Rankingové výsledky

Preteky: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup

Etapa: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - E3 (08.07.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 16:38 900
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:49 + 9:11 403
3 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 25:57 + 9:19 396
4 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 27:56 + 11:18 289

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 20:53 900
2 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 30:14 + 9:21 497
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 37:02 + 16:09 204
4 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 49:41 + 28:48 0
5 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 51:39 + 30:46 0
6 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 53:36 + 32:43 0

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 32:13 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 40:37 + 8:24 665
3 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 53:31 + 21:18 305
4 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 66:34 + 34:21 0
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 68:43 + 36:30 0
6 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 70:43 + 38:30 0
7 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 99:00 + 66:47 0
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava DNF 0

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 44:33 900
2 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 48:04 + 3:31 829
3 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 50:20 + 5:47 783
4 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 53:27 + 8:54 720
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 60:58 + 16:25 568
6 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 64:11 + 19:38 503
7 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 65:51 + 21:18 470
8 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 70:32 + 25:59 375
9 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 74:06 + 29:33 303
10 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 74:31 + 29:58 295

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 75:49 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 48:37 1000
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 53:57 + 5:20 890
3 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 60:53 + 12:16 748
4 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 62:56 + 14:19 706
5 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 89:29 + 40:52 159
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice DNF 0

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 46:37 800
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:36 + 9:59 629
3 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 56:41 + 10:04 627
4 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 58:39 + 12:02 593
5 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:39 + 17:02 508
6 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 66:30 + 19:53 459
7 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:34 + 19:57 458
8 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 67:50 + 21:13 436
9 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 68:25 + 21:48 426
10 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 68:30 + 21:53 424
11 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:59 + 31:22 262
12 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 78:51 + 32:14 247
13 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 94:14 + 47:37 0
14 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 100:17 + 53:40 0
15 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 100:23 + 53:46 0
16 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 143:52 + 97:15 0
Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNF 0
Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak DNF 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 67:47 900
2 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 68:29 + 0:42 891
3 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 114:35 + 46:48 279

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 54:22 900
2 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 58:39 + 4:17 829
3 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 101:43 + 47:21 116

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 58:26 900
2 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 64:01 + 5:35 814
3 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 71:36 + 13:10 697
4 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 75:32 + 17:06 637
5 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 79:45 + 21:19 572
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 40:20 900
2 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 44:34 + 4:14 806
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 44:36 + 4:16 805
4 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 52:50 + 12:30 621
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 58:54 + 18:34 486
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:32 + 24:12 360
7 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:21 + 26:01 319
8 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 82:49 + 42:29 0
9 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 92:09 + 51:49 0

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:09 900
2 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 48:37 + 0:28 891
3 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 53:26 + 5:17 801
4 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 56:37 + 8:28 742
5 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 57:19 + 9:10 729
6 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 60:06 + 11:57 677
7 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 89:29 + 41:20 127
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DNF 0

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 48:00 900
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 49:22 + 1:22 874
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 61:52 + 13:52 640
4 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 74:38 + 26:38 401
5 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 78:48 + 30:48 323
6 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 97:01 + 49:01 0

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 31:58 900
2 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 33:03 + 1:05 869

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 21:05 900
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 23:27 + 2:22 799
3 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 39:09 + 18:04 129
4 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 39:48 + 18:43 101
5 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 45:05 + 24:00 0
6 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 45:07 + 24:02 0

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 56:05 900
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 66:12 + 10:07 738
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 70:07 + 14:02 675
4 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 71:13 + 15:08 657
5 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 71:20 + 15:15 655
6 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 88:58 + 32:53 372
Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok DISK 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 69:00 900
2 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 93:04 + 24:04 586
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 97:01 + 28:01 535

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 68:52 1000
2 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 80:40 + 11:48 829
3 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 81:30 + 12:38 817
4 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:14 + 13:22 806
5 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 85:03 + 16:11 765
6 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 86:28 + 17:36 744
7 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 115:49 + 46:57 318
8 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 126:55 + 58:03 157

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:15 800
2 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:42 + 4:27 720
3 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:02 + 12:47 569
4 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:09 + 13:54 549
5 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 70:00 + 25:45 334
6 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 74:52 + 30:37 246

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 70:48 900
2 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 73:15 + 2:27 869
3 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 85:21 + 14:33 715
4 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 115:13 + 44:25 335

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 68:27 900
2 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 81:44 + 13:17 725
3 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 88:07 + 19:40 641
4 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 90:03 + 21:36 616
5 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 94:04 + 25:37 563
6 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 116:21 + 47:54 270
7 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 119:06 + 50:39 234

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 58:18 900
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:28 + 18:10 620
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 80:06 + 21:48 563
4 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 84:13 + 25:55 500

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 69:20 900

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 63:32 900
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 72:47 + 9:15 769

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 57:04 900
2 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 76:23 + 19:19 595
3 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 96:28 + 39:24 279

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 78:04 900
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 88:06 + 10:02 784

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 47:11 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 134:09 + 86:58 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 53:30 900
2 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 61:49 + 8:19 760
3 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 68:50 + 15:20 642

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 55:16 600
2 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 64:34 + 9:18 499
3 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 69:49 + 14:33 442
4 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 81:49 + 26:33 312
5 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:30 + 33:14 239
6 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 104:47 + 49:31 62
7 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 119:30 + 64:14 0
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK 0