Výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska, Slovak Karst Cup

Etapa: GPS, Slovak Karst Cup - E1 (21.07.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 35- B    M 40-      M 45- A    M 45- B    M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 35- B    W 40-      W 45- A    W 45- B    W 50-      W 55-      W 60-      W 65-      K3         N          M -10      M -10 R    W -10      W -10 R   

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Gryc 18:17
2 Vilem Bednarik 26:08 + 7:51
3 Gabriel Legáth KYS Klub OB Kysak 28:21 + 10:04
4 Vojtěch Šubrt 35:20 + 17:03
5 Markus Grasis 37:18 + 19:01
6 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 42:55 + 24:38
7 Michał Bielecki 43:51 + 25:34
8 Matyáš Bartaloš 44:54 + 26:37
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 52:09 + 33:52
Vladyslav Druzhynin DNS
Simon Tuma DNS

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Nechanický 23:34
2 Šimon Mareček 23:41 + 0:07
3 Matěj Šubrt 30:40 + 7:06
4 Radim Tokár 30:41 + 7:07
5 Zsigmond Jámbor 33:46 + 10:12
6 Daniel Locker 40:35 + 17:01
7 Juraj Tkáč 45:19 + 21:45
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 46:36 + 23:02
9 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 60:44 + 37:10
10 Matouš Vlastník 63:32 + 39:58
11 Nikolai Renolen 74:46 + 51:12
12 Paulis Janovs 75:40 + 52:06
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita DNS

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 29:02
2 Petr Čech 32:05 + 3:03
3 Vojtech Gryc 33:56 + 4:54
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 36:26 + 7:24
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 41:55 + 12:53
6 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 44:30 + 15:28
7 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 45:11 + 16:09
8 Dávid Márk Máriás 45:46 + 16:44
9 Dániel Vass 51:30 + 22:28
10 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 53:27 + 24:25
11 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 55:40 + 26:38
12 Erik Tuharský 73:06 + 44:04
13 Petr Záboj 78:46 + 49:44
14 Jekabs Janovs 85:24 + 56:22
15 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 93:58 + 64:56
Zoltán Bujdosó DNS

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sebastian Holesz 41:57
2 Matěj Hrouda 42:44 + 0:47
3 Sebastian Filipek 42:56 + 0:59
4 Gergő Péri 43:11 + 1:14
5 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 45:47 + 3:50
6 Wojtek Mossakowski 46:32 + 4:35
7 Jan Cienciala 47:04 + 5:07
8 Tamás Révész 52:11 + 10:14
9 Roope Ruuhiala 52:37 + 10:40
10 Šimon Vlastník 53:47 + 11:50
11 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 55:12 + 13:15
12 Tomáš Locker 55:24 + 13:27
13 Tomáš Borovička 59:16 + 17:19
14 Matěj Šenkýř 60:10 + 18:13
15 Kristers Grasis 69:37 + 27:40
16 Tomáš Foltýn 80:49 + 38:52
17 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 91:37 + 49:40

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:36
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 39:30 + 2:54
3 Daniel Stansfield 41:13 + 4:37
4 Simonas Tamosaitis 43:53 + 7:17
5 Ondřej Walach 58:44 + 22:08
6 Bence Dániel Máriás 77:02 + 40:26

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 49:02
2 František Kolovský 50:00 + 0:58
3 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 50:31 + 1:29
4 Brodie Nankervis 50:33 + 1:31
5 Petr Horvát 53:07 + 4:05
6 Aleš Malý 54:49 + 5:47
7 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:26 + 6:24
8 Máte Dalos 55:28 + 6:26
9 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:49 + 6:47
10 Ian Lawford 58:00 + 8:58
11 Andrew Barnett 58:58 + 9:56
12 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:09 + 12:07
13 Jiří Valeš 61:36 + 12:34
14 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 62:16 + 13:14
15 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 63:54 + 14:52
16 Tomasz Jurczyk 66:11 + 17:09
17 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 73:24 + 24:22
18 Tomáš Václavek 83:23 + 34:21
19 Morten Tangen 123:13 + 74:11
20 Filip Kubina 148:40 + 99:38
Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice DISK
Rastislav Oľhava DNS
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Ihor Hordii DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Hájek 43:25
2 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 44:34 + 1:09
3 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 48:46 + 5:21
4 Jiří Doucha 52:45 + 9:20
5 Gediminas Trimakas 53:13 + 9:48
6 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 53:51 + 10:26
7 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 54:23 + 10:58
8 László Bácskai 56:54 + 13:29
9 Mantas Jusas 57:53 + 14:28
10 Roman Koucky 59:14 + 15:49
11 Jan Hladílek 63:54 + 20:29
12 András Kéki 70:37 + 27:12
13 Ponce Jordi Riuro 94:57 + 51:32
14 Tomáš Bartaloš 122:54 + 79:29
Miklós Babka DNS
Andrej Nemec EBB9201 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Edward Stott DNS
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Csaba Szajkó DNS
Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava DNS

