Výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska, Slovak Karst Cup

Etapa: GPS, Slovak Karst Cup - E3 (23.07.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 35- B    M 40-      M 45- A    M 45- B    M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 35- B    W 40-      W 45- A    W 45- B    W 50-      W 55-      W 60-      W 65-      K3         N          M -10      M -10 R    W -10      W -10 R   

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vilem Bednarik 26:57
2 Simon Tuma 29:32 + 2:35
3 Ondrej Gryc 31:38 + 4:41
4 Gabriel Legáth KYS Klub OB Kysak 32:22 + 5:25
5 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 42:27 + 15:30
6 Vojtěch Šubrt 45:22 + 18:25
7 Matyáš Bartaloš 46:39 + 19:42
8 Markus Grasis 61:17 + 34:20
9 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 118:15 + 91:18
Michał Bielecki DISK
Vladyslav Druzhynin DNS

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radim Tokár 24:35
2 Šimon Mareček 24:54 + 0:19
3 Jan Nechanický 25:59 + 1:24
4 Zsigmond Jámbor 32:34 + 7:59
5 Matěj Šubrt 36:44 + 12:09
6 Juraj Tkáč 40:30 + 15:55
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 43:40 + 19:05
8 Matouš Vlastník 55:27 + 30:52
9 Daniel Locker 58:38 + 34:03
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 59:05 + 34:30
11 Nikolai Renolen 68:08 + 43:33
Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok DISK

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Čech 24:51
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 28:24 + 3:33
3 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 31:31 + 6:40
4 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 32:36 + 7:45
5 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 33:40 + 8:49
6 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 34:55 + 10:04
7 Dávid Márk Máriás 35:30 + 10:39
8 Vojtech Gryc 35:41 + 10:50
9 Zoltán Bujdosó 35:42 + 10:51
10 Erik Tuharský 36:21 + 11:30
11 Dániel Vass 39:41 + 14:50
12 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 40:50 + 15:59
13 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 45:36 + 20:45
14 Petr Záboj 65:06 + 40:15
15 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 68:08 + 43:17
16 Richard Petráš 81:18 + 56:27
Jekabs Janovs DNS

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sebastian Filipek 34:55
2 Tamás Révész 36:36 + 1:41
3 Matěj Šenkýř 37:16 + 2:21
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 40:23 + 5:28
5 Matěj Hrouda 41:34 + 6:39
6 Gergő Péri 44:49 + 9:54
7 Roope Ruuhiala 45:29 + 10:34
8 Tomáš Locker 45:38 + 10:43
9 Jan Cienciala 45:48 + 10:53
10 Šimon Vlastník 46:49 + 11:54
11 Sebastian Holesz 47:11 + 12:16
12 Wojtek Mossakowski 47:21 + 12:26
13 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 53:38 + 18:43
14 Tomáš Borovička 55:57 + 21:02
15 Kristers Grasis 64:35 + 29:40
16 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 75:23 + 40:28
17 Tomáš Foltýn 81:28 + 46:33

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Stansfield 29:36
2 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 31:50 + 2:14
3 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 32:24 + 2:48
4 Simonas Tamosaitis 34:23 + 4:47
5 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 43:26 + 13:50
6 Ondřej Walach 68:45 + 39:09
7 Bence Dániel Máriás 97:33 + 67:57

