Výsledky

Preteky: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup

Etapa: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - E1 (06.07.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 R    W -10 R    N          K3         W 65- A    W -20 A    M -10      W -10      Open L     Open S     M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Prášil 22:43
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 35:13 + 12:30
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 36:16 + 13:33
4 Matěj Vítek 36:27 + 13:44
5 David Kuc 39:46 + 17:03
6 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 43:49 + 21:06
7 Nikola Skripnik 44:41 + 21:58
8 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 44:42 + 21:59
9 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 48:05 + 25:22
10 Martin Doucha 50:41 + 27:58
11 Tomáš Syrový SPE06AC Klub OB Sokol Pezinok 53:09 + 30:26
12 Michal Zedníček SPE06AB Klub OB Sokol Pezinok 67:11 + 44:28
13 Lucas Tamas 79:57 + 57:14

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Filip Sauli 32:28
2 Vojtech Rusin 34:57 + 2:29
3 Jan Oncirk 35:18 + 2:50
4 Tomáš Doušek 36:35 + 4:07
5 Radim Tokar 37:47 + 5:19
6 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 41:10 + 8:42
7 Ondřej Zabořil 41:37 + 9:09
8 Marek Bialožyt 41:42 + 9:14
9 Michal Krpata 47:34 + 15:06
10 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 49:18 + 16:50
11 Stepan Kozina 51:48 + 19:20
12 Tihon Salopek 57:46 + 25:18
13 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 59:27 + 26:59
14 Frantisek Ctrnact 59:58 + 27:30
15 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 61:33 + 29:05
16 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 62:01 + 29:33
17 Adam Janas 62:10 + 29:42
18 Vojtěch Kašpar 63:28 + 31:00
19 Jakub Jedlička 64:42 + 32:14
20 Radim Kuc 70:55 + 38:27
21 Pawel Mrózek 77:22 + 44:54
22 Martin Trnka 79:52 + 47:24
23 Radomír Mielec AOV0301 80:53 + 48:25
24 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 85:24 + 52:56
25 Jáchym Fencl 110:47 + 78:19
Štěpán Kašpar DISK
Tomáš Zedníček SPE04AA Klub OB Sokol Pezinok DNF

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ondřej Budský 54:33
2 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 54:35 + 0:02
3 Petr Janas 56:41 + 2:08
4 Petr Synek 58:29 + 3:56
5 Lukáš Link 58:35 + 4:02
6 Anton Silier 59:29 + 4:56
7 Ondrej Pipek 60:57 + 6:24
8 Vaclav Valasek 62:33 + 8:00
9 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 65:03 + 10:30
10 Vít Štefan 67:06 + 12:33
11 Jan Kundrata 69:35 + 15:02
12 Hugo Hankovec 74:41 + 20:08
13 Marek Haltof 74:59 + 20:26
14 Nick Newiak 75:41 + 21:08
15 Josef Křížek 77:37 + 23:04
16 David Šmol 78:35 + 24:02
17 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 79:31 + 24:58
18 Ondrej Macek 79:42 + 25:09
19 Johan Langerak 81:58 + 27:25
20 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 85:22 + 30:49
21 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 99:19 + 44:46
22 Vojtěch Zabořil 100:49 + 46:16
23 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 105:10 + 50:37
24 Matyáš Růta 107:52 + 53:19
25 Marek Mrskoc 108:44 + 54:11
26 Erik Tuharský 110:37 + 56:04
27 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 111:29 + 56:56
28 Ivan Sevcov 115:33 + 61:00
29 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 124:46 + 70:13
30 Tomáš Vébr 130:45 + 76:12

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Rusin 55:08
2 Josef Nagy 60:22 + 5:14
3 Ondřej Volák 60:24 + 5:16
4 Jonáš Fencl 61:55 + 6:47
5 Martin Roudný 64:15 + 9:07
6 Vít Horčička 66:58 + 11:50
7 Václav Roudný 73:48 + 18:40
8 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 76:01 + 20:53
9 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 76:37 + 21:29
10 Jonáš Podmolík 78:50 + 23:42
11 Jan Sedlar 80:50 + 25:42
12 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 81:29 + 26:21
13 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 86:43 + 31:35
14 Antonín Synek 89:22 + 34:14
15 Jakub Semík 90:10 + 35:02
16 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 92:39 + 37:31
17 Tomáš Vavřík 93:54 + 38:46
18 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 94:45 + 39:37
19 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 107:04 + 51:56
20 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 112:25 + 57:17
21 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 114:51 + 59:43
22 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 116:19 + 61:11

