Výsledky

Preteky: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup

Etapa: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - E2 (07.07.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 R    W -10 R    N          K3         W 65- A    W -20 A    M -10      W -10      Open L     Open S     M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Prášil 21:46
2 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 24:44 + 2:58
3 Matěj Vítek 26:07 + 4:21
4 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 26:35 + 4:49
5 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 28:09 + 6:23
6 David Kuc 31:42 + 9:56
7 Martin Doucha 36:21 + 14:35
8 Nikola Skripnik 47:50 + 26:04
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 48:29 + 26:43
10 Lucas Tamas 52:22 + 30:36
Tomáš Syrový SPE06AC Klub OB Sokol Pezinok DISK
Michal Zedníček SPE06AB Klub OB Sokol Pezinok DNF
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice DNF

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 32:41
2 Vojtech Rusin 34:12 + 1:31
3 Tomáš Doušek 37:04 + 4:23
4 Filip Sauli 40:17 + 7:36
5 Jan Oncirk 40:55 + 8:14
6 Radim Tokar 41:07 + 8:26
7 Marek Bialožyt 45:24 + 12:43
8 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 46:56 + 14:15
9 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 47:13 + 14:32
10 Jáchym Fencl 48:15 + 15:34
11 Michal Krpata 50:12 + 17:31
12 Ondřej Zabořil 50:38 + 17:57
13 Štěpán Kašpar 57:00 + 24:19
14 Pawel Mrózek 57:45 + 25:04
15 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 59:29 + 26:48
16 Adam Janas 60:04 + 27:23
17 Frantisek Ctrnact 62:28 + 29:47
18 Tihon Salopek 65:31 + 32:50
19 Stepan Kozina 66:02 + 33:21
20 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 66:47 + 34:06
21 Vojtěch Kašpar 72:33 + 39:52
22 Radomír Mielec AOV0301 73:50 + 41:09
23 Martin Trnka 79:23 + 46:42
24 Radim Kuc 80:13 + 47:32
25 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 82:53 + 50:12
26 Jakub Jedlička 85:41 + 53:00
Tomáš Zedníček SPE04AA Klub OB Sokol Pezinok DNF

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Anton Silier 40:26
2 Johan Langerak 42:13 + 1:47
3 Vít Štefan 43:39 + 3:13
4 Ondrej Pipek 45:11 + 4:45
5 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 46:08 + 5:42
6 Lukáš Link 49:04 + 8:38
7 Hugo Hankovec 51:08 + 10:42
8 Nick Newiak 51:55 + 11:29
9 Marek Mrskoc 52:28 + 12:02
10 Vaclav Valasek 52:42 + 12:16
11 Jan Kundrata 54:35 + 14:09
12 David Šmol 55:26 + 15:00
13 Ondřej Budský 55:44 + 15:18
14 Petr Janas 57:53 + 17:27
15 Ondrej Macek 58:02 + 17:36
16 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 60:05 + 19:39
17 Marek Haltof 60:12 + 19:46
18 Petr Synek 66:38 + 26:12
19 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 68:21 + 27:55
20 Matyáš Růta 70:27 + 30:01
21 Vojtěch Zabořil 72:57 + 32:31
22 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 82:22 + 41:56
23 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 85:22 + 44:56
24 Erik Tuharský 86:12 + 45:46
25 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 87:11 + 46:45
26 Tomáš Vébr 87:38 + 47:12
27 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 93:01 + 52:35
28 Ivan Sevcov 107:26 + 67:00
29 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 117:59 + 77:33
30 Josef Křížek 150:25 + 109:59

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Martin Roudný 53:18
2 Ondřej Volák 53:25 + 0:07
3 Jan Rusin 54:17 + 0:59
4 Jonáš Fencl 55:50 + 2:32
5 Vít Horčička 57:52 + 4:34
6 Jonáš Podmolík 63:06 + 9:48
7 Antonín Synek 65:38 + 12:20
8 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 69:07 + 15:49
9 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 69:53 + 16:35
10 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 70:40 + 17:22
11 Josef Nagy 71:04 + 17:46
12 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 71:33 + 18:15
13 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 72:33 + 19:15
14 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 74:05 + 20:47
15 Václav Roudný 74:37 + 21:19
16 Jan Sedlar 76:12 + 22:54
17 Jakub Semík 76:49 + 23:31
18 Tomáš Vavřík 84:51 + 31:33
19 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 95:39 + 42:21
20 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 98:11 + 44:53
21 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 107:10 + 53:52
Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice DISK