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Horvát 41:29
2 Máté Dalos 42:49 + 1:20
3 František Kolovský 43:12 + 1:43
4 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 43:22 + 1:53
5 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 44:19 + 2:50
6 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:17 + 3:48
7 Brodie Nankervis 46:26 + 4:57
8 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:14 + 5:45
9 Rastislav Oľhava TKE8901 Klub OB ATU Košice 47:30 + 6:01
10 Andrew Barnett 49:44 + 8:15
11 Aleš Malý 50:15 + 8:46
12 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 50:43 + 9:14
13 Ian Lawford 50:49 + 9:20
14 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:58 + 9:29
15 Tomasz Jurczyk 51:43 + 10:14
16 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:25 + 10:56
17 Filip Kubina 56:25 + 14:56
18 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 57:47 + 16:18
19 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 58:38 + 17:09
20 Jiří Valeš 79:01 + 37:32
Kemo DISK
Martin Šmelík DNS
Ihor Hordii DNS
Tomáš Mušinský DNS
Morten Tangen DNS
Tomáš Václavek DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 39:19
2 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 41:28 + 2:09
3 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 41:38 + 2:19
4 Csaba Szajkó 42:44 + 3:25
5 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:16 + 3:57
6 András Kéki 43:55 + 4:36
7 Gediminas Trimakas 45:35 + 6:16
8 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 45:40 + 6:21
9 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 47:04 + 7:45
10 Adam Hájek 47:12 + 7:53
11 Mantas Jusas 48:01 + 8:42
12 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:24 + 10:05
13 Miklós Babka 49:52 + 10:33
14 Andrej Nemec EBB9201 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:06 + 10:47
15 Ponce Jordi Riuro 50:17 + 10:58
16 Jiří Doucha 50:41 + 11:22
17 Jan Hladílek 53:44 + 14:25
18 László Bácskai 55:38 + 16:19
19 Tomáš Bartaloš 65:48 + 26:29
Roman Koucky DISK
Edward Stott DNS

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Porubčan KYS Klub OB Kysak 31:50
2 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 37:07 + 5:17
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:14 + 5:24
4 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:28 + 5:38
5 Jan Fátor 38:03 + 6:13
6 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:08 + 6:18
7 Jakub Šilhavý 39:42 + 7:52
8 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:42 + 10:52
9 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 43:39 + 11:49
10 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:00 + 16:10
11 Pavel Beran 51:03 + 19:13
12 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 52:04 + 20:14
13 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:43 + 29:53
14 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 62:03 + 30:13
15 Matej Leitner 62:59 + 31:09
16 Bánhidy Levente 71:24 + 39:34
17 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 83:44 + 51:54
Victor Mikhaylov DNS
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DNS

M 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 31:26
2 Ferenc Kozma 34:41 + 3:15
3 László Blum 35:38 + 4:12
4 Gábor Friedrich 35:51 + 4:25
5 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 40:23 + 8:57
6 Ferenc Borsi 41:40 + 10:14
7 László Tarcsai 43:24 + 11:58
8 Sándor Bujdosó 47:02 + 15:36
9 Zsolt Szebeni 47:41 + 16:15
10 Ales Bednarik 57:47 + 26:21
Zsolt Kozma DISK
Ivan Kuzevič DISK
Valdis Janovs DNS

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 41:37
2 Ingus Grasis 41:41 + 0:04
3 Marek Rigó 43:14 + 1:37
4 Attila Lajszner 44:57 + 3:20
5 Marek Šesták 45:19 + 3:42
6 Pavel Nechanický 46:12 + 4:35
7 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 48:15 + 6:38
8 Tamás Németi 60:22 + 18:45
9 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 97:33 + 55:56
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Petr Horvát DNS
Jiří Král DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Hajdu 33:21
2 Ján Šmelík RBA6701 TJ Rapid Bratislava 33:36 + 0:15
3 Ben Stansfield 33:56 + 0:35
4 Roman Sucik 35:26 + 2:05
5 Zdeněk Vlastník 36:15 + 2:54
6 Petr Mareček 36:26 + 3:05
7 Gábor Baracsi 37:42 + 4:21
8 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:05 + 4:44
9 Gábor Pataki 38:10 + 4:49
10 Jan Gryc 38:28 + 5:07
11 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 38:32 + 5:11
12 Agnar Renolen 39:42 + 6:21
13 Antonin Subrt 44:00 + 10:39
14 Rolandas Žičkis 44:03 + 10:42
15 Martin Locker 44:21 + 11:00
16 Zsolt Bernáth 44:31 + 11:10
17 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 45:08 + 11:47
18 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 45:58 + 12:37
19 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:33 + 15:12
20 Josef Nádeníček 53:47 + 20:26
21 Feridun Takis 54:19 + 20:58
22 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 55:50 + 22:29
23 Juraj Vajduliak 76:18 + 42:57
Peter Borčin DNS
Viacheslav Druzhynin DNS

