Výsledky

Preteky: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup

Etapa: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - E3 (08.07.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 R    W -10 R    N          K3         W 65- A    W -20 A    M -10      W -10      Open L     Open S     M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Prášil 13:39
2 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 16:38 + 2:59
3 Tomáš Syrový SPE06AC Klub OB Sokol Pezinok 19:53 + 6:14
4 David Kuc 21:54 + 8:15
5 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:49 + 12:10
6 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 25:57 + 12:18
7 Matěj Vítek 27:21 + 13:42
8 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 27:56 + 14:17
9 Martin Doucha 35:47 + 22:08
10 Martin Hradil 36:09 + 22:30
11 Michal Zedníček SPE06AB Klub OB Sokol Pezinok 45:07 + 31:28
12 Nikola Skripnik 45:14 + 31:35
13 Lucas Tamas 47:58 + 34:19
14 Lukáš Kapusta SPE06AA Klub OB Sokol Pezinok 49:17 + 35:38
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNS

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 20:53
2 Vojtech Rusin 22:20 + 1:27
3 Radim Tokar 24:58 + 4:05
4 Filip Sauli 25:35 + 4:42
5 Stepan Kozina 29:00 + 8:07
6 Michal Krpata 30:09 + 9:16
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 30:14 + 9:21
8 Jan Oncirk 31:11 + 10:18
9 Frantisek Ctrnact 33:18 + 12:25
10 Tomáš Doušek 34:11 + 13:18
11 Ondřej Zabořil 36:16 + 15:23
12 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 37:02 + 16:09
13 Tihon Salopek 40:41 + 19:48
14 Radim Kuc 40:43 + 19:50
15 Jakub Jedlička 44:18 + 23:25
16 Marek Bialožyt 45:15 + 24:22
17 Pawel Mrózek 47:16 + 26:23
18 Adam Janas 47:56 + 27:03
19 Radomír Mielec AOV0301 48:41 + 27:48
20 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 49:41 + 28:48
21 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 51:39 + 30:46
22 Štěpán Kašpar 53:12 + 32:19
23 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 53:36 + 32:43
24 Jáchym Fencl 56:10 + 35:17
25 Martin Trnka 58:40 + 37:47
26 Vojtěch Kašpar 61:35 + 40:42
Tomáš Zedníček SPE04AA Klub OB Sokol Pezinok DNF

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 32:13
2 Johan Langerak 34:04 + 1:51
3 Anton Silier 36:29 + 4:16
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 40:37 + 8:24
5 Petr Synek 40:59 + 8:46
6 Ondrej Pipek 44:49 + 12:36
7 Hugo Hankovec 47:04 + 14:51
8 Erik Tuharský 48:22 + 16:09
9 Jan Kundrata 48:49 + 16:36
10 Vít Štefan 49:50 + 17:37
11 Nick Newiak 53:10 + 20:57
12 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 53:31 + 21:18
13 David Šmol 54:35 + 22:22
14 Marek Haltof 57:27 + 25:14
15 Ondřej Budský 58:43 + 26:30
16 Ondrej Macek 59:26 + 27:13
17 Marek Mrskoc 62:18 + 30:05
18 Lukáš Link 66:19 + 34:06
19 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 66:34 + 34:21
20 Matyáš Růta 67:18 + 35:05
21 Vaclav Valasek 68:17 + 36:04
22 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 68:43 + 36:30
23 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 70:43 + 38:30
24 Petr Janas 71:36 + 39:23
25 Josef Křížek 75:27 + 43:14
26 Vojtěch Zabořil 81:02 + 48:49
27 Ivan Sevcov 91:14 + 59:01
28 Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita 99:00 + 66:47
Tomáš Vébr DNF
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava DNF

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Rusin 33:27
2 Jonáš Fencl 38:33 + 5:06
3 Vít Horčička 42:05 + 8:38
4 Jakub Semík 43:33 + 10:06
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 44:33 + 11:06
6 Jan Sedlar 46:06 + 12:39
7 Antonín Synek 47:29 + 14:02
8 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 48:04 + 14:37
9 Ondřej Volák 48:05 + 14:38
10 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 50:20 + 16:53
11 Josef Nagy 50:35 + 17:08
12 Martin Roudný 52:04 + 18:37
13 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 53:27 + 20:00
14 Jonáš Podmolík 54:44 + 21:17
15 Václav Roudný 55:00 + 21:33
16 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 60:58 + 27:31
17 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 64:11 + 30:44
18 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 65:51 + 32:24
19 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 70:32 + 37:05
20 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 74:06 + 40:39
21 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 74:31 + 41:04
22 Tomáš Vavřík 76:35 + 43:08