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Josef Podmolík 69:32
2 Jiri Valasek 74:07 + 4:35
3 Jan Šmaus 75:18 + 5:46
4 Jan Žák 79:36 + 10:04
5 Vojtěch Novotný 90:41 + 21:09
6 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 99:51 + 30:19
7 Tomáš Borovička 106:58 + 37:26
Ludvík Kašpar DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Baptiste Rollier 62:04
2 Stanislav Mokry 68:37 + 6:33
3 Roman Zbranek 70:19 + 8:15
4 Šimon Navrátil 71:40 + 9:36
5 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 71:43 + 9:39
6 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 73:51 + 11:47
7 Adam Chromý 74:07 + 12:03
8 Oystein Sorensen 74:35 + 12:31
9 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 76:53 + 14:49
10 Jan Flasar 77:02 + 14:58
11 Tomas Dlabaja 79:18 + 17:14
12 Martin Nyvlt 81:17 + 19:13
13 Jan Kolín 82:01 + 19:57
14 Jakub Landovský 82:21 + 20:17
15 Martin Vana 83:46 + 21:42
16 Marek Prasil 86:16 + 24:12
17 Ladislav Semrad 86:41 + 24:37
18 Vojtěch Illner 87:01 + 24:57
19 Jiří Vlach 88:13 + 26:09
20 Kuba Veselý 89:15 + 27:11
21 Jeroným Kamenický 89:35 + 27:31
22 Tomáš Landovský 96:14 + 34:10
23 Tobiáš Kamenický 96:38 + 34:34
24 Vladimir Trebicky 98:29 + 36:25
25 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 98:48 + 36:44
26 Jiri Zelinka 99:42 + 37:38
27 Pavel Ptáček 105:37 + 43:33
28 Josef Goder 105:42 + 43:38
29 Ondřej Novotný 111:40 + 49:36
30 Martin Krejsa CHT9001 114:55 + 52:51
31 Chi Kin Man 122:40 + 60:36
32 Matěj Kubina 123:37 + 61:33
33 Petr Prikryl 126:51 + 64:47
34 Morten Tangen 127:34 + 65:30
35 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 130:00 + 67:56
36 Milan Durek 131:21 + 69:17
Vít Bravený DNF
Martin Janata DNS
Karol Galicz DNS
Jaroslav Tomes DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jaroslav Vítek 63:05
2 Jan Čechlovský 64:04 + 0:59
3 Jan Kočíb 68:17 + 5:12
4 Roman Jirků 72:50 + 9:45
5 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 74:24 + 11:19
6 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 75:09 + 12:04
7 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 76:48 + 13:43
8 Petr Janas 77:00 + 13:55
9 Jacek Galla 79:00 + 15:55
10 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 79:27 + 16:22
11 Péter Balabás 79:59 + 16:54
12 Jakub Kuriak 81:05 + 18:00
13 Peter Vríčan 81:28 + 18:23
14 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 83:27 + 20:22
15 Michal Klapal 83:29 + 20:24
16 Jiří Žaloudík 83:54 + 20:49
17 Ondrej Mokrý 85:06 + 22:01
18 Ondřej Walach 87:48 + 24:43
19 Ondřej Vaniš 88:36 + 25:31
20 Jiří Mutina 90:16 + 27:11
21 Marek Uhlíř 90:35 + 27:30
22 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 90:49 + 27:44
23 Jiří Doucha 91:09 + 28:04
24 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 93:34 + 30:29
25 Juraj Sokol KYS9201 Klub OB Kysak 94:50 + 31:45
26 Adam Cermak 95:34 + 32:29
27 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 99:55 + 36:50
28 Ivo Lohr 100:26 + 37:21
29 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 100:46 + 37:41
30 Samuel Imriska 100:53 + 37:48
31 Jan Randik 106:20 + 43:15
32 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 118:47 + 55:42
33 Artem Vompe 120:26 + 57:21
34 Károly Tóth 138:05 + 75:00
35 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 159:29 + 96:24
36 Ján Mazák 172:12 + 109:07
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak DISK
Maksym Khudytskyi DNF
Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice DNF
Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica DNS
Martin Lindqvist DNS
Radim Jurek DNS
Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Michal Pavelek SPE7901 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Roman Koucky DNS
Adam Bevilaqua DNS

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markus Plohn 63:59
2 Gábor Szörényi 81:09 + 17:10
3 Tomas Zakouril 81:38 + 17:39
4 Petr Boranek 84:01 + 20:02
5 Georg Sengstschmid 87:17 + 23:18
6 Luděk Finstrle 87:30 + 23:31
7 Piotr Drągowski 93:08 + 29:09
8 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 94:10 + 30:11
9 András Kéki 98:13 + 34:14
10 Antonín Synek 99:00 + 35:01
11 Ondrej Skripnik 99:48 + 35:49
12 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 102:15 + 38:16
13 Aras Petrevicius 102:20 + 38:21
14 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 104:04 + 40:05
15 Jan Rusin 104:58 + 40:59
16 Jaroslav Polák 105:26 + 41:27
17 Filip Křížek 111:42 + 47:43
18 Jaroslav Choutka 118:24 + 54:25

