Výsledky

Preteky: Veľká cena Slovenska, Slovak Karst Cup

Etapa: GPS, Slovak Karst Cup - E2 (22.07.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 21- BR   M 35- B    M 40-      M 45- A    M 45- B    M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 21- E    W 21- B    W 21- BR   W 35- B    W 40-      W 45- A    W 45- B    W 50-      W 55-      W 60-      W 65-      K3         N          M -10      M -10 R    W -10      W -10 R   

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondrej Gryc 19:53
2 Michał Bielecki 22:06 + 2:13
3 Vojtěch Šubrt 22:26 + 2:33
4 Vilem Bednarik 23:04 + 3:11
5 Simon Tuma 23:33 + 3:40
6 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 25:21 + 5:28
7 Markus Grasis 27:29 + 7:36
8 Matyáš Bartaloš 28:08 + 8:15
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 35:07 + 15:14
10 Gabriel Legáth KYS Klub OB Kysak 36:08 + 16:15
Vladyslav Druzhynin DNS

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Mareček 28:15
2 Jan Nechanický 29:20 + 1:05
3 Radim Tokár 29:31 + 1:16
4 Daniel Locker 33:58 + 5:43
5 Matěj Šubrt 44:11 + 15:56
6 Zsigmond Jámbor 47:50 + 19:35
7 Juraj Tkáč 51:30 + 23:15
8 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 74:09 + 45:54
9 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 83:25 + 55:10
10 Matouš Vlastník 84:16 + 56:01
11 Nikolai Renolen 88:16 + 60:01
12 Paulis Janovs 90:36 + 62:21
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita DNS

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 42:02
2 Petr Čech 46:41 + 4:39
3 Vojtech Gryc 55:22 + 13:20
4 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 81:44 + 39:42
5 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 85:40 + 43:38
6 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 87:39 + 45:37
7 Dávid Márk Máriás 89:33 + 47:31
8 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 90:10 + 48:08
9 Erik Tuharský 97:53 + 55:51
10 Dániel Vass 98:13 + 56:11
11 Petr Záboj 98:55 + 56:53
12 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 104:22 + 62:20
13 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 107:25 + 65:23
14 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 111:01 + 68:59
Jekabs Janovs DISK
Zoltán Bujdosó DNS

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Cienciala 64:12
2 Tamás Révész 64:26 + 0:14
3 Sebastian Holesz 65:00 + 0:48
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 66:42 + 2:30
5 Sebastian Filipek 67:32 + 3:20
6 Wojtek Mossakowski 72:59 + 8:47
7 Matěj Šenkýř 76:42 + 12:30
8 Gergő Péri 84:26 + 20:14
9 Roope Ruuhiala 86:56 + 22:44
10 Tomáš Foltýn 87:35 + 23:23
11 Matěj Hrouda 92:52 + 28:40
12 Šimon Vlastník 98:32 + 34:20
13 Tomáš Borovička 98:41 + 34:29
14 Tomáš Locker 100:43 + 36:31
15 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 101:38 + 37:26
16 Kristers Grasis 127:03 + 62:51
17 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 127:05 + 62:53

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 65:07
2 Daniel Stansfield 67:15 + 2:08
3 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 72:39 + 7:32
4 Simonas Tamosaitis 87:25 + 22:18
5 Ondřej Walach 131:02 + 65:55
6 Bence Dániel Máriás 144:16 + 79:09