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Fátor 35:37
2 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:24 + 1:47
3 Jakub Šilhavý 42:45 + 7:08
4 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:14 + 8:37
5 Matúš Porubčan 48:26 + 12:49
6 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:20 + 13:43
7 Pavel Beran 66:48 + 31:11
8 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 73:41 + 38:04
9 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 81:48 + 46:11
10 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 89:43 + 54:06
11 Bánhidy Levente 102:20 + 66:43
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris DISK
Matej Leitner DISK
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DNS
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Victor Mikhaylov DNS
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS

M 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 László Blum 34:45
2 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 43:09 + 8:24
3 Ferenc Kozma 44:44 + 9:59
4 Valdis Janovs 49:34 + 14:49
5 Ivan Kuzevič 56:52 + 22:07
6 Ferenc Borsi 57:26 + 22:41
7 László Tarcsai 58:20 + 23:35
8 Zsolt Kozma 59:20 + 24:35
9 Sándor Bujdosó 67:09 + 32:24
10 Zsolt Szebeni 69:24 + 34:39
11 Tomáš Hajduch 75:19 + 40:34
12 Ales Bednarik 80:32 + 45:47

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 42:42
2 Attila Lajszner 55:24 + 12:42
3 Ingus Grasis 56:29 + 13:47
4 Pavel Nechanický 61:39 + 18:57
5 Marek Rigó 66:28 + 23:46
6 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 82:07 + 39:25
7 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 103:23 + 60:41
8 Petr Horvát 110:08 + 67:26
Tamás Németi DISK
Jiří Král DNS
Marek Šesták DNS
Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Hajdu 37:29
2 Ján Šmelík RBA6701 TJ Rapid Bratislava 37:58 + 0:29
3 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:11 + 2:42
4 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 41:54 + 4:25
5 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 42:03 + 4:34
6 Gábor Baracsi 42:34 + 5:05
7 Zdeněk Vlastník 43:41 + 6:12
8 Roman Sucik 43:55 + 6:26
9 Agnar Renolen 45:00 + 7:31
10 Gábor Pataki 45:28 + 7:59
11 Ben Stansfield 47:52 + 10:23
12 Petr Mareček 47:56 + 10:27
13 Jan Gryc 50:27 + 12:58
14 Martin Locker 54:18 + 16:49
15 Rolandas Žičkis 58:14 + 20:45
16 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 59:01 + 21:32
17 Peter Borčin 63:43 + 26:14
18 Zsolt Bernáth 64:14 + 26:45
19 Josef Nádeníček 64:30 + 27:01
20 Juraj Vajduliak 65:25 + 27:56
21 Feridun Takis 66:53 + 29:24
22 Antonin Subrt 73:50 + 36:21
23 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 75:56 + 38:27
Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Viacheslav Druzhynin DNS

M 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Audrius Tirlikas 34:24
2 Karel Krsak 48:57 + 14:33
3 Attila Molnár 50:45 + 16:21
4 István Dankó 57:33 + 23:09
5 Mátyás Paskuj 58:15 + 23:51
6 Milan Nechuta 60:54 + 26:30
Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra DNS

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dirk Goossens 34:25
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 44:57 + 10:32
3 Libor Novak 45:17 + 10:52
4 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 47:44 + 13:19
5 Csaba Hevér 48:51 + 14:26
6 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:52 + 15:27
7 Jiří Suk 52:22 + 17:57
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 56:22 + 21:57
9 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 61:49 + 27:24
10 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 62:57 + 28:32
11 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:26 + 32:01
12 Gábor Benke 68:17 + 33:52
13 Aleš Petráček 71:51 + 37:26
14 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 84:43 + 50:18
15 Jan Hauerslev 92:07 + 57:42
István Bujdosó DNS

