Rankingové výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (17.06.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M 21- D   
W 65-     

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 15:31 900
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 15:47 + 0:16 885
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:03 + 0:32 869
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 16:08 + 0:37 864
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 18:00 + 2:29 756
6 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 19:51 + 4:20 649
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 24:45 + 9:14 364
8 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 31:10 + 15:39 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 19:35 900
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 19:49 + 0:14 889
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 20:13 + 0:38 871
4 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 30:30 + 10:55 398
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 32:40 + 13:05 299
6 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 37:23 + 17:48 82
7 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 40:22 + 20:47 0
8 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 44:45 + 25:10 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 26:07 900
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 27:18 + 1:11 859
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 32:16 + 6:09 688
4 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 38:43 + 12:36 466
5 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 40:04 + 13:57 419
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 47:56 + 21:49 148
7 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 50:24 + 24:17 63
8 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 58:27 + 32:20 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 27:17 900
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 30:05 + 2:48 808
3 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 37:12 + 9:55 573
4 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 45:29 + 18:12 300
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 47:02 + 19:45 249

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 39:33 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 36:26 1000
2 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 37:28 + 1:02 972
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:06 + 1:40 954
4 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 38:50 + 2:24 934
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:30 + 4:04 888
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 46:18 + 9:52 729
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 48:02 + 11:36 682
8 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:27 + 12:01 670
9 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 50:59 + 14:33 601
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 51:21 + 14:55 591
11 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:05 + 26:39 269
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 40:31 800
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 43:09 + 2:38 748
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 44:33 + 4:02 720
4 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:36 + 5:05 700
5 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 47:45 + 7:14 657
6 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:46 + 16:15 479
7 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 57:57 + 17:26 456
8 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 58:26 + 17:55 446
9 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 62:41 + 22:10 362
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 51:54 900
2 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 55:21 + 3:27 840
3 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 65:21 + 13:27 667

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 44:32 900
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 64:04 + 19:32 505
3 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 64:08 + 19:36 504
4 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 66:07 + 21:35 464
5 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:07 + 25:35 383
6 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 70:56 + 26:24 366

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 28:49 900
2 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 33:38 + 4:49 750
3 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 41:05 + 12:16 517
4 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:53 + 33:04 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 33:27 900
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 36:58 + 3:31 805
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 41:17 + 7:50 689
4 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:25 + 16:58 443
5 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 79:25 + 45:58 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 37:41 900
2 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 38:42 + 1:01 876
3 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:49 + 3:08 825
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:10 + 3:29 817
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 46:34 + 8:53 688
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 46:57 + 9:16 679
7 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 49:00 + 11:19 630
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 51:08 + 13:27 579
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 65:23 + 27:42 238

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 27:41 900
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:13 + 4:32 753
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 35:20 + 7:39 651
4 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 44:56 + 17:15 339

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:05 900
2 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 23:06 + 3:01 765

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 14:32 900
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 15:29 + 0:57 841
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 17:08 + 2:36 739
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 18:26 + 3:54 658
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 19:08 + 4:36 615
6 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 22:23 + 7:51 414
7 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 28:24 + 13:52 41

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 19:12 900
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 26:16 + 7:04 569
3 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 31:28 + 12:16 325
4 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 34:59 + 15:47 160
5 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 38:27 + 19:15 0
6 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 40:56 + 21:44 0
7 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:00 + 21:48 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 25:52 900
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 28:13 + 2:21 818
3 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:23 + 6:31 673
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 35:35 + 9:43 562
5 Terézia Števicová FBA0054 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:26 + 14:34 393
6 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 52:22 + 26:30 0
Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 44:52 1000
2 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 49:53 + 5:01 888
3 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 53:23 + 8:31 810
4 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 54:34 + 9:42 784
5 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:44 + 13:52 691
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 62:45 + 17:53 601
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:54 + 20:02 553
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 84:21 + 39:29 120

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 35:58 800

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:34 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:51 + 1:17 872
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 42:38 + 2:04 854
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 45:05 + 4:31 800
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 45:07 + 4:33 799
6 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:49 + 10:15 673

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 38:30 900
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 45:23 + 6:53 739
3 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 55:19 + 16:49 507
4 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 61:00 + 22:30 374
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 67:39 + 29:09 219
6 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 81:45 + 43:15 0

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:44 900
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 44:54 + 4:10 808
3 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 47:09 + 6:25 758
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 47:42 + 6:58 746
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 52:24 + 11:40 642

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 31:10 900
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 32:50 + 1:40 852
3 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 42:51 + 11:41 563
4 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 50:44 + 19:34 335

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 35:26 900
2 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 73:48 + 38:22 0

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 32:30 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 33:29 + 0:59 873
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 40:49 + 8:19 670
4 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:54 + 19:24 363
5 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 60:24 + 27:54 127

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 32:39 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 37:34 + 4:55 764
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 40:08 + 7:29 694
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:30 + 23:51 243

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:10 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 73:28 + 7:18 801

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 46:18 600
2 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 67:30 + 21:12 325
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 68:28 + 22:10 313

W 65- *

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 32:39 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 40:08 + 7:29 694