Prihlášky

Preteky: Mikulášske preteky 2022 (04.12.2022)

Počet prihlásených: 261

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      N          Open       RD         Detská   

M -10 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Marko SPE1210 Klub OB Sokol Pezinok 2012281 Áno 27.11.2022
Richard Galovič SPE1203 Klub OB Sokol Pezinok 876002 Áno 27.11.2022
Peter Sumega SPE1301 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 27.11.2022
Matej Lučenič SPE1414 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 27.11.2022
Sebastián Brezovský SPE1313 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 28.11.2022
Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 27.11.2022
Martin Slávik SKS krúžky OB 2128441 Áno 23.11.2022
Kristián Pazdera SKS krúžky OB 2300255 Áno 25.11.2022
Juraj Žbodák SKS krúžky OB 2300287 Áno 26.11.2022

M -12 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ondrej Hönsch SPE1102 Klub OB Sokol Pezinok 2150471 Áno 27.11.2022
Juraj Oravec SPE1003 Klub OB Sokol Pezinok 307438 Áno 27.11.2022
Mikuláš Aleš VBA10AB ŠK VAZKA Bratislava 1414502 Áno 28.11.2022
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno 24.11.2022
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 24.11.2022
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno 24.11.2022
Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 2039142 Áno 27.11.2022
Lukáš Pazdera SKS krúžky OB 2300293 Áno 25.11.2022
Samuel Butaš Samuel 1407859 Áno 22.11.2022

M -14 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 1301900 Áno 27.11.2022
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 1888446 Áno 27.11.2022
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 27.11.2022
Juraj Hönsch SPE0809 Klub OB Sokol Pezinok 416532 Áno 27.11.2022
Simon Straka SKS krúžky OB 2300285 Áno 26.11.2022
Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 2079534 Áno 25.11.2022
Patrik Gross SKS0803 Športový klub Sandberg 2079539 Áno 25.11.2022
Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 8091919 Áno 25.11.2022

M -16 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 8071316 Áno 27.11.2022
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 27.11.2022
Damián Dojčar SPE0709 Klub OB Sokol Pezinok 2211365 Áno 27.11.2022
Andrej Borský FBA0703 ŠK Farmaceut Bratislava 2116472 Áno 27.11.2022
Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 8100009 Áno 24.11.2022
Šimon Bartovic SKS krúžky OB 2300282 Áno 26.11.2022
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 25.11.2022
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 25.11.2022
Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 26.11.2022

M -18 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 2211373 Áno 27.11.2022
Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 8001935 Áno 27.11.2022
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 8103015 Áno 25.11.2022
Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 2079532 Áno 25.11.2022
Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 2049996 Áno 25.11.2022

M 19- (40)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 27.11.2022
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 27.11.2022
Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno 27.11.2022
Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 8430843 Áno 27.11.2022
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 27.11.2022
Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 2092467 Áno 27.11.2022
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 8662443 Áno 27.11.2022
Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 7200270 Áno 27.11.2022
Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 2078195 Áno 27.11.2022
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 307293 Áno 27.11.2022
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 8400090 Áno 27.11.2022
Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 8300002 Áno 27.11.2022
Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 8648615 Áno 27.11.2022
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 8300093 Áno 27.11.2022
Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 8300063 Áno 27.11.2022
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 27.11.2022
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 27.11.2022
Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 8200003 Áno 27.11.2022
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 8100060 Áno 27.11.2022
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 8071312 Áno 26.11.2022
Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 8482066 Áno 28.11.2022
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno 24.11.2022
Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 8116785 Áno 24.11.2022
Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 8071319 Áno 24.11.2022
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava 8007101 Áno 24.11.2022
Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 8115118 Áno 24.11.2022
Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 8026616 Áno 28.11.2022
Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 8116740 Áno 24.11.2022
Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 8116805 Áno 24.11.2022
Michal Piovarči 01C91AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 533301 Áno 28.11.2022
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8299901 Áno 24.11.2022
Nikolai Semenov 17N04AA (RUS) Kaliningrad 2090394 Áno 13.11.2022
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 25.11.2022
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 25.11.2022
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 25.11.2022
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 25.11.2022
Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 2079531 Áno 25.11.2022
Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 445612 Áno 26.11.2022
Serhii Shuniakov SKS8301 Športový klub Sandberg 445611 Áno 26.11.2022
Erik Simkovics 06C89AA (AUT) OLC Wienerwald 8460846 Áno 07.11.2022

