Výsledky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup

Etapa: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup - E1 (17.06.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10      W -10      N          K3         M 21- D    RD        

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 15:31
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 15:47 + 0:16
3 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:03 + 0:32
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 16:08 + 0:37
5 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 18:00 + 2:29
6 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 19:51 + 4:20
7 Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 24:45 + 9:14
8 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 31:10 + 15:39

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 19:35
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 19:49 + 0:14
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 20:13 + 0:38
4 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 30:30 + 10:55
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 32:40 + 13:05
6 Šimon Šipoš SPE Klub OB Sokol Pezinok 35:03 + 15:28
7 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 37:23 + 17:48
8 Tomáš Zedníček SPE04AA Klub OB Sokol Pezinok 39:55 + 20:20
9 Oliver Lago VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 40:22 + 20:47
10 Stanislav Kuník SPE0305 Klub OB Sokol Pezinok 44:45 + 25:10

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 26:07
2 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 27:18 + 1:11
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 32:16 + 6:09
4 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 38:43 + 12:36
5 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 40:04 + 13:57
6 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 47:56 + 21:49
7 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 50:24 + 24:17
8 Radoslav Kuník SPE0103 Klub OB Sokol Pezinok 58:27 + 32:20
9 Jakub Ďuriš RBA TJ Rapid Bratislava 76:40 + 50:33

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 27:17
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 30:05 + 2:48
3 Branislav Kuník SPE9901 Klub OB Sokol Pezinok 37:12 + 9:55
4 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 45:29 + 18:12
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 47:02 + 19:45

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 39:33

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 36:26
2 Ondrej Piják BBA8204 KOBRA Bratislava 37:28 + 1:02
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:06 + 1:40
4 Tomáš Mušinský TKE9301 Klub OB ATU Košice 38:50 + 2:24
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:30 + 4:04
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 46:18 + 9:52
7 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 48:02 + 11:36
8 Matej Hraboš HBB9501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:27 + 12:01
9 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 50:59 + 14:33
10 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 51:21 + 14:55
11 Dušan Furucz FBA7101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:05 + 26:39
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Wallner BBA6812 KOBRA Bratislava 40:31
2 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 43:09 + 2:38
3 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 44:33 + 4:02
4 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:36 + 5:05
5 Pavol Poláček SPE8401 Klub OB Sokol Pezinok 47:45 + 7:14
6 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:46 + 16:15
7 Michal Stasz BBA8203 KOBRA Bratislava 57:57 + 17:26
8 Matúš Kaprál TKE8804 Klub OB ATU Košice 58:26 + 17:55
9 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 62:41 + 22:10
10 Ján Mazák XXX 79:39 + 39:08
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DISK

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 51:54
2 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 55:21 + 3:27
3 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 65:21 + 13:27

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 44:32
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 64:04 + 19:32
3 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 64:08 + 19:36
4 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 66:07 + 21:35
5 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:07 + 25:35
6 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 70:56 + 26:24
7 Mário Gaman XXX 78:20 + 33:48
8 Jozef Čierny OUT68AA 81:09 + 36:37

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 28:49
2 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 33:38 + 4:49
3 Tomáš Podivínský 4265 37:58 + 9:09
4 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 41:05 + 12:16
5 Peter Borčin BOR1970 43:13 + 14:24
6 Michal Patassi FBA17AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:12 + 32:23
7 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:53 + 33:04

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 33:27
2 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 36:58 + 3:31
3 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 41:17 + 7:50
4 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 50:25 + 16:58
5 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 79:25 + 45:58

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 37:41
2 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 38:42 + 1:01
3 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 40:49 + 3:08
4 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 41:10 + 3:29
5 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 46:34 + 8:53
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 46:57 + 9:16
7 Jozef Jánoška RBA5902 TJ Rapid Bratislava 49:00 + 11:19
8 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 51:08 + 13:27
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 65:23 + 27:42

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 27:41
2 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:13 + 4:32
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 35:20 + 7:39
4 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 44:56 + 17:15

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:05
2 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 23:06 + 3:01

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 14:32
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 15:29 + 0:57
3 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 17:08 + 2:36
4 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 18:26 + 3:54
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 19:08 + 4:36
6 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 22:23 + 7:51
7 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 28:24 + 13:52

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 19:12
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 26:16 + 7:04
3 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 31:28 + 12:16
4 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 34:59 + 15:47
5 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 38:27 + 19:15
6 Ela Vojtková RBA TJ Rapid Bratislava 40:39 + 21:27
7 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 40:56 + 21:44
8 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:00 + 21:48

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 25:52
2 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 28:13 + 2:21
3 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:23 + 6:31
4 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 35:35 + 9:43
5 Terézia Števicová FBA0054 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:26 + 14:34
6 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 52:22 + 26:30
Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 44:52
2 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 49:53 + 5:01
3 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 53:23 + 8:31
4 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 54:34 + 9:42
5 Lucia Kovalančíková HBB9351 ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:44 + 13:52
6 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 62:45 + 17:53
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 64:54 + 20:02
8 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 84:21 + 39:29

