Výsledky

Preteky: Snežienky a machri šprint

Etapa: Snežienky a machri šprint - E1 (07.11.2021)

Kategórie

M -14      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -12      W -14      W -16      W 19-      W 40-      W 55-      W -10      N          Open      

M -14 1.43 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8:18
2 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 8:20 + 0:02
3 Michal Domonkoš 9:53 + 1:35
4 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 16:18 + 8:00
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg DNS

M -18 1.99 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 27:02

M 19- 2.39 km / 90 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 21:10
2 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 23:22 + 2:12
3 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 25:16 + 4:06
4 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 28:51 + 7:41
5 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 29:17 + 8:07
6 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 31:34 + 10:24
7 Michal Kraus 38:02 + 16:52
8 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 38:22 + 17:12
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava DNS

M 40- 2.08 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 19:54
2 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 20:47 + 0:53
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 20:51 + 0:57
4 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 23:50 + 3:56
5 Martin Bednárik XOB7201 Slovenský zväz orientačných športov 23:51 + 3:57
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 31:45 + 11:51
7 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 33:56 + 14:02
M.S. Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 32:34

M 55- 1.63 km / 70 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 20:46
2 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 22:09 + 1:23
3 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 23:50 + 3:04
4 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 31:26 + 10:40

W -12 1.29 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 10:00
2 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 11:24 + 1:24

W -14 1.43 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 10:13
2 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 10:53 + 0:40
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 11:15 + 1:02
4 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 15:48 + 5:35

W -16 1.74 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 21:46
2 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 27:38 + 5:52
Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava DNS

W 19- 2.08 km / 75 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 22:54
2 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 27:00 + 4:06
3 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 33:03 + 10:09
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 40- 1.99 km / 60 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 24:12
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 25:07 + 0:55
3 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 29:33 + 5:21
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 43:53 + 19:41
Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava DISK

W 55- 1.52 km / 40 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 19:05
2 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 36:04 + 16:59

W -10 1.21 km / 30 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 30:56
Nela Urbanczyková VBA11AA ŠK VAZKA Bratislava DISK

N 1.36 km / 35 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 19:18
2 Júlia Macháčková SKS0854 Športový klub Sandberg 40:16 + 20:58

Open 1.71 km / 65 m Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dana Šuníková SKS9052 Športový klub Sandberg 49:29