Prihlášky

Preteky: Objav svoj les, 6. kolo OR Západ (28.05.2023)

Počet prihlásených: 149

Kategórie

M 10       M 12       M 14       M 16       M 18       M 19       M 40       M 55       MW-R       Open       W 10       W 12       W 14       W 16       W 18       W 19       W 40       W 55       N         

M 10 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sumega SPE1303 Klub OB Sokol Pezinok 2211358 Áno 20.05.2023
Ján Kovačič SPE1601 Klub OB Sokol Pezinok 2777800 Áno 20.05.2023
Samuel Schabjuk SPE1306 Klub OB Sokol Pezinok 2777799 Áno 20.05.2023
Tomi Gibala 12X14AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300269 Áno 17.05.2023

M 12 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Dolný SPE1204 Klub OB Sokol Pezinok 2777802 Áno 20.05.2023
Sebastián Brezovský SPE1206 Klub OB Sokol Pezinok 2211372 Áno 23.05.2023
Matej Eliáš RBA1201 TJ Rapid Bratislava 2120024 Áno 19.05.2023
Jakub Eliáš RBA1202 TJ Rapid Bratislava 445625 Áno 19.05.2023
Kubko Maslík 12X11AB NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300275 Áno 17.05.2023
Alan Sýkora Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2133067 Áno 16.05.2023
Adrián Ferianc 01C12BC Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2141131 Áno 19.05.2023

M 14 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Vojtech Bálint VZA1003 Slávia Žilinská univerzita 2212001 Áno 22.05.2023
Andrej Havlík SPE0901 Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 20.05.2023
Juraj Oravec SPE1003 Klub OB Sokol Pezinok 2211359 Áno 20.05.2023
Lukáš Bukovác FBA1002 ŠK Farmaceut Bratislava 8515555 Áno 19.05.2023
Peter Kotuliak FBA1003 ŠK Farmaceut Bratislava 2088215 Áno 19.05.2023
Boris Kocúr FBA1004 ŠK Farmaceut Bratislava 2126240 Áno 19.05.2023

M 16 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 22.05.2023
Patrik Prutkay SKS0703 Športový klub Sandberg 2114238 Áno 22.05.2023
Daniel Szabó SPE1001 Klub OB Sokol Pezinok 8110032 Áno 20.05.2023

M 18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 2211373 Áno 20.05.2023

M 19 (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Vladyslav Myrets SKS8902 Športový klub Sandberg 445612 Áno 21.05.2023
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 8025007 Áno 20.05.2023
Michal Dolný SPE0706 Klub OB Sokol Pezinok 8300010 Áno 20.05.2023
Marek Dolný SPE0407 Klub OB Sokol Pezinok 8259259 Áno 25.05.2023
Ján Kuchárik SPE0504 Klub OB Sokol Pezinok 8300093 Áno 20.05.2023
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 22.05.2023
Phillip Štubňa RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno 20.05.2023
Tomáš Jánoška RBA9301 TJ Rapid Bratislava 8307368 Áno 20.05.2023
Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 8100014 Áno 19.05.2023
Maroš Bukovac FBA7601 ŠK Farmaceut Bratislava 8518355 Áno 19.05.2023
Nikolai Semenov Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2090394 Áno 23.05.2023
Michal Prusák 01C87AD Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8017395 Áno 16.05.2023

M 40 (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Vojto Bálint Slávia Žilinská univerzita 1423327 Áno 22.05.2023
Serhii Shuniakov SKS8301 Športový klub Sandberg 445611 Áno 21.05.2023
Jozef Dorozlo SPE7302 Klub OB Sokol Pezinok 2211364 Áno 20.05.2023
Ivan Kotuliak FBA7402 ŠK Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 19.05.2023
Rastislav Mikluš 14F77AA Rasad 1771226 Áno 19.05.2023
Július Jánoška IBA83AA TJ Ioan 1209 Áno 19.05.2023
Dolný Juraj Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2150476 Áno 20.05.2023
Andrej Sýkora 01C79BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2099592 Áno 16.05.2023
Miroslav Stupavský 01C76AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2224140 Áno 23.05.2023
Robert Lukoťka 01C82BA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 8501696 Áno 20.05.2023
Ľudovít Štiglic 01C80AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 416577 Áno 20.05.2023
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 16.05.2023
Martin Bednárik TNR7201 ŠK Triturus Nitra 406996 Áno 16.05.2023