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Šmaus 69:11
2 Josef Podmolík 74:57 + 5:46
3 Vojtěch Novotný 86:39 + 17:28
4 Jan Žák 101:51 + 32:40
5 Jiri Valasek 113:05 + 43:54
6 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 114:32 + 45:21
7 Tomáš Borovička 127:33 + 58:22
Ludvík Kašpar DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Baptiste Rollier 64:24
2 Adam Chromý 70:06 + 5:42
3 Vít Bravený 76:47 + 12:23
4 Roman Zbranek 77:11 + 12:47
5 Tomas Dlabaja 78:17 + 13:53
6 Jan Flasar 78:26 + 14:02
7 Oystein Sorensen 83:53 + 19:29
8 Stanislav Mokry 84:01 + 19:37
9 Marek Prasil 84:58 + 20:34
10 Kuba Veselý 86:53 + 22:29
11 Šimon Navrátil 88:44 + 24:20
12 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 89:16 + 24:52
13 Martin Vana 90:37 + 26:13
14 Tomáš Landovský 91:44 + 27:20
15 Jiri Zelinka 92:10 + 27:46
16 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 92:40 + 28:16
17 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 94:11 + 29:47
18 Jeroným Kamenický 94:26 + 30:02
19 Martin Nyvlt 95:06 + 30:42
20 Jakub Landovský 95:34 + 31:10
21 Ladislav Semrad 96:13 + 31:49
22 Jan Kolín 96:36 + 32:12
23 Martin Krejsa CHT9001 99:24 + 35:00
24 Vojtěch Illner 103:08 + 38:44
25 Ondřej Novotný 111:49 + 47:25
26 Jiří Vlach 112:33 + 48:09
27 Tobiáš Kamenický 113:17 + 48:53
28 Josef Goder 115:54 + 51:30
29 Pavel Ptáček 115:57 + 51:33
30 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 116:09 + 51:45
31 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 117:08 + 52:44
32 Matěj Kubina 131:45 + 67:21
33 Vladimir Trebicky 132:19 + 67:55
34 Morten Tangen 138:54 + 74:30
35 Petr Prikryl 141:48 + 77:24
36 Chi Kin Man 142:38 + 78:14
Milan Durek DNF
Martin Janata DNS
Jaroslav Tomes DNS
Karol Galicz DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 71:45
2 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 74:07 + 2:22
3 Ondrej Mokrý 75:05 + 3:20
4 Jaroslav Vítek 76:06 + 4:21
5 Jan Čechlovský 78:36 + 6:51
6 Jiří Žaloudík 78:59 + 7:14
7 Petr Janas 80:07 + 8:22
8 Lauri Leinonen 80:23 + 8:38
9 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 80:48 + 9:03
10 Jan Kočíb 82:33 + 10:48
11 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 83:16 + 11:31
12 Jakub Kuriak 83:35 + 11:50
13 Jacek Galla 86:16 + 14:31
14 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 86:27 + 14:42
15 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 86:28 + 14:43
16 Ondřej Vaniš 91:54 + 20:09
17 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 92:39 + 20:54
18 Péter Balabás 92:55 + 21:10
19 Adam Cermak 93:24 + 21:39
20 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 94:14 + 22:29
21 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 94:38 + 22:53
22 Jan Randik 95:04 + 23:19
23 Tomáš Deml 95:26 + 23:41
24 Maksym Khudytskyi 96:15 + 24:30
25 Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 96:35 + 24:50
26 Marek Uhlíř 98:45 + 27:00
27 Martin Lindqvist 99:56 + 28:11
28 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 100:24 + 28:39
29 Michal Klapal 100:45 + 29:00
30 Jiří Doucha 102:18 + 30:33
31 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 102:22 + 30:37
32 Károly Tóth 103:57 + 32:12
33 Artem Vompe 104:28 + 32:43
34 Roman Jirků 104:37 + 32:52
35 Jiří Mutina 110:14 + 38:29
36 Samuel Imriska 116:00 + 44:15
37 Ivo Lohr 120:00 + 48:15
38 Peter Vríčan 122:20 + 50:35
39 Ondřej Walach 126:47 + 55:02
40 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 139:10 + 67:25
Ville Glad DNF
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves DNS
Radim Jurek DNS
Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice DNS
Roman Koucky DNS
Adam Bevilaqua DNS
Michal Pavelek SPE7901 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markus Plohn 57:13
2 Petr Boranek 71:25 + 14:12
3 Jaroslav Polák 73:22 + 16:09
4 Tomas Zakouril 79:10 + 21:57
5 Gábor Szörényi 79:51 + 22:38
6 Ondrej Skripnik 83:24 + 26:11
7 Georg Sengstschmid 86:08 + 28:55
8 Piotr Drągowski 88:51 + 31:38
9 Stepan Skripnik 94:55 + 37:42
10 Filip Křížek 95:59 + 38:46
11 András Kéki 98:31 + 41:18
12 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 104:03 + 46:50
13 Aras Petrevicius 105:12 + 47:59
14 Luděk Finstrle 109:48 + 52:35
15 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 111:00 + 53:47
16 Antonín Synek 115:44 + 58:31
17 Jan Rusin 120:58 + 63:45
18 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 149:45 + 92:32
19 Jaroslav Choutka 180:46 + 123:33

