Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E1 (10.09.2016)

Kategórie

M -12      M -14      M -16      M -18      M -20      M 21- E    M 21- B    M 35-      M 40-      M 45-      M 50-      M 55-      M 60-      M 65-      M 70-      W -12      W -14      W -16      W -18      W 21- E    W 21- B    W 35-      W 40-      W 45-      W 50-      W 55-     

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:59 900
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 24:48 + 2:49 785
3 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 26:02 + 4:03 734
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:43 + 13:44 338
5 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 38:29 + 16:30 224

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 39:51 900
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 40:33 + 0:42 884
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 47:02 + 7:11 738
4 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 49:10 + 9:19 690
5 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 49:14 + 9:23 688
6 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 49:29 + 9:38 682
7 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 51:57 + 12:06 627
8 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 62:59 + 23:08 378
9 Martin Vizner SPE0306 Klub OB Sokol Pezinok 69:01 + 29:10 241
10 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 69:18 + 29:27 235
11 Milan Demovič PEZ0202 Klub OB AŠK Pezinok 72:09 + 32:18 171
12 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 72:12 + 32:21 169
13 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 86:28 + 46:37 0
Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 51:20 900
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 56:16 + 4:56 814
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 60:33 + 9:13 738
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 61:20 + 10:00 725
5 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 64:55 + 13:35 662
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 65:20 + 14:00 655
7 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 72:49 + 21:29 523
8 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 76:54 + 25:34 452
9 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 80:48 + 29:28 383
10 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 88:46 + 37:26 244
11 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 102:56 + 51:36 0
12 Peter Porubský CNR0001 ŠK Cart print Nitra 104:15 + 52:55 0

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 65:22 900
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 89:03 + 23:41 574
3 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 92:17 + 26:55 529
4 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 100:39 + 35:17 414

M -20

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Kurák TKE9703 Klub OB ATU Košice 120:30 900
Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 80:13 1000
2 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 83:47 + 3:34 956
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 90:03 + 9:50 877
4 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 90:31 + 10:18 872
5 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 90:32 + 10:19 871
6 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 98:35 + 18:22 771
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 101:16 + 21:03 738
8 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 105:01 + 24:48 691
9 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 107:07 + 26:54 665
10 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 127:33 + 47:20 410
11 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 159:27 + 79:14 12
12 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 163:22 + 83:09 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 61:12 800
2 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 64:16 + 3:04 760
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:42 + 3:30 754
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 69:35 + 8:23 690
5 Miroslav Lago VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 75:53 + 14:41 608
6 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 77:10 + 15:58 591
7 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 80:10 + 18:58 552
8 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:35 + 20:23 534
9 Lukáš Poláček SPE8601 Klub OB Sokol Pezinok 82:48 + 21:36 518
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 104:42 + 43:30 231
11 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 136:21 + 75:09 0
12 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 137:21 + 76:09 0
Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

M 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:03 900
2 Július Porubský CNR7301 ŠK Cart print Nitra 90:14 + 12:11 760
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 105:27 + 27:24 584
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 117:56 + 39:53 440
5 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 121:29 + 43:26 399

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 70:55 900
2 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 87:11 + 16:16 694
3 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 120:34 + 49:39 270
4 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 128:32 + 57:37 169

M 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 67:53 900
2 Peter Fraňo SPE7101 Klub OB Sokol Pezinok 76:40 + 8:47 784
3 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 79:55 + 12:02 740
4 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 89:32 + 21:39 613
5 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 104:12 + 36:19 419
6 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 112:47 + 44:54 305
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 118:05 + 50:12 234

M 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Ďurčo EBB6102 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:46 900
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 67:30 + 10:44 730
3 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 68:57 + 12:11 707
4 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 71:01 + 14:15 674
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 74:08 + 17:22 625
6 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 77:38 + 20:52 569
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 79:30 + 22:44 540
8 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 81:57 + 25:11 501
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 118:45 + 61:59 0

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 45:55 900
2 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 51:36 + 5:41 789
3 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 61:01 + 15:06 604
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 62:09 + 16:14 582
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 63:50 + 17:55 549
6 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 65:20 + 19:25 519
7 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 77:33 + 31:38 280
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava DNF 0

M 60-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 61:15 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 65:18 + 4:03 840
3 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 66:17 + 5:02 826
4 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 81:11 + 19:56 607
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 93:10 + 31:55 431
Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 65-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 50:17 900
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 60:44 + 10:27 713

M 70-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava DISK 0
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF 0

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Porubská CNR0451 ŠK Cart print Nitra 34:13 900
2 Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok 36:56 + 2:43 829
3 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 37:11 + 2:58 822
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 44:51 + 10:38 620
5 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 45:58 + 11:45 591
6 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 47:16 + 13:03 557
7 Elena Lago VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 60:33 + 26:20 207
8 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 118:28 + 84:15 0

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 37:14 900
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 43:05 + 5:51 759
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 47:55 + 10:41 642
4 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 53:09 + 15:55 515
5 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:27 + 22:13 363
6 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 64:46 + 27:32 234

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 52:01 900
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 55:49 + 3:48 834
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 68:41 + 16:40 612
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 70:48 + 18:47 575
5 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 84:26 + 32:25 339
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 87:38 + 35:37 284
7 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 93:33 + 41:32 181
8 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 110:34 + 58:33 0

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 63:11 900

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 70:39 1000
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 74:16 + 3:37 949
3 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 75:07 + 4:28 937
4 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 91:09 + 20:30 710

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:34 800
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 51:44 + 2:10 765
3 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 53:53 + 4:19 730
4 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 57:58 + 8:24 664
5 Martina Papugová TKE9551 Klub OB ATU Košice 59:02 + 9:28 647

W 35-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:20 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 84:40 + 12:20 747
3 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 107:21 + 35:01 464
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 113:27 + 41:07 388
5 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 129:38 + 57:18 187

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 56:36 900
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 75:36 + 19:00 598
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 77:36 + 21:00 566
4 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 85:43 + 29:07 437
5 Mária Dubovská PEZ7451 Klub OB AŠK Pezinok 87:02 + 30:26 416
6 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 93:53 + 37:17 307
7 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 103:38 + 47:02 152
8 Oľga Lago VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 144:14 + 87:38 0

W 45-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:46 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:10 + 7:24 771
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 61:25 + 9:39 732
4 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:48 + 19:02 569
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 82:08 + 30:22 372
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

W 50-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 45:28 900
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:24 + 10:56 684
3 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 58:52 + 13:24 635
4 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 59:16 + 13:48 627
5 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 62:17 + 16:49 567

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 58:09 900
2 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 64:09 + 6:00 807