M 55 (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 416747 Áno 22.05.2023
Mojmír Šťastný BBA5901 KOBRA Bratislava 2069581 Áno 22.05.2023
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 8200055 Áno 20.05.2023
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 19.05.2023
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 19.05.2023
Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 8100017 Áno 20.05.2023
Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 442874 Áno 20.05.2023
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 8006202 Áno 19.05.2023
Ján Buršík RBA6801 TJ Rapid Bratislava 406932 Áno 19.05.2023
Viktor Mikluš FBA5201 ŠK Farmaceut Bratislava 406913 Áno 19.05.2023
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 8414148 Áno 15.05.2023

MW-R (28)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Terézia Klučincová MTL1851 Move&Think Áno 21.05.2023
Marián Jalšovský MTL1501 Move&Think 2301985 Áno 21.05.2023
Samuel Fumač MTL1601 Move&Think Áno 21.05.2023
Karolína Aľušíková MTL1551 Move&Think Áno 21.05.2023
Ján Klučinec MTL1502 Move&Think Áno 21.05.2023
Anna Mazáková SKS1451 Športový klub Sandberg 2120073 Áno 21.05.2023
Zuzana Máčajová SKS1551 Športový klub Sandberg 2114247 Áno 21.05.2023
Ondrej Mazák SKS1601 Športový klub Sandberg 2102811 Áno 21.05.2023
Danil Myrets SKS1602 Športový klub Sandberg 2300281 Áno 21.05.2023
Radka Tomkovičová SKS1751 Športový klub Sandberg Áno 21.05.2023
Kovačičová Hanka SPE Klub OB Sokol Pezinok 2211360 Áno 20.05.2023
Matias Schabjuk SPE1701 Klub OB Sokol Pezinok 2211353 Áno 20.05.2023
Anna Syrová SPE1551 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 20.05.2023
Silvia Flassiková RBAXXXX TJ Rapid Bratislava 2300843 Áno 19.05.2023
Karolína Szlováková ŠK Farmaceut Bratislava 2067266 Áno 22.05.2023
Tomáš Styk 14F15AA Rasad 4143 Áno 19.05.2023
Katarína Jánošková IBA13AA TJ Ioan 1209 Áno 19.05.2023
Július Jánoška IBA15AA TJ Ioan 1209 Áno 19.05.2023
Krištof Gibala 12X79AA NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300227 Áno 17.05.2023
Emilka Lukoťková Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 22.05.2023
Richard Královič Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 22.05.2023
Artur Královič Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 22.05.2023
Michal Šelc 01C88AA Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 19.05.2023
Zina Lukoťková 01C17AB Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2139540 Áno 20.05.2023
Daniel Ančic VBA17AC ŠK VAZKA Bratislava 2008512 Áno 20.05.2023
Karolínka Škovierová PEZ20AA Klub OB AŠK Pezinok 9753101 Áno 15.05.2023
Nela Drenčáková TKE1352 Klub OB ATU Košice 2051408 Áno 15.05.2023
Zuzana Drenčáková TKE1551 Klub OB ATU Košice 2051417 Áno 15.05.2023

Open (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Silvia Kutišová SPE7352 Klub OB Sokol Pezinok 2120016 Áno 20.05.2023
Michaela Syrová SPE7951 Klub OB Sokol Pezinok 8110203 Áno 20.05.2023
Pavol Kovačič SPE8201 Klub OB Sokol Pezinok 2211352 Áno 20.05.2023
Ida Herna FBA7253 ŠK Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 19.05.2023
Tibor Novosad FBA7103 ŠK Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 19.05.2023
Miroslava Babkova FBA7553 ŠK Farmaceut Bratislava 2067259 Áno 19.05.2023
Agnesa Miklušová 14F78AA Rasad 1780120 Áno 19.05.2023
Marián Mališ IBA6901 TJ Ioan 1209 2111085 Áno 19.05.2023
Antonín Švejda Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 22.05.2023
Kristina Lukotkova 01C88AF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.05.2023
Veronika Koľveková VBA9351 ŠK VAZKA Bratislava 307435 Áno 21.05.2023