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Pavel Milan 66:25
2 Josef Zajic 66:56 + 0:31
3 Michal Mateju 67:56 + 1:31
4 Ondrej Hajek 70:32 + 4:07
5 Relu Tamas 70:40 + 4:15
6 Jan Vokurka 72:14 + 5:49
7 David Zámečník 72:32 + 6:07
8 Krystian Sędłak 72:35 + 6:10
9 Abraham Hofhanzl 72:39 + 6:14
10 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 74:29 + 8:04
11 Jiri Dvoracek 77:07 + 10:42
12 Martin Tuharský 78:36 + 12:11
13 Jiří Rýdl 80:24 + 13:59
14 Alexander Vompe 81:21 + 14:56
15 Tomas Jandera 84:21 + 17:56
16 Pavel Pachner 86:06 + 19:41
17 Igor Galus 87:05 + 20:40
18 Rafał Mastela 87:15 + 20:50
19 Marek Rigó 88:07 + 21:42
20 Tihomir Salopek 90:11 + 23:46
21 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 90:56 + 24:31
22 Grzegorz Biolik 94:43 + 28:18
23 Petr Sedlar 97:34 + 31:09
24 David Komín 99:40 + 33:15
25 Petr Hankovec 103:50 + 37:25
26 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 105:15 + 38:50
27 Kamil Pipek 111:36 + 45:11
28 Pavel Lederer 116:09 + 49:44
29 Marcel Šmol 119:37 + 53:12
30 Adam Jedlicka 121:51 + 55:26
31 Piotr Murawski 122:10 + 55:45
32 Zbyněk Bochňák 132:15 + 65:50
33 Zhivko Duchev 136:10 + 69:45
34 Jiri Ctrnact 171:14 + 104:49
Ondrej Nekvapil DISK
David Zámečník DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Illner 61:08
2 Tomáš Podmolík 63:17 + 2:09
3 Michael Stockmayer 67:21 + 6:13
4 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 73:47 + 12:39
5 Marton Samu 74:33 + 13:25
6 Jan Netuka 76:01 + 14:53
7 Jan Fiala 76:40 + 15:32
8 Martin Sadílek 78:35 + 17:27
9 Milan Svěchota 82:06 + 20:58
10 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 83:39 + 22:31
11 Radek Vébr 84:49 + 23:41
12 Jaromír Mielec AOV6901 85:57 + 24:49
13 Jan Panna 88:10 + 27:02
14 Uwe Becker 89:28 + 28:20
15 Milan Kovac 90:17 + 29:09
16 Dan Hošťálek 91:26 + 30:18
17 Tomáš Levý 92:06 + 30:58
18 Peter Borčin 92:24 + 31:16
19 Darius Rudenas 92:47 + 31:39
20 Pavel Kubec 93:41 + 32:33
21 Ludvík Kašpar 99:29 + 38:21
22 Tomas Berger 99:42 + 38:34
23 Pavel Štětínský 99:59 + 38:51
24 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 100:06 + 38:58
25 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 101:08 + 40:00
26 Honza Holec 103:56 + 42:48
27 Pavel Kadera 107:26 + 46:18
28 Petr Jeřábek 111:04 + 49:56
29 René Vavřík 111:18 + 50:10
30 Tomas Myslivec 114:43 + 53:35
31 Otto Riessler 118:35 + 57:27
32 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 122:51 + 61:43
33 Martin Hájek 124:42 + 63:34
34 Daniel Pavlíček 126:45 + 65:37
35 Pavel Řezáč 129:41 + 68:33
36 Ladislav Hovorka 143:30 + 82:22
Petr Henych DISK

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Nemecek 53:26
2 Ivan Vydra 54:34 + 1:08
3 Jan Semík 56:12 + 2:46
4 Frank Steiner 59:26 + 6:00
5 Gábor Pataki 61:39 + 8:13
6 Pavel Chmelar 64:35 + 11:09
7 Pavel Ptáček 65:30 + 12:04
8 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 66:31 + 13:05
9 Markku Ijas 68:40 + 15:14
10 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 69:03 + 15:37
11 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 69:58 + 16:32
12 Petr Valasek 70:43 + 17:17
13 Tomas Sochor 71:18 + 17:52
14 Viktor Slavik 72:22 + 18:56
15 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 72:41 + 19:15
16 Martin Holinka 73:01 + 19:35
17 Aleš Hartman 73:55 + 20:29
18 Maris Vabulnieks 74:08 + 20:42
19 Jiří Fencl 74:37 + 21:11
20 Jan Pribik 75:10 + 21:44
21 Libor Laznicka TZL6701 76:48 + 23:22
22 Thomas Rothkegel 78:34 + 25:08
23 Lars Stuland Larsen 79:16 + 25:50
24 Petr Patočka 82:18 + 28:52
25 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 83:21 + 29:55
26 Antonin Procházka 83:28 + 30:02
27 Pavel Semrád 85:19 + 31:53
28 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 85:23 + 31:57
29 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 85:43 + 32:17
30 Igor Melichar 90:18 + 36:52
31 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 93:51 + 40:25
32 Georg Pregartner 102:18 + 48:52
33 Jiří Hájek 104:30 + 51:04
34 Pavel Hanuš 105:59 + 52:33
35 Josef Pustai 106:41 + 53:15
36 Jan Picek 119:05 + 65:39
37 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 136:07 + 82:41
38 Ton Langerak 142:11 + 88:45
István Gillich DNF
Jyrki Auronen DNF