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Žák 60:43
2 Josef Podmolík 65:49 + 5:06
3 Jan Šmaus 73:04 + 12:21
4 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 75:49 + 15:06
5 Jiri Valasek 82:48 + 22:05
6 Tomáš Borovička 97:53 + 37:10
Vojtěch Novotný DISK
Ludvík Kašpar DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Chromý 40:37
2 Jeroným Kamenický 42:36 + 1:59
3 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 48:37 + 8:00
4 Roman Zbranek 48:56 + 8:19
5 Jan Flasar 50:25 + 9:48
6 Stanislav Mokry 50:26 + 9:49
7 Tomas Dlabaja 51:44 + 11:07
8 Šimon Navrátil 51:51 + 11:14
9 Baptiste Rollier 52:28 + 11:51
10 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 53:57 + 13:20
11 Marek Prasil 55:59 + 15:22
12 Martin Vana 56:20 + 15:43
13 Jakub Landovský 56:38 + 16:01
14 Jan Kolín 57:15 + 16:38
15 Tomáš Landovský 58:27 + 17:50
16 Oystein Sorensen 60:30 + 19:53
17 Jiri Zelinka 60:41 + 20:04
18 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 60:53 + 20:16
19 Vojtěch Illner 61:08 + 20:31
20 Kuba Veselý 61:29 + 20:52
21 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 62:56 + 22:19
22 Vít Bravený 64:55 + 24:18
23 Ladislav Semrad 65:38 + 25:01
24 Petr Prikryl 67:44 + 27:07
25 Pavel Ptáček 67:58 + 27:21
26 Jiří Vlach 68:56 + 28:19
27 Martin Krejsa CHT9001 68:59 + 28:22
28 Daniel Wolf 69:49 + 29:12
29 Martin Nyvlt 73:44 + 33:07
30 Ondřej Novotný 77:01 + 36:24
31 Morten Tangen 82:53 + 42:16
32 Tobiáš Kamenický 83:41 + 43:04
33 Matěj Kubina 88:46 + 48:09
34 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 89:29 + 48:52
35 Chi Kin Man 95:56 + 55:19
36 Vladimir Trebicky 96:54 + 56:17
37 Josef Goder 107:35 + 66:58
38 Milan Durek 108:27 + 67:50
Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice DNF
Martin Janata DNS
Jaroslav Tomes DNS
Karol Galicz DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 46:37
2 Ondrej Mokrý 51:55 + 5:18
3 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 56:36 + 9:59
4 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 56:41 + 10:04
5 Jan Čechlovský 57:55 + 11:18
6 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 58:39 + 12:02
7 Marek Uhlíř 60:38 + 14:01
8 Jaroslav Vítek 61:41 + 15:04
9 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 63:39 + 17:02
10 Ondřej Vaniš 65:32 + 18:55
11 Michal Klapal 65:55 + 19:18
12 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 66:30 + 19:53
13 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 66:34 + 19:57
14 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 67:50 + 21:13
15 Jan Kočíb 67:53 + 21:16
16 Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava 68:25 + 21:48
17 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 68:30 + 21:53
18 Ondřej Walach 68:32 + 21:55
19 Maksym Khudytskyi 70:23 + 23:46
20 Martin Lindqvist 70:25 + 23:48
21 Jiří Mutina 73:05 + 26:28
22 Roman Jirků 77:50 + 31:13
23 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 77:59 + 31:22
24 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 78:51 + 32:14
25 Petr Janas 79:01 + 32:24
26 Jan Randik 80:17 + 33:40
27 Tomáš Deml 80:58 + 34:21
28 Jiří Doucha 81:03 + 34:26
29 Jacek Galla 82:19 + 35:42
30 Samuel Imriska 88:14 + 41:37
31 Jiří Žaloudík 92:27 + 45:50
32 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 94:14 + 47:37
33 Peter Vríčan 97:08 + 50:31
34 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 100:17 + 53:40
35 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 100:23 + 53:46
36 Ivo Lohr 106:09 + 59:32
37 Károly Tóth 114:14 + 67:37
38 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 143:52 + 97:15
Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNF
Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak DNF
Péter Balabás DNF
Adam Cermak DNF
Artem Vompe DNS
Roman Koucky DNS
Adam Bevilaqua DNS
Radim Jurek DNS
Michal Pavelek SPE7901 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markus Plohn 38:44
2 Tomas Zakouril 48:20 + 9:36
3 Stepan Skripnik 51:40 + 12:56
4 Ondrej Skripnik 55:12 + 16:28
5 Petr Boranek 55:45 + 17:01
6 Jaroslav Polák 61:56 + 23:12
7 Georg Sengstschmid 62:10 + 23:26
8 Antonín Synek 62:48 + 24:04
9 Aras Petrevicius 63:25 + 24:41
10 András Kéki 63:43 + 24:59
11 Piotr Drągowski 63:48 + 25:04
12 Luděk Finstrle 67:29 + 28:45
13 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 67:47 + 29:03
14 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 68:29 + 29:45
15 Gábor Szörényi 78:31 + 39:47
16 Filip Křížek 91:29 + 52:45
17 Jan Rusin 108:32 + 69:48
18 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 114:35 + 75:51
19 Jaroslav Choutka 115:13 + 76:29