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mika Ruuhiala 33:44
2 Przemyslaw Mossakowski 37:03 + 3:19
3 Břetislav Wurzel 38:09 + 4:25
4 József Kovács 40:12 + 6:28
5 Gábor Honfi 41:14 + 7:30
6 Jurgis Karnavicius 41:18 + 7:34
7 Jan Michalec 42:02 + 8:18
8 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:14 + 8:30
9 Refik Diri 42:20 + 8:36
10 Martin Jarný KYS6104 Klub OB Kysak 44:31 + 10:47
11 Kestutis Abramikas 45:01 + 11:17
12 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 46:25 + 12:41
13 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 46:44 + 13:00
14 Graeme Dawson 46:54 + 13:10
15 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:14 + 16:30
16 Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen 53:01 + 19:17
17 Werner Kraemer 55:17 + 21:33
18 Petr Kaňák 55:37 + 21:53
19 Lubomír Prokop 56:10 + 22:26
20 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 62:00 + 28:16
21 Milan Borovicka 77:17 + 43:33
Aret Arapoglu DISK
Robert Drągowski DNS
Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava DNS
Andras Zempleni DNS

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Janos Spiegl 32:20
2 Geldermalsen Ted Van 32:56 + 0:36
3 Mikhail Solovev 34:37 + 2:17
4 Kestutis Baleišis 37:24 + 5:04
5 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 38:49 + 6:29
6 Raimondas Paknys 38:57 + 6:37
7 Henadzi Trydzenski 41:02 + 8:42
8 Jiri Gurka 45:48 + 13:28
9 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 54:01 + 21:41
10 Miklós Kéki 55:30 + 23:10
11 Kálmán Lévai 58:27 + 26:07
12 Stanislav Kynčl 58:32 + 26:12
13 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 60:28 + 28:08
14 László Pap 62:16 + 29:56
15 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 62:22 + 30:02
16 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 63:43 + 31:23
17 Jaromir Pospisil 65:06 + 32:46
18 Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 71:02 + 38:42
19 Ole Galle 73:58 + 41:38
20 Ivan Maroz 74:57 + 42:37
21 Libor Bednarik 190:48 + 158:28
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita DISK
László Szabó DNS
Slavko Žilinčík DNS

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gábor Molnár 30:28
2 Pavel Kriz 32:27 + 1:59
3 Jaromír Buriánek 33:15 + 2:47
4 Vidimantas Bumelis 34:24 + 3:56
5 Vincze István 34:40 + 4:12
6 Juergen Schwanitz 36:54 + 6:26
7 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 38:40 + 8:12
8 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 52:12 + 21:44
9 Bill Griffiths 53:27 + 22:59
10 Blum László Id. 59:28 + 29:00
11 Rimantas Cicenas 67:11 + 36:43
Robert Hawkins DISK
Frantisek Peterka DNS

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Bela Komar 25:25
2 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 27:46 + 2:21
3 Miloš Novák 31:08 + 5:43
4 Ivan Lux 37:47 + 12:22
5 Stanislav Nosál 38:42 + 13:17
6 Péter Gombkötő Dr. 42:10 + 16:45
7 Nagy Árpád Dr. 45:40 + 20:15
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kateryna Tsepurdey 22:47
2 Klára Pilná 24:49 + 2:02
3 Ema Marečková 28:15 + 5:28
4 Kata Péri 30:42 + 7:55
5 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 39:16 + 16:29
6 Hanna Baracsi 53:08 + 30:21
Marie Šestáková DNS

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lizzie Stansfield 25:20
2 Kateřina Blažková 25:22 + 0:02
3 Emma Bednarikova 32:56 + 7:36
4 Klára Sobotková 34:15 + 8:55
5 Iva Nádeníčková 34:18 + 8:58
6 Virág Lara Pataki 34:56 + 9:36
7 Diána Nóra Máriás 35:33 + 10:13
8 Gabriele Tirlikaite 43:18 + 17:58
9 Nina Tsepurdey 43:33 + 18:13
10 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 44:01 + 18:41
11 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 45:42 + 20:22
12 Luca Baracsi 50:32 + 25:12
13 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 102:23 + 77:03

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Regina Tokárová 25:35
2 Klára Nechanická 26:51 + 1:16
3 Nelly Polanská 29:14 + 3:39
4 Tereza Šlechtová 30:55 + 5:20
5 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 31:11 + 5:36
6 Magda Bruková 34:47 + 9:12
7 Eva Foltýnová 36:09 + 10:34
8 Aleksandra Bielecka 37:01 + 11:26
9 Pavla Nádeníčková 37:16 + 11:41
10 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:10 + 12:35
11 Lenka Mudrová 39:12 + 13:37
12 Dagmar Biersaková 39:40 + 14:05
13 Anna Dvořáková 49:05 + 23:30
14 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 53:21 + 27:46
15 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 57:27 + 31:52
16 Kateřina Warcopová 57:59 + 32:24
17 Anna Renolen 64:39 + 39:04
18 Christine Janáček 69:16 + 43:41
Adéla Zrníková DNS