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 František Kolovský 69:04
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 70:44 + 1:40
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 71:43 + 2:39
4 Máté Dalos 72:50 + 3:46
5 Petr Horvát 74:52 + 5:48
6 Tomasz Jurczyk 77:09 + 8:05
7 Brodie Nankervis 78:47 + 9:43
8 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:58 + 9:54
9 Ian Lawford 80:38 + 11:34
10 Aleš Malý 83:30 + 14:26
11 Andrew Barnett 84:24 + 15:20
12 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 86:07 + 17:03
13 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 91:07 + 22:03
14 Lukáš Barták BBA8301 KOBRA Bratislava 93:24 + 24:20
15 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 98:36 + 29:32
16 Filip Kubina 138:12 + 69:08
Jiří Valeš DISK
Tomáš Václavek DNF
Martin Šmelík DNF
Tomáš Mušinský DNS
Rastislav Oľhava DNS
Morten Tangen DNS
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Ihor Hordii DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Mantas Jusas 68:32
2 Adam Hájek 73:41 + 5:09
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 75:42 + 7:10
4 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 81:13 + 12:41
5 Roman Koucky 84:58 + 16:26
6 Gediminas Trimakas 85:16 + 16:44
7 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 87:02 + 18:30
8 András Kéki 95:21 + 26:49
9 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 95:28 + 26:56
10 Jiří Doucha 105:47 + 37:15
11 László Bácskai 114:34 + 46:02
12 Ponce Jordi Riuro 116:02 + 47:30
13 Jan Hladílek 130:22 + 61:50
14 Tomáš Bartaloš 167:38 + 99:06
Jozef Wallner DNS
Miklós Babka DNS
Andrej Nemec EBB9201 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Edward Stott DNS
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Csaba Szajkó DNS

M 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Fátor 56:44
2 Matúš Porubčan KYS Klub OB Kysak 63:54 + 7:10
3 Jakub Šilhavý 64:11 + 7:27
4 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 71:20 + 14:36
5 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:25 + 17:41
6 Pavel Beran 91:11 + 34:27
7 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 97:59 + 41:15
8 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 99:49 + 43:05
9 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 100:54 + 44:10
10 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 109:45 + 53:01
11 Bánhidy Levente 110:47 + 54:03
12 Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 119:03 + 62:19
13 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 199:26 + 142:42
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DNF
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNF
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Matej Leitner DNS
Victor Mikhaylov DNS
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS

M 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gábor Friedrich 47:46
2 Ferenc Kozma 57:35 + 9:49
3 László Blum 60:29 + 12:43
4 László Tarcsai 61:27 + 13:41
5 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 65:01 + 17:15
6 Ferenc Borsi 65:41 + 17:55
7 Zsolt Szebeni 69:43 + 21:57
8 Sándor Bujdosó 77:47 + 30:01
9 Zsolt Kozma 89:36 + 41:50
10 Ales Bednarik 122:08 + 74:22
Mihalič Juraj DISK
Tomáš Hajduch DISK
Ivan Kuzevič DISK
Valdis Janovs DNS

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Attila Lajszner 71:18
2 Ingus Grasis 76:41 + 5:23
3 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 79:59 + 8:41
4 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 85:12 + 13:54
5 Tamás Németi 89:01 + 17:43
6 Pavel Nechanický 90:34 + 19:16
7 Marek Šesták 115:56 + 44:38
8 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 130:13 + 58:55
9 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 139:21 + 68:03
Marek Rigó DISK
Petr Horvát DNF
Jiří Král DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 52:34
2 Martin Hajdu 52:51 + 0:17
3 Ben Stansfield 57:52 + 5:18
4 Gábor Baracsi 58:16 + 5:42
5 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 59:23 + 6:49
6 Petr Mareček 60:36 + 8:02
7 Roman Sucik 61:43 + 9:09
8 Ján Šmelík RBA6701 TJ Rapid Bratislava 65:19 + 12:45
9 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 66:04 + 13:30
10 Agnar Renolen 67:37 + 15:03
11 Zdeněk Vlastník 68:07 + 15:33
12 Gábor Pataki 71:50 + 19:16
13 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 77:57 + 25:23
14 Antonin Subrt 78:15 + 25:41
15 Rolandas Žičkis 80:52 + 28:18
16 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 81:29 + 28:55
17 Jan Gryc 84:45 + 32:11
18 Zsolt Bernáth 86:21 + 33:47
19 Josef Nádeníček 88:20 + 35:46
20 Martin Locker 102:06 + 49:32
21 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 124:07 + 71:33
22 Feridun Takis 144:34 + 92:00
23 Juraj Vajduliak 147:01 + 94:27
Peter Borčin DNS
Viacheslav Druzhynin DNS