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Mateju 52:18
2 Relu Tamas 56:34 + 4:16
3 Pavel Milan 57:17 + 4:59
4 Krystian Sędłak 57:18 + 5:00
5 Pavel Pachner 59:24 + 7:06
6 Abraham Hofhanzl 63:10 + 10:52
7 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 64:44 + 12:26
8 Jiří Rýdl 65:17 + 12:59
9 Tihomir Salopek 66:45 + 14:27
10 David Zámečník 67:57 + 15:39
11 Josef Zajic 70:00 + 17:42
12 Marek Rigó 70:37 + 18:19
13 Jan Vokurka 71:33 + 19:15
14 Igor Galus 72:00 + 19:42
15 Jiri Dvoracek 72:24 + 20:06
16 Grzegorz Biolik 79:24 + 27:06
17 Piotr Murawski 79:26 + 27:08
18 Adam Jedlicka 81:44 + 29:26
19 Martin Tuharský 84:18 + 32:00
20 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 87:28 + 35:10
21 Rafał Mastela 87:51 + 35:33
22 Tomas Jandera 88:51 + 36:33
23 Petr Hankovec 89:24 + 37:06
24 David Komín 89:54 + 37:36
25 Kamil Pipek 90:05 + 37:47
26 Marcel Šmol 100:16 + 47:58
27 Alexander Vompe 101:28 + 49:10
28 Petr Sedlar 101:37 + 49:19
29 Ondrej Nekvapil 105:24 + 53:06
30 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 124:20 + 72:02
31 Zbyněk Bochňák 126:14 + 73:56
32 Jiri Ctrnact 127:51 + 75:33
33 Zhivko Duchev 128:39 + 76:21
Ondrej Hajek DISK
Pavel Lederer DNF
David Zámečník DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michael Stockmayer 47:39
2 Marton Samu 50:30 + 2:51
3 Jan Fiala 54:46 + 7:07
4 Tomas Berger 57:18 + 9:39
5 Petr Henych 57:45 + 10:06
6 Radek Vébr 58:36 + 10:57
7 Tomáš Podmolík 58:53 + 11:14
8 Martin Sadílek 59:19 + 11:40
9 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 59:37 + 11:58
10 Jan Netuka 60:30 + 12:51
11 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 61:41 + 14:02
12 Uwe Becker 66:11 + 18:32
13 Pavel Kubec 66:29 + 18:50
14 Tomas Myslivec 69:16 + 21:37
15 Jakub Illner 70:54 + 23:15
16 Dan Hošťálek 74:13 + 26:34
17 Jan Panna 77:20 + 29:41
18 Ludvík Kašpar 78:31 + 30:52
19 Milan Kovac 79:26 + 31:47
20 Peter Borčin 80:11 + 32:32
21 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 80:51 + 33:12
22 Pavel Kadera 82:31 + 34:52
23 Darius Rudenas 82:46 + 35:07
24 Martin Hájek 83:10 + 35:31
25 Tomáš Levý 84:48 + 37:09
26 Milan Svěchota 85:15 + 37:36
27 Daniel Pavlíček 86:26 + 38:47
28 Jaromír Mielec AOV6901 88:58 + 41:19
29 Honza Holec 91:01 + 43:22
30 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 93:15 + 45:36
31 Otto Riessler 97:56 + 50:17
32 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 98:30 + 50:51
33 René Vavřík 107:39 + 60:00
34 Pavel Řezáč 116:38 + 68:59
35 Petr Jeřábek 133:49 + 86:10
Pavel Štětínský DNF
Ladislav Hovorka DNF

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Nemecek 56:16
2 Ivan Vydra 57:38 + 1:22
3 Pavel Ptáček 63:21 + 7:05
4 Jan Semík 64:00 + 7:44
5 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 66:23 + 10:07
6 Gábor Pataki 66:47 + 10:31
7 Antonin Procházka 67:48 + 11:32
8 Martin Holinka 68:54 + 12:38
9 Pavel Chmelar 69:02 + 12:46
10 Jiří Hájek 70:06 + 13:50
11 Tomas Sochor 73:02 + 16:46
12 Viktor Slavik 76:12 + 19:56
13 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 76:25 + 20:09
14 Jan Pribik 77:25 + 21:09
15 Jiří Fencl 77:40 + 21:24
16 Lars Stuland Larsen 79:10 + 22:54
17 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 80:09 + 23:53
18 Frank Steiner 81:05 + 24:49
19 Pavel Semrád 85:38 + 29:22
20 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 86:23 + 30:07
21 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 87:07 + 30:51
22 Libor Laznicka TZL6701 88:50 + 32:34
23 István Gillich 92:32 + 36:16
24 Aleš Hartman 93:41 + 37:25
25 Markku Ijas 93:45 + 37:29
26 Jan Picek 97:33 + 41:17
27 Josef Pustai 98:59 + 42:43
28 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 101:03 + 44:47
29 Georg Pregartner 102:24 + 46:08
30 Thomas Rothkegel 102:48 + 46:32
31 Igor Melichar 102:56 + 46:40
32 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 103:38 + 47:22
33 Maris Vabulnieks 105:36 + 49:20
34 Petr Patočka 108:33 + 52:17
35 Pavel Hanuš 122:18 + 66:02
36 Ton Langerak 124:15 + 67:59
37 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 174:00 + 117:44
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak DISK
Jyrki Auronen DNS
Petr Valasek DNS

