Výsledky

Preteky: Mikulášske preteky 2022

Etapa: Mikulášske preteky 2022 - E1 (04.12.2022)

01B     03B     04A     06C     12X     13P     15Q     17N     BBA     FBA     HBB     IBA     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA    

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      N          Open       RD1        RD2       

M -10 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 6:49
2 Sebastián Brezovský SPE1313 Klub OB Sokol Pezinok 8:30 + 1:41
3 Adrián Ferianc XXX 11:40 + 4:51
4 Adam Marko SPE1210 Klub OB Sokol Pezinok 12:00 + 5:11
5 Peter Sumega SPE1301 Klub OB Sokol Pezinok 12:58 + 6:09
6 Kristián Pazdera 01B SKS krúžky OB 15:00 + 8:11
7 Jakub Bohúň SPE1203 Klub OB Sokol Pezinok 20:11 + 13:22
8 Martin Slávik 01B SKS krúžky OB 21:32 + 14:43
Matej Sabadoš SPE1417 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -12 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 11:31
2 Vladislav Volkov VZA1002 Slávia Žilinská univerzita 12:07 + 0:36
3 Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 12:32 + 1:01
4 Ondrej Hönsch SPE1102 Klub OB Sokol Pezinok 14:49 + 3:18
5 Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 14:53 + 3:22
6 Juraj Oravec SPE1003 Klub OB Sokol Pezinok 16:04 + 4:33
7 Mikuláš Aleš VBA10AB ŠK VAZKA Bratislava 16:25 + 4:54
8 Richard Kanávor FBA1006 ŠK Farmaceut Bratislava 17:43 + 6:12
9 Lukáš Pazdera 01B SKS krúžky OB 31:30 + 19:59
10 Samuel Butaš 15Q Samuel 38:05 + 26:34

M -14 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Dokupil SKS0801 Športový klub Sandberg 12:51
2 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 14:27 + 1:36
3 Ján Varga XXX 14:48 + 1:57
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 15:47 + 2:56
5 Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 17:50 + 4:59
6 Juraj Hönsch SPE0809 Klub OB Sokol Pezinok 18:28 + 5:37
7 Jakub Kaman XXX 19:49 + 6:58
8 Tobias Tenk 01B SKS krúžky OB 28:17 + 15:26

M -16 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 14:28
2 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 16:51 + 2:23
3 Michal Domonkoš SKS0704 Športový klub Sandberg 21:02 + 6:34
4 Šimon Bartovic 04A GAMČA 22:25 + 7:57
5 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 23:04 + 8:36
6 Andrej Borský FBA0703 ŠK Farmaceut Bratislava 33:58 + 19:30
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok DISK

M -18 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 16:57
2 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 18:40 + 1:43
3 Daniel Dokupil SKS0502 Športový klub Sandberg 19:26 + 2:29
4 Filip Prutkay SKS0403 Športový klub Sandberg 21:26 + 4:29

