Výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska, Slovak Karst Cup

Etapa: GPS, Slovak Karst Cup - E4 (24.07.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 35- B    M 40-      M 45- A    M 45- B    M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 35- B    W 40-      W 45- A    W 45- B    W 50-      W 55-      W 60-      W 65-      K3         N          M -10      M -10 R    W -10      W -10 R   

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Gryc 21:48
2 Vilem Bednarik 23:09 + 1:21
3 Vojtěch Šubrt 26:20 + 4:32
4 Simon Tuma 28:06 + 6:18
5 Matyáš Bartaloš 29:42 + 7:54
6 Gabriel Legáth KYS Klub OB Kysak 30:32 + 8:44
7 Michał Bielecki 32:23 + 10:35
8 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 34:27 + 12:39
9 Markus Grasis 35:08 + 13:20
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNF
Vladyslav Druzhynin DNS

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Mareček 25:54
2 Jan Nechanický 29:37 + 3:43
3 Matěj Šubrt 32:05 + 6:11
4 Radim Tokár 32:38 + 6:44
5 Juraj Tkáč 34:36 + 8:42
6 Zsigmond Jámbor 37:35 + 11:41
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 39:38 + 13:44
8 Daniel Locker 40:13 + 14:19
9 Matouš Vlastník 45:11 + 19:17
10 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 45:29 + 19:35
11 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 60:56 + 35:02
12 Nikolai Renolen 75:26 + 49:32

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zoltán Bujdosó 40:35
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 42:39 + 2:04
3 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 44:37 + 4:02
4 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 45:26 + 4:51
5 Petr Čech 47:07 + 6:32
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 48:30 + 7:55
7 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 51:42 + 11:07
8 Vojtech Gryc 55:04 + 14:29
9 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 68:04 + 27:29
10 Erik Tuharský 68:58 + 28:23
11 Petr Záboj 77:52 + 37:17
12 Dávid Márk Máriás 86:18 + 45:43
13 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 101:52 + 61:17
14 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 105:53 + 65:18
Richard Petráš DISK
Dániel Vass DISK
Jekabs Janovs DNS

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamás Révész 49:31
2 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 50:05 + 0:34
3 Matěj Šenkýř 50:24 + 0:53
4 Roope Ruuhiala 51:19 + 1:48
5 Sebastian Filipek 54:21 + 4:50
6 Gergő Péri 55:58 + 6:27
7 Jan Cienciala 58:30 + 8:59
8 Wojtek Mossakowski 60:31 + 11:00
9 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 63:35 + 14:04
10 Šimon Vlastník 63:47 + 14:16
11 Matěj Hrouda 65:07 + 15:36
12 Tomáš Foltýn 65:23 + 15:52
13 Sebastian Holesz 70:44 + 21:13
14 Kristers Grasis 72:46 + 23:15
15 Tomáš Locker 73:43 + 24:12
16 Tomáš Borovička 74:30 + 24:59
17 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 75:01 + 25:30

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:06
2 Simonas Tamosaitis 55:53 + 4:47
3 Daniel Stansfield 56:21 + 5:15
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 65:41 + 14:35
5 Bence Dániel Máriás 71:44 + 20:38
6 Ondřej Walach 89:29 + 38:23