M 40- (23)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Georg Wittberger 03B70AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8161270 Áno 28.11.2022
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno 27.11.2022
Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 8290829 Áno 27.11.2022
Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 406996 Áno 27.11.2022
Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 8071296 Áno 27.11.2022
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 2150475 Áno 27.11.2022
Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 8200011 Áno 27.11.2022
Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 8009985 Áno 27.11.2022
Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 8203202 Áno 27.11.2022
Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 2012287 Áno 27.11.2022
Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 7003175 Áno 24.11.2022
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 24.11.2022
Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 24.11.2022
Ivan Butaš 15Q72AA Samuel 1407861 Áno 22.11.2022
Jozef Čierny 01C68AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 445618 Áno 27.11.2022
Erik Uhrín ŠK HADVEO Banská Bystrica 1550550 Áno 18.11.2022
Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004359 Áno 18.11.2022
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 8516952 Áno 08.11.2022
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 8112302 Áno 25.11.2022
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 26.11.2022
Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 2300256 Áno 25.11.2022
Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 1919919 Áno 25.11.2022
Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 2079533 Áno 25.11.2022

M 55- (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 27.11.2022
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 27.11.2022
František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 307419 Áno 27.11.2022
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 8100017 Áno 27.11.2022
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 27.11.2022
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno 27.11.2022
Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 1407851 Áno 27.11.2022
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 27.11.2022
Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 2136728 Áno 27.11.2022
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 8025012 Áno 27.11.2022
Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 24.11.2022
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 406913 Áno 24.11.2022
Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2069581 Áno 27.11.2022
Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 2049986 Áno 25.11.2022
Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 2132982 Áno 26.11.2022

W -10 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eliška Calpaš SPE1251 Klub OB Sokol Pezinok 307369 Áno 27.11.2022
Viktória Mendjan SPE1253 Klub OB Sokol Pezinok 219114 Áno 27.11.2022
Katarína Bagóčiová SPE1253 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 27.11.2022
Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 2126379 Áno 27.11.2022
Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 27.11.2022
Gabika Gibalová 12X12AE NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300250 Áno 26.11.2022
Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 24.11.2022

W -12 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno 27.11.2022
Anna Alešová VBA10AC ŠK VAZKA Bratislava 765108 Áno 28.11.2022
Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 2067266 Áno 27.11.2022
Juliana Szlováková 15D22AA ŠK Farnaceut Bratislava Áno 24.11.2022
Barbora Borská 01C10BE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 28.11.2022
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 25.11.2022

W -14 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 8110009 Áno 27.11.2022
Sára Borská FBA0951 ŠK Farmaceut Bratislava 2116441 Áno 27.11.2022
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 25.11.2022
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno 25.11.2022
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 25.11.2022
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 25.11.2022
Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 26.11.2022

W -16 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 8071304 Áno 27.11.2022
Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 8071292 Áno 27.11.2022
Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 8100070 Áno 27.11.2022
Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 8140928 Áno 24.11.2022
Adriana Chromeková SKS krúžky OB 2027941 Áno 26.11.2022
Bibiana Donarová SKS krúžky OB 2300280 Áno 26.11.2022
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 25.11.2022
Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 2103271 Áno 25.11.2022

W -18 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 8060806 Áno 27.11.2022
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 8103019 Áno 27.11.2022
Adela Marková SPE0755 Klub OB Sokol Pezinok 8110045 Áno 27.11.2022
Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 2000419 Áno 27.11.2022
Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 8445285 Áno 24.11.2022

W 19- (20)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Sýkorová RBA76AA TJ Rapid Bratislava 1122022 Áno 27.11.2022
Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 8071313 Áno 27.11.2022
Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 1407869 Áno 27.11.2022
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 27.11.2022
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 7212124 Áno 27.11.2022
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 8188801 Áno 27.11.2022
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 1888447 Áno 27.11.2022
Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 2120015 Áno 27.11.2022
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 8300062 Áno 27.11.2022
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 8119490 Áno 27.11.2022
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 8061463 Áno 26.11.2022
Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 8000989 Áno 24.11.2022
Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 2012289 Áno 27.11.2022
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 24.11.2022
Adela Cori 01C95AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8180895 Áno 25.11.2022
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 8004357 Áno 24.11.2022
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 25.11.2022
Annamária Brijaková SKS93AB Športový klub Sandberg 2300286 Áno 25.11.2022
Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 2132983 Áno 26.11.2022
Anna Simkovics (AUT) OLC Wienerwald 8291193 Áno 07.11.2022

W 40- (24)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 8170817 Áno 27.11.2022
Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 307294 Áno 28.11.2022
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 27.11.2022
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 2057961 Áno 27.11.2022
Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava 8100006 Áno 27.11.2022
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 8101080 Áno 27.11.2022
Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 7070721 Áno 27.11.2022
Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 27.11.2022
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 28.11.2022
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 8071314 Áno 29.11.2022
Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 24.11.2022
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 24.11.2022
Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 24.11.2022
Ľubica Slatinská 01C76AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2114241 Áno 25.11.2022
Lea Simaichlová 01C82AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 435206 Áno 28.11.2022
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 25.11.2022
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 8112339 Áno 25.11.2022
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 25.11.2022
Lenka Slaná SKS17AD Športový klub Sandberg 2300257 Áno 25.11.2022
Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 2132984 Áno 25.11.2022
Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 2128445 Áno 25.11.2022
Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 2114236 Áno 25.11.2022
Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 2120022 Áno 25.11.2022
Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 2079538 Áno 25.11.2022

