
2 Jakub Berčík FBA0507 ŠK Farmaceut Bratislava 61:38 + 12:00
3 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 81:05 + 31:27
4 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 104:25 + 54:47
Tomáš Kováč SKS0602 Športový klub Sandberg DNS

M -18 8.40 km / 270 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 115:36

M 19- 10.50 km / 415 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 67:44
2 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 69:52 + 2:08
3 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 77:00 + 9:16
4 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 89:22 + 21:38
5 Jakub Schenk 89:48 + 22:04
6 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 90:48 + 23:04
7 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 95:49 + 28:05
8 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 96:25 + 28:41
9 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 97:46 + 30:02
10 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 107:39 + 39:55
11 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 113:18 + 45:34
12 Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 117:12 + 49:28
13 Peter Karch SPE9112 Klub OB Sokol Pezinok 117:27 + 49:43
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava DISK
Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava DNF
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava DNS

M 40- 7.70 km / 270 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 67:15
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 68:27 + 1:12
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 69:17 + 2:02
4 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 71:16 + 4:01
5 Martin Bednárik XOB7201 Slovenský zväz orientačných športov 77:54 + 10:39
6 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 81:55 + 14:40
7 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 86:59 + 19:44
8 Peter Borčin 02U70AA nereg. Klub OB BOR Topoľčianky 87:06 + 19:51
9 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:49 + 20:34
10 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 91:36 + 24:21
11 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 104:52 + 37:37
12 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 110:30 + 43:15
13 Michal Kováč 01C77BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 113:33 + 46:18
14 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 113:52 + 46:37
15 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 117:16 + 50:01

M 55- 5.90 km / 275 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 63:48
2 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 68:43 + 4:55
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 77:00 + 13:12
4 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 84:12 + 20:24
5 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 87:57 + 24:09
6 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 102:52 + 39:04
7 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 109:12 + 45:24
8 Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 113:32 + 49:44
9 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 121:49 + 58:01
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 123:07 + 59:19
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DISK
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -12 2.70 km / 80 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 30:07
2 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 35:24 + 5:17
3 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 41:42 + 11:35

W -14 3.10 km / 100 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 ŠK Farmaceut Bratislava 43:41
2 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 45:49 + 2:08
3 Anna Plavčanová SPE0757 Klub OB Sokol Pezinok 50:07 + 6:26
4 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 52:00 + 8:19
5 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 52:08 + 8:27
6 Ivana Kováčová SKS0853 Športový klub Sandberg 56:09 + 12:28
7 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 67:34 + 23:53
8 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 77:01 + 33:20
9 Sara Sensi 80:04 + 36:23
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -16 4.80 km / 190 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 55:09
2 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 65:40 + 10:31
3 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 82:28 + 27:19
4 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 100:39 + 45:30
Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -18 5.90 km / 275 m

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 19- 8.40 km / 270 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 69:13
2 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 76:07 + 6:54
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 76:27 + 7:14
4 Ema Michačová HBB0551 ŠK HADVEO Banská Bystrica 90:53 + 21:40
5 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 96:01 + 26:48
6 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 110:34 + 41:21
7 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 113:17 + 44:04
8 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 131:28 + 62:15
9 Adela Čermáková SPE0359 Klub OB Sokol Pezinok 133:12 + 63:59
10 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 134:29 + 65:16
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava DNS

W 40- 6.10 km / 250 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 76:23
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 87:45 + 11:22
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 90:38 + 14:15
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 91:43 + 15:20
5 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 95:39 + 19:16
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 98:02 + 21:39
7 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 126:59 + 50:36
8 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 138:33 + 62:10
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Svelana Puls RBA7251 TJ Rapid Bratislava DISK
Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita DISK

W 55- 4.30 km / 165 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 43:21
2 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 83:32 + 40:11
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 88:41 + 45:20
4 Mira Janáčková RBA6352 TJ Rapid Bratislava 91:07 + 47:46
5 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 105:43 + 62:22
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava DNF

M -10 1.60 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Eliáš 59:08
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok DNF

W -10 1.60 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nela Urbanczyková VBA11AA ŠK VAZKA Bratislava 25:27
2 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 49:33 + 24:06
3 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 57:18 + 31:51
4 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 65:42 + 40:15

N 2.60 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Hromada 44:32
2 Amália Repová 49:30 + 4:58
3 Iveta Repová 49:45 + 5:13
4 Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 51:39 + 7:07
5 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 62:24 + 17:52
6 Ondrej Pařízek 68:01 + 23:29
7 Jana Pařízková 71:05 + 26:33
8 Zuzana Fratričová 84:50 + 40:18
9 Miroslav Schiffer 84:51 + 40:19
Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg DISK
Bastien Vial-Jaime DNF
Maximilián Slatinský DNF
Alexander Slatinský DNF

MW-R 1.80 km / 50 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ella Mária Petrincová 24:48
2 Andreas Bartoš 01C18AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 55:23 + 30:35
3 rodina Dvorskí 56:03 + 31:15
4 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 61:38 + 36:50
5 Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 68:14 + 43:26
6 Michael Šoltés 01C15AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 70:54 + 46:06
Lukáš Jurčík DNF
Nikolas Pisár DNS
Ondrej Mazák SKS1601 Športový klub Sandberg DNS

Open 4.80 km / 190 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kilian Jörg 2102 44:06
2 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 53:27 + 9:21
3 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 54:30 + 10:24
4 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 57:05 + 12:59
5 Lea Simaichlová 01C82AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 71:29 + 27:23
6 Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 80:14 + 36:08
7 Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 87:30 + 43:24
8 Silvia Kutišová 89:25 + 45:19
9 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 103:16 + 59:10
10 Franz Kaiser 104:32 + 60:26
11 Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 124:52 + 80:46
12 Valerie Rymarz 1541986 135:00 + 90:54
Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Johannes Mach DNF
Juraj Jurčík 01C47AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DNF
Kathrin Kollndorfer 8520 DNF
Pedro Rua 12J84AA (PRT) Ori-Estarreja DNS

MW-S 1.30 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Borska 26:50
2 Sára Borská 28:46 + 1:56
3 Elia Plavčanová SPE1555 Klub OB Sokol Pezinok 47:35 + 20:45