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Kolovský 64:32
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 64:56 + 0:24
3 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 65:08 + 0:36
4 Petr Horvát 65:16 + 0:44
5 Brodie Nankervis 65:50 + 1:18
6 Aleš Malý 73:30 + 8:58
7 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 75:51 + 11:19
8 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 78:13 + 13:41
9 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:47 + 16:15
10 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 83:52 + 19:20
11 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:28 + 20:56
12 Filip Kubina 91:46 + 27:14
13 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 109:43 + 45:11
Andrew Barnett DISK
Jiří Valeš DISK
Dávid Ugray DISK
Ian Lawford DNS
Tomasz Jurczyk DNS
Ihor Hordii DNS
Rastislav Oľhava DNS
Morten Tangen DNS
Tomáš Václavek DNS
Martin Šmelík DNS
Kemo DNS
Tomáš Mušinský DNS
Adam Tysz DNS
Máté Dalos DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 60:29
2 Adam Hájek 60:50 + 0:21
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 64:35 + 4:06
4 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:00 + 4:31
5 Csaba Szajkó 68:04 + 7:35
6 Mantas Jusas 69:37 + 9:08
7 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 70:41 + 10:12
8 Ponce Jordi Riuro 73:45 + 13:16
9 Gediminas Trimakas 74:32 + 14:03
10 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:37 + 15:08
11 Andrej Nemec EBB9201 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 76:35 + 16:06
12 Jiří Doucha 76:37 + 16:08
13 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 79:32 + 19:03
14 András Kéki 81:48 + 21:19
15 Miklós Babka 88:38 + 28:09
16 László Bácskai 92:26 + 31:57
17 Tomáš Bartaloš 93:37 + 33:08
18 Jan Hladílek 108:21 + 47:52
Roman Koucky DNS
Edward Stott DNS

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Porubčan KYS Klub OB Kysak 51:16
2 Jan Fátor 53:07 + 1:51
3 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:26 + 3:10
4 Jakub Šilhavý 62:20 + 11:04
5 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:55 + 13:39
6 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 65:01 + 13:45
7 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:09 + 16:53
8 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 70:39 + 19:23
9 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 71:38 + 20:22
10 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:33 + 24:17
11 Pavel Beran 81:16 + 30:00
12 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 88:05 + 36:49
13 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 89:04 + 37:48
14 Bánhidy Levente 90:25 + 39:09
15 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 90:42 + 39:26
Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava DISK
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DNS
Victor Mikhaylov DNS
Matej Leitner DNS

M 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 László Blum 46:49
2 Ferenc Kozma 50:39 + 3:50
3 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 51:04 + 4:15
4 Ferenc Borsi 54:04 + 7:15
5 László Tarcsai 55:41 + 8:52
6 Zsolt Kozma 56:56 + 10:07
7 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 58:11 + 11:22
8 Zsolt Szebeni 60:06 + 13:17
9 Sándor Bujdosó 61:42 + 14:53
10 Ales Bednarik 78:45 + 31:56
Gábor Friedrich DNS
Valdis Janovs DNS
Ivan Kuzevič DNS

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 58:09
2 Marek Rigó 58:19 + 0:10
3 Attila Lajszner 60:08 + 1:59
4 Ingus Grasis 63:04 + 4:55
5 Pavel Nechanický 76:47 + 18:38
6 Marek Šesták 80:02 + 21:53
7 Tamás Németi 80:08 + 21:59
8 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 164:41 + 106:32
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Petr Horvát DNS
Jiří Král DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gábor Baracsi 44:30
2 Ben Stansfield 48:09 + 3:39
3 Ján Šmelík RBA6701 TJ Rapid Bratislava 49:13 + 4:43
4 Martin Hajdu 49:14 + 4:44
5 Zdeněk Vlastník 49:54 + 5:24
6 Roman Sucik 50:46 + 6:16
7 Petr Mareček 52:38 + 8:08
8 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 53:03 + 8:33
9 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 54:08 + 9:38
10 Gábor Pataki 54:37 + 10:07
11 Rolandas Žičkis 58:10 + 13:40
12 Agnar Renolen 58:57 + 14:27
13 Antonin Subrt 59:42 + 15:12
14 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 65:12 + 20:42
15 Jan Gryc 70:09 + 25:39
15 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 70:09 + 25:39
17 Martin Locker 70:35 + 26:05
18 Feridun Takis 75:36 + 31:06
19 Josef Nádeníček 77:09 + 32:39
20 Zsolt Bernáth 77:28 + 32:58
21 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 86:52 + 42:22
22 Juraj Vajduliak 90:43 + 46:13
23 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 92:59 + 48:29
Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Peter Borčin DNS
Viacheslav Druzhynin DNS