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Erwin Koeck 57:20
2 Miroslav Krecek 63:47 + 6:27
3 David Hrabanek 64:11 + 6:51
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 65:57 + 8:37
5 Petr Kozina 68:14 + 10:54
6 Jiří Tupec 71:14 + 13:54
7 Jiri Kavka 73:11 + 15:51
8 Jiří Ryšavý 74:10 + 16:50
9 Otakar Novotny 74:12 + 16:52
10 Vladislav Hrstka JHB5702 75:29 + 18:09
11 Lubomír Prokop 77:30 + 20:10
12 Viesturs Dandens 78:11 + 20:51
13 Vaclav Roudny 78:36 + 21:16
14 Jaroslav Korpas 79:49 + 22:29
15 Zdeněk Blabla 80:22 + 23:02
16 Karel Krsak 84:26 + 27:06
17 Libor Hirs 85:44 + 28:24
18 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 86:23 + 29:03
19 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 91:32 + 34:12
20 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 92:34 + 35:14
21 Radan Kamenicky 93:39 + 36:19
22 Serhii Strielkov 95:10 + 37:50
23 Jaromír Justa 99:59 + 42:39
24 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 103:00 + 45:40
25 Károly Tóth 108:33 + 51:13
26 Milan Mitelman 110:18 + 52:58
27 Vladimír Bohunský 111:48 + 54:28
28 Costan Grigor 113:26 + 56:06
29 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 118:14 + 60:54
30 Milan Borovicka 123:00 + 65:40
31 Michal Grivalský 123:30 + 66:10
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DNF
Václav Petr DNF
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DNF
Vojtech Jaros DNF
Pavel Vydra DNS
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava DNS

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Bialožyt 55:59
2 Vladimir Jaros 58:06 + 2:07
3 Zdenek Jakobi 60:53 + 4:54
4 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 64:25 + 8:26
5 Ludvík Zeman 65:12 + 9:13
6 Přemek Škoda 65:42 + 9:43
7 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 67:17 + 11:18
8 Zdeněk Fiala 67:50 + 11:51
9 Valentin Pidner 68:44 + 12:45
10 Jaroslav Farář 68:55 + 12:56
11 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 72:52 + 16:53
12 Vladimír John 76:05 + 20:06
13 Vlastimil Mutina 76:22 + 20:23
14 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 81:35 + 25:36
15 Miklós Kéki 91:59 + 36:00
16 Rudolf Kaška 92:06 + 36:07
17 Antonin Janošik 102:53 + 46:54
18 Jan Tursky 105:54 + 49:55
19 Petr Klimpl 110:18 + 54:19
20 Lubomir Poklop 121:33 + 65:34
21 Ján Šomvársky 124:25 + 68:26
Ivan Maroz DISK
Jiri Gurka DNF
Ivan Maroz DNS
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice DNS
Ladislav Ptáček DNS

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Magdalena Kubecová 26:53
2 Štěpánka Hofhanzlová 28:21 + 1:28
3 Hana Doušková 32:04 + 5:11
4 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 32:34 + 5:41
5 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 40:33 + 13:40
6 Paula Silier 52:57 + 26:04
7 Dorja Salopek 57:08 + 30:15
8 Klára Řeháková 77:36 + 50:43

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Helena Hankovcová 29:48
2 Romana Haltofová 30:44 + 0:56
3 Lucie Hájková 31:24 + 1:36
4 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 32:08 + 2:20
5 Eliška Švidrnochová 32:25 + 2:37
6 Anna Trempoltseva 34:01 + 4:13
7 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 36:23 + 6:35
8 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 40:08 + 10:20
9 Petra Bruková 41:42 + 11:54
10 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 42:15 + 12:27
11 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 43:56 + 14:08
12 Merle Sihver 54:33 + 24:45
13 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 55:26 + 25:38
14 Kristyna Jedlickova 56:36 + 26:48
15 Klára Mojžíšková 62:40 + 32:52
16 Marie Křížková 91:40 + 61:52
Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Eliška Riesslerová DNS

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Pekařová 47:14
2 Tereza Chrástová 49:59 + 2:45
3 Lucie Korpasová 51:13 + 3:59
4 Magdalena Škáchová 51:19 + 4:05
5 Irina Borisevich 55:26 + 8:12
6 Virag Pataki 57:50 + 10:36
7 Regina Tokarova 59:41 + 12:27
8 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 61:42 + 14:28
9 Teresa Mrózek 65:59 + 18:45
10 Anna Borisevich 70:01 + 22:47
11 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 71:20 + 24:06
12 Lucie Mojžíšková 73:53 + 26:39
13 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 75:29 + 28:15
14 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 85:10 + 37:56
15 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 85:49 + 38:35
16 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 90:47 + 43:33
17 Barbora Janderova 94:00 + 46:46
Anna Mašínová DNS

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Peterová 42:33
2 Jana Semrádová 47:17 + 4:44
3 Kateřina Dolejší 48:35 + 6:02
4 Markéta Thořová 49:36 + 7:03
4 Lucie Janoušková 49:36 + 7:03
6 Martina Opálková 58:26 + 15:53
7 Olga Kostucenko 59:29 + 16:56
8 Rose Riby 62:21 + 19:48
9 Lucie Kundratová 63:39 + 21:06
10 Irina Sevcova 64:47 + 22:14
11 Denisa Tamas 69:32 + 26:59
12 Zuzka Hrabánková 70:13 + 27:40
13 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 72:11 + 29:38
14 Gunhild Stuland Tysvaer 76:34 + 34:01
15 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 80:10 + 37:37
16 Lenka Hanáková 83:47 + 41:14
17 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 144:50 + 102:17
Viktorie Vojtíšková DISK
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS
Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava DNS

