Rankingové výsledky

Preteky: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup

Etapa: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - E4 (09.07.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    W 65- A    M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 24:39 900
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 27:07 + 2:28 810
3 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 34:29 + 9:50 541
4 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 36:28 + 11:49 469

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 21:39 900
2 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 23:11 + 1:32 836
3 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 24:07 + 2:28 797
4 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 25:09 + 3:30 755
5 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 26:13 + 4:34 710
6 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 32:24 + 10:45 453

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 23:36 900
2 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 24:34 + 0:58 863
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 25:11 + 1:35 840
4 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 36:21 + 12:45 414
5 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 38:41 + 15:05 325
6 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 41:39 + 18:03 212
7 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 46:23 + 22:47 31

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 22:50 900
2 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 26:18 + 3:28 763
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 26:43 + 3:53 747
4 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 27:44 + 4:54 707
5 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 29:39 + 6:49 631
6 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 29:41 + 6:51 630
7 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 32:14 + 9:24 529
8 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 34:34 + 11:44 438
9 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 36:04 + 13:14 378

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 33:18 900

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 32:45 1000
2 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 40:28 + 7:43 764
3 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 41:19 + 8:34 738
4 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 42:10 + 9:25 712
5 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 45:10 + 12:25 621
6 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 49:45 + 17:00 481

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 27:18 800
2 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 30:31 + 3:13 706
3 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 31:14 + 3:56 685
4 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 31:45 + 4:27 670
5 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:14 + 4:56 655
6 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:01 + 7:43 574
7 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 35:59 + 8:41 546
8 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:48 + 9:30 522
9 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 37:00 + 9:42 516
10 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 38:21 + 11:03 476
11 Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:20 + 12:02 447
12 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 39:26 + 12:08 444
13 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:56 + 12:38 430
14 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 58:18 + 31:00 0
15 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 61:24 + 34:06 0
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK 0

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 36:20 900
2 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 45:15 + 8:55 679
3 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 55:30 + 19:10 425

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 27:34 900
2 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 29:56 + 2:22 823
3 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 49:08 + 21:34 196

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 24:53 900
2 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 28:18 + 3:25 776
3 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 30:23 + 5:30 701
4 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 34:15 + 9:22 561
5 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 36:32 + 11:39 479
6 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:02 + 13:09 424
7 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 45:00 + 20:07 172

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 27:10 900
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 29:54 + 2:44 809
3 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 30:35 + 3:25 787
4 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 32:29 + 5:19 724
5 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 34:03 + 6:53 672
6 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 36:43 + 9:33 584
7 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 39:57 + 12:47 477
8 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:59 + 20:49 210
9 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 51:33 + 24:23 92

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 33:44 900
2 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 35:35 + 1:51 851
3 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 37:03 + 3:19 812
4 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:08 + 3:24 809
5 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 37:41 + 3:57 795
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 38:03 + 4:19 785
7 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 41:37 + 7:53 690
8 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 56:47 + 23:03 285

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 33:48 900
2 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 33:51 + 0:03 899
3 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 42:52 + 9:04 659
4 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 46:34 + 12:46 560
5 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 48:34 + 14:46 507

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 25:42 900
2 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 31:38 + 5:56 692

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 19:18 900
2 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 22:39 + 3:21 744
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 24:24 + 5:06 662
4 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 29:26 + 10:08 427
5 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 35:05 + 15:47 164
6 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 36:55 + 17:37 78

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 30:33 900
2 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 36:20 + 5:47 730
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 38:17 + 7:44 672
4 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 39:42 + 9:09 630
5 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 44:07 + 13:34 500
6 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 54:31 + 23:58 194
7 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 87:51 + 57:18 0

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 31:16 900
2 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 31:47 + 0:31 885
3 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 43:49 + 12:33 539

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 35:38 1000
2 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 39:23 + 3:45 895
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 40:25 + 4:47 866
4 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 40:44 + 5:06 857
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 41:05 + 5:27 847
6 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 43:13 + 7:35 787
7 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:08 + 8:30 761
8 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 45:35 + 9:57 721

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:09 800
2 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 32:17 + 3:08 714
3 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:16 + 5:07 660
4 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 35:11 + 6:02 634
5 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:56 + 10:47 504
6 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 51:51 + 22:42 177

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:35 900
2 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:54 + 0:19 892
3 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 43:49 + 6:14 751
4 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 49:50 + 12:15 607

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 31:19 900
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 35:55 + 4:36 768
3 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 38:19 + 7:00 699
4 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 45:49 + 14:30 483
5 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 49:54 + 18:35 366
6 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 51:40 + 20:21 315
7 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 52:17 + 20:58 297
8 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 57:30 + 26:11 148

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 32:36 900
2 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:43 + 1:07 869
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:59 + 1:23 862
4 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 35:46 + 3:10 813
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 40:29 + 7:53 682

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 39:11 900

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 34:20 900
2 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 34:23 + 0:03 899

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 30:57 900
2 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 34:13 + 3:16 805
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 37:20 + 6:23 714

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 33:44 900
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 42:17 + 8:33 672

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 27:35 900
2 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 99:54 + 72:19 0

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 33:16 900
2 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 33:28 + 0:12 895
3 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 35:27 + 2:11 841
4 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 42:42 + 9:26 645

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 30:36 600
2 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 31:30 + 0:54 582
3 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 36:28 + 5:52 485
4 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 39:34 + 8:58 424
5 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:33 + 10:57 385
6 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 50:59 + 20:23 200
Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK 0
Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice DISK 0