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 53:50
2 Erwin Koeck 63:08 + 9:18
3 Petr Kozina 63:33 + 9:43
4 Radan Kamenicky 65:11 + 11:21
5 Serhii Strielkov 67:17 + 13:27
6 Vladimír Bohunský 68:43 + 14:53
7 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 69:15 + 15:25
8 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 69:39 + 15:49
9 David Hrabanek 70:41 + 16:51
10 Libor Hirs 72:15 + 18:25
11 Otakar Novotny 72:16 + 18:26
12 Václav Petr 74:47 + 20:57
13 Karel Krsak 74:57 + 21:07
14 Jaroslav Korpas 75:39 + 21:49
15 Miroslav Krecek 75:53 + 22:03
16 Lubomír Prokop 76:32 + 22:42
17 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 77:26 + 23:36
18 Vladislav Hrstka JHB5702 77:27 + 23:37
19 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 77:35 + 23:45
20 Viesturs Dandens 79:48 + 25:58
21 Zdeněk Blabla 80:03 + 26:13
22 Costan Grigor 80:34 + 26:44
23 Vaclav Roudny 82:08 + 28:18
24 Jiří Tupec 83:13 + 29:23
25 Károly Tóth 85:41 + 31:51
26 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 89:42 + 35:52
27 Jaromír Justa 90:17 + 36:27
28 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 93:56 + 40:06
29 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 94:57 + 41:07
30 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 99:17 + 45:27
31 Jiří Ryšavý 106:19 + 52:29
32 Milan Mitelman 106:22 + 52:32
33 Vojtech Jaros 113:48 + 59:58
34 Milan Borovicka 114:58 + 61:08
35 Michal Grivalský 122:12 + 68:22
Jiri Kavka DNF
Pavel Vydra DNS

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zdenek Jakobi 60:06
2 Miroslav Bialožyt 68:14 + 8:08
3 Jaroslav Farář 71:28 + 11:22
4 Zdeněk Fiala 72:48 + 12:42
5 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 74:51 + 14:45
6 Vladimir Jaros 76:14 + 16:08
7 Vladimír John 77:00 + 16:54
8 Jiri Gurka 77:44 + 17:38
9 Ludvík Zeman 78:28 + 18:22
10 Přemek Škoda 80:08 + 20:02
11 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 83:32 + 23:26
12 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 86:46 + 26:40
13 Vlastimil Mutina 91:06 + 31:00
14 Petr Klimpl 91:18 + 31:12
15 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 91:38 + 31:32
16 Valentin Pidner 91:46 + 31:40
17 Jan Tursky 92:44 + 32:38
18 Rudolf Kaška 93:14 + 33:08
19 Ivan Maroz 97:14 + 37:08
20 Miklós Kéki 114:26 + 54:20
21 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 117:03 + 56:57
22 Lubomir Poklop 121:11 + 61:05
23 Antonin Janošik 122:39 + 62:33
24 Ján Šomvársky 134:38 + 74:32
Ivan Maroz DNS
Ladislav Ptáček DNS

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Doušková 26:56
2 Magdalena Kubecová 38:19 + 11:23
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 42:14 + 15:18
4 Paula Silier 43:39 + 16:43
5 Štěpánka Hofhanzlová 47:23 + 20:27
6 Dorja Salopek 47:40 + 20:44
7 Klára Řeháková 73:09 + 46:13
Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok DNF

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Helena Hankovcová 36:38
2 Anna Trempoltseva 40:23 + 3:45
3 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 41:44 + 5:06
4 Eliška Švidrnochová 52:02 + 15:24
5 Lucie Hájková 54:11 + 17:33
6 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 55:04 + 18:26
7 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 57:58 + 21:20
8 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 61:03 + 24:25
9 Merle Sihver 72:50 + 36:12
10 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 74:45 + 38:07
11 Klára Mojžíšková 77:17 + 40:39
12 Marie Křížková 77:43 + 41:05
13 Romana Haltofová 81:08 + 44:30
14 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 86:34 + 49:56
15 Petra Bruková 99:18 + 62:40
Kristyna Jedlickova DISK
Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Eliška Riesslerová DNS

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Virag Pataki 40:13
2 Tereza Chrástová 43:27 + 3:14
3 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 43:37 + 3:24
4 Lucie Korpasová 47:29 + 7:16
5 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 47:48 + 7:35
6 Regina Tokarova 52:19 + 12:06
7 Teresa Mrózek 55:22 + 15:09
8 Magdalena Škáchová 56:41 + 16:28
9 Lucie Mojžíšková 58:25 + 18:12
10 Jana Pekařová 60:05 + 19:52
11 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 70:07 + 29:54
12 Barbora Janderova 70:12 + 29:59
13 Irina Borisevich 72:49 + 32:36
14 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 77:04 + 36:51
15 Anna Borisevich 83:17 + 43:04
16 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 85:00 + 44:47
17 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 97:13 + 57:00
Anna Mašínová DNS