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Abraham Hofhanzl 44:18
2 Josef Zajic 44:55 + 0:37
3 Michal Mateju 46:21 + 2:03
4 Jiří Rýdl 46:23 + 2:05
5 Pavel Milan 46:33 + 2:15
6 Jan Vokurka 48:10 + 3:52
7 Relu Tamas 48:20 + 4:02
8 Piotr Murawski 48:30 + 4:12
9 Ondrej Hajek 51:11 + 6:53
10 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 54:22 + 10:04
11 Rafał Mastela 56:29 + 12:11
12 Petr Sedlar 56:48 + 12:30
13 David Zámečník 57:41 + 13:23
14 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 58:39 + 14:21
15 Alexander Vompe 62:20 + 18:02
16 Zhivko Duchev 62:47 + 18:29
17 Jiri Dvoracek 63:26 + 19:08
18 Martin Tuharský 63:57 + 19:39
19 David Komín 65:23 + 21:05
20 Tomas Jandera 65:37 + 21:19
21 Petr Hankovec 66:05 + 21:47
22 Pavel Pachner 67:05 + 22:47
23 Marek Rigó 67:46 + 23:28
24 Igor Galus 68:14 + 23:56
25 Tihomir Salopek 68:17 + 23:59
26 Krystian Sędłak 70:18 + 26:00
27 Adam Jedlicka 70:50 + 26:32
28 Ondrej Nekvapil 71:27 + 27:09
29 Kamil Pipek 79:35 + 35:17
30 Marcel Šmol 95:43 + 51:25
31 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 101:43 + 57:25
32 Zbyněk Bochňák 114:17 + 69:59
Jiri Ctrnact DISK
Grzegorz Biolik DNF
Pavel Lederer DNS
David Zámečník DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Henych 42:39
2 Michael Stockmayer 48:17 + 5:38
3 Tomas Berger 50:23 + 7:44
4 Uwe Becker 50:59 + 8:20
5 Jan Fiala 51:56 + 9:17
6 Radek Vébr 52:18 + 9:39
7 Jakub Illner 53:12 + 10:33
8 Martin Sadílek 53:17 + 10:38
9 Tomáš Podmolík 54:56 + 12:17
10 Martin Hájek 57:28 + 14:49
11 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 58:26 + 15:47
12 Jan Panna 61:28 + 18:49
13 Jan Netuka 63:20 + 20:41
14 Marton Samu 63:38 + 20:59
15 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 64:01 + 21:22
16 Honza Holec 64:58 + 22:19
17 Milan Svěchota 65:04 + 22:25
18 Jaromír Mielec AOV6901 67:15 + 24:36
19 Peter Borčin 68:14 + 25:35
20 Milan Kovac 71:15 + 28:36
21 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 71:36 + 28:57
22 Pavel Kubec 71:40 + 29:01
23 Darius Rudenas 71:49 + 29:10
24 Tomáš Levý 72:31 + 29:52
25 Ludvík Kašpar 75:27 + 32:48
26 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 75:32 + 32:53
27 Daniel Pavlíček 77:30 + 34:51
28 Pavel Štětínský 78:10 + 35:31
29 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 79:45 + 37:06
30 Tomas Myslivec 83:50 + 41:11
31 Dan Hošťálek 84:31 + 41:52
32 Pavel Kadera 85:22 + 42:43
33 Ladislav Hovorka 93:01 + 50:22
34 Otto Riessler 93:39 + 51:00
35 René Vavřík 101:23 + 58:44
36 Pavel Řezáč 102:16 + 59:37
37 Petr Jeřábek 106:47 + 64:08
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Vydra 36:16
2 Petr Valasek 36:46 + 0:30
3 István Gillich 37:58 + 1:42
4 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 40:20 + 4:04
5 Frank Steiner 40:52 + 4:36
6 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 44:34 + 8:18
7 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 44:36 + 8:20
8 Jiří Fencl 46:02 + 9:46
9 Jan Nemecek 46:28 + 10:12
10 Pavel Chmelar 48:08 + 11:52
11 Jan Semík 48:11 + 11:55
12 Igor Melichar 50:15 + 13:59
13 Maris Vabulnieks 51:55 + 15:39
14 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 52:50 + 16:34
15 Martin Holinka 54:04 + 17:48
16 Libor Laznicka TZL6701 54:43 + 18:27
17 Ton Langerak 54:49 + 18:33
18 Pavel Ptáček 55:47 + 19:31
19 Aleš Hartman 56:47 + 20:31
20 Josef Pustai 57:54 + 21:38
21 Viktor Slavik 58:28 + 22:12
22 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 58:54 + 22:38
23 Petr Patočka 59:02 + 22:46
24 Gábor Pataki 59:22 + 23:06
25 Thomas Rothkegel 59:25 + 23:09
26 Jan Pribik 61:18 + 25:02
27 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 64:32 + 28:16
28 Jan Picek 65:03 + 28:47
29 Lars Stuland Larsen 65:12 + 28:56
30 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 66:21 + 30:05
31 Markku Ijas 68:42 + 32:26
32 Antonin Procházka 69:03 + 32:47
33 Tomas Sochor 72:14 + 35:58
34 Jiří Hájek 73:14 + 36:58
35 Pavel Semrád 78:48 + 42:32
36 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 82:49 + 46:33
37 Pavel Hanuš 87:25 + 51:09
38 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 92:09 + 55:53
Georg Pregartner DNF
Jyrki Auronen DNS