M 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Audrius Tirlikas 43:14
2 Karel Krsak 63:09 + 19:55
3 Attila Molnár 68:21 + 25:07
4 István Dankó 72:20 + 29:06
5 Mátyás Paskuj 98:20 + 55:06
6 Milan Nechuta 99:57 + 56:43
Milan Sudovský CNR6902 ŠK Cart print Nitra DNS

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dirk Goossens 52:32
2 Libor Novak 55:21 + 2:49
3 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 60:16 + 7:44
4 Jiří Suk 66:43 + 14:11
5 Peter Slama 73:29 + 20:57
6 Csaba Hevér 76:27 + 23:55
7 Aleš Petráček 77:38 + 25:06
8 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 77:40 + 25:08
9 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 79:15 + 26:43
10 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 87:02 + 34:30
11 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 96:00 + 43:28
12 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 101:31 + 48:59
13 Jan Hauerslev 106:57 + 54:25
Gábor Benke DNS
István Bujdosó DNS
Karol Janšo DNS

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kestutis Abramikas 48:26
2 Petr Kaňák 56:28 + 8:02
3 Jurgis Karnavicius 59:59 + 11:33
4 Mika Ruuhiala 61:18 + 12:52
5 Refik Diri 62:04 + 13:38
6 Jan Michalec 64:10 + 15:44
7 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 66:17 + 17:51
8 Przemyslaw Mossakowski 66:23 + 17:57
9 József Kovács 67:39 + 19:13
10 Břetislav Wurzel 70:05 + 21:39
11 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 70:24 + 21:58
12 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:17 + 26:51
13 Werner Kraemer 80:38 + 32:12
14 Milan Borovicka 85:30 + 37:04
15 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 93:06 + 44:40
16 Graeme Dawson 93:28 + 45:02
17 Martin Jarný KYS6104 Klub OB Kysak 96:40 + 48:14
18 Gábor Honfi 112:05 + 63:39
19 Aret Arapoglu 140:57 + 92:31
20 Lubomír Prokop 151:45 + 103:19
Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen DISK
Robert Drągowski DNS
Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava DNS
Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Andras Zempleni DNS

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Janos Spiegl 36:44
2 Henadzi Trydzenski 36:57 + 0:13
3 Geldermalsen Ted Van 37:13 + 0:29
4 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 42:47 + 6:03
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 47:20 + 10:36
6 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 48:41 + 11:57
7 Kestutis Baleišis 49:15 + 12:31
8 Raimondas Paknys 49:44 + 13:00
9 Jiri Gurka 52:54 + 16:10
10 Stanislav Kynčl 53:20 + 16:36
11 Ole Galle 53:45 + 17:01
12 Kálmán Lévai 54:54 + 18:10
13 Miklós Kéki 59:24 + 22:40
14 Slavko Žilinčík 61:51 + 25:07
15 Ivan Maroz 62:36 + 25:52
16 Mikhail Solovev 62:46 + 26:02
17 László Pap 64:04 + 27:20
18 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 65:53 + 29:09
19 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 68:43 + 31:59
20 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 73:54 + 37:10
21 Libor Bednarik 83:04 + 46:20
22 Jaromir Pospisil 94:19 + 57:35
23 Peter Návesňák 111:30 + 74:46
László Szabó DNS

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaromír Buriánek 43:26
2 Gábor Molnár 50:52 + 7:26
3 Vidimantas Bumelis 51:25 + 7:59
4 Blum László Id. 53:10 + 9:44
5 Vincze István 60:18 + 16:52
6 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 62:13 + 18:47
7 Juergen Schwanitz 63:14 + 19:48
8 Bill Griffiths 63:50 + 20:24
9 Rimantas Cicenas 63:57 + 20:31
10 Pavel Kriz 74:11 + 30:45
11 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 88:39 + 45:13
12 Robert Hawkins 99:58 + 56:32
Frantisek Peterka DNS