M 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Audrius Tirlikas 32:17
2 Karel Krsak 36:45 + 4:28
3 Attila Molnár 42:59 + 10:42
4 Milan Nechuta 46:40 + 14:23
5 István Dankó 48:13 + 15:56
6 Mátyás Paskuj 60:08 + 27:51
Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra DNS

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dirk Goossens 34:47
2 Libor Novak 35:36 + 0:49
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 37:48 + 3:01
4 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 38:06 + 3:19
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 39:48 + 5:01
6 Jiří Suk 40:37 + 5:50
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 43:51 + 9:04
8 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 45:54 + 11:07
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:58 + 16:11
10 Csaba Hevér 51:22 + 16:35
11 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 53:08 + 18:21
12 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 54:19 + 19:32
13 Jan Hauerslev 59:49 + 25:02
14 István Bujdosó 60:24 + 25:37
15 Vladimír Tysz TKE6202 Klub OB ATU Košice 69:49 + 35:02
16 Aleš Petráček 76:03 + 41:16
Gábor Benke DNS

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mika Ruuhiala 35:15
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 36:06 + 0:51
3 Petr Kaňák 38:38 + 3:23
4 Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen 38:55 + 3:40
5 Jurgis Karnavicius 39:16 + 4:01
6 Kestutis Abramikas 40:18 + 5:03
7 Graeme Dawson 41:03 + 5:48
8 Refik Diri 41:18 + 6:03
9 Břetislav Wurzel 41:39 + 6:24
10 Jan Michalec 41:46 + 6:31
11 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 42:55 + 7:40
12 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:16 + 11:01
13 Martin Jarný KYS6104 Klub OB Kysak 47:13 + 11:58
14 Werner Kraemer 47:26 + 12:11
14 Lubomír Prokop 47:26 + 12:11
16 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 47:42 + 12:27
17 Andras Zempleni 51:02 + 15:47
18 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 51:45 + 16:30
19 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:59 + 19:44
20 Przemyslaw Mossakowski 58:12 + 22:57
21 Milan Borovicka 65:36 + 30:21
22 Aret Arapoglu 92:44 + 57:29
József Kovács DNS
Robert Drągowski DNS
Gábor Honfi DNS

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Geldermalsen Ted Van 30:52
2 Janos Spiegl 33:15 + 2:23
3 Jiri Gurka 35:05 + 4:13
4 Henadzi Trydzenski 35:21 + 4:29
5 Raimondas Paknys 37:21 + 6:29
6 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 37:49 + 6:57
7 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 41:36 + 10:44
8 Jaromir Pospisil 42:09 + 11:17
9 Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 42:25 + 11:33
10 Mikhail Solovev 43:43 + 12:51
11 Ole Galle 44:12 + 13:20
12 Stanislav Kynčl 44:31 + 13:39
13 Kestutis Baleišis 45:08 + 14:16
14 Ivan Maroz 45:23 + 14:31
15 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 46:45 + 15:53
16 László Pap 48:34 + 17:42
17 Kálmán Lévai 49:11 + 18:19
18 Miklós Kéki 52:41 + 21:49
19 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 56:31 + 25:39
20 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 59:44 + 28:52
21 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 65:15 + 34:23
22 Libor Bednarik 74:25 + 43:33
23 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 77:37 + 46:45
László Szabó DNS
Slavko Žilinčík DNS

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gábor Molnár 35:43
2 Juergen Schwanitz 37:12 + 1:29
3 Vidimantas Bumelis 39:41 + 3:58
4 Vincze István 40:22 + 4:39
5 Pavel Kriz 41:23 + 5:40
6 Jaromír Buriánek 43:25 + 7:42
7 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 43:54 + 8:11
8 Blum László Id. 47:36 + 11:53
9 Rimantas Cicenas 50:24 + 14:41
10 Bill Griffiths 59:26 + 23:43
11 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 68:50 + 33:07
12 Robert Hawkins 69:10 + 33:27
Frantisek Peterka DNS