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kinkorová 33:04
2 Anna Porganyi 34:24 + 1:20
3 Clare Stansfield 40:17 + 7:13
4 Réka Dalida Pataki 42:15 + 9:11
5 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 42:25 + 9:21
6 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 44:38 + 11:34
7 Lenka Hanáková 49:50 + 16:46
8 Kristýna Petráčková 54:40 + 21:36
9 Jana Liberdová 61:05 + 28:01
10 Boglárka Csécs 64:24 + 31:20
11 Alicja Bielecka 64:46 + 31:42
12 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 76:32 + 43:28
13 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 138:37 + 105:33
Aneta Nechutová DISK

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Krystal Neumann 42:37
2 Kristina Rybakovaite 42:50 + 0:13
3 Alena Voborníková 43:08 + 0:31
4 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 44:18 + 1:41
5 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 46:55 + 4:18
6 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 48:23 + 5:46
7 Magda Hanáková 49:47 + 7:10
8 Heather Muir 50:44 + 8:07
9 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 51:04 + 8:27
10 Michele Dawson 51:08 + 8:31
11 Belinda Lawford 51:38 + 9:01
12 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:24 + 11:47
13 Zsófia Ratinland 56:55 + 14:18
14 Nicola Blatchford 58:54 + 16:17
15 Tereza Čechová 71:10 + 28:33
Kristína Krajčíková DNS
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Nataliia Pinkovska DNS
Viktoriia Portna DNS

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Sukeníková 40:17
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 40:25 + 0:08
3 Jana Bartalošová 41:36 + 1:19
4 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 47:00 + 6:43
5 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:24 + 9:07
6 Bori Józsa 50:23 + 10:06
7 Alexandra Svarcova 53:52 + 13:35
8 Jana Borovičková 64:03 + 23:46
9 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 71:33 + 31:16
10 Pristyákb Erika Bácskainé 75:21 + 35:04
Anežka Davidová DISK

W 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markéta Sabelová 41:46
2 Zsófia Daragó 43:35 + 1:49
3 Mary Fleming 49:10 + 7:24
4 Vladimira Kutajova 73:24 + 31:38
5 Lucie Vlastníková 74:46 + 33:00
6 Anna Spiegl 76:17 + 34:31
7 Tekla Csike 80:50 + 39:04
8 Sanni Ruuhiala 86:56 + 45:10
9 Fricska Ildikó Hevérné 88:13 + 46:27
Kristína Beranová DNS
Natalia Mykhailova DNS
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak DNS

W 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mátyásné Paskuj 38:06
2 Beatrix Orsanyi 39:44 + 1:38
3 Barbora Fátorová 41:20 + 3:14
4 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 45:56 + 7:50
5 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 53:42 + 15:36
6 Daniela Bednarikova 55:56 + 17:50
7 Bohumila Klangová 136:34 + 98:28
Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava DNS

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Nechanická 35:34
2 Ruta Tirlikiene 36:50 + 1:16
3 Petra Grycova 48:03 + 12:29
4 Lenka Borovičková 49:22 + 13:48
5 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 49:38 + 14:04
6 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:15 + 14:41
7 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 69:31 + 33:57
8 Kornelia Nowicka-Bielecka 71:49 + 36:15
9 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 91:27 + 55:53
10 Réka Blum 95:47 + 60:13
Milena Lockerová DISK
Linda Fredh DISK
Signe Grase DNF
Csilla Hajas DNS
Ivana Králová DNS
Catherine Slade DNS

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Čechová 35:25
2 Yulia Zavialova 40:15 + 4:50
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 44:13 + 8:48
4 Ágnes Németh Dr. 47:38 + 12:13
5 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 52:08 + 16:43
6 Eva Tloušťová 68:05 + 32:40
7 Eva Voborníková 76:08 + 40:43
8 Teodóra Kiss 86:01 + 50:36
9 Josie Stansfield 113:40 + 78:15

W 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Horváth Magda 26:31
2 Iva Syslová 36:46 + 10:15
3 Maria Manova 56:55 + 30:24
4 Alena Nechutová 62:51 + 36:20
5 Barbara Dawson 66:12 + 39:41
6 Henriette Blum 76:57 + 50:26
Marzena Drągowska DNS

