Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá SR v OB dlhá trať

Etapa: Majstrovstvá SR v OB dlhá trať - E1 (24.09.2016)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 21- C    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    M 65- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W -20 E    W 21- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    W 60- E    W 21- C    M -12 C   
M 70-      W -12      W 65-     

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 31:41 1100
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:57 + 0:16 1091
3 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 35:10 + 3:29 979
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 38:50 + 7:09 852
5 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 45:27 + 13:46 622
6 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 45:59 + 14:18 604
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 46:28 + 14:47 587
8 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 66:50 + 35:09 0
9 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 84:42 + 53:01 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 38:57 1100
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 41:38 + 2:41 1024
3 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 41:40 + 2:43 1023
4 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 43:55 + 4:58 960
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 52:02 + 13:05 731
6 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 61:29 + 22:32 464
7 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 76:50 + 37:53 30
8 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 81:49 + 42:52 0
9 Jakub Krištof RBA0004 TJ Rapid Bratislava 82:33 + 43:36 0
10 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 83:45 + 44:48 0

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:47 1100
2 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 54:13 + 2:26 1048
3 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 58:45 + 6:58 952
4 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 99:35 + 47:48 85
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 81:16 1100
2 Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica 85:48 + 4:32 1039
3 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 90:54 + 9:38 970

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Šmelík TKE9604 Klub OB ATU Košice 83:33 1100
2 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 86:39 + 3:06 1059
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:34 + 5:01 1034
4 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 88:49 + 5:16 1031
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 94:21 + 10:48 958
6 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 98:34 + 15:01 902
7 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 113:04 + 29:31 711
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 122:02 + 38:29 593
9 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 123:05 + 39:32 580
10 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 137:36 + 54:03 388
11 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 139:32 + 55:59 363
12 Andrej Patráš HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica 162:23 + 78:50 62
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK 0

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 52:26 800
2 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 62:23 + 9:57 648
3 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 77:27 + 25:01 418
4 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 78:52 + 26:26 397
5 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 81:49 + 29:23 352

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 68:30 1100
2 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 72:27 + 3:57 1037
3 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 89:03 + 20:33 770
4 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 94:39 + 26:09 680
5 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 95:45 + 27:15 662
6 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 137:25 + 68:55 0
Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 70:18 1100
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 74:16 + 3:58 1038
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 99:29 + 29:11 643
4 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 146:46 + 76:28 0

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 64:09 1100
2 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 67:41 + 3:32 1039
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 70:14 + 6:05 996
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 71:12 + 7:03 979
5 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 133:18 + 69:09 0

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 69:06 1100
2 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 70:21 + 1:15 1080
3 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 70:53 + 1:47 1072
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 72:31 + 3:25 1046
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 84:45 + 15:39 851
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 86:52 + 17:46 817
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 88:08 + 19:02 797
8 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 94:23 + 25:17 698
9 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 109:24 + 40:18 458
10 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 120:50 + 51:44 276

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 58:08 1100
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:08 + 3:00 1043
3 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 62:18 + 4:10 1021
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 75:59 + 17:51 762
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 76:14 + 18:06 758
6 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 81:38 + 23:30 655
7 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 91:27 + 33:19 470
Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen DISK 0

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 60:43 1100
2 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 63:31 + 2:48 1049
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 70:32 + 9:49 922
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:55 + 13:12 861
5 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 79:02 + 18:19 768
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 80:32 + 19:49 741

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 55:45 1100
2 István Vincze TKE4901 Klub OB ATU Košice 62:37 + 6:52 965
3 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 67:07 + 11:22 876
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF 0

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 27:00 1100
2 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 31:02 + 4:02 936
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 44:09 + 17:09 401

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 49:01 1100
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 52:19 + 3:18 1026
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 69:25 + 20:24 642
4 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 72:48 + 23:47 566
5 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 74:07 + 25:06 537
6 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 76:35 + 27:34 481

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 71:27 1100
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 78:47 + 7:20 987
3 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 81:42 + 10:15 942

W -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 71:25 1100
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 72:28 + 1:03 1084
3 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 81:50 + 10:25 940

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 61:55 1100
2 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 74:43 + 12:48 873
3 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 77:15 + 15:20 828
4 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 81:51 + 19:56 746
5 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 83:00 + 21:05 725
6 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 91:44 + 29:49 570
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 99:33 + 37:38 431
Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak DISK 0

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 60:17 1100
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 78:43 + 18:26 764
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 84:20 + 24:03 661
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 111:08 + 50:51 172

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 64:01 1100
2 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:21 + 1:20 1077
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:31 + 11:30 902
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 80:53 + 16:52 810
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 81:28 + 17:27 800
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 82:38 + 18:37 780

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 51:47 1100
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 53:32 + 1:45 1063
3 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:01 + 2:14 1053
4 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 56:04 + 4:17 1009
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 64:44 + 12:57 825
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:48 + 22:01 632
7 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 74:07 + 22:20 626
8 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 93:31 + 41:44 213

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 64:40 1100
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 68:48 + 4:08 1030
3 Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice 82:58 + 18:18 789
4 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 108:34 + 43:54 353

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 51:35 1100
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 58:55 + 7:20 944
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 77:41 + 26:06 543

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:17 800
2 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 58:41 + 13:24 563
3 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:17 + 31:00 252
4 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 83:01 + 37:44 133

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 29:11 800
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 32:04 + 2:53 721
3 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:45 + 6:34 620

M 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 55:45 1100
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DNF 0

W -12 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 31:02 800
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 44:09 + 13:07 462

W 65- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 58:55 800
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 77:41 + 18:46 545