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Serhii Strielkov 39:17
2 Petr Kozina 44:17 + 5:00
3 Miroslav Krecek 45:21 + 6:04
4 Libor Hirs 46:10 + 6:53
5 Otakar Novotny 48:05 + 8:48
6 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 48:09 + 8:52
7 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 48:37 + 9:20
8 Vaclav Roudny 51:42 + 12:25
9 Radan Kamenicky 52:27 + 13:10
10 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 53:26 + 14:09
11 David Hrabanek 54:32 + 15:15
12 Milan Mitelman 54:36 + 15:19
13 Lubomír Prokop 54:54 + 15:37
14 Viesturs Dandens 55:11 + 15:54
15 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 56:37 + 17:20
16 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 57:19 + 18:02
17 Erwin Koeck 58:17 + 19:00
18 Jiří Tupec 59:20 + 20:03
19 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 60:06 + 20:49
20 Jiri Kavka 66:45 + 27:28
21 Jiří Ryšavý 66:55 + 27:38
22 Jaroslav Korpas 67:59 + 28:42
23 Károly Tóth 68:54 + 29:37
24 Vladimír Bohunský 69:36 + 30:19
25 Zdeněk Blabla 72:21 + 33:04
26 Vladislav Hrstka JHB5702 72:54 + 33:37
27 Michal Grivalský 75:23 + 36:06
28 Milan Borovicka 75:38 + 36:21
29 Costan Grigor 75:56 + 36:39
30 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 89:29 + 50:12
31 Jaromír Justa 104:30 + 65:13
Karel Krsak DNF
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava DNF
Vojtech Jaros DNS
Pavel Vydra DNS
Václav Petr DNS

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vladimir Jaros 43:15
2 Miroslav Bialožyt 43:51 + 0:36
3 Ludvík Zeman 45:59 + 2:44
4 Přemek Škoda 47:26 + 4:11
5 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 48:00 + 4:45
6 Vladimír John 48:22 + 5:07
7 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 49:22 + 6:07
8 Zdenek Jakobi 50:40 + 7:25
9 Ivan Maroz 51:25 + 8:10
10 Valentin Pidner 52:34 + 9:19
11 Jan Tursky 53:15 + 10:00
12 Petr Klimpl 56:37 + 13:22
13 Zdeněk Fiala 56:50 + 13:35
14 Miklós Kéki 60:18 + 17:03
15 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 61:52 + 18:37
16 Jaroslav Farář 64:10 + 20:55
17 Rudolf Kaška 70:10 + 26:55
18 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 74:38 + 31:23
19 Lubomir Poklop 77:54 + 34:39
20 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 78:48 + 35:33
21 Vlastimil Mutina 78:52 + 35:37
22 Antonin Janošik 81:22 + 38:07
23 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 97:01 + 53:46
24 Ján Šomvársky 166:01 + 122:46
Ladislav Ptáček DNS
Jiri Gurka DNS
Ivan Maroz DNS