W 10 (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Zuzana Lachká SPE1451 Klub OB Sokol Pezinok 2211355 Áno 20.05.2023
Dorota Lachká SPE1452 Klub OB Sokol Pezinok 2211354 Áno 20.05.2023
Alžbeta Kucháriková SPE1353 Klub OB Sokol Pezinok 2211357 Áno 20.05.2023

W 12 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Máčajová SKS1153 Športový klub Sandberg 2118097 Áno 21.05.2023
Hana Fraňová SPE1354 Klub OB Sokol Pezinok 2211356 Áno 20.05.2023
Barbora Kocúrová FBA1251 ŠK Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 19.05.2023
Gabika Gibalová 12X12AE NOK- Narnijský orientačný krúžok 2300250 Áno 17.05.2023

W 14 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 8500675 Áno 21.05.2023
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 22.05.2023
Zina Máčajová SKS0954 Športový klub Sandberg 2118085 Áno 21.05.2023
Maria Dubynets SKS0955 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 21.05.2023
Lucia Horská Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 23.05.2023
Daniela Gustafikova Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 25.05.2023
Juliana Szlováková FBA1053 ŠK Farmaceut Bratislava 2124800 Áno 22.05.2023
Lenka Feriancová 01C10BF Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2141135 Áno 19.05.2023
Lucia Kováčová VBA1051 ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 16.05.2023

W 16 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adela Rohaľová Športový klub Sandberg 2050000 Áno 22.05.2023
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 8112324 Áno 21.05.2023
Lucia Syrová SPE1052 Klub OB Sokol Pezinok 8400037 Áno 20.05.2023
Simona Miklušová 14F07AA Rasad 1070429 Áno 19.05.2023

W 18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 2049985 Áno 21.05.2023

W 19 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 8445533 Áno 20.05.2023
Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 8133318 Áno 20.05.2023
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 8025014 Áno 20.05.2023
Martina Dorozlová SPE0456 Klub OB Sokol Pezinok 2211374 Áno 20.05.2023
Barbora Zelníková SPE0457 Klub OB Sokol Pezinok 8300062 Áno 20.05.2023
Zuzana Kováčová SPE0256 Klub OB Sokol Pezinok 8119490 Áno 20.05.2023
Zora Flassiková RBA8056 TJ Rapid Bratislava 307294 Áno 19.05.2023
Rebecca Herna FBA0553 ŠK Farmaceut Bratislava 8665514 Áno 19.05.2023
Jana Styková 14F80AA Rasad 2111086 Áno 19.05.2023
Stanislava Ančicová VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 8407222 Áno 20.05.2023

W 40 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416825 Áno 23.05.2023
Janka Bálintová Slávia Žilinská univerzita 1423325 Áno 22.05.2023
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 22.05.2023
Alena Bukovacová FBA7451 ŠK Farmaceut Bratislava 8515557 Áno 19.05.2023
Katarína Sýkorová FBA8253 ŠK Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 19.05.2023
Petra Kotuliaková FBA7552 ŠK Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 19.05.2023
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 8130169 Áno 16.05.2023
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 16.05.2023

W 55 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 20.05.2023
Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 8644323 Áno 20.05.2023
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 307362 Áno 19.05.2023
Taťjana Jánošková RBA6051 TJ Rapid Bratislava 8400039 Áno 20.05.2023
Katarína Daříčková FBA5551 ŠK Farmaceut Bratislava 362807 Áno 19.05.2023

N (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Alena Bálintová VZA0753 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 22.05.2023
Mária Fumačová MTL9151 Move&Think Áno 21.05.2023
Andrej Mikluš 14F09AA Rasad 1090105 Áno 19.05.2023
Daniel Mikluš 14F11AA Rasad 1110530 Áno 19.05.2023
Dolná Ľudmila Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 20.05.2023
Lenka Kralovičová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 22.05.2023
Miroslav Vnuk Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2103264 Áno 23.05.2023
Daniela Kuchtová Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos Áno 24.05.2023
Zuzana Lukoťková 01C83AE Neregistrovani/ No Club/ Vereinslos 2139541 Áno 20.05.2023