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Iva Rufferova 73:50
2 Malin Sorensen 74:29 + 0:39
3 Martina Bochenková 75:49 + 1:59
4 Kristýna Kolínová 77:08 + 3:18
5 Zuzana Kozinova 78:11 + 4:21
6 Petra Aschermannová 78:32 + 4:42
7 Alena Neradová 80:26 + 6:36
8 Alena Voborníková 80:33 + 6:43
9 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 81:39 + 7:49
10 Marie Procházková 82:27 + 8:37
11 Klára Hrabánková 83:01 + 9:11
12 Jana Ryantova 84:39 + 10:49
13 Anna Kozinova 86:16 + 12:26
14 Kateřina Kašková 87:18 + 13:28
15 Simona Karochová 88:30 + 14:40
16 Martina Valisova 88:39 + 14:49
17 Zora Jelínková PGP8851 88:43 + 14:53
18 Monika Topinkova 89:12 + 15:22
19 Lenka Knapová 90:06 + 16:16
20 Markéta Sabelová 90:30 + 16:40
21 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 94:08 + 20:18
22 Barbora Svobodová 94:33 + 20:43
23 Petra Koporova 96:03 + 22:13
24 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 98:13 + 24:23
25 Magda Hanáková 99:14 + 25:24
26 Katarzyna Ślusarczyk 99:17 + 25:27
27 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 99:29 + 25:39
28 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 101:39 + 27:49
29 Kinga Górska 102:52 + 29:02
30 Pavla Myslivcova 103:35 + 29:45
31 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 103:47 + 29:57
32 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 105:14 + 31:24
33 Agnieszka Kocińska 105:17 + 31:27
34 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 109:04 + 35:14
35 Šárka Svobodná 123:21 + 49:31
36 Magdaléna Randíková 144:20 + 70:30

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 38:40
2 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:41 + 2:01
3 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 40:43 + 2:03
4 Adela Chroma 41:30 + 2:50
5 Malwina Wysocka 42:39 + 3:59
6 Ľudmila Sokolová KYS9451 Klub OB Kysak 46:23 + 7:43
7 Marketa Myslivcova 48:12 + 9:32
8 Hana Klapalova 48:31 + 9:51
9 Lenka Janošíková 49:04 + 10:24
10 Dominika Ježková 50:39 + 11:59
11 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 52:21 + 13:41
12 Jana Bohunská 52:42 + 14:02
13 Marta Trojecka 52:43 + 14:03
14 Lucie Ondráčková CHT9254 55:21 + 16:41
15 Zuzana Sukeníková 55:44 + 17:04
16 Krisztina Tóth 56:22 + 17:42
17 Monika Bohunská 58:18 + 19:38
18 Olga Kulikova 60:18 + 21:38
19 Helena Znamenackova 62:29 + 23:49
20 Jana Borovičková 67:59 + 29:19
21 Lenka Borovičková 69:47 + 31:07
22 Lenka Šiffelová 77:29 + 38:49
23 Petra Müllerová 77:43 + 39:03
24 Janka Kotrlová 82:00 + 43:20
Eva Chládková DNS
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava DNS

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucie Janatová 56:10
2 Zuzana Jiřištová 58:40 + 2:30
3 Jitka Svobodova 65:06 + 8:56
4 Veronika Venclová 66:07 + 9:57
5 Vladimíra Horáčková 70:13 + 14:03
6 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 76:07 + 19:57
7 Lenka Vítková 77:59 + 21:49
8 Anna Avramenko 80:14 + 24:04
9 Monika Paulíny 87:34 + 31:24
10 Petra Synková 87:49 + 31:39
11 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 90:23 + 34:13
12 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 90:56 + 34:46
13 Lucie Siegerova 95:30 + 39:20
14 Veronika Poláková 104:03 + 47:53
15 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 108:22 + 52:12
16 Hana Švidrnochová 116:53 + 60:43
Katerina Skripnikova DISK
Hana Lohrová DNS
Marta Vokurka DNS
Jana Dvorackova DNS

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Podrábská 59:41
2 Romana Zabořilová 61:36 + 1:55
3 Pavla Sviglerova 63:21 + 3:40
4 Dominika Pachnerová 64:34 + 4:53
5 Kristína Gajdová 65:17 + 5:36
6 Dana Trnkova 66:47 + 7:06
7 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 67:24 + 7:43
8 Alena Finstrlová 67:37 + 7:56
9 Zdeňka Kubečková 71:03 + 11:22
10 Jana Kozinova 73:57 + 14:16
11 Ivana Korpasová 77:11 + 17:30
12 Jindriska Milanova 77:52 + 18:11
13 Dana Mrskocova 77:53 + 18:12
14 Zuzana Krpatova 79:10 + 19:29
15 Petra Škáchová 83:14 + 23:33
16 Jana Kundratová 85:55 + 26:14
17 Tereza Jeřábková 87:10 + 27:29
18 Tana Pipkova 87:16 + 27:35
18 Agnieszka Biolik 87:16 + 27:35
20 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 90:00 + 30:19
21 Pavla Vildmonová 90:01 + 30:20
22 Marcela Konečná 92:02 + 32:21
23 Marketa Janderova 92:13 + 32:32
24 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 92:54 + 33:13
25 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 92:59 + 33:18
26 Alena Rusinova 93:31 + 33:50
27 Jana Kubecová 100:06 + 40:25
28 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 106:19 + 46:38
29 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 114:11 + 54:30
Katarína Kováčová DISK
Linda Fredh DISK
Soňa Štětínská DNS