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Paula Silier 17:46
2 Hana Doušková 22:38 + 4:52
3 Dorja Salopek 23:27 + 5:41
4 Magdalena Kubecová 23:55 + 6:09
5 Štěpánka Hofhanzlová 24:48 + 7:02
6 Klára Řeháková 31:06 + 13:20
7 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 31:58 + 14:12
8 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 33:03 + 15:17
9 Anna Siricova 35:13 + 17:27

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 21:05
2 Helena Hankovcová 22:05 + 1:00
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 23:27 + 2:22
4 Anna Trempoltseva 24:03 + 2:58
5 Kristyna Jedlickova 26:07 + 5:02
6 Lucie Hájková 27:24 + 6:19
7 Klára Mojžíšková 30:07 + 9:02
8 Petra Bruková 35:18 + 14:13
9 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 39:09 + 18:04
10 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 39:48 + 18:43
11 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 45:05 + 24:00
12 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 45:07 + 24:02
13 Romana Haltofová 53:09 + 32:04
14 Eliška Švidrnochová 57:17 + 36:12
15 Merle Sihver 66:22 + 45:17
Eliška Riesslerová DISK
Marie Křížková DISK
Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Chrástová 43:55
2 Lucie Korpasová 44:27 + 0:32
3 Virag Pataki 51:14 + 7:19
4 Magdalena Škáchová 53:46 + 9:51
5 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 56:05 + 12:10
6 Jana Pekařová 57:21 + 13:26
6 Teresa Mrózek 57:21 + 13:26
8 Regina Tokarova 57:58 + 14:03
9 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 66:12 + 22:17
10 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 70:07 + 26:12
11 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 71:13 + 27:18
12 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 71:20 + 27:25
13 Barbora Janderova 82:42 + 38:47
14 Anna Borisevich 85:00 + 41:05
15 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 88:58 + 45:03
16 Irina Borisevich 123:44 + 79:49
17 Christine Janáček RBA0100 TJ Rapid Bratislava 154:46 + 110:51
Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Lucie Mojžíšková DISK
Anna Mašínová DNS

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucie Janoušková 44:29
2 Lenka Hanáková 46:18 + 1:49
3 Rose Riby 48:51 + 4:22
4 Jana Peterová 49:03 + 4:34
5 Jana Semrádová 51:05 + 6:36
6 Martina Opálková 52:47 + 8:18
7 Markéta Thořová 56:02 + 11:33
8 Kateřina Dolejší 56:12 + 11:43
9 Olga Kostucenko 56:47 + 12:18
10 Denisa Tamas 61:26 + 16:57
11 Zuzka Hrabánková 62:32 + 18:03
12 Viktorie Vojtíšková 63:23 + 18:54
13 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 69:00 + 24:31
14 Lucie Kundratová 69:04 + 24:35
15 Gunhild Stuland Tysvaer 70:00 + 25:31
16 Irina Sevcova 91:33 + 47:04
17 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 93:04 + 48:35
18 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 97:01 + 52:32
Tamara Miklušová RBA0052 TJ Rapid Bratislava DNS
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Aschermannová 49:14
2 Marie Procházková 51:00 + 1:46
3 Lenka Knapová 51:47 + 2:33
4 Kristýna Kolínová 52:37 + 3:23
5 Kateřina Kašková 53:01 + 3:47
6 Zuzana Kozinova 54:03 + 4:49
7 Simona Karochová 55:48 + 6:34
8 Barbora Svobodová 56:30 + 7:16
9 Petra Koporova 60:44 + 11:30
10 Anna Kozinova 62:38 + 13:24
11 Šárka Sokolářová 63:30 + 14:16
12 Agnieszka Kocińska 64:39 + 15:25
13 Magda Hanáková 65:25 + 16:11
14 Iva Rufferova 65:49 + 16:35
15 Monika Topinkova 65:51 + 16:37
16 Alena Neradová 66:55 + 17:41
17 Kinga Górska 67:39 + 18:25
18 Martina Valisova 68:03 + 18:49
19 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 68:52 + 19:38
20 Martina Bochenková 70:58 + 21:44
21 Zora Jelínková PGP8851 71:35 + 22:21
22 Klára Hrabánková 73:28 + 24:14
23 Alena Voborníková 73:30 + 24:16
24 Markéta Sabelová 73:50 + 24:36
25 Pavla Myslivcova 79:52 + 30:38
26 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 80:40 + 31:26
27 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 81:30 + 32:16
28 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 82:14 + 33:00
29 Šárka Svobodná 84:42 + 35:28
30 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 85:03 + 35:49
31 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 86:28 + 37:14
32 Magdaléna Randíková 94:41 + 45:27
33 Jana Ryantova 112:43 + 63:29
34 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 115:49 + 66:35
35 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 126:55 + 77:41
Malin Sorensen DISK