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 35:34
2 Bela Komar 35:58 + 0:24
3 Miloš Novák 40:52 + 5:18
4 Stanislav Nosál 42:21 + 6:47
5 Péter Gombkötő Dr. 46:08 + 10:34
6 Ivan Lux 46:58 + 11:24
7 Nagy Árpád Dr. 51:03 + 15:29
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kata Péri 28:06
2 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 31:09 + 3:03
3 Marie Šestáková 33:51 + 5:45
4 Hanna Baracsi 35:53 + 7:47
5 Ema Marečková 38:46 + 10:40
6 Kateryna Tsepurdey 39:38 + 11:32
7 Klára Pilná 47:50 + 19:44

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kateřina Blažková 21:38
2 Virág Lara Pataki 23:28 + 1:50
3 Lizzie Stansfield 25:20 + 3:42
4 Klára Sobotková 26:21 + 4:43
5 Emma Bednarikova 26:24 + 4:46
6 Gabriele Tirlikaite 30:27 + 8:49
7 Iva Nádeníčková 31:26 + 9:48
8 Luca Baracsi 34:10 + 12:32
9 Diána Nóra Máriás 38:35 + 16:57
10 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 39:34 + 17:56
11 Nina Tsepurdey 49:50 + 28:12
12 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:11 + 29:33
13 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 52:00 + 30:22

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Aleksandra Bielecka 36:40
2 Pavla Nádeníčková 37:11 + 0:31
3 Klára Nechanická 38:22 + 1:42
4 Tereza Šlechtová 38:58 + 2:18
5 Eva Foltýnová 40:50 + 4:10
6 Magda Bruková 42:03 + 5:23
7 Nelly Polanská 43:56 + 7:16
8 Regina Tokárová 44:26 + 7:46
9 Kateřina Warcopová 44:38 + 7:58
10 Anna Dvořáková 45:45 + 9:05
11 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:04 + 10:24
12 Lenka Mudrová 47:20 + 10:40
13 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 54:38 + 17:58
14 Dagmar Biersaková 56:40 + 20:00
15 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 68:02 + 31:22
16 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 80:01 + 43:21
17 Christine Janáček RBA01xx TJ Rapid Bratislava 104:18 + 67:38
Anna Renolen DNS
Adéla Zrníková DNS

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Kinkorová 54:07
2 Réka Dalida Pataki 56:43 + 2:36
3 Clare Stansfield 59:29 + 5:22
4 Anna Porganyi 63:50 + 9:43
5 Lenka Hanáková 71:59 + 17:52
6 Dominika Kalenská TKE9953 Klub OB ATU Košice 74:44 + 20:37
7 Aneta Nechutová 76:50 + 22:43
8 Alicja Bielecka 78:39 + 24:32
9 Kristýna Petráčková 95:29 + 41:22
10 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 105:30 + 51:23
11 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 109:00 + 54:53
Boglárka Csécs DISK
Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak DNF
Jana Liberdová DNS

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:08
2 Tereza Šmelíková RBA9951 TJ Rapid Bratislava 68:51 + 0:43
3 Kristina Rybakovaite 69:36 + 1:28
4 Alena Voborníková 73:04 + 4:56
5 Michele Dawson 74:48 + 6:40
6 Nicola Blatchford 77:46 + 9:38
7 Magda Hanáková 78:45 + 10:37
8 Krystal Neumann 79:15 + 11:07
9 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 85:01 + 16:53
10 Zsófia Ratinland 91:42 + 23:34
11 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 91:59 + 23:51
12 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 102:47 + 34:39
13 Tereza Čechová 107:53 + 39:45
Belinda Lawford DISK
Heather Muir DISK
Kristína Krajčíková DNS
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Nataliia Pinkovska DNS
Viktoriia Portna DNS

