Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E1 (15.10.2016)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 21- D    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    M 65- A    M 70- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    W 60- A    W 65- A    M -10      M -10 R    W -10      W -10 R    N          K3        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 20:50
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 23:25 + 2:35
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:07 + 4:17
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:35 + 18:45
5 Šimon Miček SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:52 + 21:02
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak DISK
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg DISK

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 22:23
2 Adam Valik SCM 23:23 + 1:00
3 Simon Lukasak SCM 29:22 + 6:59
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 29:53 + 7:30
5 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 31:11 + 8:48
6 Adam Stabl SCM 31:14 + 8:51
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 38:15 + 15:52
8 Nicolas Šuška SPE0202 Klub OB Sokol Pezinok 38:43 + 16:20
9 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 41:13 + 18:50
10 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 42:53 + 20:30
11 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 46:45 + 24:22
12 Matej Fischer SPE0309 Klub OB Sokol Pezinok 57:06 + 34:43
13 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 60:43 + 38:20
M.S. Ondrej Václavík ZMT9801 Klub OB Martin 55:54

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 28:20
2 Martin Safar SCM 31:30 + 3:10
3 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 34:48 + 6:28
4 Jiri Kostka SCM 37:17 + 8:57
5 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 37:31 + 9:11
6 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 40:43 + 12:23
7 Pavol Kebis SPE0003 Klub OB Sokol Pezinok 41:57 + 13:37
8 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 47:23 + 19:03
9 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 51:59 + 23:39
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 57:42 + 29:22
11 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 65:50 + 37:30
12 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 69:29 + 41:09
13 Lukáš Rajnoha SKS Športový klub Sandberg 93:53 + 65:33

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jonas Müller SCM 30:07
2 Ondrej Sramek SCM 30:22 + 0:15
3 Ondrej Vystavel SCM 30:59 + 0:52
4 Matej Matousek SCM 31:00 + 0:53
5 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 31:05 + 0:58
6 Mikulas Jirka SCM 32:04 + 1:57
7 Vit Horcicka SCM 36:11 + 6:04
8 Tomas Valik SCM 36:49 + 6:42
9 Stanislav Franko KYS9802 Klub OB Kysak 40:16 + 10:09
10 Josef Chaloupka SCM 51:15 + 21:08
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 32:19
2 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 36:05 + 3:46
3 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 48:14 + 15:55

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 42:52
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 43:13 + 0:21
3 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 43:21 + 0:29
4 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:12 + 2:20
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 49:40 + 6:48
6 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:08 + 8:16
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 53:18 + 10:26
8 Roman Kučera TKE8301 Klub OB ATU Košice 57:46 + 14:54
9 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 59:08 + 16:16
10 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 66:04 + 23:12
11 Ondrej Dolezel SCM 67:38 + 24:46
12 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:44 + 26:52

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 35:14
2 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 40:00 + 4:46
3 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:34 + 6:20
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 42:38 + 7:24
5 Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok 46:12 + 10:58
6 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:10 + 11:56
7 Jacek Galla AZY 55:03 + 19:49
8 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 56:26 + 21:12
9 Peter Vríčan NER 57:15 + 22:01
10 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 58:43 + 23:29
11 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:55 + 32:41
12 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 71:49 + 36:35
13 Jan Ritter AZY 72:34 + 37:20
14 Stanislaw Ritter AZY 84:23 + 49:09

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Antol TKE Klub OB ATU Košice 64:45
2 Juraj Pavlov MKE ŠZTJ METROPOL Košice 68:35 + 3:50
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 90:18 + 25:33
4 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 102:00 + 37:15

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 38:17
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 40:40 + 2:23
3 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 41:57 + 3:40
4 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 44:38 + 6:21
5 Antonin Marek SCM 49:50 + 11:33
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 49:57 + 11:40
7 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 50:41 + 12:24
8 Petr Skyva SCM 56:01 + 17:44
9 Jiri Silnousek SCM 63:09 + 24:52
10 Tomáš Hajduch TKE8001 Klub OB ATU Košice 74:17 + 36:00
11 Jozef Kudla SKS8001 Športový klub Sandberg 77:45 + 39:28

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 43:40
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 44:06 + 0:26
3 Peter Barcik OBO 47:08 + 3:28
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 52:53 + 9:13
5 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 75:42 + 32:02

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 43:36
2 Dušan Snopko EBB7001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 61:16 + 17:40
3 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 67:21 + 23:45
4 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 75:07 + 31:31
5 Peter Borčin BOR 78:10 + 34:34
6 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 80:00 + 36:24
7 Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 80:53 + 37:17
8 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 87:48 + 44:12

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andreas Huber HAM 38:32
2 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 44:52 + 6:20
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 47:38 + 9:06
4 Frode Hjorth HAM 49:39 + 11:07
5 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 51:22 + 12:50
6 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 52:19 + 13:47
7 Arne Arnesen HAM 52:29 + 13:57
8 Tore Jorgensen HAM 54:05 + 15:33
9 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 57:53 + 19:21
10 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:49 + 20:17
11 Erik Neby HAM 61:14 + 22:42
12 Helge Ryen HAM 63:04 + 24:32
13 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 64:01 + 25:29
14 Harald Volden HAM 64:49 + 26:17
15 Emil Kukurugya SKS6601 Športový klub Sandberg 65:10 + 26:38
16 Ole Bang HAM 68:31 + 29:59
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava DISK