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dana Wurzelová 28:13
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 35:24 + 7:11
3 Karin Kraemer 37:15 + 9:02
4 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 37:54 + 9:41
5 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 37:55 + 9:42
6 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 39:12 + 10:59
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 40:09 + 11:56
8 Linda Verbraken 41:43 + 13:30
9 Irena Novakova 43:13 + 15:00
10 Pavla Bialožytová 59:21 + 31:08
11 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:44 + 36:31
12 Mira Janacek 76:19 + 48:06
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriella Jenövári 27:15
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 31:18 + 4:03
3 Marina Movko 33:17 + 6:02
4 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 36:36 + 9:21
5 Margi Freemantle 36:42 + 9:27
6 Elena Soloveva 37:43 + 10:28
7 Jana Davi 40:55 + 13:40
8 Päivi Aarikka-Ruuhiala 41:29 + 14:14
9 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 41:45 + 14:30
10 Hanne Moller Andersen 49:08 + 21:53
10 Iva Janská 49:08 + 21:53
12 Kovács Róza Lévainé 49:37 + 22:22
13 Miroslava Kynčlová 55:54 + 28:39
14 Márta Marczis 58:34 + 31:19
Jutka Gösswein DISK

W 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Rosecká 27:03
2 Viola Juhasova 31:22 + 4:19
3 Natalia Lazareva 38:34 + 11:31
4 Traude Fesselhofer 39:44 + 12:41
5 Zsuzsanna Spiegl 50:02 + 22:59
6 Maria Fischer 50:54 + 23:51
7 Annemette Galle 55:47 + 28:44
8 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 57:17 + 30:14
9 Roma Baleisiene 67:55 + 40:52

W 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jenny Hawkins 25:13
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 33:00 + 7:47
3 Ildiko Komar 33:21 + 8:08
4 Jana Pospisilova 35:20 + 10:07
5 Skaidra Bumeliene 41:03 + 15:50
6 Jiřina Nováková 47:08 + 21:55
7 Ludmila Myasnikova 48:30 + 23:17
8 Olga Marie Bednarikova 72:54 + 47:41

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Trojčák 42:11
2 Jakub Kniebügl BBA0001 KOBRA Bratislava 48:00 + 5:49
3 Jan Šváb 50:34 + 8:23
4 Petr Cienciala 52:50 + 10:39
5 Lázsló Halász 62:33 + 20:22
6 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 63:59 + 21:48
7 Renata Budai 66:29 + 24:18
8 Tadeusz Bielecki 72:08 + 29:57
Andrea Hríbiková DNS
József Illés DNS
Zuzana Ivanová DNS
Jarmila Jarná KYS6451 Klub OB Kysak DNS
Anna Koskova DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 27:40
2 Filip Maťaš 29:10 + 1:30
3 Vendula Nechutová 35:43 + 8:03
4 Simona Ceranová 39:23 + 11:43
5 Adela Bednarikova 52:53 + 25:13
6 Petra Šubrtová 54:10 + 26:30
7 Lili Hajnács 55:10 + 27:30
8 Renáta Staňová 55:40 + 28:00
9 Aelita Sukhadolava 62:58 + 35:18
10 András Németi 69:19 + 41:39
Aleksandra Grzekocka DISK
Zdenko Hlavačik DNS
Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Dáša Mihálová EBB8952 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Oleh Muzychenko DNS
Olha Muzychenko DNS
Yevheniia Muzychenko DNS
Yurii Muzychenko DNS
Lukas Pinka DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:55
2 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 24:47 + 5:52
3 Igor Lazarev 26:41 + 7:46
4 Vladyslav Tsepurdey 30:53 + 11:58
5 Jáchym Šubrt 53:15 + 34:20
Márk Bujdosó DNS

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Cienciala 28:36
2 Sebastians Janovs 44:25 + 15:49
3 Timotejs Janovs 44:42 + 16:06
4 Matouš Beran 51:03 + 22:27
Šebestián Hatala DNS
Lukáš Spitzer DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Léna Baracsi 39:35
2 Anežka Bartalošová 39:43 + 0:08

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Bielecka 20:57
2 Lucia Kováčová 26:06 + 5:09
3 Ada Bartalošová 45:10 + 24:13
4 Zoe Marie Rawding 56:23 + 35:26
Anna Hatalová DNS
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita DNS
Johana Šestáková DNS
Tester DNS