Výsledky

Preteky: Trojkráľové preteky, 1. kolo oblastného rebríčka Západ SZOŠ

Etapa: Trojkráľové preteky (06.01.2023)

01C     04A     06D     12X     13P     17N     FBA     HBB     PEZ     RBA     SKS     SPE     SSN     TKE     TNR     VBA     VZA     ZMT    

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M 19-      M 40-      M 55-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      N          MW-R       Open      

M -10 1.30 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomi Gibala 12X14AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 17:01
2 Samo Schabjuk 27:04 + 10:03

M -12 1.50 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktor Ježík SPE1202 Klub OB Sokol Pezinok 12:28
2 Adrián Ferianc 16:51 + 4:23
3 Jakub Eliáš 19:04 + 6:36
4 Sebastian Furucz 23:39 + 11:11
5 Matej Eliáš 24:38 + 12:10

M -14 2.10 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alex Luis Šutka SKS0901 Športový klub Sandberg 24:46

M -16 2.90 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Samuel Michač HBB0802 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:47
2 Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 25:31 + 3:44
3 Jonatán Furucz FBA0801 ŠK Farmaceut Bratislava 26:00 + 4:13
4 Matúš Vaňo SKS0804 Športový klub Sandberg 26:28 + 4:41
5 Filip Kníž 06D08AA TRIAX 35:32 + 13:45
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg DISK

M 19- 3.50 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Bukovac FBA8102 ŠK Farmaceut Bratislava 18:23
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 19:27 + 1:04
3 Tomáš Kasza FBA0503 ŠK Farmaceut Bratislava 21:19 + 2:56
4 Jozef Pelikán HBB8401 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:48 + 3:25
5 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 21:52 + 3:29
6 Nikolai Semenov 17N04AA (RUS) Kaliningrad 22:11 + 3:48
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 22:32 + 4:09
8 Peter Mižúr FBA9101 ŠK Farmaceut Bratislava 22:51 + 4:28
9 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 23:16 + 4:53
10 Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 23:44 + 5:21
11 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 24:31 + 6:08
12 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 24:35 + 6:12
13 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 25:00 + 6:37
14 Šimon Šipoš SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 25:58 + 7:35
15 Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 26:00 + 7:37
16 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 26:18 + 7:55
17 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 27:04 + 8:41
18 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 27:55 + 9:32
19 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 29:41 + 11:18
20 Michal Prusák 01C87AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 29:52 + 11:29
20 Rastislav Srnánek 13P95AB Slovenská triatlonová akadémia 29:52 + 11:29
22 Simon Brunovský 13P93AA Slovenská triatlonová akadémia 30:21 + 11:58
23 Adam Paško RBA0301 TJ Rapid Bratislava 30:22 + 11:59
24 Viktor Tomkovič 01C89AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 30:45 + 12:22
25 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 31:13 + 12:50
26 Tomáš Schabjuk 31:38 + 13:15
27 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 32:59 + 14:36
28 Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 35:01 + 16:38
29 Salvatore Daví 36:24 + 18:01
30 Šimon Čajági 40:04 + 21:41

M 40- 3.20 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 22:37
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 23:32 + 0:55
3 Aleksandr Vompe 23:51 + 1:14
4 Ľuboš Michač HBB7601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:57 + 1:20
5 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 24:01 + 1:24
6 Peter Kníž 06D74AA TRIAX 26:57 + 4:20
7 Ivan Syrový SPE8101 Klub OB Sokol Pezinok 28:05 + 5:28
8 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 28:16 + 5:39
9 Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 29:01 + 6:24
10 Erik Uhrin 29:03 + 6:26
11 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 29:07 + 6:30
12 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 29:15 + 6:38
13 Marek Vaňo SKS7901 Športový klub Sandberg 30:28 + 7:51
14 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 32:19 + 9:42
15 Marko Paško RBA7001 TJ Rapid Bratislava 32:25 + 9:48
16 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 33:34 + 10:57
17 Jozef Kudla SKS80AC Športový klub Sandberg 44:07 + 21:30
18 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 44:24 + 21:47
Andrej Žitňan VBA7801 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Robert Lukoťka 01C82BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos DISK

M 55- 2.90 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mojmir Stastny 01C59AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 22:45
2 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 25:57 + 3:12
3 Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 27:27 + 4:42
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 27:37 + 4:52
5 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 27:43 + 4:58
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 29:36 + 6:51
7 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 31:20 + 8:35
8 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 32:10 + 9:25
9 Viktor Pavelek 01C56AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 33:08 + 10:23
10 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 34:21 + 11:36
11 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 34:55 + 12:10
12 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 38:11 + 15:26
13 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 40:29 + 17:44
14 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 40:51 + 18:06

W -12 1.50 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 15:06
2 Adelka Vlasáková 12X11AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 16:49 + 1:43
3 Gabika Gibalová 12X12AE NOK- Narnijský orientačný krúžok 16:53 + 1:47
4 Emma Miklošová 18:35 + 3:29
5 Žofia Fedorová SPE1252 Klub OB Sokol Pezinok 30:19 + 15:13

W -14 1.90 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 17:15
2 Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 17:36 + 0:21
3 Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 18:44 + 1:29
4 Lenka Feriancová 19:49 + 2:34
5 Lucia Kováčová VBA1051 ŠK VAZKA Bratislava 30:16 + 13:01