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 35:58
2 Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava 66:52 + 30:54

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:34
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 41:51 + 1:17
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 42:38 + 2:04
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 45:05 + 4:31
5 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 45:07 + 4:33
6 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:49 + 10:15

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Fedorová SPE7451 Klub OB Sokol Pezinok 38:30
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 45:23 + 6:53
3 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 55:19 + 16:49
4 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 61:00 + 22:30
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 67:39 + 29:09
6 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 81:45 + 43:15

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:44
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 44:54 + 4:10
3 Bronislava Šimová PEZ6951 Klub OB AŠK Pezinok 47:09 + 6:25
4 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 47:42 + 6:58
5 Valéria Kuráková TKE7151 Klub OB ATU Košice 52:24 + 11:40
6 Eva Trepáčová VZA70AA Slávia Žilinská univerzita 92:27 + 51:43

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Mušinská TKE6451 Klub OB ATU Košice 31:10
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 32:50 + 1:40
3 Soňa Mazúrová RBA6551 TJ Rapid Bratislava 42:51 + 11:41
4 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 50:44 + 19:34

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 35:26
2 Jana Davi ZMT61AA Klub OB Martin 48:19 + 12:53
3 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 73:48 + 38:22

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 32:30
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 33:29 + 0:59
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 40:49 + 8:19
4 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:54 + 19:24
5 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 60:24 + 27:54

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 32:39
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 37:34 + 4:55
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 40:08 + 7:29
4 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 56:30 + 23:51

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:10
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 73:28 + 7:18

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 17:00
2 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 18:48 + 1:48
3 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 30:05 + 13:05
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lea Kotuliaková FBA0751 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:03
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 18:08 + 4:05
3 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 18:54 + 4:51
4 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 22:08 + 8:05

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita 17:33
2 Ivan Trepáč VZA70AB Slávia Žilinská univerzita 25:50 + 8:17
3 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:36 + 11:03
4 Ingrid Kuníková SPE7251 Klub OB Sokol Pezinok 30:23 + 12:50
5 Jana Pajgerová VZA Slávia Žilinská univerzita 38:00 + 20:27
6 Ondrej Pařízek XXX 42:46 + 25:13
6 Zuzana Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 42:46 + 25:13
8 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 52:20 + 34:47
9 Beatrix Kováčiková SPE Klub OB Sokol Pezinok 52:48 + 35:15
10 Monika Rigasova SPE Klub OB Sokol Pezinok 59:31 + 41:58
11 Šimon Kováčik SPE Klub OB Sokol Pezinok 72:01 + 54:28
12 Jakub Klopstock XXX 74:20 + 56:47
Pavol Jadroň XXX DISK

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimíra Kutajová VZA93AA Slávia Žilinská univerzita 31:54
2 Jaro Varga XXX 32:03 + 0:09
3 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 37:02 + 5:08
4 Lea Simaichlová FBA82AA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:30 + 8:36
5 Marián Šipoš KPA 43:24 + 11:30
6 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:15 + 12:21
7 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 48:41 + 16:47
8 Natalia Sulanova SPE Klub OB Sokol Pezinok 49:05 + 17:11
9 Michaela Zedníčková SPE Klub OB Sokol Pezinok 56:29 + 24:35
10 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:12 + 27:18
11 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:03 + 30:09
12 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 68:57 + 37:03
13 Barbora Grossová SKS Športový klub Sandberg 98:15 + 66:21
14 Žofia Pohronská XXX 100:04 + 68:10
15 Juraj Jurčík JAN 124:43 + 92:49
Eva so Mazáková XXX DISK

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 46:18
2 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 67:30 + 21:12
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 68:28 + 22:10
4 Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 74:52 + 28:34

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hanka Šipošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 14:04
2 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 15:34 + 1:30
3 John Bass XXX2010 16:57 + 2:53
4 Eliska Fedorova SPE Klub OB Sokol Pezinok 17:20 + 3:16
5 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 19:16 + 5:12
6 Patrik Gross SKS Športový klub Sandberg 20:29 + 6:25
7 Peter Kotuliak FBA1003 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:59 + 6:55
8 Nelka Antalová XXX 21:40 + 7:36
9 Miroslav Patassi FBA0903 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 22:05 + 8:01
10 Lucia Lanátorová RBA TJ Rapid Bratislava 22:28 + 8:24
11 Michaela Jadroňová XXX 22:44 + 8:40
12 Richard Jadroň XXX 23:21 + 9:17
13 Lukáš Cyprián VZA Slávia Žilinská univerzita 26:57 + 12:53
14 Viktor Gaman XXX 31:44 + 17:40
15 Samuel Butaš SPE09AA Klub OB Sokol Pezinok 37:02 + 22:58
16 Edita Máčajová XXX 47:51 + 33:47
17 Sofia Kováčiková SPE Klub OB Sokol Pezinok 52:30 + 38:26