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 45:07
2 Juraj Nemec EBB6001 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 45:44 + 0:37
3 Milan Mitelman VZA Slávia Žilinská univerzita 53:06 + 7:59
4 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 55:30 + 10:23
5 Stanislav Stančík MZV5801 TJ Mladosť Domino Zvolen 55:31 + 10:24
6 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:48 + 14:41
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 60:22 + 15:15
8 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 62:53 + 17:46
9 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 63:16 + 18:09
10 Stanislav Gajdoš KYS6103 Klub OB Kysak 64:32 + 19:25
11 Václav Petr OST 66:22 + 21:15
12 Trond Tommervold HAM 68:04 + 22:57
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DISK

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 39:03
2 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 43:34 + 4:31
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 46:01 + 6:58
3 Jan Tursky VZA Slávia Žilinská univerzita 46:01 + 6:58
5 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 47:33 + 8:30
6 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 48:55 + 9:52
7 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 53:27 + 14:24
8 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 55:42 + 16:39
9 Pavol Krišpinský NER 58:27 + 19:24
10 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 61:15 + 22:12

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Sikora BOV4802 39:30
2 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 77:21 + 37:51
3 Juraj Šutor ZAZ 88:21 + 48:51

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 64:04
2 Jaroslav Mráz KYS Klub OB Kysak 70:01 + 5:57

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 26:50
2 Martinka Vorlíčková SKS Športový klub Sandberg 31:50 + 5:00
3 Ivonka Rohaľová SKS Športový klub Sandberg 42:21 + 15:31
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 54:57 + 28:07
5 Sofia Sekaninová MKE ŠZTJ METROPOL Košice 64:27 + 37:37

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 35:12
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 44:51 + 9:39
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 47:02 + 11:50
4 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 52:05 + 16:53
5 Zuzana Féderová KPK 53:21 + 18:09

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 27:51
2 Ema Markova SCM 30:38 + 2:47
3 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 32:31 + 4:40
4 Sarka Plhalova SCM 34:36 + 6:45
5 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 35:34 + 7:43
6 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 38:59 + 11:08
7 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 44:33 + 16:42
8 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 46:09 + 18:18
9 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 52:37 + 24:46
10 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 88:07 + 60:16

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Janosikova SCM 25:29
2 Zofia Galla AZY 36:49 + 11:20
3 Klara Cechova SCM 48:42 + 23:13
4 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 48:47 + 23:18
5 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 49:57 + 24:28
6 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 65:02 + 39:33
7 Daniela Bajusová KYS9951 Klub OB Kysak 75:11 + 49:42

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 35:02
2 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 39:17 + 4:15
3 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 42:00 + 6:58
4 Hana Horvatova SCM 43:19 + 8:17
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 45:14 + 10:12
6 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 46:22 + 11:20
7 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 47:26 + 12:24
8 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 48:19 + 13:17
9 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 60:00 + 24:58
10 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 87:38 + 52:36

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarzyna Galla HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:11
2 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 47:17 + 9:06
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 48:36 + 10:25
4 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 59:32 + 21:21
5 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 60:33 + 22:22
Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak DISK

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 54:45
2 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 61:52 + 7:07
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 65:51 + 11:06
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 74:57 + 20:12
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 89:11 + 34:26

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Renata Barcikova OBO 39:14
2 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 46:06 + 6:52
3 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 50:49 + 11:35
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 59:05 + 19:51

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:01
2 Kristyna Skyvova SCM 57:07 + 6:06
3 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 57:17 + 6:16
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 63:13 + 12:12
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 65:21 + 14:20
6 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:13 + 16:12
7 Jana Kostkova SCM 71:15 + 20:14
8 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 71:28 + 20:27
9 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 93:11 + 42:10
10 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 98:21 + 47:20
11 Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 102:17 + 51:16

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 44:16
2 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:53 + 8:37
3 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 55:10 + 10:54
4 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 55:59 + 11:43
5 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 84:47 + 40:31
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice DISK

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 43:54
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 46:44 + 2:50
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 52:50 + 8:56
4 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 70:05 + 26:11
5 Barbara Galla AZY 83:20 + 39:26

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 43:09

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 54:49

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 21:11
2 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 28:13 + 7:02
3 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 30:17 + 9:06
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 30:24 + 9:13

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Trenčan HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:23
2 Jelisej Kuzmin HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:12 + 1:49
3 Filip Kučák HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:43 + 2:20
4 Daniel Jadroň HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:46 + 2:23
5 Milan Trenčan HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 23:15 + 4:52
6 Dávid Jadroň HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 39:43 + 21:20
6 Jakub Polakovič VZA Slávia Žilinská univerzita 39:43 + 21:20

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 25:37

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Emka Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 19:25
2 Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 21:45 + 2:20
3 Alexandra Chudá HBB ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:12 + 2:47
4 Maja Volkova VZA Slávia Žilinská univerzita 32:40 + 13:15
5 Nina Mičeková SSN KOB Čingov Spišská Nová Ves 35:25 + 16:00
6 Lucia Lanátorová RBA TJ Rapid Bratislava 43:24 + 23:59

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľubomír Krajňák KYS Klub OB Kysak 43:28
2 Matej Švehla GBA 45:51 + 2:23
3 Vladimira Kutajova VZA Slávia Žilinská univerzita 46:05 + 2:37
4 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 48:56 + 5:28
5 Oskar Stratený GBA 62:34 + 19:06

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Velgos TKE Klub OB ATU Košice 55:00
2 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 70:54 + 15:54
3 Andrea Hríbiková HBB8452 ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:09 + 20:09
4 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 78:53 + 23:53
5 Mária Kováčová MKE ŠZTJ METROPOL Košice 93:45 + 38:45
Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica DISK