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Podmolíková 47:43
2 Yulia Zavialova 51:30 + 3:47
3 Sarka Valaskova 54:20 + 6:37
4 Marcela Hirsova 61:27 + 13:44
5 Petra Kreckova 65:57 + 18:14
6 Lenka Sadílková 66:38 + 18:55
7 Lenka Kamenicka 67:03 + 19:20
8 Šárka Kašparová 68:12 + 20:29
9 Helena Picková 69:34 + 21:51
10 Sylva Vricanova 71:37 + 23:54
11 Miriam Kralova 72:42 + 24:59
12 Lenka Hankovcova 73:13 + 25:30
13 Jitka Demlová 73:40 + 25:57
14 Markéta Neyrinck Novotná 74:01 + 26:18
15 Andrea Silier 75:01 + 27:18
16 Barbora Kaderova 76:26 + 28:43
17 Eva Vobornikova 76:54 + 29:11
18 Wiebke Sihver 78:31 + 30:48
19 Zuzana Postulkova 78:47 + 31:04
20 Markéta Fenclová 79:45 + 32:02
21 Eva Horčičková 79:47 + 32:04
22 Barbara Nowak 81:37 + 33:54
23 Vlasta Doušková 82:25 + 34:42
24 Maria Manova 84:39 + 36:56
25 Simona Burdova 85:43 + 38:00
26 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 88:52 + 41:09
27 Regina Tokarova 89:51 + 42:08
28 Marie Kašparová 90:30 + 42:47
29 Romana Pustaiová 96:56 + 49:13
30 Eva Tloušťová 100:39 + 52:56
31 Daniela Illnerova 101:59 + 54:16
32 Liga Vabulniece 104:58 + 57:15
33 Monika Pribikova 106:13 + 58:30
34 Magdalena Ctrnactova 112:40 + 64:57
35 Elena Mielcová AOV6951 113:15 + 65:32
36 Ewa Murawska 115:10 + 67:27
37 Lenka Myslivcova 117:57 + 70:14
38 Hana Netukova 118:11 + 70:28
39 Jaroslava Douchová 119:18 + 71:35
40 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 155:52 + 108:09
Adrienn Kalocsai DISK
Martina Petrová DISK
Ivana Koucka DNS
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava DNS
Veronika Pavlů DNS
Jana Zurynková DNS

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Jarosova 55:19
2 Ivana Poklopová 62:28 + 7:09
3 Jarmila Nemeckova 68:36 + 13:17
4 Jarmila Jastrzembská 71:01 + 15:42
5 Jana Klapalová 72:19 + 17:00
6 Monika Lisá 72:51 + 17:32
7 Cservény Judit 78:38 + 23:19
8 Jana Bohunská 78:53 + 23:34
9 Irena Peřinková 87:17 + 31:58
10 Marcela Laznickova TZL6751 88:08 + 32:49
11 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 90:35 + 35:16
12 Yveta Veverková 92:00 + 36:41
13 Katerina Slavikova 92:12 + 36:53
14 Ivana Kočíbová 93:07 + 37:48
15 Marie Žaloudíková 95:18 + 39:59
16 Marie Chmelarova 96:06 + 40:47
17 Brigitte Maget 97:02 + 41:43
18 Kateřina Veselská 99:36 + 44:17
19 Jitka Semrádová 99:42 + 44:23
20 Pavla Bialožytová 100:31 + 45:12
21 Regina Ježková 103:42 + 48:23
22 Iva Kábrtová 105:28 + 50:09
23 Eva Jermanová 120:40 + 65:21
24 Lenka Choutková 126:52 + 71:33
25 Eva Roudná 148:50 + 93:31
26 Libuše Franckeová 163:57 + 108:38
Pavlína Opletalová DNS

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dana Hrstková JHB6051 55:59
2 Dana Kavkova 61:30 + 5:31
3 Helena Vavrušová 68:26 + 12:27
4 Jana Davi ZMT61AA Klub OB Martin 69:11 + 13:12
5 Miluse Prochazkova 71:11 + 15:12
6 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 72:53 + 16:54
7 Iva Syslová 77:24 + 21:25
8 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 85:02 + 29:03
9 Ilona Hrabánková 85:13 + 29:14
10 Jiřina Michálková 94:55 + 38:56
11 Radana Jelínková PGP5851 95:44 + 39:45
12 Hana Sochorova 106:53 + 50:54
13 Jana Justová 112:13 + 56:14

