Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E1 (12.06.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 23:29 900
2 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 30:57 + 7:28 614
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 33:15 + 9:46 526
4 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:53 + 11:24 463
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:37 + 14:08 358
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov DISK 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 35:01 900
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 36:21 + 1:20 866
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 37:39 + 2:38 832
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 38:16 + 3:15 816
5 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 39:14 + 4:13 792
6 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 42:24 + 7:23 710
7 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 44:11 + 9:10 664
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 49:17 + 14:16 533
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 49:47 + 14:46 520
10 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 50:35 + 15:34 500
11 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 51:29 + 16:28 477
12 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 53:52 + 18:51 416
13 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 58:03 + 23:02 308
14 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 72:08 + 37:07 0
15 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 77:59 + 42:58 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 32:59 900
2 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:42 + 7:43 689
3 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 41:24 + 8:25 670
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 41:27 + 8:28 669
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 47:06 + 14:07 515
6 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 49:15 + 16:16 456
7 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 51:00 + 18:01 408
8 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 52:30 + 19:31 367
9 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 52:43 + 19:44 362
10 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 53:49 + 20:50 332
11 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 60:09 + 27:10 159
12 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 74:38 + 41:39 0
13 Jakub Krištof RBA0004 TJ Rapid Bratislava 75:21 + 42:22 0
14 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 75:51 + 42:52 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 59:13 900
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 74:16 + 15:03 671
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 92:14 + 33:01 398
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 98:29 + 39:16 303
5 Michal Jedinák ZMT9901 Klub OB Martin 152:43 + 93:30 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 81:02 900
2 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 99:18 + 18:16 697
Jozef Šimo PEZ9701 Klub OB AŠK Pezinok DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 91:06 1000
2 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 91:26 + 0:20 996
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 93:34 + 2:28 973
4 Dániel Fehérvári TKE9402 Klub OB ATU Košice 98:04 + 6:58 924
5 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 98:54 + 7:48 914
6 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 102:41 + 11:35 873
7 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:06 + 12:00 868
8 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 104:03 + 12:57 858
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 105:28 + 14:22 842
10 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 107:02 + 15:56 825
11 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 107:07 + 16:01 824
12 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 107:33 + 16:27 819
13 Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 108:30 + 17:24 809
14 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 112:09 + 21:03 769
15 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 128:27 + 37:21 590
16 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 158:59 + 67:53 255
17 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 162:36 + 71:30 215
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 84:14 800
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 88:24 + 4:10 760
3 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 89:05 + 4:51 754
4 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 91:22 + 7:08 732
5 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:57 + 9:43 708
6 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 96:34 + 12:20 683
7 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 112:37 + 28:23 530

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 40:41 600
2 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 47:36 + 6:55 498
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:59 + 18:18 330
4 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 60:18 + 19:37 311
5 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 62:05 + 21:24 284
6 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 72:34 + 31:53 130
7 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 73:36 + 32:55 115
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 81:57 900
2 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 82:26 + 0:29 895
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 87:31 + 5:34 839
4 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 92:37 + 10:40 783
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 98:32 + 16:35 718

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 78:14 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 84:17 + 6:03 830
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 92:18 + 14:04 738
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 94:34 + 16:20 712
5 Jozef Šimo PEZ7201 Klub OB AŠK Pezinok 113:40 + 35:26 492

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Pollák TKE6001 Klub OB ATU Košice 70:54 900
2 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 75:23 + 4:29 843
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 78:33 + 7:39 803
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 79:22 + 8:28 793
5 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 90:24 + 19:30 652
6 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 91:53 + 20:59 634
7 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 93:58 + 23:04 607
8 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 105:57 + 35:03 455
9 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 118:30 + 47:36 296
10 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 129:08 + 58:14 161
11 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 148:56 + 78:02 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 72:14 900
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:44 + 3:30 856
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 80:34 + 8:20 796
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 83:35 + 11:21 759
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 84:23 + 12:09 749
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 85:26 + 13:12 736
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 96:34 + 24:20 597
8 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 108:34 + 36:20 447
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 111:55 + 39:41 406
10 Dalibor Ďurčo TKE6501 Klub OB ATU Košice 114:03 + 41:49 379
11 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 125:54 + 53:40 231

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 54:28 900
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 60:54 + 6:26 794
3 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 63:37 + 9:09 749
4 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 67:21 + 12:53 687
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 67:44 + 13:16 681
6 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 72:49 + 18:21 597
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 78:46 + 24:18 498
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 80:32 + 26:04 469
9 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 85:30 + 31:02 387
10 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 89:43 + 35:15 318
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK 0
Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen DISK 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 51:42 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 57:46 + 6:04 794
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 58:24 + 6:42 783
4 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 60:32 + 8:50 746
5 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 68:58 + 17:16 599
6 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 75:07 + 23:25 492
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 79:26 + 27:44 417

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 41:55 900
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 45:48 + 3:53 817
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 56:06 + 14:11 595
4 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 70:46 + 28:51 281

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 95:04 900
2 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:20 + 8:16 822

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 30:32 900
2 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 34:25 + 3:53 786
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 54:35 + 24:03 191

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 34:06 900
2 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 43:29 + 9:23 652
3 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 67:48 + 33:42 11
4 Alexandra Jančovičová SPE0351 Klub OB Sokol Pezinok 81:24 + 47:18 0
5 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 113:31 + 79:25 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:05 900
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 34:45 + 0:40 882
3 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 39:27 + 5:22 758
4 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 40:01 + 5:56 743
5 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 45:42 + 11:37 593
6 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 48:27 + 14:22 521
7 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 48:41 + 14:36 514
8 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 51:44 + 17:39 434
9 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 89:42 + 55:37 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 54:46 900
2 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 58:15 + 3:29 843
3 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 63:49 + 9:03 751
4 Lenka Belicová VZA9952 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 66:07 + 11:21 713

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 79:02 1000
2 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 79:08 + 0:06 999
3 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 82:06 + 3:04 961
4 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 88:10 + 9:08 884
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 92:55 + 13:53 824
6 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 93:19 + 14:17 819
7 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 118:59 + 39:57 495
8 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 138:41 + 59:39 245
Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice DISK 0

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 69:44 800
2 Katarína Košutová VZA9751 Slávia Žilinská univerzita, oddiel orientačných športov 75:37 + 5:53 733
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 78:35 + 8:51 698
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 79:00 + 9:16 694
5 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 85:32 + 15:48 619

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:04 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:20 + 3:16 855
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:28 + 9:24 772
4 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 79:33 + 13:29 716
5 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 130:51 + 64:47 17

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 46:20 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 47:35 + 1:15 876
3 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 58:38 + 12:18 661
4 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 60:12 + 13:52 631
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 66:19 + 19:59 512
6 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 66:55 + 20:35 500

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:11 900
2 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 68:28 + 17:17 596
3 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 68:31 + 17:20 595
4 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 79:26 + 28:15 403
5 Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 81:49 + 30:38 361
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 82:12 + 31:01 355
7 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 88:44 + 37:33 240
8 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 91:37 + 40:26 189
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 39:05 900
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:49 + 1:44 860
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 42:28 + 3:23 822
4 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 43:44 + 4:39 793
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 47:44 + 8:39 701
6 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 55:07 + 16:02 531
7 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:23 + 18:18 479
8 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 60:46 + 21:41 401
9 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 70:39 + 31:34 173
Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 52:46 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 53:06 + 0:20 894
3 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 82:05 + 29:19 400

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 53:52 900