Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E2 (21.05.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 9:01 900
2 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 10:11 + 1:10 784
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 10:16 + 1:15 775
4 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 11:11 + 2:10 684
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:10 + 3:09 586
6 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 12:29 + 3:28 554
7 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 14:47 + 5:46 324
8 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 15:32 + 6:31 250
9 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 16:06 + 7:05 193
10 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 23:47 + 14:46 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 10:05 900
2 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 10:22 + 0:17 875
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 10:54 + 0:49 827
4 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 11:15 + 1:10 796
5 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 11:17 + 1:12 793
6 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 11:56 + 1:51 735
7 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 11:56 + 1:51 735
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 12:12 + 2:07 711
9 Jakub Hummel RBA0302 TJ Rapid Bratislava 12:31 + 2:26 683
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 12:34 + 2:29 678
11 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 13:05 + 3:00 632
12 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 14:46 + 4:41 482
13 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 14:49 + 4:44 478
14 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:45 + 5:40 394
15 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 16:59 + 6:54 284
16 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 17:21 + 7:16 251
Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 15:53 900
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 16:16 + 0:23 878
3 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 16:56 + 1:03 841
4 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 17:59 + 2:06 781
5 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 18:21 + 2:28 760
6 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 18:58 + 3:05 725
7 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 19:57 + 4:04 670
8 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 20:22 + 4:29 646
9 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 20:32 + 4:39 637
10 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 20:38 + 4:45 631
11 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 20:53 + 5:00 617
12 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 23:51 + 7:58 449
13 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 24:33 + 8:40 409
14 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 25:41 + 9:48 345
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg DISK 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 14:34 900
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 19:15 + 4:41 611
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 19:24 + 4:50 601
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 19:53 + 5:19 572
5 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 21:30 + 6:56 472
6 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 26:14 + 11:40 179
7 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 31:15 + 16:41 0
Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 27:47 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 18:44 1000
2 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:49 + 0:05 996
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 19:30 + 0:46 959
4 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 19:34 + 0:50 956
5 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 20:34 + 1:50 902
6 Štefan Ringer TKE8906 Klub OB ATU Košice 20:45 + 2:01 892
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 21:25 + 2:41 857
8 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 21:42 + 2:58 842
9 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 27:23 + 8:39 538
10 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 27:30 + 8:46 532
11 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:24 + 18:40 4
12 Šimon Mižúr FBA9401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:11 + 39:27 0
Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:17 800
2 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 19:36 + 0:19 787
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 20:27 + 1:10 752
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 20:45 + 1:28 739
5 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:04 + 1:47 726
6 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:15 + 2:58 677
7 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:41 + 3:24 659
8 Karol Brúll SPE8001 Klub OB Sokol Pezinok 24:36 + 5:19 579
9 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 25:07 + 5:50 558
10 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 25:36 + 6:19 538
11 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 30:08 + 10:51 350
12 Peter Bohuš FBA7904 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:56 + 21:39 0
Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:19 600
2 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:03 + 2:44 505
3 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 20:35 + 3:16 487
4 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:48 + 5:29 410
5 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 24:15 + 6:56 360

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 17:19 900
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:32 + 0:13 889
3 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 22:05 + 4:46 652
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 22:17 + 4:58 642
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 26:12 + 8:53 438
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 30:55 + 13:36 193

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 17:56 900
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 18:51 + 0:55 854
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 24:35 + 6:39 566
4 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:17 + 8:21 481
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 26:31 + 8:35 469
6 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 27:18 + 9:22 430
7 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 29:06 + 11:10 340
8 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:42 + 11:46 309

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 15:41 900
2 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 16:19 + 0:38 864
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 16:42 + 1:01 842
4 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 18:06 + 2:25 761
5 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 18:08 + 2:27 759
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 20:07 + 4:26 646
7 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:00 + 6:19 538
8 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 23:11 + 7:30 470
9 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 24:55 + 9:14 370
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava DISK 0
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg DISK 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 18:38 900
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 19:18 + 0:40 868
3 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:57 + 2:19 788
4 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 21:57 + 3:19 740
5 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 22:22 + 3:44 720
6 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 22:59 + 4:21 690
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 23:28 + 4:50 667
8 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 23:32 + 4:54 663
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 27:53 + 9:15 453

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 18:03 900
2 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 18:16 + 0:13 889
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:42 + 0:39 868
4 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 24:16 + 6:13 590
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 30:48 + 12:45 264

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 19:10 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 23:36 + 4:26 692
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 24:25 + 5:15 653
4 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:50 + 10:40 399
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 34:19 + 15:09 189
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 11:49 900
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 12:05 + 0:16 880
3 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 23:04 + 11:15 43

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dezider Baran FBA4501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:49 900
2 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:41 + 1:52 794
3 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 48:47 + 32:58 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 11:50 900
2 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 12:25 + 0:35 856
3 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 14:23 + 2:33 706
4 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 16:14 + 4:24 565
5 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 22:55 + 11:05 57
6 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 23:33 + 11:43 9
7 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 36:33 + 24:43 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 11:19 900
2 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 12:36 + 1:17 798
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 13:36 + 2:17 718
4 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 14:22 + 3:03 657
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 15:07 + 3:48 598

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 12:22 900
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 13:50 + 1:28 793
3 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 14:14 + 1:52 764
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 16:08 + 3:46 626
5 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 16:19 + 3:57 613
6 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 16:20 + 3:58 611
7 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 16:22 + 4:00 609
8 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 17:56 + 5:34 495
9 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 18:57 + 6:35 421

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 19:26 900
2 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 22:27 + 3:01 760
3 Karolína Takáčová PEZ9851 Klub OB AŠK Pezinok 23:07 + 3:41 729
4 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 25:15 + 5:49 631
Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 17:33 1000
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 18:22 + 0:49 953
3 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 18:35 + 1:02 941
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 19:18 + 1:45 900
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 20:23 + 2:50 839
6 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 21:47 + 4:14 759
7 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 23:33 + 6:00 658

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 16:48 800
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 17:43 + 0:55 756
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 19:17 + 2:29 682
4 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:17 + 3:29 634
5 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 21:04 + 4:16 597
6 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 22:24 + 5:36 533
7 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 24:11 + 7:23 448
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 19:13 900
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:51 + 1:38 824
3 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 21:30 + 2:17 793
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 22:56 + 3:43 726
5 Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg 22:59 + 3:46 724
6 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 23:57 + 4:44 678
7 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 27:02 + 7:49 534
8 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 28:13 + 9:00 478
9 Eva Marková BBA7651 KOBRA Bratislava 29:00 + 9:47 442
10 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 30:38 + 11:25 365

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 19:51 900
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 22:56 + 3:05 760
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 23:29 + 3:38 735
4 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 25:58 + 6:07 623
5 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 28:23 + 8:32 513
6 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:02 + 10:11 438
7 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 31:41 + 11:50 363
8 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 32:52 + 13:01 310

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 20:30 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:56 + 4:26 705
3 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 26:37 + 6:07 631
4 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 27:16 + 6:46 603
5 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 28:50 + 8:20 534
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 29:20 + 8:50 512
7 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 29:27 + 8:57 507
8 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 30:04 + 9:34 480
9 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 40:39 + 20:09 15

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 16:04 900
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 17:00 + 0:56 848
3 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 17:15 + 1:11 834
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 17:51 + 1:47 800
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 21:13 + 5:09 612
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 21:27 + 5:23 598
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:34 + 6:30 536
Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice DISK 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 12:37 900
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:34 900
2 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 22:11 + 2:37 780

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 14:14 900