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:15
2 Adela Chroma 45:30 + 1:15
3 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:42 + 4:27
4 Jana Bohunská 50:19 + 6:04
5 Malwina Wysocka 54:24 + 10:09
6 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 57:02 + 12:47
7 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:09 + 13:54
8 Jana Borovičková 65:05 + 20:50
9 Dominika Ježková 66:19 + 22:04
10 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 70:00 + 25:45
11 Marta Trojecka 72:33 + 28:18
12 Olga Kulikova 72:58 + 28:43
13 Zuzana Sukeníková 74:10 + 29:55
14 Petra Skripniková 74:25 + 30:10
15 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 74:52 + 30:37
16 Marketa Myslivcova 78:51 + 34:36
17 Monika Bohunská 78:59 + 34:44
18 Helena Znamenackova 82:49 + 38:34
19 Krisztina Tóth 87:25 + 43:10
20 Lenka Borovičková 90:03 + 45:48
21 Lucie Ondráčková CHT9254 90:54 + 46:39
22 Hana Klapalova 92:02 + 47:47
23 Janka Kotrlová 93:20 + 49:05
Petra Müllerová DNF
Lenka Janošíková DNF
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava DNS
Lenka Šiffelová DNS
Eva Chládková DNS

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucie Janatová 43:15
2 Zuzana Jiřištová 44:03 + 0:48
3 Jitka Svobodova 57:16 + 14:01
4 Anna Avramenko 60:58 + 17:43
5 Marta Vokurka 62:39 + 19:24
6 Veronika Venclová 67:15 + 24:00
7 Monika Paulíny 67:22 + 24:07
8 Katerina Skripnikova 69:24 + 26:09
9 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 70:48 + 27:33
10 Petra Synková 72:57 + 29:42
11 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 73:15 + 30:00
12 Vladimíra Horáčková 75:26 + 32:11
13 Lucie Siegerova 76:36 + 33:21
14 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 85:21 + 42:06
15 Veronika Poláková 94:28 + 51:13
16 Jana Dvorackova 100:19 + 57:04
17 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 115:13 + 71:58
18 Hana Švidrnochová 146:25 + 103:10
Lenka Vítková DISK
Hana Lohrová DNS

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marie Podrábská 43:03
2 Dana Trnkova 43:51 + 0:48
3 Dominika Pachnerová 45:03 + 2:00
4 Jindriska Milanova 45:48 + 2:45
5 Romana Zabořilová 47:01 + 3:58
6 Alena Rusinova 49:11 + 6:08
7 Zdeňka Kubečková 60:59 + 17:56
8 Jana Kozinova 64:06 + 21:03
9 Pavla Sviglerova 64:11 + 21:08
10 Kristína Gajdová 68:05 + 25:02
11 Ivana Korpasová 68:09 + 25:06
12 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 68:27 + 25:24
13 Jana Kundratová 69:01 + 25:58
14 Dana Mrskocova 71:45 + 28:42
15 Marketa Janderova 73:50 + 30:47
16 Agnieszka Biolik 74:02 + 30:59
17 Jana Kubecová 75:50 + 32:47
18 Tereza Jeřábková 75:57 + 32:54
19 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 81:44 + 38:41
20 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 88:07 + 45:04
21 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 90:03 + 47:00
22 Tana Pipkova 91:45 + 48:42
23 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 94:04 + 51:01
24 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 116:21 + 73:18
25 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 119:06 + 76:03
26 Alena Finstrlová 119:26 + 76:23
27 Linda Fredh 122:11 + 79:08
Soňa Štětínská DNF
Katarína Kováčová DNF
Petra Škáchová DNS
Marcela Konečná DNS
Pavla Vildmonová DNS
Zuzana Krpatova DNS