M 19- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Jančík SPE0604 Klub OB Sokol Pezinok 14:15
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 14:17 + 0:02
3 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 15:12 + 0:57
4 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 15:13 + 0:58
5 Erik Simkovics 06C89AA (AUT) OLC Wienerwald 15:27 + 1:12
6 Filip Bukovac FBA0501 ŠK Farmaceut Bratislava 15:43 + 1:28
7 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 15:52 + 1:37
8 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 15:56 + 1:41
9 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 16:12 + 1:57
10 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 16:24 + 2:09
10 Matej Balogh SPE0710 Klub OB Sokol Pezinok 16:24 + 2:09
12 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 17:12 + 2:57
13 Nikolai Semenov 17N04AA (RUS) Kaliningrad 17:23 + 3:08
14 Dávid Cisár SPE0708 Klub OB Sokol Pezinok 17:43 + 3:28
15 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 17:59 + 3:44
16 Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 18:33 + 4:18
17 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:00 + 4:45
18 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 19:35 + 5:20
19 Lukáš Lečko XXX 20:20 + 6:05
20 Hubert Ingr XXX 20:23 + 6:08
20 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 20:23 + 6:08
22 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 20:33 + 6:18
23 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 21:06 + 6:51
24 Dušan Hrnčiar FBA7703 ŠK Farmaceut Bratislava 21:22 + 7:07
25 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 21:23 + 7:08
26 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 21:27 + 7:12
27 Tamás Jankó HEG 21:32 + 7:17
28 Samuel Dokupil SKS0304 Športový klub Sandberg 21:37 + 7:22
29 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 22:10 + 7:55
30 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 22:14 + 7:59
31 Tomáš Charvát PUK 22:19 + 8:04
32 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 22:40 + 8:25
33 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 23:03 + 8:48
34 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 23:36 + 9:21
35 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 24:10 + 9:55
36 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 24:32 + 10:17
37 Michal Piovarči XXX91AE 24:34 + 10:19
38 Oleh Volkov VZA8701 Slávia Žilinská univerzita 24:59 + 10:44
39 Marek Lečko XXX 26:07 + 11:52
40 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 26:32 + 12:17
41 Adam Müller VBA8802 ŠK VAZKA Bratislava 29:50 + 15:35
42 Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 29:59 + 15:44
43 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 30:44 + 16:29
44 Serhii Shuniakov SKS8301 Športový klub Sandberg 31:27 + 17:12
45 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 34:21 + 20:06
46 Lukas Danev XXX 34:41 + 20:26
47 Šimon Mižúr FBA9401 ŠK Farmaceut Bratislava 44:45 + 30:30
Dušan Furucz FBA7101 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

M 40- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Georg Wittberger 03B70AA (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 17:40
2 Peter Boledovič XXX 17:55 + 0:15
3 Tomáš Jančík SPE7603 Klub OB Sokol Pezinok 18:13 + 0:33
4 Milan Šimoník HBB7501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:28 + 0:48
5 Martin Borský FBA7704 ŠK Farmaceut Bratislava 18:54 + 1:14
6 Peter Wartiak FBA8001 ŠK Farmaceut Bratislava 18:57 + 1:17
7 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 19:13 + 1:33
8 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 19:40 + 2:00
9 Rastislav Dokupil SKS7402 Športový klub Sandberg 20:30 + 2:50
10 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 21:25 + 3:45
11 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 21:49 + 4:09
12 Vojto Bálint VZA Slávia Žilinská univerzita 22:32 + 4:52
13 Erik Uhrín HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:02 + 5:22
14 Ivan Butaš 15Q72AA Samuel 23:17 + 5:37
15 Jozef Čierny XXX68AA 23:23 + 5:43
16 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 24:10 + 6:30
17 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 24:18 + 6:38
18 Marcel Baláž XXX 24:28 + 6:48
19 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 25:11 + 7:31
20 Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 26:03 + 8:23
21 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 27:24 + 9:44
22 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 28:10 + 10:30
23 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 29:05 + 11:25
24 Ladislav Kasza FBA7102 ŠK Farmaceut Bratislava 33:05 + 15:25
25 Peter Ferianc XXX 34:28 + 16:48
26 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 35:24 + 17:44
27 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 37:14 + 19:34

M 55- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Beleš SPE5901 Klub OB Sokol Pezinok 16:17
2 Mojmir Stastny XXX59AA 16:34 + 0:17
3 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 17:25 + 1:08
4 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 18:33 + 2:16
5 Emil Kukurugya SKS6603 Športový klub Sandberg 18:36 + 2:19
6 Volodymyr Shuniakov SKS5701 Športový klub Sandberg 18:58 + 2:41
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 19:01 + 2:44
8 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 20:05 + 3:48
9 Ján Mižúr FBA5501 ŠK Farmaceut Bratislava 20:22 + 4:05
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 20:56 + 4:39
11 Miloš Paulo SPE6301 Klub OB Sokol Pezinok 22:05 + 5:48
12 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 22:39 + 6:22
13 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 25:44 + 9:27
14 Roman Kučera PEZ Klub OB AŠK Pezinok 27:05 + 10:48
15 Juraj Jurčík XXX47AA 40:37 + 24:20
Vladimír Grauzel FBA5101 ŠK Farmaceut Bratislava DISK
Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -10 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabika Gibalová 12X12AE NOK- Narnijský orientačný krúžok 9:21
2 Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 11:52 + 2:31
3 Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 25:24 + 16:03
4 Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 27:25 + 18:04
Viktória Mendjan SPE1253 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -12 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 11:46
2 Lenka Feriancová XXX 13:03 + 1:17
3 Natália Bucková XXX 15:12 + 3:26
4 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 15:43 + 3:57
5 Anna Alešová VBA10AC ŠK VAZKA Bratislava 23:53 + 12:07
6 Boglárka Jankó HEG 26:02 + 14:16
7 Michaela Jančovičová XXX 29:20 + 17:34
Dorota Zúbeková FBA1151 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