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Peterová 46:28
2 Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava 51:08 + 4:40
3 Markéta Thořová 63:02 + 16:34
4 Jana Semrádová 63:21 + 16:53
5 Lucie Janoušková 63:26 + 16:58
6 Lucie Kundratová 66:13 + 19:45
7 Kateřina Dolejší 67:35 + 21:07
8 Martina Opálková 71:15 + 24:47
9 Zuzka Hrabánková 74:06 + 27:38
10 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 76:16 + 29:48
11 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 78:03 + 31:35
12 Irina Sevcova 79:01 + 32:33
13 Rose Riby 84:32 + 38:04
14 Viktorie Vojtíšková 96:51 + 50:23
15 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 98:46 + 52:18
16 Gunhild Stuland Tysvaer 99:02 + 52:34
17 Denisa Tamas 101:38 + 55:10
18 Lenka Hanáková 105:42 + 59:14
Olga Kostucenko DISK
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Knapová 75:36
2 Marie Procházková 78:50 + 3:14
3 Malin Sorensen 78:53 + 3:17
4 Kristýna Kolínová 87:48 + 12:12
5 Katarzyna Ślusarczyk 89:00 + 13:24
6 Kateřina Kašková 89:02 + 13:26
7 Simona Karochová 89:05 + 13:29
8 Zuzana Kozinova 89:18 + 13:42
9 Monika Topinkova 90:19 + 14:43
10 Petra Aschermannová 91:05 + 15:29
11 Alena Neradová 91:29 + 15:53
12 Martina Valisova 91:48 + 16:12
13 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 92:01 + 16:25
14 Pavla Myslivcova 94:06 + 18:30
15 Alena Voborníková 94:59 + 19:23
16 Anna Kozinova 95:16 + 19:40
17 Agnieszka Kocińska 95:51 + 20:15
18 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 97:50 + 22:14
19 Zora Jelínková PGP8851 99:39 + 24:03
20 Kinga Górska 101:34 + 25:58
21 Petra Koporova 104:19 + 28:43
22 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 104:29 + 28:53
23 Magda Hanáková 105:20 + 29:44
24 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 110:43 + 35:07
25 Martina Bochenková 110:50 + 35:14
26 Markéta Sabelová 111:29 + 35:53
27 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 116:54 + 41:18
28 Šárka Svobodná 118:36 + 43:00
29 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 121:31 + 45:55
30 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 124:52 + 49:16
31 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 126:00 + 50:24
32 Magdaléna Randíková 126:45 + 51:09
33 Klára Hrabánková 127:42 + 52:06
34 Jana Ryantova 137:26 + 61:50
Iva Rufferova DNF
Barbora Svobodová DNS

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Malwina Wysocka 54:39
2 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 59:14 + 4:35
3 Lenka Janošíková 60:07 + 5:28
4 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 64:47 + 10:08
5 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 65:13 + 10:34
6 Jana Bohunská 65:25 + 10:46
7 Hana Klapalova 68:37 + 13:58
8 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:28 + 14:49
9 Marketa Myslivcova 69:57 + 15:18
10 Adela Chroma 71:45 + 17:06
11 Lucie Ondráčková CHT9254 72:31 + 17:52
12 Dominika Ježková 73:30 + 18:51
13 Marta Trojecka 74:05 + 19:26
14 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 74:39 + 20:00
15 Zuzana Sukeníková 75:24 + 20:45
16 Helena Znamenackova 76:54 + 22:15
17 Jana Borovičková 78:17 + 23:38
18 Monika Bohunská 81:31 + 26:52
19 Eva Chládková 81:50 + 27:11
20 Krisztina Tóth 82:57 + 28:18
21 Petra Skripniková 83:27 + 28:48
22 Lenka Šiffelová 90:33 + 35:54
23 Lenka Borovičková 93:55 + 39:16
24 Olga Kulikova 99:30 + 44:51
25 Janka Kotrlová 110:32 + 55:53
26 Petra Müllerová 117:35 + 62:56
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava DNS

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucie Janatová 55:50
2 Zuzana Jiřištová 70:57 + 15:07
3 Jitka Svobodova 79:27 + 23:37
4 Anna Avramenko 79:48 + 23:58
5 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 82:31 + 26:41
6 Veronika Venclová 86:12 + 30:22
7 Hana Švidrnochová 88:17 + 32:27
8 Marta Vokurka 89:49 + 33:59
9 Vladimíra Horáčková 93:43 + 37:53
10 Petra Synková 94:52 + 39:02
11 Jana Dvorackova 97:34 + 41:44
12 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 97:58 + 42:08
13 Lucie Siegerova 101:45 + 45:55
14 Monika Paulíny 104:16 + 48:26
15 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 105:02 + 49:12
16 Lenka Vítková 109:06 + 53:16
17 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 110:02 + 54:12
18 Veronika Poláková 126:28 + 70:38
19 Hana Lohrová 126:51 + 71:01
Katerina Skripnikova DNF