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lenka Kamenicka 46:52
2 Yulia Zavialova 48:49 + 1:57
3 Eva Horčičková 53:23 + 6:31
4 Wiebke Sihver 54:35 + 7:43
5 Sarka Valaskova 57:04 + 10:12
6 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 58:18 + 11:26
7 Lenka Hankovcova 62:20 + 15:28
8 Regina Tokarova 62:23 + 15:31
9 Sylva Vricanova 63:06 + 16:14
10 Liga Vabulniece 63:56 + 17:04
11 Dagmar Podmolíková 64:08 + 17:16
12 Markéta Fenclová 64:12 + 17:20
13 Marcela Hirsova 64:32 + 17:40
14 Markéta Neyrinck Novotná 66:02 + 19:10
15 Lenka Sadílková 66:41 + 19:49
16 Eva Tloušťová 68:21 + 21:29
17 Šárka Kašparová 69:51 + 22:59
18 Barbara Nowak 70:10 + 23:18
19 Lenka Myslivcova 71:20 + 24:28
20 Adrienn Kalocsai 73:33 + 26:41
21 Barbora Kaderova 73:42 + 26:50
22 Eva Vobornikova 74:12 + 27:20
23 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 76:28 + 29:36
24 Simona Burdova 77:57 + 31:05
25 Daniela Illnerova 79:21 + 32:29
26 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 80:06 + 33:14
27 Romana Pustaiová 81:07 + 34:15
28 Petra Kreckova 82:12 + 35:20
29 Magdalena Ctrnactova 82:25 + 35:33
30 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 84:13 + 37:21
31 Jitka Demlová 84:21 + 37:29
32 Elena Mielcová AOV6951 86:26 + 39:34
33 Monika Pribikova 89:07 + 42:15
34 Andrea Silier 89:49 + 42:57
35 Vlasta Doušková 92:50 + 45:58
36 Hana Netukova 93:10 + 46:18
37 Helena Picková 95:37 + 48:45
38 Marie Kašparová 116:22 + 69:30
39 Jaroslava Douchová 147:27 + 100:35
Miriam Kralova DISK
Ewa Murawska DISK
Martina Petrová DISK
Jana Zurynková DNS
Ivana Koucka DNS
Veronika Pavlů DNS

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Jarosova 40:51
2 Jana Klapalová 42:56 + 2:05
3 Jarmila Nemeckova 46:14 + 5:23
4 Jarmila Jastrzembská 52:15 + 11:24
5 Cservény Judit 57:51 + 17:00
6 Ivana Poklopová 58:17 + 17:26
7 Monika Lisá 64:32 + 23:41
8 Eva Jermanová 68:39 + 27:48
9 Marie Chmelarova 68:48 + 27:57
10 Regina Ježková 69:09 + 28:18
11 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 69:20 + 28:29
12 Eva Roudná 71:29 + 30:38
13 Marcela Laznickova TZL6751 72:37 + 31:46
14 Yveta Veverková 76:54 + 36:03
15 Lenka Choutková 80:39 + 39:48
16 Jitka Semrádová 83:00 + 42:09
17 Pavla Bialožytová 84:41 + 43:50
18 Iva Kábrtová 87:36 + 46:45
19 Jana Bohunská 91:47 + 50:56
20 Katerina Slavikova 93:28 + 52:37
21 Kateřina Veselská 93:43 + 52:52
22 Mira Janacek RBA6352 TJ Rapid Bratislava 94:56 + 54:05
23 Marie Žaloudíková 103:02 + 62:11
24 Irena Peřinková 104:23 + 63:32
25 Brigitte Maget 109:25 + 68:34
Libuše Franckeová DNS
Pavlína Opletalová DNS
Ivana Kočíbová DNS

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexandra Bravená 49:10
2 Iva Syslová 52:55 + 3:45
3 Jana Davi ZMT61AA Klub OB Martin 54:04 + 4:54
4 Dana Hrstková JHB6051 54:27 + 5:17
5 Jiřina Michálková 55:03 + 5:53
6 Dana Kavkova 58:30 + 9:20
7 Tamara Denysenko 62:06 + 12:56
8 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 63:32 + 14:22
9 Helena Vavrušová 71:07 + 21:57
10 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 72:47 + 23:37
11 Hana Sochorova 73:43 + 24:33
12 Miluse Prochazkova 78:03 + 28:53
13 Jana Justová 79:40 + 30:30
14 Radana Jelínková PGP5851 87:44 + 38:34
15 Ilona Hrabánková 93:35 + 44:25

