Rankingové výsledky

Preteky: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup

Etapa: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - E2 (07.07.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 24:44 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 26:35 + 1:51 833
3 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 28:09 + 3:25 776
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 48:29 + 23:45 36
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DNF 0

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 32:41 900
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 46:56 + 14:15 508
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 47:13 + 14:32 500
4 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 59:29 + 26:48 162
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 66:47 + 34:06 0
6 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 82:53 + 50:12 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 46:08 900
2 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 60:05 + 13:57 628
3 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 68:21 + 22:13 467
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 82:22 + 36:14 193
5 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 85:22 + 39:14 135
6 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 87:11 + 41:03 99
7 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 93:01 + 46:53 0
8 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 117:59 + 71:51 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 69:07 900
2 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 69:53 + 0:46 890
3 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 70:40 + 1:33 880
4 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 71:33 + 2:26 868
5 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 72:33 + 3:26 855
6 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 74:05 + 4:58 835
7 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 95:39 + 26:32 554
8 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 98:11 + 29:04 522
9 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 107:10 + 38:03 405
Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice DISK 0

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 99:51 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 71:43 1000
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 73:51 + 2:08 970
3 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 76:53 + 5:10 928
4 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 98:48 + 27:05 622
5 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 130:00 + 58:17 187

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 74:24 800
2 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 75:09 + 0:45 792
3 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 76:48 + 2:24 774
4 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 79:27 + 5:03 746
5 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 83:27 + 9:03 703
6 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 90:49 + 16:25 623
7 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 93:34 + 19:10 594
8 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 94:50 + 20:26 580
9 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 99:55 + 25:31 526
10 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 100:46 + 26:22 516
11 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 118:47 + 44:23 323
12 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 159:29 + 85:05 0
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DISK 0
Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice DNF 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 94:10 900
2 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 102:15 + 8:05 823
3 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 104:04 + 9:54 805

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 64:44 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 87:28 + 22:44 584
3 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 124:20 + 59:36 71

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 59:37 900
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:41 + 2:04 869
3 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 80:51 + 21:14 579
4 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:15 + 33:38 392
5 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 98:30 + 38:53 313

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 66:23 900
2 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 76:25 + 10:02 764
3 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 80:09 + 13:46 713
4 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 86:23 + 20:00 629
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 87:07 + 20:44 619
6 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 101:03 + 34:40 430
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 103:38 + 37:15 395
8 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 174:00 + 107:37 0
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DISK 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 65:57 900
2 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 86:23 + 20:26 621
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 91:32 + 25:35 551
4 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 92:34 + 26:37 537
5 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 103:00 + 37:03 394
6 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 118:14 + 52:17 187
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DNF 0
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNF 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 64:25 900
2 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 67:17 + 2:52 860
3 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 72:52 + 8:27 782
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 81:35 + 17:10 660

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 32:34 900
2 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 40:33 + 7:59 679

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 32:08 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 36:23 + 4:15 781
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 40:08 + 8:00 676
4 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 42:15 + 10:07 617
5 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 43:56 + 11:48 570
6 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 55:26 + 23:18 247

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 61:42 900
2 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 71:20 + 9:38 759
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 75:29 + 13:47 699
4 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 85:10 + 23:28 558
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 85:49 + 24:07 548
6 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 90:47 + 29:05 476

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 72:11 900
2 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 80:10 + 7:59 800
3 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 144:50 + 72:39 0

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 81:39 1000
2 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 94:08 + 12:29 847
3 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 98:13 + 16:34 797
4 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 99:29 + 17:50 782
5 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 101:39 + 20:00 755
6 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 103:47 + 22:08 729
7 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 105:14 + 23:35 711
8 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 109:04 + 27:25 664

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:40 800
2 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:41 + 2:01 758
3 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:43 + 2:03 758
4 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 46:23 + 7:43 640
5 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 52:21 + 13:41 517

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 76:07 900
2 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 90:23 + 14:16 731
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 90:56 + 14:49 725
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 108:22 + 32:15 519

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 67:24 900
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 90:00 + 22:36 598
3 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 92:54 + 25:30 559
4 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 92:59 + 25:35 558
5 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 106:19 + 38:55 380
6 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 114:11 + 46:47 275

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 88:52 900
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 155:52 + 67:00 221

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 90:35 900

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 72:53 900
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 85:02 + 12:09 750

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 97:03 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 104:00 + 6:57 836
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita DNF 0

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 135:12 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 163:36 + 28:24 711
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNF 0

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 50:38 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 117:49 + 67:11 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 59:42 900
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 63:19 + 3:37 845
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 79:40 + 19:58 599
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 116:03 + 56:21 51

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 46:34 600
2 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:03 + 7:29 504
3 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 60:33 + 13:59 420
4 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 62:34 + 16:00 394
5 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 63:32 + 16:58 381
6 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 66:01 + 19:27 349
7 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 184:40 + 138:06 0
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK 0