Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E2 (16.10.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 21:39 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 22:19 + 0:40 872
3 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 23:02 + 1:23 842
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 27:54 + 6:15 640
5 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:04 + 9:25 509
6 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 32:14 + 10:35 460

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 22:59 900
2 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 23:10 + 0:11 893
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 30:09 + 7:10 619
4 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 31:22 + 8:23 572
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 32:02 + 9:03 546
6 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 33:22 + 10:23 493
7 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 36:35 + 13:36 367
8 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 38:29 + 15:30 293
9 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 41:34 + 18:35 172
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 42:17 + 19:18 144
11 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 43:00 + 20:01 116
12 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 53:17 + 30:18 0
13 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 56:21 + 33:22 0
Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 27:20 900
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 30:03 + 2:43 811
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 31:57 + 4:37 748
4 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 32:29 + 5:09 730
5 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 33:19 + 5:59 703
6 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 39:58 + 12:38 484
7 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 40:01 + 12:41 482
8 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 40:08 + 12:48 479
9 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 41:42 + 14:22 427
10 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 42:07 + 14:47 413
11 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 44:03 + 16:43 350
12 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 44:07 + 16:47 347
13 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 51:12 + 23:52 114
14 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 55:52 + 28:32 0
15 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 57:15 + 29:55 0
16 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 74:21 + 47:01 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
Alexandra Hojková SPE9951 Klub OB Sokol Pezinok 84:58 0
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 24:03 + -61:-55 900
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 27:58 + -57:00 753
3 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 31:37 + -54:-21 617
4 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 35:55 + -50:-3 456
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 37:31 + -48:-27 396
6 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 41:27 + -44:-31 249
7 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 41:55 + -44:-3 231
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 34:44 900
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 38:16 + 3:32 808

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 39:44 1000
2 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 43:36 + 3:52 903
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 46:23 + 6:39 833
4 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 53:15 + 13:31 660
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 57:06 + 17:22 563
6 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:27 + 17:43 554
7 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 64:51 + 25:07 368
8 Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 81:41 + 41:57 0
9 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:42 + 45:58 0
Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:16 800
2 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 35:29 + 2:13 747
3 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 36:23 + 3:07 725
4 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 37:47 + 4:31 691
5 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 39:24 + 6:08 653
6 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 40:17 + 7:01 631
7 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 40:26 + 7:10 628
8 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 41:51 + 8:35 594
9 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 52:23 + 19:07 340
10 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:03 + 20:47 300
11 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 55:57 + 22:41 255

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 55:59 600
2 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 94:13 + 38:14 190

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 39:03 900
2 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 45:37 + 6:34 749
3 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 46:40 + 7:37 724
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 48:38 + 9:35 679
5 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 53:39 + 14:36 564
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 101:00 + 61:57 0

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 37:17 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 39:48 + 2:31 839
3 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 49:31 + 12:14 605
4 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 59:41 + 22:24 359

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 39:04 900
2 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 52:13 + 13:09 597
3 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:21 + 15:17 548
4 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 57:25 + 18:21 477
5 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 64:08 + 25:04 323
6 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 77:33 + 38:29 13

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 46:52 900
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 50:07 + 3:15 838
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 53:00 + 6:08 782
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 61:58 + 15:06 610
5 Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 62:22 + 15:30 602
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 62:40 + 15:48 597
7 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 63:23 + 16:31 583
8 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 63:35 + 16:43 579
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 74:06 + 27:14 377
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica DISK 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 42:02 900
2 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 42:43 + 0:41 885
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 44:19 + 2:17 851
4 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:06 + 6:04 770
5 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 51:03 + 9:01 707
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 52:24 + 10:22 678
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 53:19 + 11:17 658
8 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 62:35 + 20:33 460
9 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 64:21 + 22:19 422
10 Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 65:48 + 23:46 391

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 33:42 900
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 33:50 + 0:08 896
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 39:03 + 5:21 757
4 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 39:31 + 5:49 745
5 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 39:37 + 5:55 742
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 49:18 + 15:36 483
7 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 54:40 + 20:58 340
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin DISK 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 74:21 900

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 20:04 900
2 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 21:16 + 1:12 846

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 35:17 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 36:00 + 0:43 882
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 40:33 + 5:16 766
4 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 42:23 + 7:06 719

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 29:06 900
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 30:30 + 1:24 857
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 36:35 + 7:29 669
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 37:31 + 8:25 640
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 38:44 + 9:38 602
6 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 43:10 + 14:04 465
7 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 47:30 + 18:24 331
8 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 57:09 + 28:03 32

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 35:26 900
2 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 44:33 + 9:07 668
3 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 91:01 + 55:35 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 35:28 1000
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 37:27 + 1:59 944
3 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 37:51 + 2:23 933
4 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 40:22 + 4:54 862
5 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 40:44 + 5:16 852
6 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 40:55 + 5:27 846
7 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 43:39 + 8:11 769
8 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 45:49 + 10:21 708
9 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 64:20 + 28:52 186

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 40:45 800
2 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 43:08 + 2:23 753
3 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 46:36 + 5:51 685
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 49:32 + 8:47 628
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava DISK 0

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:33 900
2 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 61:19 + 7:46 769
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 65:37 + 12:04 697
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 65:44 + 12:11 695
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 73:59 + 20:26 557

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 44:04 900
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 52:50 + 8:46 721
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 53:07 + 9:03 715

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:38 900
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:39 + 0:01 900
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 55:58 + 7:20 764
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 60:35 + 11:57 679
5 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 69:59 + 21:21 505
6 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 73:32 + 24:54 439
7 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 76:36 + 27:58 382
8 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 85:28 + 36:50 218

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 34:35 900
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 36:31 + 1:56 850
3 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 40:21 + 5:46 750
4 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 42:45 + 8:10 687
5 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 51:16 + 16:41 466
6 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 84:40 + 50:05 0
Bibiana Kebisová SPE6252 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice DISK 0

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 40:47 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 43:03 + 2:16 850
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 47:25 + 6:38 754
4 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 59:10 + 18:23 494

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 53:48 900

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 37:43 900