M 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Audrius Tirlikas 38:51
2 Karel Krsak 53:11 + 14:20
3 István Dankó 54:26 + 15:35
4 Attila Molnár 64:06 + 25:15
5 Mátyás Paskuj 77:37 + 38:46
6 Milan Nechuta 92:21 + 53:30
Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra DNS

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dirk Goossens 44:30
2 Libor Novak 52:21 + 7:51
3 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:39 + 9:09
4 Jiří Suk 56:17 + 11:47
5 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 56:37 + 12:07
6 Jan Hauerslev 66:20 + 21:50
7 Csaba Hevér 66:46 + 22:16
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 66:55 + 22:25
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 67:33 + 23:03
10 Aleš Petráček 67:56 + 23:26
11 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 73:31 + 29:01
12 István Bujdosó 83:11 + 38:41
13 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 113:39 + 69:09
Gábor Benke DNS
Peter Slama DNS
Vladimír Tysz DNS
Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice DNS

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Michalec 48:03
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 48:20 + 0:17
3 Mika Ruuhiala 48:56 + 0:53
4 Refik Diri 50:12 + 2:09
5 Kestutis Abramikas 52:47 + 4:44
6 Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen 54:14 + 6:11
7 Jurgis Karnavicius 54:41 + 6:38
8 Andras Zempleni 56:01 + 7:58
9 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:57 + 8:54
10 Przemyslaw Mossakowski 58:06 + 10:03
11 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 58:20 + 10:17
12 Aret Arapoglu 58:27 + 10:24
13 Petr Kaňák 59:02 + 10:59
14 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 59:27 + 11:24
15 Werner Kraemer 60:33 + 12:30
16 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 61:01 + 12:58
17 Martin Jarný KYS6104 Klub OB Kysak 61:22 + 13:19
18 Lubomír Prokop 61:32 + 13:29
19 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 61:48 + 13:45
20 Břetislav Wurzel 69:57 + 21:54
21 Graeme Dawson 96:01 + 47:58
22 Milan Borovicka 100:22 + 52:19
Robert Drągowski DNS
Gábor Honfi DNS
József Kovács DNS

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Geldermalsen Ted Van 40:39
2 Janos Spiegl 43:42 + 3:03
3 Mikhail Solovev 49:56 + 9:17
4 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 50:30 + 9:51
5 Kestutis Baleišis 51:27 + 10:48
6 Jiri Gurka 53:24 + 12:45
7 Raimondas Paknys 53:41 + 13:02
8 Stanislav Kynčl 55:38 + 14:59
9 Jaromir Pospisil 56:46 + 16:07
10 Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 58:10 + 17:31
11 Kálmán Lévai 58:40 + 18:01
12 László Pap 58:51 + 18:12
13 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 60:15 + 19:36
14 Ivan Maroz 61:22 + 20:43
15 Ole Galle 64:23 + 23:44
16 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 64:41 + 24:02
17 Henadzi Trydzenski 76:48 + 36:09
18 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 78:39 + 38:00
19 Miklós Kéki 78:54 + 38:15
20 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 79:32 + 38:53
21 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 79:50 + 39:11
22 Libor Bednarik 95:39 + 55:00
László Szabó DNS
Slavko Žilinčík DNS
Michal Simocko DNS

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaromír Buriánek 43:22
2 Gábor Molnár 47:04 + 3:42
3 Pavel Kriz 47:21 + 3:59
4 Vidimantas Bumelis 50:21 + 6:59
5 Blum László Id. 50:47 + 7:25
6 István Vincze 50:59 + 7:37
7 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 53:20 + 9:58
8 Rimantas Cicenas 53:47 + 10:25
9 Bill Griffiths 56:06 + 12:44
10 Juergen Schwanitz 57:46 + 14:24
11 Robert Hawkins 68:17 + 24:55
12 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 75:35 + 32:13
Frantisek Peterka DNS