W -16 2.40 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šipošová SPE0951 Klub OB Sokol Pezinok 19:13
2 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 21:13 + 2:00
3 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 22:47 + 3:34

W -18 2.90 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Buršíková RBA0652 TJ Rapid Bratislava 25:04
2 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 26:56 + 1:52
3 Anamária Šutková SKS0552 Športový klub Sandberg 27:49 + 2:45

W 19- 3.40 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 20:57
2 Lucia Pelikánová 21:21 + 0:24
3 Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 22:59 + 2:02
4 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 23:22 + 2:25
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 24:19 + 3:22
5 Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 24:19 + 3:22
7 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 24:45 + 3:48
8 Andrea Papugová VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 25:36 + 4:39
9 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 27:00 + 6:03
10 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 27:11 + 6:14
11 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 28:15 + 7:18
12 Katarína Brunovská 13P95AA Slovenská triatlonová akadémia 31:56 + 10:59
13 Ľubomíra Ježíková SPE8351 Klub OB Sokol Pezinok 33:11 + 12:14
14 Vladimíra Kutajová VZA9352 Slávia Žilinská univerzita 38:32 + 17:35
15 Veronika Kosová VBA8651 ŠK VAZKA Bratislava 38:46 + 17:49
Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok DNF

W 40- 2.90 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 22:39
2 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 23:34 + 0:55
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 24:11 + 1:32
4 Veronika Prutkayová SKS7852 Športový klub Sandberg 24:21 + 1:42
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 24:39 + 2:00
6 Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 25:08 + 2:29
7 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:52 + 3:13
8 Lenka Jančíková SPE7751 Klub OB Sokol Pezinok 26:11 + 3:32
9 Zuzana Šipošová SPE7351 Klub OB Sokol Pezinok 26:20 + 3:41
10 Ivana Bartalosová SKS78AC Športový klub Sandberg 28:12 + 5:33
11 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 29:25 + 6:46
12 Edita Máčajová SKS75AB Športový klub Sandberg 30:44 + 8:05
13 Zuzana Miklošová SPE7652 Klub OB Sokol Pezinok 31:10 + 8:31
14 Maria Manova 33:27 + 10:48
15 Lenka Knížová 06D77AA TRIAX 33:34 + 10:55
16 Silvia Kutišová 34:07 + 11:28
17 Jana Školeková SKS79AB Športový klub Sandberg 34:41 + 12:02
18 Ľubica Šutková SKS77AB Športový klub Sandberg 36:46 + 14:07
19 Alena Pašková RBA7151 TJ Rapid Bratislava 37:21 + 14:42
20 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 47:35 + 24:56
Hana Šmelíková FBA6951 ŠK Farmaceut Bratislava DISK

W 55- 2.40 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 22:10
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 22:38 + 0:28
3 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 24:59 + 2:49
4 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 27:36 + 5:26
5 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 29:06 + 6:56
6 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 32:11 + 10:01
7 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 32:29 + 10:19
8 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 33:19 + 11:09
9 Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 35:20 + 13:10
10 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 38:22 + 16:12
11 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 39:15 + 17:05
12 Eva Králová VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 58:14 + 36:04
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava DISK

N 1.10 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Vlasák 12X85AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 11:01
2 Tomáš Gibala 12X79AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 13:12 + 2:11
3 Tunová Žofia 21:24 + 10:23
Tunová Mária DISK

MW-R 1.10 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viliam Rákay 12:43
2 Riško Minarech 12X15AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 13:16 + 0:33
3 Katarína Jánošková 01C13AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 13:24 + 0:41
4 Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 14:14 + 1:31
5 Anička Syrová 14:43 + 2:00
6 Lukáš Kapišinský 14:59 + 2:16
7 Schabjuk Matias 18:26 + 5:43
8 Peter Aštary 19:51 + 7:08
9 Daniel Ančic VBA17AC ŠK VAZKA Bratislava 22:40 + 9:57
10 Marta Viola Lago VBA17AA ŠK VAZKA Bratislava 23:52 + 11:09
11 Zina Lukoťková 01C17AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 24:16 + 11:33
12 Samuel Fumač 24:29 + 11:46
13 Klárka Vlasáková 12X14AC NOK- Narnijský orientačný krúžok 28:42 + 15:59
14 Ema Kosová VBA17AD ŠK VAZKA Bratislava 30:48 + 18:05
15 Marián Jalšovský 01C15AC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 35:20 + 22:37
16 Július Jánoška 01C15AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 39:47 + 27:04
17 Pavla Poláčková 49:26 + 36:43

Open 1.80 km Medzičasy

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Július Jánoška 01C83AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 12:35
2 Dan Kollár 15:33 + 2:58
3 Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 16:05 + 3:30
4 Marián Mališ 18:35 + 6:00
5 Stanislava Ingrová 19:17 + 6:42
6 Míriam Buršíková 04A06AA GAMČA 20:15 + 7:40
7 Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 21:28 + 8:53
8 Jakub Kováč 01C90BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 23:00 + 10:25
9 Ján Nebeský FBA4101 ŠK Farmaceut Bratislava 28:04 + 15:29
10 Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 29:06 + 16:31
11 Lucia Mihaliková 30:34 + 17:59
12 Anna Tunová 32:30 + 19:55
13 Lenka Miklošová 39:35 + 27:00