Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: INOV8 cup - E1 (25.09.2016)

Kategórie

M -12 C    M -14 C    M -16 C    M -18 C    M 21- E    M 21- C    M 21- D    M 35- C    M 40- C    M 45- C    M 50- C    M 55- C    M 60- C    M 65- C    W -14 C    W -16 C    W -18 C    W 21- E    W 21- C    W 40- C    W 45- C    W 50- C    W 55- C    W 60- C   
M 70-      W -12      W 65-     

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:20 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 40:11 + 12:51 477
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 57:46 + 30:26 0

M -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 20:27 900
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 24:55 + 4:28 703
3 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 25:09 + 4:42 693
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 28:14 + 7:47 557
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 28:29 + 8:02 546
6 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 30:01 + 9:34 479
7 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 34:56 + 14:29 263
8 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 44:19 + 23:52 0
9 Michal Sláma TKE0304 Klub OB ATU Košice 61:05 + 40:38 0

M -16 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 23:28 900
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 28:05 + 4:37 723
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 32:34 + 9:06 551
4 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 33:05 + 9:37 531
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 33:54 + 10:26 500
6 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 41:41 + 18:13 201
7 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 44:23 + 20:55 98
8 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 50:28 + 27:00 0
9 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 53:30 + 30:02 0
Jakub Krištof RBA0004 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M -18 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 30:52 900
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 37:50 + 6:58 697
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 60:12 + 29:20 45
4 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 73:47 + 42:55 0
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 77:24 + 46:32 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 44:52 1000
2 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:56 + 1:04 976
3 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:53 + 6:01 866
4 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:10 + 6:18 860
5 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 57:46 + 12:54 712
6 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 64:07 + 19:15 571
7 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 71:25 + 26:33 408
Teodor Takáč HBB9601 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 43:10 800
2 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 44:45 + 1:35 771
3 Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 45:56 + 2:46 749
4 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 48:02 + 4:52 710
5 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 62:11 + 19:01 448
6 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:33 + 20:23 422
7 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 66:41 + 23:31 364
8 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 73:12 + 30:02 243

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Patráš HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 35:18 600
2 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:56 + 6:38 487

M 35- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:05 900
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 46:40 + 8:35 697
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 49:46 + 11:41 624
4 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 50:54 + 12:49 597
5 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 51:22 + 13:17 586
6 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 69:27 + 31:22 159

M 40- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 36:31 900
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 40:56 + 4:25 791
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 66:10 + 29:39 169
4 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:39 + 35:08 34

M 45- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 39:15 900
2 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 40:58 + 1:43 861
3 Róbert Miček SSN7101 KOB Čingov Spišská Nová Ves 46:21 + 7:06 737
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:23 + 18:08 484
5 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:28 + 18:13 482
6 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:04 + 33:49 125
7 Milan Kurák TKE6801 Klub OB ATU Košice 75:20 + 36:05 73

M 50- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 38:08 900
2 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 38:14 + 0:06 898
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:11 + 1:03 875
4 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 40:43 + 2:35 839
5 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:53 + 2:45 835
6 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:29 + 10:21 656
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 53:17 + 15:09 542
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 54:42 + 16:34 509
9 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 58:33 + 20:25 418
10 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 60:41 + 22:33 368

M 55- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Repáč VZV5901 Slávia TU Zvolen 31:15 900
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 31:20 + 0:05 898
3 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 31:31 + 0:16 892
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 32:38 + 1:23 860
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 38:34 + 7:19 689
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 42:01 + 10:46 590
7 Ján Mazúr RBA5804 TJ Rapid Bratislava 44:38 + 13:23 515
8 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 46:46 + 15:31 453

M 60- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 38:23 900
2 Vladislav Piják SPE5201 Klub OB Sokol Pezinok 38:25 + 0:02 899
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 41:02 + 2:39 838
4 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 49:44 + 11:21 634
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice DISK 0

M 65- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 31:48 900
2 Viktor Vávra RBA5001 TJ Rapid Bratislava 42:08 + 10:20 608

W -14 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 34:54 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 39:02 + 4:08 793

W -16 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 29:17 900
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 32:04 + 2:47 814
3 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 32:12 + 2:55 810
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 32:53 + 3:36 789
5 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 36:00 + 6:43 694
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 37:12 + 7:55 657
7 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 44:40 + 15:23 427

W -18 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 39:22 900
2 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 41:44 + 2:22 846
3 Martina Šelingová VZA9852 Slávia Žilinská univerzita 48:21 + 8:59 695

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 44:56 1000
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 51:26 + 6:30 855
3 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:43 + 10:47 760
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:08 + 12:12 728
5 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 62:04 + 17:08 619

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 39:10 800
2 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 41:52 + 2:42 745
3 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 60:55 + 21:45 356

W 40- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 39:18 900
2 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 41:06 + 1:48 859
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 50:26 + 11:08 645
4 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:59 + 17:41 495
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 59:44 + 20:26 432

W 45- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 37:09 900
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 38:38 + 1:29 864
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:33 + 4:24 793
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 42:06 + 4:57 780
5 Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 49:54 + 12:45 591
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 56:29 + 19:20 432
7 Ingrid Roháčová TKE7051 Klub OB ATU Košice 73:15 + 36:06 25
8 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 82:01 + 44:52 0

W 50- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 35:45 900
2 Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 37:40 + 1:55 852
3 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 39:03 + 3:18 817
4 Jana Šmelíková HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 40:36 + 4:51 778
5 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 46:00 + 10:15 642
6 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 55:23 + 19:38 406
7 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 76:13 + 40:28 0

W 55- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 38:30 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 41:18 + 2:48 835
3 Eva Pijáková SPE5751 Klub OB Sokol Pezinok 55:36 + 17:06 500
4 Angela Maľarová TKE5751 Klub OB ATU Košice 68:06 + 29:36 208

W 60- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 37:34 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 40:45 + 3:11 824
3 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 42:04 + 4:30 792

M 70- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 31:48 900

W -12 *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 34:54 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 39:02 + 4:08 793

W 65- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 37:34 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 40:45 + 3:11 824