W -14 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 11:28
2 Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 12:06 + 0:38
3 Zuzana Marková SPE0952 Klub OB Sokol Pezinok 12:29 + 1:01
4 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 12:38 + 1:10
5 Júlia Slimáková XXX 14:46 + 3:18
6 Klára Brazdovičová XXX 17:16 + 5:48
Júlia Pleschová XXX DISK

W -16 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 19:28
2 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 20:57 + 1:29
3 Maja Volkova VZA0951 Slávia Žilinská univerzita 27:23 + 7:55
4 Paulína Žilincová SKS0651 Športový klub Sandberg 32:09 + 12:41
5 Viktoriya Valyavka VZA0851 Slávia Žilinská univerzita 39:17 + 19:49
Zuzana Hulínová XXX DISK
Bibiana Donarová 04A GAMČA DISK

W -18 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kendrová FBA0651 ŠK Farmaceut Bratislava 16:46
2 Anna Širicová FBA0555 ŠK Farmaceut Bratislava 19:08 + 2:22
3 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 19:14 + 2:28
4 Alžbeta Baloghová SPE0556 Klub OB Sokol Pezinok 19:41 + 2:55
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 26:32 + 9:46

W 19- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 16:17
2 Anna Simkovics 06C AUTOLC Wienerwald 17:22 + 1:05
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 18:19 + 2:02
4 Marta Wartiaková FBA8252 ŠK Farmaceut Bratislava 19:46 + 3:29
5 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 20:57 + 4:40
6 Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 21:19 + 5:02
7 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 21:55 + 5:38
8 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 22:08 + 5:51
9 Michelle Krivda XXX 23:11 + 6:54
10 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 23:47 + 7:30
11 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 24:10 + 7:53
12 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:12 + 7:55
13 Tetiana Shuniakova SKS8751 Športový klub Sandberg 25:03 + 8:46
14 Jela Furuczová FBA7151 ŠK Farmaceut Bratislava 25:12 + 8:55
15 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 25:29 + 9:12
16 Helena Opršalová VBA ŠK VAZKA Bratislava 27:42 + 11:25
17 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 28:10 + 11:53
18 Adela Cori XXX95AA 28:24 + 12:07
19 Terézia Šujanská SKS95AA Športový klub Sandberg 32:06 + 15:49
20 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 35:33 + 19:16
21 Jana Sýkorová RBA76AA TJ Rapid Bratislava 38:50 + 22:33
Simone Skrucna VBA ŠK VAZKA Bratislava DISK
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

W 40- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 19:11
2 Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 19:51 + 0:40
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 20:29 + 1:18
4 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 20:42 + 1:31
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 21:22 + 2:11
6 Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava 21:27 + 2:16
7 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 22:04 + 2:53
8 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 22:29 + 3:18
9 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 22:35 + 3:24
10 Janka Bálintová VZA Slávia Žilinská univerzita 24:09 + 4:58
11 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 24:27 + 5:16
12 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 24:40 + 5:29
13 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 26:04 + 6:53
14 Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 26:09 + 6:58
15 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 28:19 + 9:08
16 Mária Bellušová SKS74AC Športový klub Sandberg 30:12 + 11:01
17 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 30:18 + 11:07
18 Ĺubica Slatinská XXX76AA 30:26 + 11:15
19 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 30:36 + 11:25
20 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 30:51 + 11:40
21 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 41:35 + 22:24
22 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 42:34 + 23:23

W 55- Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 15:33
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 16:21 + 0:48
3 Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 16:59 + 1:26
4 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 18:31 + 2:58
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 18:54 + 3:21
6 Jana Mižúrová FBA6351 ŠK Farmaceut Bratislava 20:41 + 5:08
7 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 23:59 + 8:26
8 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 25:46 + 10:13
9 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 26:35 + 11:02
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

N Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Boris Badalík XXX 7:14
2 Alenka Bálintová VZA Slávia Žilinská univerzita 9:54 + 2:40
3 Stanislava Ingrova XXX 10:52 + 3:38
4 Oliver Bezák XXX 10:59 + 3:45
5 Jana Bezáková XXX 11:04 + 3:50
6 Aneta Kováčiková XXX 11:05 + 3:51
7 Katarína Feriancová XXX 11:24 + 4:10
8 Peter Kocian XXX 11:34 + 4:20
9 Dominik Zechmeister XXX 12:07 + 4:53
10 Nina Fornadeľová XXX 12:13 + 4:59
10 Alexander Slatinský XXX 12:13 + 4:59
12 Maximilián Slatinský XXX 12:16 + 5:02
13 Matúš Kocian XXX 12:34 + 5:20
14 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 13:05 + 5:51
15 Imrich Gulai XXX 13:13 + 5:59
16 Lucia Janočková XXX 13:43 + 6:29
17 Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 13:50 + 6:36
18 Ĺubica Joštová 04A GAMČA 14:12 + 6:58
19 Lenka Bryndzová XXX 14:47 + 7:33
20 Lucia Brnova XXX 16:08 + 8:54
21 Zuzana Šuplatová XXX 16:28 + 9:14
22 Anna Borets XXX81AA 16:42 + 9:28
23 Filip Masár XXX 16:43 + 9:29
24 Linda Zemanovičová XXX 16:45 + 9:31
24 Alica Brnova XXX 16:45 + 9:31
26 Katarína Gulai XXX 19:42 + 12:28
27 Juraj Sokol XXX 20:55 + 13:41
28 Lucia Sokolová XXX 21:00 + 13:46
29 Karolína Sokolová XXX 21:46 + 14:32
30 Jurko Lupták 12X12AD NOK- Narnijský orientačný krúžok 31:43 + 24:29

Open Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rastislav Srnánek 13P95AB Slovenská triatlonová akadémia 8:51
2 Simon Brunovský 13P93AA Slovenská triatlonová akadémia 10:33 + 1:42
3 Adrián Marko SPE7510 Klub OB Sokol Pezinok 11:11 + 2:20
4 Katarína Brunovská 13P95AA Slovenská triatlonová akadémia 11:12 + 2:21
5 Július Jánoška XXX 11:47 + 2:56
6 Jana Dienová BBA8651 KOBRA Bratislava 12:07 + 3:16
7 Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 13:09 + 4:18
8 José Vilpoux 06C83AA (AUT) OLC Wienerwald 13:53 + 5:02
9 Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 14:25 + 5:34
10 Ria Staszová BBA8951 KOBRA Bratislava 14:45 + 5:54
11 Zuzana Belešová SPE9059 Klub OB Sokol Pezinok 14:55 + 6:04
12 Michal Honsch SPE8005 Klub OB Sokol Pezinok 14:57 + 6:06
13 Jana Lindenhill IRO 15:03 + 6:12
14 Jiří Kaman XXX 15:14 + 6:23
15 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 15:22 + 6:31
16 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 15:34 + 6:43
17 Martin Skrabak XXX 15:49 + 6:58
18 Anna Tunová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 16:09 + 7:18
19 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 16:10 + 7:19
20 Ĺuba Blašková XXX 16:14 + 7:23
21 Ján Buršík XXX68AB 16:24 + 7:33
22 Gunnel Nilsson 06C AUTOLC Wienerwald 16:59 + 8:08
23 Katarína Marková SPE7559 Klub OB Sokol Pezinok 17:04 + 8:13
24 Martin Zúbek FBA7706 ŠK Farmaceut Bratislava 17:27 + 8:36
25 Lenka Paulová SPE8852 Klub OB Sokol Pezinok 18:12 + 9:21
26 Natália Sulanová 15Q Samuel 19:37 + 10:46
27 Danny Šuník SKS90AB Športový klub Sandberg 19:44 + 10:53
28 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 20:55 + 12:04
29 Silvia Kutišová SPE0000 Klub OB Sokol Pezinok 20:58 + 12:07
30 Erich Simkovics 06C AUTOLC Wienerwald 31:14 + 22:23
Renáta Duláková SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK