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Sukeníková 47:02
2 Bori Józsa 61:19 + 14:17
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:45 + 14:43
4 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 66:59 + 19:57
5 Jana Bartalošová 75:26 + 28:24
6 Jana Borovičková 77:12 + 30:10
7 Tereza Schenková RBA9751 TJ Rapid Bratislava 85:37 + 38:35
8 Pristyákb Erika Bácskainé 93:16 + 46:14
9 Alexandra Svarcova 105:22 + 58:20
10 Anežka Davidová 106:26 + 59:24
Natalia Tyszova DNS

W 21- BR

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markéta Sabelová 54:19
2 Mary Fleming 57:18 + 2:59
3 Lucie Vlastníková 89:54 + 35:35
4 Anna Spiegl 92:51 + 38:32
5 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 93:07 + 38:48
6 Kristína Beranová 94:41 + 40:22
7 Tekla Csike 97:08 + 42:49
8 Fricska Ildikó Hevérné 112:23 + 58:04
9 Sanni Ruuhiala 129:43 + 75:24
10 Vladimira Kutajova 177:24 + 123:05
Zsófia Daragó DNS
Natalia Mykhailova DNS

W 35- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Barbora Fátorová 39:13
2 Beatrix Orsanyi 52:02 + 12:49
3 Mátyásné Paskuj 55:03 + 15:50
4 Daniela Bednarikova 57:22 + 18:09
5 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 70:47 + 31:34
6 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 79:58 + 40:45
7 Bohumila Klangová 174:26 + 135:13
Anastasia Chernivetskaya RBA8051 TJ Rapid Bratislava DNS

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniela Nechanická 55:22
2 Jana Slámová 57:49 + 2:27
3 Ruta Tirlikiene 58:03 + 2:41
4 Petra Grycova 66:34 + 11:12
5 Lenka Borovičková 73:35 + 18:13
6 Kornelia Nowicka-Bielecka 76:27 + 21:05
7 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 80:46 + 25:24
8 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 85:57 + 30:35
9 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 94:39 + 39:17
10 Réka Blum 122:35 + 67:13
11 Milena Lockerová 176:20 + 120:58
12 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 192:18 + 136:56
Signe Grase DNS
Csilla Hajas DNS
Ivana Králová DNS
Catherine Slade DNS
Linda Fredh DNS

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:19
2 Zuzana Čechová 51:36 + 0:17
3 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 51:57 + 0:38
4 Yulia Zavialova 52:15 + 0:56
5 Eva Voborníková 55:55 + 4:36
6 Ágnes Németh Dr. 58:19 + 7:00
7 Josie Stansfield 58:47 + 7:28
8 Teodóra Kiss 65:16 + 13:57
9 Eva Tloušťová 94:08 + 42:49

W 45- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Horváth Magda 48:08
2 Maria Manova 60:49 + 12:41
3 Alena Nechutová 74:26 + 26:18
4 Iva Syslová 76:43 + 28:35
5 Henriette Blum 94:13 + 46:05
6 Barbara Dawson 117:30 + 69:22
Marzena Drągowska DNS

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karin Kraemer 45:41
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 50:13 + 4:32
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 50:37 + 4:56
4 Linda Verbraken 54:48 + 9:07
5 Dana Wurzelová 55:38 + 9:57
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:28 + 16:47
7 Irena Novakova 74:30 + 28:49
8 Pavla Bialožytová 75:55 + 30:14
9 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 81:10 + 35:29
10 Mira Janacek RBA63xx TJ Rapid Bratislava 91:44 + 46:03
Eva Mušinská DNS
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Elena Belicova DNS