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 36:23
2 Péter Gombkötő Dr. 40:43 + 4:20
3 Bela Komar 41:07 + 4:44
4 Miloš Novák 43:08 + 6:45
5 Ivan Lux 48:42 + 12:19
6 Nagy Árpád Dr. 55:37 + 19:14
7 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 92:53 + 56:30
8 Stanislav Nosál 107:49 + 71:26

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kata Péri 36:50
2 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 38:20 + 1:30
3 Ema Marečková 39:52 + 3:02
4 Marie Šestáková 41:37 + 4:47
5 Klára Pilná 42:31 + 5:41
6 Hanna Baracsi 43:25 + 6:35
7 Kateryna Tsepurdey 48:30 + 11:40

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kateřina Blažková 24:10
2 Lizzie Stansfield 30:15 + 6:05
3 Emma Bednarikova 32:54 + 8:44
4 Virág Lara Pataki 37:03 + 12:53
5 Iva Nádeníčková 39:57 + 15:47
6 Luca Baracsi 46:08 + 21:58
7 Klára Sobotková 46:25 + 22:15
8 Diána Nóra Máriás 63:40 + 39:30
9 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 78:02 + 53:52
10 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:31 + 65:21
11 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 90:32 + 66:22
Nina Tsepurdey DNS
Gabriele Tirlikaite DNS

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Klára Nechanická 32:43
2 Eva Foltýnová 35:30 + 2:47
3 Magda Bruková 36:34 + 3:51
4 Aleksandra Bielecka 36:36 + 3:53
5 Regina Tokárová 37:36 + 4:53
6 Pavla Nádeníčková 37:53 + 5:10
7 Tereza Šlechtová 38:17 + 5:34
8 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 39:54 + 7:11
9 Kateřina Warcopová 44:50 + 12:07
10 Anna Dvořáková 45:07 + 12:24
11 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:17 + 17:34
12 Nelly Polanská 57:56 + 25:13
13 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 58:12 + 25:29
14 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 58:15 + 25:32
15 Dagmar Biersaková 70:13 + 37:30
16 Lenka Mudrová 72:16 + 39:33
17 Christine Janáček RBA01xx TJ Rapid Bratislava 77:52 + 45:09
18 Anna Renolen 78:37 + 45:54
Adéla Zrníková DNS

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Réka Dalida Pataki 43:52
2 Tereza Kinkorová 46:11 + 2:19
3 Clare Stansfield 49:21 + 5:29
4 Anna Porganyi 53:13 + 9:21
5 Alicja Bielecka 61:50 + 17:58
6 Kristýna Petráčková 63:43 + 19:51
7 Lenka Hanáková 69:56 + 26:04
8 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 97:55 + 54:03
9 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 101:28 + 57:36
Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok DISK
Aneta Nechutová DISK
Boglárka Csécs DNS
Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice DNS
Jana Liberdová DNS

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Krystal Neumann 52:51
2 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 53:07 + 0:16
3 Alena Voborníková 53:55 + 1:04
4 Kristina Rybakovaite 58:59 + 6:08
5 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 59:13 + 6:22
6 Michele Dawson 63:28 + 10:37
7 Magda Hanáková 64:00 + 11:09
8 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:18 + 11:27
9 Nicola Blatchford 64:19 + 11:28
10 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 65:41 + 12:50
11 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 65:45 + 12:54
12 Zsófia Ratinland 72:24 + 19:33
13 Tereza Čechová 82:32 + 29:41
14 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 111:57 + 59:06
Belinda Lawford DISK
Heather Muir DNS
Kristína Krajčíková DNS
Jana Macinská DNS
Nataliia Pinkovska DNS
Viktoriia Portna DNS
Jana Kršiaková DNS