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 34:23
2 Bela Komar 36:39 + 2:16
3 Ivan Lux 41:16 + 6:53
4 Miloš Novák 43:11 + 8:48
5 Stanislav Nosál 44:47 + 10:24
6 Nagy Árpád Dr. 47:02 + 12:39
7 Péter Gombkötő Dr. 53:38 + 19:15
8 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 117:20 + 82:57

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Šestáková 49:22
2 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 52:42 + 3:20
3 Ema Marečková 54:15 + 4:53
4 Kata Péri 54:27 + 5:05
5 Klára Pilná 59:55 + 10:33
6 Kateryna Tsepurdey 65:55 + 16:33
7 Hanna Baracsi 145:51 + 96:29

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kateřina Blažková 25:14
2 Lizzie Stansfield 28:17 + 3:03
3 Virág Lara Pataki 35:45 + 10:31
4 Emma Bednarikova 39:01 + 13:47
5 Nina Tsepurdey 39:18 + 14:04
6 Diána Nóra Máriás 39:59 + 14:45
7 Iva Nádeníčková 41:52 + 16:38
8 Klára Sobotková 43:00 + 17:46
9 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 45:46 + 20:32
9 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:46 + 20:32
11 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 49:03 + 23:49
12 Luca Baracsi 54:47 + 29:33
13 Gabriele Tirlikaite 66:30 + 41:16

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 31:49
2 Eva Foltýnová 32:17 + 0:28
3 Magda Bruková 33:03 + 1:14
4 Klára Nechanická 33:25 + 1:36
5 Pavla Nádeníčková 33:49 + 2:00
6 Tereza Šlechtová 34:18 + 2:29
7 Aleksandra Bielecka 34:35 + 2:46
8 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:18 + 3:29
9 Regina Tokárová 38:24 + 6:35
10 Nelly Polanská 39:30 + 7:41
11 Lenka Mudrová 40:46 + 8:57
12 Anna Dvořáková 45:00 + 13:11
13 Dagmar Biersaková 49:02 + 17:13
14 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 51:40 + 19:51
15 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 53:21 + 21:32
16 Kateřina Warcopová 55:20 + 23:31
17 Anna Renolen 65:25 + 33:36
18 Christine Janáček 68:31 + 36:42
Adéla Zrníková DNS

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Réka Dalida Pataki 32:55
2 Tereza Kinkorová 33:08 + 0:13
3 Anna Porganyi 33:28 + 0:33
4 Clare Stansfield 39:25 + 6:30
5 Aneta Nechutová 42:16 + 9:21
6 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 45:47 + 12:52
7 Kristýna Petráčková 47:36 + 14:41
8 Lenka Hanáková 47:38 + 14:43
9 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 52:23 + 19:28
10 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 61:05 + 28:10
11 Alicja Bielecka 84:32 + 51:37
Boglárka Csécs DNS
Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice DNS
Jana Liberdová DNS

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 36:30
2 Krystal Neumann 38:05 + 1:35
3 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 38:26 + 1:56
4 Kristina Rybakovaite 41:18 + 4:48
5 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 42:08 + 5:38
6 Alena Voborníková 42:33 + 6:03
7 Nicola Blatchford 43:11 + 6:41
8 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 44:32 + 8:02
9 Michele Dawson 45:34 + 9:04
10 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 45:53 + 9:23
11 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:03 + 9:33
12 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 47:18 + 10:48
13 Magda Hanáková 47:56 + 11:26
14 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 48:29 + 11:59
15 Tereza Čechová 49:46 + 13:16
16 Heather Muir 54:01 + 17:31
17 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 75:13 + 38:43
18 Zsófia Ratinland 76:37 + 40:07
Belinda Lawford DISK
Nataliia Pinkovska DNS
Viktoriia Portna DNS