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dana Trnkova 66:01
2 Romana Zabořilová 68:18 + 2:17
3 Jana Kozinova 68:34 + 2:33
4 Jindriska Milanova 69:21 + 3:20
5 Dominika Pachnerová 69:50 + 3:49
6 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 72:02 + 6:01
7 Petra Škáchová 72:17 + 6:16
8 Marie Podrábská 73:55 + 7:54
9 Pavla Sviglerova 74:32 + 8:31
10 Kristína Gajdová 75:55 + 9:54
11 Pavla Vildmonová 78:38 + 12:37
12 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 80:43 + 14:42
13 Ivana Korpasová 83:32 + 17:31
14 Marcela Konečná 85:11 + 19:10
15 Zdeňka Kubečková 89:27 + 23:26
16 Jana Kubecová 95:24 + 29:23
17 Jana Kundratová 97:30 + 31:29
18 Tana Pipkova 98:11 + 32:10
19 Tereza Jeřábková 98:21 + 32:20
20 Agnieszka Biolik 98:30 + 32:29
21 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 106:18 + 40:17
22 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 109:53 + 43:52
23 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 110:12 + 44:11
24 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 113:21 + 47:20
25 Alena Finstrlová 114:16 + 48:15
26 Dana Mrskocova 114:42 + 48:41
27 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 114:48 + 48:47
28 Alena Rusinova 116:55 + 50:54
29 Marketa Janderova 128:18 + 62:17
30 Linda Fredh 136:22 + 70:21
31 Soňa Štětínská 149:33 + 83:32
Zuzana Krpatova DNS

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Wiebke Sihver 60:45
2 Dagmar Podmolíková 64:04 + 3:19
3 Eva Horčičková 66:49 + 6:04
4 Šárka Kašparová 68:33 + 7:48
5 Marcela Hirsova 70:09 + 9:24
6 Yulia Zavialova 71:54 + 11:09
7 Sarka Valaskova 73:03 + 12:18
8 Sylva Vricanova 78:24 + 17:39
9 Petra Kreckova 80:08 + 19:23
10 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 82:02 + 21:17
11 Eva Vobornikova 82:37 + 21:52
12 Lenka Hankovcova 84:04 + 23:19
13 Adrienn Kalocsai 84:06 + 23:21
14 Lenka Myslivcova 84:49 + 24:04
15 Lenka Sadílková 87:03 + 26:18
16 Barbora Kaderova 87:06 + 26:21
17 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 90:17 + 29:32
18 Romana Pustaiová 92:15 + 31:30
19 Simona Burdova 93:15 + 32:30
20 Magdalena Ctrnactova 93:43 + 32:58
21 Andrea Silier 95:36 + 34:51
22 Barbara Nowak 98:21 + 37:36
23 Helena Picková 98:58 + 38:13
24 Marie Kašparová 100:24 + 39:39
25 Liga Vabulniece 102:08 + 41:23
26 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 102:36 + 41:51
27 Markéta Neyrinck Novotná 104:29 + 43:44
28 Maria Manova 105:18 + 44:33
29 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 105:19 + 44:34
30 Vlasta Doušková 106:08 + 45:23
31 Jitka Demlová 114:44 + 53:59
32 Elena Mielcová AOV6951 119:20 + 58:35
33 Hana Netukova 120:58 + 60:13
34 Regina Tokarova 129:15 + 68:30
35 Monika Pribikova 138:49 + 78:04
36 Martina Petrová 141:27 + 80:42
37 Eva Tloušťová 149:59 + 89:14
38 Daniela Illnerova 151:07 + 90:22
39 Markéta Fenclová 153:17 + 92:32
40 Jaroslava Douchová 161:56 + 101:11
Lenka Kamenicka DISK
Ewa Murawska DISK
Jana Zurynková DNS
Ivana Koucka DNS
Veronika Pavlů DNS
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava DNS

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivana Poklopová 57:03
2 Petra Jarosova 67:51 + 10:48
3 Jana Klapalová 70:01 + 12:58
4 Jarmila Jastrzembská 73:10 + 16:07
5 Jarmila Nemeckova 73:58 + 16:55
6 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 74:07 + 17:04
7 Jana Bohunská 74:36 + 17:33
8 Pavlína Opletalová 76:12 + 19:09
9 Eva Jermanová 82:18 + 25:15
10 Monika Lisá 84:30 + 27:27
11 Marie Chmelarova 84:32 + 27:29
12 Cservény Judit 88:41 + 31:38
13 Marcela Laznickova TZL6751 88:59 + 31:56
14 Iva Kábrtová 91:42 + 34:39
15 Libuše Franckeová 94:54 + 37:51
16 Yveta Veverková 97:46 + 40:43
17 Eva Roudná 100:45 + 43:42
18 Brigitte Maget 101:28 + 44:25
19 Pavla Bialožytová 105:21 + 48:18
20 Marie Žaloudíková 107:14 + 50:11
21 Katerina Slavikova 109:13 + 52:10
22 Kateřina Veselská 109:50 + 52:47
23 Jitka Semrádová 111:37 + 54:34
24 Irena Peřinková 122:24 + 65:21
25 Ivana Kočíbová 129:24 + 72:21
26 Regina Ježková 129:35 + 72:32
27 Lenka Choutková 159:23 + 102:20

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dana Kavkova 53:02
2 Dana Hrstková JHB6051 56:32 + 3:30
3 Jana Davi ZMT61AA Klub OB Martin 58:54 + 5:52
4 Ilona Hrabánková 67:01 + 13:59
5 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 67:10 + 14:08
6 Helena Vavrušová 71:58 + 18:56
7 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 73:28 + 20:26
8 Jana Justová 78:50 + 25:48
9 Jiřina Michálková 79:47 + 26:45
10 Iva Syslová 80:12 + 27:10
11 Hana Sochorova 86:02 + 33:00
12 Radana Jelínková PGP5851 97:01 + 43:59
Miluse Prochazkova DISK