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 46:44
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:06 + 2:22
3 Bori Józsa 52:41 + 5:57
4 Zuzana Sukeníková 55:16 + 8:32
5 Jana Bartalošová 56:28 + 9:44
6 Pristyákb Erika Bácskainé 67:19 + 20:35
7 Jana Borovičková 74:31 + 27:47
8 Anežka Davidová 77:40 + 30:56
9 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 80:02 + 33:18
Alexandra Svarcova DNF
Natalia Tyszova DNS

W 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mary Fleming 47:42
2 Lucie Vlastníková 55:46 + 8:04
3 Sanni Ruuhiala 63:32 + 15:50
4 Tekla Csike 65:26 + 17:44
5 Kristína Beranová 70:57 + 23:15
6 Anna Spiegl 83:07 + 35:25
7 Markéta Sabelová 91:17 + 43:35
8 Fricska Ildikó Hevérné 93:37 + 45:55
Vladimira Kutajova DISK
Zsófia Daragó DNS
Natalia Mykhailova DNS
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak DNS

W 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Fátorová 43:37
2 Daniela Bednarikova 50:56 + 7:19
3 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 55:38 + 12:01
4 Beatrix Orsanyi 59:23 + 15:46
5 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 62:43 + 19:06
6 Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava 68:17 + 24:40
7 Mátyásné Paskuj 73:08 + 29:31
8 Bohumila Klangová 83:33 + 39:56

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Nechanická 49:00
2 Petra Grycova 50:37 + 1:37
3 Ruta Tirlikiene 51:11 + 2:11
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 64:25 + 15:25
5 Kornelia Nowicka-Bielecka 68:29 + 19:29
6 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 69:23 + 20:23
7 Lenka Borovičková 70:33 + 21:33
8 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 71:40 + 22:40
9 Réka Blum 85:24 + 36:24
10 Csilla Hajas 107:58 + 58:58
11 Signe Grase 119:31 + 70:31
12 Milena Lockerová 124:02 + 75:02
13 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 125:01 + 76:01
Linda Fredh DNS
Ivana Králová DNS
Catherine Slade DNS
Jana Slámová DNS

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Yulia Zavialova 46:35
2 Zuzana Čechová 51:02 + 4:27
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 52:35 + 6:00
4 Josie Stansfield 53:38 + 7:03
5 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:03 + 7:28
6 Eva Voborníková 55:51 + 9:16
7 Teodóra Kiss 62:29 + 15:54
8 Eva Tloušťová 77:35 + 31:00
9 Ágnes Németh Dr. 90:58 + 44:23
Elena Papugová DNS

W 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Horváth Magda 47:47
2 Iva Syslová 48:32 + 0:45
3 Henriette Blum 56:30 + 8:43
4 Maria Manova 61:46 + 13:59
5 Alena Nechutová 69:43 + 21:56
6 Barbara Dawson 82:39 + 34:52
Marzena Drągowska DNS

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karin Kraemer 37:58
2 Linda Verbraken 42:51 + 4:53
3 Dana Wurzelová 46:55 + 8:57
4 Irena Novakova 48:02 + 10:04
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 51:55 + 13:57
6 Pavla Bialožytová 53:58 + 16:00
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 55:18 + 17:20
8 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 56:29 + 18:31
9 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 58:26 + 20:28
10 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:50 + 21:52
11 Mira Janacek RBA63xx TJ Rapid Bratislava 90:40 + 52:42
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Elena Belicova DNS

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 38:36
2 Marina Movko 38:51 + 0:15
3 Kovács Róza Lévainé 40:03 + 1:27
4 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 42:17 + 3:41
5 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 42:36 + 4:00
6 Jana Davi 43:40 + 5:04
7 Iva Janská 44:27 + 5:51
8 Elena Soloveva 45:58 + 7:22
9 Margi Freemantle 46:40 + 8:04
10 Hanne Moller Andersen 46:56 + 8:20
11 Miroslava Kynčlová 48:30 + 9:54
12 Päivi Aarika-Ruuhiala 54:38 + 16:02
13 Gabriella Jenövári 55:20 + 16:44
14 Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice 60:02 + 21:26
15 Jutka Gösswein 62:39 + 24:03
Márta Marczis DNS