W 55- (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno 27.11.2022
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 8400039 Áno 27.11.2022
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 8012045 Áno 27.11.2022
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 27.11.2022
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 27.11.2022
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 8025010 Áno 27.11.2022
Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 8644323 Áno 27.11.2022
Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 24.11.2022
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 362807 Áno 24.11.2022
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 25.11.2022

N (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 2017100 Áno 27.11.2022
Michal Honsch SPE8005 Klub OB Sokol Pezinok Áno 27.11.2022
Ľubica Joštová GAMČA Áno 26.11.2022
Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 2045172 Áno 26.11.2022
Jurko Lupták 12X12AD NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300265 Áno 26.11.2022
Maximilián Slatinský Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 27.11.2022
Alexander Slatinský Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 27.11.2022

Open (27)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 2111085 Áno 29.11.2022
Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 7005043 Áno 27.11.2022
Anna Tunová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 27.11.2022
Michaela Syrová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 27.11.2022
Silvia Kutišová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 27.11.2022
Adrián Marko SPE7510 Klub OB Sokol Pezinok 232070 Áno 27.11.2022
Katarína Marková SPE7559 Klub OB Sokol Pezinok 445621 Áno 27.11.2022
Zuzana Belešová SPE9059 Klub OB Sokol Pezinok Áno 27.11.2022
Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 2211380 Áno 27.11.2022
Ria Staszová BBA8951 KOBRA Bratislava 416596 Áno 27.11.2022
Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 9900077 Áno 27.11.2022
Ján Furucz FBA7201 ŠK Farmaceut Bratislava 515489 Áno 24.11.2022
Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 24.11.2022
Jana Pařízková FBA7352 ŠK Farmaceut Bratislava 1425243 Áno 24.11.2022
Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 2067259 Áno 24.11.2022
Natália Sulanová Samuel 406963 Áno 22.11.2022
Ján Buršík 01C68AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 406932 Áno 20.11.2022
Simon Brunovský 13P93AA Slovenská triatlonová akadémia 2136715 Áno 19.11.2022
Katarína Brunovská 13P95AA Slovenská triatlonová akadémia 2133072 Áno 19.11.2022
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079536 Áno 25.11.2022
Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 2128444 Áno 25.11.2022
Terézia Šujanská SKS95AA Športový klub Sandberg 2092468 Áno 25.11.2022
Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 2420043 Áno 25.11.2022
Gunnel Nilsson (AUT) OLC Wienerwald 8540125 Áno 27.11.2022
Erich Simkovics (AUT) OLC Wienerwald 8471102 Áno 27.11.2022
Anna Kaufmann 06C96AA (AUT) OLC Wienerwald 8200054 Áno 08.11.2022
José Vilpoux 06C83AA (AUT) OLC Wienerwald 8110069 Áno 10.11.2022

RD (16)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Silvia Flassiková TJ Rapid Bratislava 2300843 Áno 28.11.2022
Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita Áno 27.11.2022
Veronika Šipošová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 2120012 Áno 27.11.2022
Anna Syrová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 435208 Áno 27.11.2022
Lukáš Dávidík BBA14AA KOBRA Bratislava Áno 27.11.2022
Riško Minarech 12X15AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300263 Áno 26.11.2022
Margarétka Luptáková 12X15AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300231 Áno 26.11.2022
Tomi Gibala 12X14AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300269 Áno 26.11.2022
Kubko Ďuračka 12X14AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300267 Áno 26.11.2022
Terezka Fajčíková 12X15AC NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300220 Áno 26.11.2022
Oskar Fajčík 12X12AC NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300264 Áno 26.11.2022
Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 45321 Áno 27.11.2022
Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 418914 Áno 27.11.2022
Kristína Borská 01C13BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 28.11.2022
Danil Myrets Športový klub Sandberg 2300281 Áno 26.11.2022
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 2114247 Áno 25.11.2022

Detská (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Silvia Flassiková TJ Rapid Bratislava Áno 28.11.2022
Katarína Flassiková TJ Rapid Bratislava Áno 28.11.2022
Zuzka Honschova SPE1751 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 27.11.2022
Adam Wartiak FBA ŠK Farmaceut Bratislava Áno 27.11.2022
Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava Áno 27.11.2022
Petra Wartiaková FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava Áno 27.11.2022