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oldřich Přinda 60:31
2 Petr Karmazín 61:41 + 1:10
3 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 73:17 + 12:46
4 Jiri Urvalek 74:33 + 14:02
5 Václav Farář 75:51 + 15:20
6 Miroslav Horáček 81:16 + 20:45
7 Mykola Sonin 82:26 + 21:55
8 Ladislav Jezek 82:47 + 22:16
9 Pavel Stehno 83:17 + 22:46
10 Petr Jelínek 83:35 + 23:04
11 Pavel Kriz 84:15 + 23:44
12 Anatoliy Belobzickiy 84:20 + 23:49
13 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 86:33 + 26:02
14 Martin Jelínek PGP5103 88:04 + 27:33
15 Zdeněk Přeček 88:47 + 28:16
16 Milan Ševčík 89:11 + 28:40
17 Karel Novák 90:51 + 30:20
18 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 93:42 + 33:11
19 Oldřich Denemarek 104:29 + 43:58
20 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 104:36 + 44:05
21 Vlastimil Dvorak 119:17 + 58:46
22 Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok 142:26 + 81:55

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vlasta Doležalová 55:33
2 Traude Fesselhofer 63:52 + 8:19
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 64:23 + 8:50
4 Alena Klimplová 65:19 + 9:46
5 Alena Ševčíková 66:32 + 10:59
6 Iva Janská 66:44 + 11:11
7 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 67:24 + 11:51
8 Naďa Zavadilová 70:28 + 14:55
9 Jana Nováková 73:51 + 18:18
10 Eva Nýdrlová 78:34 + 23:01
11 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 83:53 + 28:20
12 Marie Bartoňová 93:22 + 37:49
13 Věra Salajková 106:22 + 50:49
14 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 113:03 + 57:30
Pavla Mrazova DNS
Ivana Mrázková DNS

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 58:30
2 Emil Bauer 62:42 + 4:12
3 Miloš Novák 63:54 + 5:24
4 Péter Gombkötő Dr. 88:30 + 30:00
5 Peter Dobos 91:27 + 32:57
6 Zdeněk Úlehla 93:56 + 35:26
7 František Novotný 112:18 + 53:48
8 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 173:48 + 115:18
Aleš Procházka DNS
Werner George Klawun Kendray DNS

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miško Spišiak 20:02
2 Tomáš Polák 25:38 + 5:36
3 Lukáš Bruk 26:22 + 6:20
4 Jakub Polakovič 27:48 + 7:46
5 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 27:56 + 7:54
6 Lukáš Zámečník 30:10 + 10:08
7 Tomáš Bruk 30:20 + 10:18
8 Samuel Polónyi 35:31 + 15:29
9 Jakub Paulíny 37:39 + 17:37
10 Sverre Stuland Tysvaer 38:42 + 18:40
11 Eda Mateju 41:30 + 21:28
12 Savelii Khudytskyi 42:46 + 22:44
13 Frantisek Zakouril 47:47 + 27:45
14 Tomáš Berger 49:38 + 29:36
15 Matěj Janata 52:31 + 32:29
16 Anton Becker 57:46 + 37:44
17 Telmo Andrade 58:55 + 38:53
18 Michał Mastela 86:55 + 66:53
Štěpán Riessler DISK

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alžběta Lázničková TZL0851 22:54
2 Eva Kundratová 24:14 + 1:20
3 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 25:10 + 2:16
4 Lucia Lanátorová 30:18 + 7:24
5 Lucia Kováčová 30:54 + 8:00
6 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 32:02 + 9:08
7 Paulína Šoltésová 33:39 + 10:45
8 Marta Hanáková 34:10 + 11:16
9 Nina Neyrinck 37:17 + 14:23
10 Katka Spišiaková 43:05 + 20:11
11 Anna Švíglerová 44:19 + 21:25
12 Sofia Kováčiková 57:47 + 34:53

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 49:42
2 Vilém Křížek 57:01 + 7:19
3 Zuzana Miklošová 73:36 + 23:54
4 Aelita Sukhadolava 74:34 + 24:52
5 Simona Ceranová 75:28 + 25:46
6 Iva Sadílková 79:04 + 29:22
7 Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok 120:53 + 71:11
Oleg Rosiar DISK
Šimon Kováčik SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok DNF
Paula Jagelková DNS
Juraj Jurcik DNS
Simona Karochová DNS
Jiri Kavka DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Štembera 62:48
2 Petr Haltof 71:41 + 8:53
3 Romana Štrbová SPE9258 Klub OB Sokol Pezinok 73:39 + 10:51
4 Loreta Ranoniene 76:22 + 13:34
5 Jiří Bubla 83:46 + 20:58
6 Dmytro Kulikov 84:05 + 21:17
7 Oleksandr Serhieiev 87:52 + 25:04
8 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 88:03 + 25:15
9 Miška Zedníčková 91:42 + 28:54
10 Marie Haltofová 94:21 + 31:33
11 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 95:44 + 32:56
12 Monika Fintorová 97:29 + 34:41
13 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 98:13 + 35:25
14 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 100:35 + 37:47
15 Sergii Kryvoruchko 101:12 + 38:24
16 Alechandr Sevcov 103:29 + 40:41
17 Hana Svěchotová 105:56 + 43:08
18 Aneta Tuharská 107:53 + 45:05
19 Iveta Vavříková 111:49 + 49:01
20 Jana Řeháková 114:12 + 51:24
21 Šárka Vébrová 121:05 + 58:17
22 Vladimíra Kutajová VZA93AA Slávia Žilinská univerzita 123:05 + 60:17
23 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 124:06 + 61:18
24 Ľubka Ježíková 169:03 + 106:15
25 Olga Mrózková 174:39 + 111:51
Gediminas Ranonis DISK
Margit Papp DNF
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak DNS