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marina Movko 37:01
2 Kovács Róza Lévainé 38:37 + 1:36
3 Elena Soloveva 39:07 + 2:06
4 Márta Marczis 42:18 + 5:17
5 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 44:25 + 7:24
6 Iva Janská 49:39 + 12:38
7 Miroslava Kynčlová 49:52 + 12:51
8 Margi Freemantle 50:15 + 13:14
9 Päivi Aarika-Ruuhiala 50:55 + 13:54
10 Gabriella Jenövári 52:26 + 15:25
11 Jana Davi 52:45 + 15:44
12 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 58:11 + 21:10
13 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 63:01 + 26:00
14 Jutka Gösswein 76:12 + 39:11
15 Angela Maľarová 78:53 + 41:52
Hanne Moller Andersen DISK

W 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Rosecká 30:07
2 Traude Fesselhofer 45:12 + 15:05
3 Natalia Lazareva 46:30 + 16:23
4 Roma Baleisiene 47:14 + 17:07
5 Viola Juhasova 51:43 + 21:36
6 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 55:51 + 25:44
7 Annemette Galle 64:42 + 34:35
8 Maria Fischer 67:10 + 37:03
9 Zsuzsanna Spiegl 90:46 + 60:39

W 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Skaidra Bumeliene 39:15
2 Ildiko Komar 42:59 + 3:44
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 55:28 + 16:13
4 Ludmila Myasnikova 56:44 + 17:29
5 Jiřina Nováková 57:40 + 18:25
6 Jana Pospisilova 87:29 + 48:14
7 Olga Marie Bednarikova 96:30 + 57:15
8 Jenny Hawkins 100:31 + 61:16

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Trojčák 58:49
2 Jan Šváb 59:26 + 0:37
3 Petr Cienciala 60:19 + 1:30
4 Jakub Kniebügl BBA0001 KOBRA Bratislava 77:29 + 18:40
5 Zoltán Guttmann 80:13 + 21:24
6 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 122:57 + 64:08
Tadeusz Bielecki DISK
Jarmila Jarná KYS6451 Klub OB Kysak DISK
László Halász DNF
Andrea Hríbiková DNS
József Illés DNS
Zuzana Ivanová DNS
Anna Koskova DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 23:12
2 Adela Bednarikova 34:25 + 11:13
3 Vendula Nechutová 35:09 + 11:57
4 Simona Ceranová KYS Klub OB Kysak 39:57 + 16:45
5 Renáta Staňová 45:05 + 21:53
6 Lili Hajnács 46:09 + 22:57
7 Aleksandra Grzekocka 62:28 + 39:16
8 Petra Šubrtová 63:05 + 39:53
9 András Németi 71:11 + 47:59
10 Aelita Sukhadolava 82:18 + 59:06
Lukas Pinka DNS
Zdenko Hlavačik DNS
Katarína Hlaváčiková EBB6152 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Filip Maťaš KYS Klub OB Kysak DNS
Dáša Mihálová EBB8952 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNS
Oleh Muzychenko DNS
Olha Muzychenko DNS
Yevheniia Muzychenko DNS
Yurii Muzychenko DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladyslav Tsepurdey 18:49
2 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:35 + 0:46
3 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 20:44 + 1:55
4 Igor Lazarev 23:40 + 4:51
5 Jáchym Šubrt 27:00 + 8:11
Márk Bujdosó DNS

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Cienciala 19:19
2 Sebastians Janovs 31:57 + 12:38
3 Timotejs Janovs 32:11 + 12:52
Matouš Beran DNS
Šebestián Hatala DNS
Lukáš Spitzer DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Léna Baracsi 25:08
Anežka Bartalošová DISK

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Bielecka 29:03
2 Lucia Kováčová 31:04 + 2:01
3 Ada Bartalošová 36:56 + 7:53
4 Johana Šestáková 40:01 + 10:58
5 Zoe Marie Rawding 40:26 + 11:23
Tester DISK
Anna Hatalová DNS
Nina Jurčíková VZA0752 Slávia Žilinská univerzita DNS