W 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 34:21
2 Roma Baleisiene 37:43 + 3:22
3 Alena Rosecká 39:47 + 5:26
4 Traude Fesselhofer 44:33 + 10:12
5 Viola Juhasova 48:36 + 14:15
6 Annemette Galle 83:34 + 49:13
7 Zsuzsanna Spiegl 87:43 + 53:22
8 Maria Fischer 92:55 + 58:34
Natalia Lazareva DISK

W 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jenny Hawkins 39:28
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 41:39 + 2:11
3 Skaidra Bumeliene 41:42 + 2:14
4 Jana Pospisilova 42:13 + 2:45
5 Ludmila Myasnikova 46:47 + 7:19
6 Ildiko Komar 46:58 + 7:30
7 Olga Marie Bednarikova 96:19 + 56:51
Jiřina Nováková DISK
Nadzeya Khrapina DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 30:27
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 40:37 + 10:10
3 Anna Koskova 46:09 + 15:42
4 Petr Cienciala 48:23 + 17:56
5 József Illés 55:49 + 25:22
6 Jakub Kniebügl BBA0001 KOBRA Bratislava 61:39 + 31:12
7 Zuzana Ivanová 66:40 + 36:13
8 Andrea Hríbiková 68:42 + 38:15
9 Jan Šváb 71:13 + 40:46
10 Daniel Trojčák 72:03 + 41:36
11 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 75:38 + 45:11
12 Jarmila Jarná KYS6451 Klub OB Kysak 76:24 + 45:57
Tadeusz Bielecki DISK
László Halász DISK
Zoltán Guttmann DISK

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lili Hajnács 30:19
2 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 31:38 + 1:19
3 Simona Ceranová KYS Klub OB Kysak 31:58 + 1:39
4 Vendula Nechutová 33:17 + 2:58
5 Maťko Návesňák 33:54 + 3:35
6 Petra Šubrtová 35:56 + 5:37
7 Lukas Pinka 37:38 + 7:19
8 Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:09 + 14:50
9 Dáša Mihálová EBB8952 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:40 + 15:21
10 Adela Bednarikova 49:21 + 19:02
11 Aleksandra Grzekocka 50:45 + 20:26
12 Aelita Sukhadolava 55:12 + 24:53
13 Filip Maťaš KYS Klub OB Kysak 55:34 + 25:15
14 Renáta Staňová 57:28 + 27:09
15 András Németi 109:44 + 79:25
16 Anna Macinská 202:19 + 172:00
Zdenko Hlavačik DISK
Dominika Kršková DISK
Zdenko Hlavačik DISK
Oleh Muzychenko DNS
Olha Muzychenko DNS
Yevheniia Muzychenko DNS
Yurii Muzychenko DNS
Janka Weissová DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Márk Bujdosó 16:55
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:03 + 0:08
3 Igor Lazarev 17:42 + 0:47
4 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 21:32 + 4:37
5 Jáchym Šubrt 21:49 + 4:54
6 Vladyslav Tsepurdey 28:27 + 11:32

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Cienciala 20:33
2 Šebestián Hatala 22:53 + 2:20
Matouš Beran DNS
Timotejs Janovs DNS
Lukáš Spitzer DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anežka Bartalošová 24:48
2 Léna Baracsi 30:58 + 6:10

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita 23:34
2 Johana Šestáková 25:45 + 2:11
3 Marta Bielecka 28:38 + 5:04
4 Bori Németi 29:27 + 5:53
5 Anna Hatalová 29:44 + 6:10
6 Lucia Kováčová 30:55 + 7:21
7 Ada Bartalošová 34:33 + 10:59
8 Zoe Marie Rawding 43:12 + 19:38