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Šaffková 44:07
2 Eva Horynová 50:46 + 6:39
3 Ivana Úlehlová 57:12 + 13:05
4 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 61:38 + 17:31
5 Ivana Karmazínová 62:42 + 18:35
6 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 62:59 + 18:52
7 Stanislava Horáčková 65:01 + 20:54
8 Jana Haňkovská 67:37 + 23:30
9 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 68:56 + 24:49
10 Hana Stehnová 72:35 + 28:28
11 Zdenka Krizova 75:09 + 31:02
12 Jarmila Lohrová 77:14 + 33:07
13 Eva Kašková 78:55 + 34:48
14 Ilona Dobos 83:19 + 39:12
15 Jaroslava Pachnerová 93:31 + 49:24
16 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 112:08 + 68:01
17 Jana Tomanová 112:32 + 68:25
18 Maria Fischer 115:09 + 71:02

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Korpasová 58:21
2 Lucie Nováková 59:25 + 1:04
3 Karolína Staňová 60:22 + 2:01
4 Alena Linková 64:40 + 6:19
5 Doubravka Jansová 80:18 + 21:57
6 Šárka Knížková 84:41 + 26:20
7 Marta Murawska 108:37 + 50:16
Michaela Zurynková DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matous Skripnik 15:13
2 Krystof Jandera 22:21 + 7:08
3 Šimon Prášil 22:35 + 7:22
4 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 23:48 + 8:35
5 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 26:05 + 10:52
6 Vít Kundrata 28:14 + 13:01
7 Antonín Hofhanzl 29:34 + 14:21
8 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 30:16 + 15:03
9 Max Denemarek 30:43 + 15:30
10 Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok 30:44 + 15:31
11 Tobiáš Tuharský 31:40 + 16:27
12 Eli Valach SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 33:14 + 18:01
13 Jan Mitrenga 33:31 + 18:18
14 Ivo Křížek 37:56 + 22:43
15 Štěpán Hájek 43:49 + 28:36
16 Tomáš Doucha 46:27 + 31:14
17 Rafał Murawski 48:07 + 32:54
18 Tadeáš Janačík 50:52 + 35:39

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Štětínská 24:12
2 Hana Vítková 24:45 + 0:33
3 Viola Janatová 29:49 + 5:37
4 Kateřina Švíglerová 30:43 + 6:31
5 Tereza Ester Kamenicka 35:47 + 11:35
6 Karolina Pipkova 43:16 + 19:04

Open L

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Trempoltsev 53:04
Barbora Muchová DNS
Michaela Černochová DNS
Filip Černoch DNS

Open S

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ragnar Sihver 61:48
2 Andrzej Galla 76:09 + 14:21
3 Daniela Stříbrná 78:42 + 16:54
4 Matous Holinka 83:37 + 21:49
5 Tereza Vlachová 86:06 + 24:18
6 Jiří Žaloudík 88:28 + 26:40
7 Iva Rufferová 88:36 + 26:48
8 Milena Andrade 93:52 + 32:04
9 Marek Trnka 96:34 + 34:46
10 Patrik Pavlíček 97:28 + 35:40
11 Jitka Hanušová 97:55 + 36:07
12 Tereza Jedlickova 104:27 + 42:39
13 Aneta Šrubařová 107:25 + 45:37
14 Iva Štemberová 124:49 + 63:01
15 Simon Ctrnact 136:15 + 74:27
16 Eva Žaloudíková 138:31 + 76:43
Kamila Zakourilova DISK
Mirka Prášilová DISK
Magda Rýdlová DISK
Barbora Janasová DISK
Vera Ulrychova DISK
Hana Hofhanzlová DISK
Petra Zajícová DNF
Kateřina Hájková Klíčová DNF
Lea Hudecová DNS
Jana Imriska DNS
Terezka Kuriaková DNS

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 51:47
2 Václav Mutina 55:08 + 3:21
3 Áron Less 57:22 + 5:35
4 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 65:04 + 13:17
5 Jirka Hrazdil 66:54 + 15:07
6 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 69:40 + 17:53
7 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 71:46 + 19:59
8 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 73:58 + 22:11
9 Anorás Makai 75:37 + 23:50
10 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 79:00 + 27:13
11 Jaroslav Choutka junior 80:06 + 28:19
12 Martin Langer 89:27 + 37:40
13 David Kral 93:06 + 41:19
14 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 98:24 + 46:37
15 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 118:04 + 66:17
Peter Karch DISK
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DNS