RD1 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Wartiak FBA1601 ŠK Farmaceut Bratislava 8:29
2 Dávid Dulák SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 10:20 + 1:51
3 Samuel Fumač MAT 10:23 + 1:54
4 Hanka Fraňová SPE Klub OB Sokol Pezinok 10:39 + 2:10
5 Ella Mária Petrincová BBA KOBRA Bratislava 11:12 + 2:43
6 Michal Dulák SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 11:48 + 3:19
7 Vili Rakay XXX 12:08 + 3:39
8 Klára Klasová MAT 12:58 + 4:29
9 Nina Horecká XXX 13:37 + 5:08
10 Adela Kavcová XXX 14:13 + 5:44
11 Zora Bizoňová XXX 14:43 + 6:14
12 Terézia Klučincová MAT 15:16 + 6:47
13 Nina Žitňanová VBA ŠK VAZKA Bratislava 15:36 + 7:07
14 Ema Kosová VBA ŠK VAZKA Bratislava 15:40 + 7:11
15 Maya Sandová XXX 16:04 + 7:35
16 Lada Klasová MAT 17:12 + 8:43
17 Teodor Patka XXX 17:44 + 9:15
18 Viola Lago VBA ŠK VAZKA Bratislava 17:58 + 9:29
19 Michal Skrabak XXX 18:53 + 10:24
20 Kubko Mayer XXX 19:04 + 10:35
21 Tatiana Gejmovská SKD 19:17 + 10:48
22 Hanka Rakayova XXX 20:13 + 11:44
23 Karolínka Škovierová PEZ Klub OB AŠK Pezinok 21:35 + 13:06
24 Viktor Tomkovič XXX 21:51 + 13:22
25 Beata Feilhauerová XXX 24:33 + 16:04
26 Laura Ondrasikova XXX 25:11 + 16:42
27 Richard Skrabak XXX 27:17 + 18:48
28 Michal Plesch XXX 35:01 + 26:32

RD2 Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Škrak XXX 8:32
2 Katka Jánošková XXX 8:34 + 0:02
3 Julko Jánoška XXX 8:39 + 0:07
4 Ján Klučinec MAT 9:11 + 0:39
5 Hana Kiselková XXX 9:38 + 1:06
6 Nina Kirschnerová MAT 9:39 + 1:07
7 Veronika Klasová MAT 10:30 + 1:58
8 Veronika Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 10:44 + 2:12
9 Nela Drenčáková TKE Klub OB ATU Košice 11:04 + 2:32
10 Riško Minarech 12X15AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 11:08 + 2:36
11 Tomi Gibala 12X14AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 11:14 + 2:42
12 Zuzana Drenčáková TKE Klub OB ATU Košice 11:25 + 2:53
13 Lucia Müllerová VBA1551 ŠK VAZKA Bratislava 12:04 + 3:32
14 Stela Vargova XXX 12:45 + 4:13
15 Alexandra Vargova XXX 12:55 + 4:23
16 Karolína Aľušíková MAT 13:09 + 4:37
17 Stanyslav Volkov VZA1501 Slávia Žilinská univerzita 14:11 + 5:39
18 Jakub Matušík XXX 14:12 + 5:40
19 Zdenko Kavec XXX 14:13 + 5:41
20 Petra Wartiakova FBA1451 ŠK Farmaceut Bratislava 15:28 + 6:56
21 Sabínka Osuská MAT 15:38 + 7:06
22 Linda Melušová XXX 16:18 + 7:46
23 Karolína Jurečková MAT 16:33 + 8:01
24 Hanka Hrajnohová XXX 17:34 + 9:02
25 Ninka Hrajnohová XXX 17:50 + 9:18
26 Marta Lago VBA ŠK VAZKA Bratislava 18:48 + 10:16
27 Margarétka Luptáková 12X15AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 19:25 + 10:53
28 Silvia Flassiková RBA TJ Rapid Bratislava 25:02 + 16:30
29 Michael Šoltés XXX 27:06 + 18:34
Diana Kaufmannova XXX DISK
Adam Kaufmann XXX DISK