Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E1 (21.05.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 22:05 900
2 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:24 + 0:19 887
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 22:54 + 0:49 867
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:46 + 5:41 668
5 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 30:59 + 8:54 537
6 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 42:15 + 20:10 78
7 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:29 + 28:24 0
8 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 62:12 + 40:07 0
9 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 63:52 + 41:47 0
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 26:43 900
2 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 27:47 + 1:04 864
3 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 28:58 + 2:15 824
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 31:03 + 4:20 754
5 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 31:35 + 4:52 736
6 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 32:29 + 5:46 706
7 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 32:57 + 6:14 690
8 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 32:58 + 6:15 689
9 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 34:31 + 7:48 637
10 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 37:59 + 11:16 520
11 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 38:24 + 11:41 506
12 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 39:02 + 12:19 485
13 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 45:21 + 18:38 272
14 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 49:18 + 22:35 139
15 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 51:41 + 24:58 59
16 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 63:02 + 36:19 0
17 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:01 + 46:18 0
Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 28:41 900
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 35:15 + 6:34 694
3 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 35:37 + 6:56 682
4 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 35:46 + 7:05 678
5 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 36:04 + 7:23 668
6 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 37:47 + 9:06 614
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 40:27 + 11:46 531
8 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 43:19 + 14:38 441
9 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 43:32 + 14:51 434
10 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 45:15 + 16:34 380
11 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 49:51 + 21:10 236
12 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 54:56 + 26:15 76
13 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 56:17 + 27:36 34
14 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 57:57 + 29:16 0
15 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 59:12 + 30:31 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 25:05 900
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 30:54 + 5:49 691
3 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 34:35 + 9:30 559
4 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 37:14 + 12:09 464
5 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 55:05 + 30:00 0
Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 65:34 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 30:03 1000
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 30:07 + 0:04 998
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 31:18 + 1:15 958
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 33:33 + 3:30 884
5 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:29 + 4:26 852
6 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 35:02 + 4:59 834
7 Štefan Ringer TKE8906 Klub OB ATU Košice 35:06 + 5:03 832
8 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 35:10 + 5:07 830
9 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:12 + 5:09 829
10 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:04 + 8:01 733
11 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 39:22 + 9:19 690
12 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 46:13 + 16:10 462
13 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 47:18 + 17:15 426

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:44 800
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 34:16 + 2:32 736
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 34:38 + 2:54 727
4 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:54 + 3:10 720
5 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 36:20 + 4:36 684
6 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 37:26 + 5:42 656
7 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:23 + 6:39 632
8 Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok 41:51 + 10:07 545
9 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 42:28 + 10:44 529
10 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:33 + 15:49 401
11 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 49:06 + 17:22 362
12 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:11 + 17:27 360
13 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 53:45 + 22:01 245

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:46 600
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 41:23 + 6:37 486
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:53 + 11:07 408
4 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 59:50 + 25:04 167
5 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 79:51 + 45:05 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 30:37 900
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:31 + 1:54 844
3 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 35:15 + 4:38 764
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 36:17 + 5:40 733
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 50:27 + 19:50 317

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 32:11 900
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 33:43 + 1:32 857
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 39:52 + 7:41 685
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 45:56 + 13:45 515
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 52:31 + 20:20 331
6 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:15 + 26:04 171
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:07 + 31:56 7
8 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 67:57 + 35:46 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 25:14 900
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 26:28 + 1:14 856
3 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 28:48 + 3:34 773
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 29:43 + 4:29 740
5 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 31:00 + 5:46 694
6 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 32:19 + 7:05 647
7 Rudolf Brídzik SKS7001 Športový klub Sandberg 36:02 + 10:48 515
8 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:14 + 13:00 436
9 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 41:32 + 16:18 319
10 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 44:16 + 19:02 221
11 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 48:56 + 23:42 55
12 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 49:11 + 23:57 46

