Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E3 (22.05.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 19:27 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 22:36 + 3:09 754
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 23:25 + 3:58 716
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 24:19 + 4:52 675
5 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 24:22 + 4:55 672
6 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:16 + 9:49 446
7 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:03 + 17:36 86
8 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 41:03 + 21:36 0
9 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 56:07 + 36:40 0
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 23:57 900
2 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 24:56 + 0:59 863
3 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 26:42 + 2:45 797
4 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 29:14 + 5:17 701
5 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 30:04 + 6:07 670
6 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 30:25 + 6:28 657
7 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 33:43 + 9:46 533
8 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 38:34 + 14:37 351
9 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:46 + 14:49 343
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 39:28 + 15:31 317
11 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 42:42 + 18:45 195
12 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 55:07 + 31:10 0
13 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 55:53 + 31:56 0
14 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 59:28 + 35:31 0
15 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:48 + 37:51 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 27:22 900
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 31:13 + 3:51 773
3 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 33:23 + 6:01 702
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 33:59 + 6:37 682
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 34:24 + 7:02 669
6 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 35:12 + 7:50 642
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 36:32 + 9:10 599
8 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 43:03 + 15:41 384
9 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 52:21 + 24:59 78
10 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 53:02 + 25:40 56
11 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 54:11 + 26:49 18
12 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 55:16 + 27:54 0
13 Oliver Dravecký RBA0101 TJ Rapid Bratislava 88:32 + 61:10 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 29:54 900
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 36:54 + 7:00 689
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 40:30 + 10:36 581
4 Juraj Šiandor PEZ9903 Klub OB AŠK Pezinok 55:09 + 25:15 140
5 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 85:05 + 55:11 0
6 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 90:39 + 60:45 0
7 Martin Hóz RBA9802 TJ Rapid Bratislava 91:54 + 62:00 0
8 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 115:46 + 85:52 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok 64:12 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 45:48 1000
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 46:41 + 0:53 981
3 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:04 + 3:16 929
4 Štefan Ringer TKE8906 Klub OB ATU Košice 51:01 + 5:13 886
5 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 52:34 + 6:46 852
6 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 55:36 + 9:48 786
7 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 60:36 + 14:48 677
8 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 70:06 + 24:18 469
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 36:22 800
2 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:13 + 2:51 737
3 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 41:20 + 4:58 691
4 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:54 + 5:32 678
5 Martin Majláth EBB8902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:02 + 8:40 609
6 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:16 + 8:54 604
7 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 45:44 + 9:22 594
8 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 51:15 + 14:53 473
9 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:58 + 20:36 347
10 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:57 + 22:35 303
11 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 60:52 + 24:30 261
12 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 62:40 + 26:18 221

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:04 600
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 45:49 + 2:45 562
3 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:54 + 13:50 407
4 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:43 + 17:39 354
5 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 66:11 + 23:07 278
6 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 74:02 + 30:58 169

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:50 900
2 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:32 + 4:42 782
3 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 54:07 + 18:17 441
4 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 65:37 + 29:47 152

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 37:40 900
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 39:17 + 1:37 861
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 47:53 + 10:13 656
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 50:17 + 12:37 599
5 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 57:14 + 19:34 432
6 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:12 + 51:32 0
7 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:17 + 52:37 0
8 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 96:42 + 59:02 0

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 33:38 900
2 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 36:28 + 2:50 824
3 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 36:48 + 3:10 815
4 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 38:11 + 4:33 778
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 51:28 + 17:50 423
6 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 55:38 + 22:00 311
7 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 65:35 + 31:57 45
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 70:37 + 36:59 0
9 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 74:56 + 41:18 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 32:32 900
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 35:02 + 2:30 831
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 38:24 + 5:52 738
4 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:55 + 8:23 668
5 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:53 + 9:21 641
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 44:42 + 12:10 563
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 48:15 + 15:43 465
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 54:28 + 21:56 293
9 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 56:32 + 24:00 236

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 33:17 900
2 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 35:31 + 2:14 840
3 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 44:27 + 11:10 598
4 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 46:42 + 13:25 537
5 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:12 + 14:55 497
6 František Priesol RBA5901 TJ Rapid Bratislava 49:02 + 15:45 474
7 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 62:46 + 29:29 103
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 64:51 + 31:34 46

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 43:14 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 46:27 + 3:13 833
3 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 49:58 + 6:44 760
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 56:07 + 12:53 632
5 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 56:23 + 13:09 626
6 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 62:24 + 19:10 501
7 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 64:00 + 20:46 468
8 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:10 + 44:56 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 36:36 900
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 43:09 + 6:33 739
3 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 77:39 + 41:03 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 84:25 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 88:13 + 3:48 859

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 23:35 900
2 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 29:21 + 5:46 680
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 33:57 + 10:22 504
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 41:16 + 17:41 225
5 Martina Vorlíčková SKS0551 Športový klub Sandberg 47:17 + 23:42 0
6 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 53:02 + 29:27 0
Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 20:11 900
2 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 25:02 + 4:51 684
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 31:44 + 11:33 385
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 43:18 + 23:07 0
5 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:00 + 26:49 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 27:27 900
2 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 27:51 + 0:24 887
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 35:52 + 8:25 624
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 40:01 + 12:34 488
5 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 43:53 + 16:26 361
6 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 43:56 + 16:29 360
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 47:56 + 20:29 228
8 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 63:01 + 35:34 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 46:04 900
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 49:04 + 3:00 841
3 Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 54:30 + 8:26 735
4 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 62:35 + 16:31 577

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 45:59 1000
2 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 47:19 + 1:20 971
3 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 48:01 + 2:02 956
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 48:43 + 2:44 941
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 57:11 + 11:12 756
6 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 65:22 + 19:23 578

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 45:02 800
2 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:36 + 3:34 737
3 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 51:03 + 6:01 693
4 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 55:23 + 10:21 616
5 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:53 + 11:51 589
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 57:45 + 12:43 574
7 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 64:27 + 19:25 455
8 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 72:15 + 27:13 317
Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava DISK 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 53:13 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:16 + 3:03 848
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 59:29 + 6:16 794
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 62:56 + 9:43 736
5 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 74:14 + 21:01 545
6 Eva Marková BBA7651 KOBRA Bratislava 82:21 + 29:08 407
7 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 118:17 + 65:04 0
Barbora Vorlíčková SKS7651 Športový klub Sandberg DISK 0

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 39:38 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 44:30 + 4:52 789
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 58:28 + 18:50 472
4 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 61:05 + 21:27 413
5 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 66:08 + 26:30 298
6 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 67:20 + 27:42 271
7 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:29 + 40:51 0
8 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 93:17 + 53:39 0
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:53 900
2 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 46:02 + 0:09 897
3 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 57:27 + 11:34 673
4 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 77:16 + 31:23 284
5 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 82:33 + 36:40 181
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 115:19 + 69:26 0
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 40:54 900
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 45:20 + 4:26 802
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 45:53 + 4:59 790
4 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 59:36 + 18:42 489
5 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:11 + 23:17 388
6 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 68:34 + 27:40 291
7 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 79:34 + 38:40 49

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 57:52 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 68:02 + 10:10 742
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 43:19 900
2 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 60:31 + 17:12 543
3 Marta Brzová SPE5351 Klub OB Sokol Pezinok 69:43 + 26:24 351

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 42:17 900