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oldřich Přinda 47:19
2 Petr Karmazín 61:34 + 14:15
3 Martin Jelínek PGP5103 67:03 + 19:44
4 Václav Farář 67:21 + 20:02
5 Anatoliy Belobzickiy 70:30 + 23:11
6 Jiri Urvalek 71:31 + 24:12
7 Petr Jelínek 72:10 + 24:51
8 Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 73:05 + 25:46
9 Zdeněk Přeček 74:36 + 27:17
10 Pavel Stehno 76:12 + 28:53
11 Miroslav Horáček 79:36 + 32:17
12 Karel Novák 88:08 + 40:49
13 Milan Ševčík 88:18 + 40:59
14 Pavel Kriz 88:33 + 41:14
15 Ladislav Jezek 88:43 + 41:24
16 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 97:03 + 49:44
17 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 104:00 + 56:41
18 Vlastimil Dvorak 119:02 + 71:43
19 Oldřich Denemarek 190:59 + 143:40
20 Mykola Sonin 197:23 + 150:04
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita DNF
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok DNS

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vlasta Doležalová 67:22
2 Iva Janská 68:05 + 0:43
3 Traude Fesselhofer 73:19 + 5:57
4 Alena Ševčíková 74:20 + 6:58
5 Naďa Zavadilová 84:13 + 16:51
6 Věra Salajková 92:05 + 24:43
7 Jana Nováková 95:50 + 28:28
8 Eva Nýdrlová 100:51 + 33:29
9 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 102:58 + 35:36
10 Marie Bartoňová 108:01 + 40:39
11 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 135:12 + 67:50
12 Alena Klimplová 140:51 + 73:29
13 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 163:36 + 96:14
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNF
Ivana Mrázková DNS
Pavla Mrazova DNS

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 50:38
2 Miloš Novák 57:16 + 6:38
3 Emil Bauer 64:21 + 13:43
4 Péter Gombkötő Dr. 68:16 + 17:38
5 František Novotný 74:38 + 24:00
6 Zdeněk Úlehla 77:35 + 26:57
7 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 117:49 + 67:11
Peter Dobos DNF
Aleš Procházka DNS
Werner George Klawun Kendray DNS

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Polák 20:54
2 Tomáš Bruk 21:44 + 0:50
3 Sverre Stuland Tysvaer 22:35 + 1:41
4 Samuel Polónyi 22:38 + 1:44
5 Anton Becker 23:16 + 2:22
6 Miško Spišiak 23:21 + 2:27
7 Jakub Paulíny 25:08 + 4:14
8 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 26:22 + 5:28
9 Lukáš Bruk 26:44 + 5:50
10 Štěpán Riessler 27:54 + 7:00
11 Tomáš Berger 30:57 + 10:03
12 Frantisek Zakouril 37:07 + 16:13
13 Eda Mateju 43:51 + 22:57
14 Matěj Janata 49:16 + 28:22
15 Savelii Khudytskyi 49:47 + 28:53
16 Vojtěch Hájek 61:41 + 40:47
Lukáš Zámečník DNS
Michał Mastela DNS
Jakub Polakovič DNS
Telmo Andrade DNS

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alžběta Lázničková TZL0851 23:15
2 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 23:21 + 0:06
3 Lucia Kováčová 25:15 + 2:00
4 Eva Kundratová 25:50 + 2:35
5 Lucia Lanátorová 26:42 + 3:27
6 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 26:45 + 3:30
7 Katka Spišiaková 29:31 + 6:16
8 Paulína Šoltésová 36:08 + 12:53
9 Sofia Kováčiková 40:55 + 17:40
10 Nina Neyrinck 49:13 + 25:58
11 Anna Švíglerová 55:54 + 32:39
Marta Hanáková DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Volf 21:01
2 Iva Sadílková 22:50 + 1:49
3 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 24:46 + 3:45
4 Simona Ceranová 25:09 + 4:08
5 Aelita Sukhadolava 29:50 + 8:49
6 Oleg Rosiar 31:36 + 10:35
7 Vilém Křížek 32:49 + 11:48
8 Zuzana Miklošová 34:41 + 13:40
9 Šimon Kováčik SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 44:20 + 23:19
Auli Auronen DNS
Juraj Jurcik DNS
Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Paula Jagelková DNS
Simona Karochová DNS
Jiri Kavka DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Romana Štrbová SPE9258 Klub OB Sokol Pezinok 51:40
2 Gediminas Ranonis 55:53 + 4:13
3 Oleksandr Serhieiev 59:00 + 7:20
4 Jan Štembera 59:30 + 7:50
5 Petr Haltof 64:02 + 12:22
6 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 67:28 + 15:48
7 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 69:44 + 18:04
8 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 70:17 + 18:37
9 Alechandr Sevcov 72:19 + 20:39
10 Sergii Kryvoruchko 72:39 + 20:59
11 Dmytro Kulikov 74:43 + 23:03
12 Jana Řeháková 74:44 + 23:04
13 Monika Fintorová 74:53 + 23:13
14 Loreta Ranoniene 74:56 + 23:16
15 Šárka Vébrová 83:07 + 31:27
16 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 85:11 + 33:31
17 Vladimira Kutajova 86:02 + 34:22
18 Miška Zedníčková 86:18 + 34:38
19 Ľubka Ježíková 91:01 + 39:21
20 Marie Haltofová 107:15 + 55:35
21 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 110:59 + 59:19
22 Jiří Bubla 112:18 + 60:38
Margit Papp DISK
Aneta Tuharská DISK
Iveta Vavříková DNS
Hana Svěchotová DNS
Olga Mrózková DNS
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak DNS