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 32:20 900
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 33:11 + 0:51 876
3 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 37:40 + 5:20 752
4 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 37:51 + 5:31 746
5 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 47:56 + 15:36 466
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 48:50 + 16:30 441
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 54:25 + 22:05 285
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 56:01 + 23:41 241
9 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 56:07 + 23:47 238

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 28:46 900
2 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:31 + 6:45 689
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:39 + 9:53 591
4 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 40:51 + 12:05 522
5 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 40:54 + 12:08 520
6 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 43:07 + 14:21 451
7 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 45:34 + 16:48 374
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 51:24 + 22:38 192

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 34:48 900
2 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 41:43 + 6:55 721
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 48:49 + 14:01 538
4 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:44 + 20:56 359
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 62:35 + 27:47 181
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 65:47 + 30:59 99

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 33:10 900
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 53:32 + 20:22 347
3 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 54:56 + 21:46 309

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:23 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 56:00 + 8:37 736
3 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:42 + 14:19 628

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 31:21 900
2 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 34:00 + 2:39 824
3 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 36:34 + 5:13 750
4 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 39:54 + 8:33 655
5 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 51:33 + 20:12 320
6 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 55:42 + 24:21 201
Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 27:34 900
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 53:49 + 26:15 43
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 56:53 + 29:19 0
4 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 62:40 + 35:06 0
5 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:26 + 38:52 0
6 Alexandra Jančovičová SPE0351 Klub OB Sokol Pezinok 77:09 + 49:35 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 27:09 900
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 30:15 + 3:06 797
3 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 30:43 + 3:34 782
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 34:21 + 7:12 661
5 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 36:44 + 9:35 582
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 38:05 + 10:56 538
7 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 39:04 + 11:55 505
8 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 45:19 + 18:10 298
9 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 55:43 + 28:34 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 46:25 900
2 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 46:39 + 0:14 895
3 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 58:41 + 12:16 662
4 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 60:10 + 13:45 633
5 Karolína Takáčová PEZ9851 Klub OB AŠK Pezinok 62:38 + 16:13 586

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 35:15 1000
2 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 36:41 + 1:26 959
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 38:40 + 3:25 903
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 40:44 + 5:29 844
5 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 42:45 + 7:30 787
6 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 46:23 + 11:08 684
7 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 52:12 + 16:57 519

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 39:13 800
2 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 42:43 + 3:30 729
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:19 + 4:06 716
4 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 43:53 + 4:40 705
5 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:16 + 5:03 697
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 47:41 + 8:28 627
7 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 48:12 + 8:59 617
8 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:04 + 19:51 395
9 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 60:10 + 20:57 373
10 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 76:01 + 36:48 49

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 42:59 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:18 + 1:19 872
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 47:08 + 4:09 813
4 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 48:15 + 5:16 790
5 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 50:29 + 7:30 743
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 55:33 + 12:34 637
7 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:51 + 19:52 484
8 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 64:03 + 21:04 459
9 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 76:04 + 33:05 207

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 30:43 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 33:13 + 2:30 827
3 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 37:20 + 6:37 706
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 40:07 + 9:24 625
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 42:13 + 11:30 563
6 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 45:05 + 14:22 479
7 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 47:31 + 16:48 408
8 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 51:55 + 21:12 279
9 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:02 + 24:19 188
10 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:57 + 49:14 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:40 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 43:51 + 4:11 805
3 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 55:16 + 15:36 546
4 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 59:40 + 20:00 446
5 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 63:04 + 23:24 369
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 68:10 + 28:30 253
7 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 69:08 + 29:28 231
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 34:22 900
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 35:48 + 1:26 862
3 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 37:19 + 2:57 823
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 38:40 + 4:18 787
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 42:09 + 7:47 696
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:57 + 8:35 675
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 51:52 + 17:30 442
8 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:06 + 19:44 383

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 38:17 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 41:01 + 2:44 836
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 45:07 + 6:50 739

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:43 900
2 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 54:52 + 14:09 587

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 30:38 900