Rankingové výsledky

Preteky: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup

Etapa: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - E1 (06.07.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 35:13 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 36:16 + 1:03 873
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 43:49 + 8:36 680
4 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 44:42 + 9:29 658
5 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 48:05 + 12:52 571

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 41:10 900
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 49:18 + 8:08 722
3 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 59:27 + 18:17 500
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 61:33 + 20:23 454
5 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 62:01 + 20:51 444
6 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 85:24 + 44:14 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 54:35 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 65:03 + 10:28 727
3 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 79:31 + 24:56 489
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 85:22 + 30:47 392
5 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 99:19 + 44:44 162
6 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 105:10 + 50:35 66
7 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 111:29 + 56:54 0
8 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 124:46 + 70:11 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 76:01 900
2 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 76:37 + 0:36 893
3 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 81:29 + 5:28 835
4 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 86:43 + 10:42 773
5 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 92:39 + 16:38 703
6 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 94:45 + 18:44 678
7 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 107:04 + 31:03 532
8 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 112:25 + 36:24 469
9 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 114:51 + 38:50 440
10 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 116:19 + 40:18 423

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 114:32 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 89:16 1000
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 92:40 + 3:24 962
3 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 94:11 + 4:55 945
4 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 116:09 + 26:53 699
5 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 117:08 + 27:52 688

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 71:45 800
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 74:07 + 2:22 774
3 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 80:48 + 9:03 699
4 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 83:16 + 11:31 672
5 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 86:27 + 14:42 636
6 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 86:28 + 14:43 636
7 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 92:39 + 20:54 567
8 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 94:14 + 22:29 549
9 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 94:38 + 22:53 545
10 Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 96:35 + 24:50 523
11 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 100:24 + 28:39 481
12 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 102:22 + 30:37 459
13 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 139:10 + 67:25 48

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 104:03 900
2 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 111:00 + 6:57 840
3 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 149:45 + 45:42 505

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 74:29 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 90:56 + 16:27 701
3 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 105:15 + 30:46 528

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 73:47 900
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 83:39 + 9:52 780
3 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 100:06 + 26:19 579
4 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 101:08 + 27:21 566
5 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 122:51 + 49:04 301

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 66:31 900
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 69:03 + 2:32 866
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:58 + 3:27 853
4 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 72:41 + 6:10 817
5 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 83:21 + 16:50 672
6 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 85:23 + 18:52 645
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 85:43 + 19:12 640
8 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 93:51 + 27:20 530
9 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 136:07 + 69:36 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 53:50 900
2 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:15 + 15:25 642
3 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 69:39 + 15:49 636
4 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 77:26 + 23:36 505
5 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 77:35 + 23:45 503
6 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 89:42 + 35:52 300
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 93:56 + 40:06 230
8 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 94:57 + 41:07 213
9 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 99:17 + 45:27 140

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 74:51 900
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 83:32 + 8:41 796
3 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 86:46 + 11:55 757
4 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 91:38 + 16:47 698
5 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 117:03 + 42:12 393

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 42:14 900
Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok DNF 0

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 41:44 900
2 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 55:04 + 13:20 612
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 57:58 + 16:14 550
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 61:03 + 19:19 483
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 74:45 + 33:01 188
6 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 86:34 + 44:50 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 43:37 900
2 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 47:48 + 4:11 814
3 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 70:07 + 26:30 353
4 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 77:04 + 33:27 210
5 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 85:00 + 41:23 46
6 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 97:13 + 53:36 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 76:16 900
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 78:03 + 1:47 879
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 98:46 + 22:30 634

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 92:01 1000
2 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 97:50 + 5:49 937
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 104:29 + 12:28 865
4 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 110:43 + 18:42 797
5 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 116:54 + 24:53 730
6 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 121:31 + 29:30 679
7 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 124:52 + 32:51 643
8 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 126:00 + 33:59 631

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 59:14 800
2 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:47 + 5:33 725
3 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 65:13 + 5:59 719
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:28 + 10:14 662
5 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 74:39 + 15:25 592

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 82:31 900
2 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 97:58 + 15:27 731
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 105:02 + 22:31 654
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 110:02 + 27:31 600

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 72:02 900
2 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 80:43 + 8:41 792
3 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 106:18 + 34:16 472
4 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 109:53 + 37:51 427
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 110:12 + 38:10 423
6 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 113:21 + 41:19 384
7 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 114:48 + 42:46 366

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 82:02 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 90:17 + 8:15 809
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 102:36 + 20:34 674
4 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 105:19 + 23:17 645

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 74:07 900

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 67:10 900
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 73:28 + 6:18 816

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 86:33 900
2 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 93:42 + 7:09 826
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 104:36 + 18:03 712
4 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 142:26 + 55:53 319

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 64:23 900
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 83:53 + 19:30 627
3 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 113:03 + 48:40 220

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 58:30 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 173:48 + 115:18 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 61:38 900
2 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 62:59 + 1:21 880
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 68:56 + 7:18 793
4 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 112:08 + 50:30 163

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 51:47 600
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 65:04 + 13:17 446
3 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:40 + 17:53 393
4 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 71:46 + 19:59 368
5 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:58 + 22:11 343
6 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 79:00 + 27:13 285
7 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 98:24 + 46:37 60
8 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 118:04 + 66:17 0