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Šaffková 42:27
2 Ivana Úlehlová 44:51 + 2:24
3 Ivana Karmazínová 55:37 + 13:10
4 Eva Horynová 59:35 + 17:08
5 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 59:42 + 17:15
6 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 63:19 + 20:52
7 Zdenka Krizova 63:21 + 20:54
8 Hana Stehnová 66:16 + 23:49
9 Jaroslava Pachnerová 66:37 + 24:10
9 Jana Haňkovská 66:37 + 24:10
11 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 79:40 + 37:13
12 Eva Kašková 80:25 + 37:58
13 Stanislava Horáčková 82:01 + 39:34
14 Jarmila Lohrová 86:55 + 44:28
15 Jana Tomanová 94:41 + 52:14
16 Maria Fischer 114:30 + 72:03
17 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 116:03 + 73:36
18 Ilona Dobos 120:07 + 77:40

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karolína Staňová 59:21
2 Tereza Korpasová 62:20 + 2:59
3 Lucie Nováková 65:08 + 5:47
4 Alena Linková 65:57 + 6:36
5 Šárka Knížková 81:36 + 22:15
6 Doubravka Jansová 111:05 + 51:44
7 Marta Murawska 115:36 + 56:15
Michaela Zurynková DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matous Skripnik 17:45
2 Max Denemarek 19:19 + 1:34
3 Matej Knapčok SPE0802 Klub OB Sokol Pezinok 21:10 + 3:25
4 Antonín Hofhanzl 22:25 + 4:40
5 Jan Mitrenga 22:36 + 4:51
6 Šimon Prášil 24:35 + 6:50
7 Tobiáš Tuharský 25:24 + 7:39
8 Rafał Murawski 26:49 + 9:04
9 Tomáš Doucha 28:18 + 10:33
10 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 28:36 + 10:51
11 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 28:38 + 10:53
12 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 30:45 + 13:00
13 Tadeáš Janačík 31:38 + 13:53
14 Vít Kundrata 31:58 + 14:13
15 Štěpán Hájek 33:30 + 15:45
16 Krystof Jandera 34:47 + 17:02
17 Ivo Křížek 35:03 + 17:18
18 Eli Valach SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 36:41 + 18:56

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karolina Pipkova 16:21
2 Tereza Štětínská 19:36 + 3:15
3 Kateřina Švíglerová 20:22 + 4:01
4 Hana Vítková 21:20 + 4:59
5 Tereza Ester Kamenicka 29:05 + 12:44
6 Viola Janatová 30:48 + 14:27

Open L

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Trempoltsev 68:44
2 Irina Trempoltseva 94:52 + 26:08
3 Lukáš Krejčí 103:55 + 35:11
Michaela Černochová DNS
Filip Černoch DNS
Barbora Muchová DNS

Open S

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Milena Andrade 50:12
2 Matous Holinka 50:24 + 0:12
3 Magda Rýdlová 56:59 + 6:47
4 Andrzej Galla 57:44 + 7:32
5 Kateřina Hájková Klíčová 58:25 + 8:13
6 Kamila Zakourilova 60:09 + 9:57
7 Tereza Vlachová 66:35 + 16:23
8 Aneta Šrubařová 67:30 + 17:18
9 Marek Trnka 68:06 + 17:54
10 Mirka Prášilová 73:32 + 23:20
11 Iva Rufferová 75:17 + 25:05
12 Iva Štemberová 75:37 + 25:25
13 Jitka Hanušová 84:07 + 33:55
14 Eva Žaloudíková 92:25 + 42:13
15 Patrik Pavlíček 92:50 + 42:38
16 Tereza Jedlickova 112:55 + 62:43
17 Vera Ulrychova 117:12 + 67:00
18 Aasfrid Tysvaer 121:43 + 71:31
19 Barbora Janasová 126:24 + 76:12
Simon Ctrnact DISK
Ragnar Sihver DISK
Petra Zajícová DISK
Eva Mazáková DNF
Ingeborg Stuland Tysvaer DNF
Jana Imriska DNS
Hana Hofhanzlová DNS
Jiří Žaloudík DNS
Terezka Kuriaková DNS
Lea Hudecová DNS
Daniela Stříbrná DNS

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Áron Less 43:54
2 Anorás Makai 45:14 + 1:20
3 Jirka Hrazdil 46:03 + 2:09
4 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 46:34 + 2:40
5 Martin Langer 49:10 + 5:16
6 Václav Mutina 50:07 + 6:13
7 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:03 + 10:09
8 Peter Karch 57:48 + 13:54
9 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 60:33 + 16:39
10 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 62:34 + 18:40
11 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 63:32 + 19:38
12 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 66:01 + 22:07
13 Jaroslav Choutka junior 68:57 + 25:03
14 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 184:40 + 140:46
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK
David Kral DNF
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DNS