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 35:58
2 Bori Józsa 41:04 + 5:06
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 41:48 + 5:50
4 Jana Borovičková 42:07 + 6:09
4 Zuzana Sukeníková 42:07 + 6:09
6 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 42:40 + 6:42
7 Jana Bartalošová 49:51 + 13:53
8 Alexandra Svarcova 53:03 + 17:05
9 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 56:55 + 20:57
10 Pristyákb Erika Bácskainé 57:21 + 21:23
11 Anežka Davidová 59:03 + 23:05

W 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markéta Sabelová 31:26
2 Mary Fleming 35:31 + 4:05
3 Tekla Csike 40:26 + 9:00
4 Zsófia Daragó 43:00 + 11:34
5 Lucie Vlastníková 46:24 + 14:58
6 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 48:31 + 17:05
7 Sanni Ruuhiala 49:15 + 17:49
8 Anna Spiegl 51:26 + 20:00
9 Kristína Beranová 54:22 + 22:56
10 Vladimira Kutajova 63:51 + 32:25
11 Fricska Ildikó Hevérné 80:58 + 49:32
Natalia Mykhailova DNS

W 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Fátorová 38:05
2 Mátyásné Paskuj 44:09 + 6:04
3 Daniela Bednarikova 51:45 + 13:40
4 Beatrix Orsanyi 52:37 + 14:32
5 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 60:39 + 22:34
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 78:37 + 40:32
7 Bohumila Klangová 87:54 + 49:49
8 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 96:15 + 58:10

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ruta Tirlikiene 33:20
2 Daniela Nechanická 34:55 + 1:35
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 35:57 + 2:37
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:39 + 4:19
5 Petra Grycova 38:44 + 5:24
6 Lenka Borovičková 45:24 + 12:04
7 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 45:53 + 12:33
8 Kornelia Nowicka-Bielecka 47:10 + 13:50
9 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 48:38 + 15:18
10 Csilla Hajas 60:52 + 27:32
11 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 62:53 + 29:33
12 Milena Lockerová 64:53 + 31:33
13 Réka Blum 66:20 + 33:00
Linda Fredh DNS
Signe Grase DNS
Ivana Králová DNS
Catherine Slade DNS

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Yulia Zavialova 31:08
2 Zuzana Čechová 38:56 + 7:48
3 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:02 + 7:54
4 Ágnes Németh Dr. 41:08 + 10:00
5 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 42:14 + 11:06
6 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 43:49 + 12:41
7 Teodóra Kiss 48:43 + 17:35
8 Josie Stansfield 55:06 + 23:58
9 Eva Tloušťová 57:38 + 26:30
10 Eva Voborníková 82:04 + 50:56

W 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Syslová 36:39
2 Horváth Magda 38:32 + 1:53
3 Alena Nechutová 42:29 + 5:50
4 Henriette Blum 43:32 + 6:53
5 Maria Manova 49:44 + 13:05
Barbara Dawson DISK
Marzena Drągowska DNS

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karin Kraemer 27:13
2 Dana Wurzelová 34:15 + 7:02
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 34:38 + 7:25
4 Linda Verbraken 36:39 + 9:26
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 44:26 + 17:13
6 Irena Novakova 45:26 + 18:13
7 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 46:16 + 19:03
8 Pavla Bialožytová 47:09 + 19:56
9 Mira Janacek 49:07 + 21:54
10 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:05 + 23:52
11 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 61:53 + 34:40
12 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 89:14 + 62:01
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marina Movko 36:37
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 38:53 + 2:16
3 Elena Soloveva 39:11 + 2:34
4 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 40:33 + 3:56
5 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 40:58 + 4:21
6 Kovács Róza Lévainé 41:26 + 4:49
7 Gabriella Jenövári 43:32 + 6:55
8 Iva Janská 45:01 + 8:24
9 Márta Marczis 45:11 + 8:34
10 Margi Freemantle 48:24 + 11:47
11 Miroslava Kynčlová 48:49 + 12:12
12 Jana Davi 53:14 + 16:37
13 Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice 56:22 + 19:45
14 Jutka Gösswein 57:45 + 21:08
15 Hanne Moller Andersen 58:52 + 22:15
16 Päivi Aarika-Ruuhiala 64:30 + 27:53

W 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Rosecká 32:33
2 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 33:35 + 1:02
3 Natalia Lazareva 46:10 + 13:37
4 Roma Baleisiene 47:29 + 14:56
5 Viola Juhasova 49:55 + 17:22
6 Zsuzsanna Spiegl 57:40 + 25:07
7 Traude Fesselhofer 59:27 + 26:54
8 Annemette Galle 83:35 + 51:02
Maria Fischer DISK

W 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Pospisilova 46:38
2 Jenny Hawkins 47:17 + 0:39
3 Skaidra Bumeliene 48:10 + 1:32
4 Jiřina Nováková 49:01 + 2:23
5 Ildiko Komar 52:18 + 5:40
6 Ludmila Myasnikova 55:52 + 9:14
7 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 82:05 + 35:27
8 Olga Marie Bednarikova 112:40 + 66:02

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Cienciala 37:24
2 Tadeusz Bielecki 40:18 + 2:54
3 József Illés 43:23 + 5:59
4 Andrea Hríbiková 44:24 + 7:00
5 Jakub Kniebügl BBA0001 KOBRA Bratislava 45:31 + 8:07
6 Jan Šváb 50:22 + 12:58
7 Zoltán Guttmann 55:28 + 18:04
8 Zuzana Ivanová 59:44 + 22:20
9 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 64:31 + 27:07
10 Jarmila Jarná KYS6451 Klub OB Kysak 67:03 + 29:39
11 Daniel Trojčák 79:29 + 42:05
László Halász DNF
Anna Koskova DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renáta Staňová 42:01
2 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 42:30 + 0:29
3 Vendula Nechutová 43:58 + 1:57
4 Adela Bednarikova 45:56 + 3:55
5 Matej Návesnák 48:37 + 6:36
6 Lili Hajnács 50:37 + 8:36
7 Janka Weissová 52:46 + 10:45
8 Simona Ceranová KYS Klub OB Kysak 54:53 + 12:52
9 Petra Šubrtová 56:08 + 14:07
10 Dominika Kršková 62:24 + 20:23
11 Filip Maťaš KYS Klub OB Kysak 65:43 + 23:42
12 Aelita Sukhadolava 78:41 + 36:40
13 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 82:46 + 40:45
14 Zdenko Hlavačik 94:43 + 52:42
15 Dáša Mihálová EBB8952 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 106:43 + 64:42
Aleksandra Grzekocka DISK
Anna Macinská DISK
András Németi DISK
Oleh Muzychenko DNS
Olha Muzychenko DNS
Yevheniia Muzychenko DNS
Yurii Muzychenko DNS
Lukas Pinka DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Márk Bujdosó 14:49
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:50 + 8:01
3 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 24:45 + 9:56
4 Vladyslav Tsepurdey 28:47 + 13:58
5 Jáchym Šubrt 33:06 + 18:17
6 Igor Lazarev 35:21 + 20:32

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šebestián Hatala 17:23
2 Filip Cienciala 23:33 + 6:10
3 Matouš Beran 48:32 + 31:09
Timotejs Janovs DNS
Lukáš Spitzer DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anežka Bartalošová 27:19
2 Léna Baracsi 33:04 + 5:45

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bori Németi 17:27
2 Marta Bielecka 22:55 + 5:28
3 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 24:02 + 6:35
4 Ada Bartalošová 28:12 + 10:45
5 Johana Šestáková 32:01 + 14:34
6 Lucia Kováčová 39:17 + 21:50
7 Anna Hatalová 42:20 + 24:53
8 Zoe Marie Rawding 68:05 + 50:38