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oldřich Přinda 40:21
2 Václav Farář 44:23 + 4:02
3 Petr Karmazín 51:19 + 10:58
4 Jiri Urvalek 56:01 + 15:40
5 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 57:04 + 16:43
6 Miroslav Horáček 57:17 + 16:56
7 Petr Jelínek 62:42 + 22:21
8 Pavel Stehno 63:38 + 23:17
9 Anatoliy Belobzickiy 64:05 + 23:44
10 Karel Novák 67:41 + 27:20
11 Pavel Kriz 70:14 + 29:53
12 Martin Jelínek PGP5103 71:37 + 31:16
13 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 76:23 + 36:02
14 Zdeněk Přeček 76:40 + 36:19
15 Mykola Sonin 81:04 + 40:43
16 Oldřich Denemarek 84:40 + 44:19
17 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 96:28 + 56:07
18 Vlastimil Dvorak 108:44 + 68:23
19 Milan Ševčík 110:10 + 69:49
Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok DNF
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Ladislav Jezek DNS

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vlasta Doležalová 50:10
2 Iva Janská 57:21 + 7:11
3 Traude Fesselhofer 66:57 + 16:47
4 Alena Ševčíková 73:14 + 23:04
5 Naďa Zavadilová 75:44 + 25:34
6 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 78:04 + 27:54
7 Alena Klimplová 79:39 + 29:29
8 Eva Nýdrlová 81:10 + 31:00
9 Jana Nováková 85:05 + 34:55
10 Marie Bartoňová 86:59 + 36:49
11 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 88:06 + 37:56
12 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 109:06 + 58:56
Věra Salajková DNF
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNS
Pavla Mrazova DNS
Ivana Mrázková DNS

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 47:11
2 Emil Bauer 55:56 + 8:45
3 Miloš Novák 58:24 + 11:13
4 Zdeněk Úlehla 59:45 + 12:34
5 František Novotný 73:52 + 26:41
6 Peter Dobos 91:57 + 44:46
7 Péter Gombkötő Dr. 108:09 + 60:58
8 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 134:09 + 86:58
Aleš Procházka DNS
Werner George Klawun Kendray DNS

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Spišiak FBA1102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 15:18
2 Tomáš Polák 16:46 + 1:28
3 Tomáš Bruk 17:09 + 1:51
4 Lukáš Bruk 17:42 + 2:24
5 Štěpán Riessler 18:53 + 3:35
6 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 19:28 + 4:10
7 Jakub Paulíny 19:40 + 4:22
8 Lukáš Zámečník 20:10 + 4:52
9 Tomáš Berger 29:01 + 13:43
10 Sverre Stuland Tysvaer 31:43 + 16:25
11 Matěj Janata 32:52 + 17:34
12 Anton Becker 60:31 + 45:13
Michał Mastela DISK
Samuel Polónyi DNS
Jakub Polakovič DNS
Frantisek Zakouril DNS

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alžběta Lázničková TZL0851 13:11
2 Eva Kundratová 13:24 + 0:13
3 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 14:42 + 1:31
4 Lucia Lanátorová 18:05 + 4:54
5 Lucia Kováčová 18:23 + 5:12
6 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 21:50 + 8:39
7 Marta Hanáková 24:40 + 11:29
8 Anna Švíglerová 25:38 + 12:27
9 Nela Spilková 28:36 + 15:25
10 Nina Neyrinck 29:06 + 15:55
11 Paulína Šoltésová 30:07 + 16:56
12 Katka Spišiaková 30:22 + 17:11
13 Sofia Kováčiková 34:44 + 21:33
14 Viktoriya Valyavka 44:50 + 31:39

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:59
2 Simona Ceranová 50:04 + 14:05
3 Eva Trepáčová VZA70AA Slávia Žilinská univerzita 57:10 + 21:11
4 Aelita Sukhadolava 61:12 + 25:13
5 Oleg Rosiar 64:01 + 28:02
6 Ivan Trepáč VZA70AB Slávia Žilinská univerzita 68:13 + 32:14
7 Zuzana Miklošová 76:09 + 40:10
Iva Sadílková DISK
Vilém Křížek DISK
Šimon Kováčik SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok DISK
Jakub Volf DNF
Auli Auronen DNS
Paula Jagelková DNS
Juraj Jurcik DNS
Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Jiri Kavka DNS
Anna Borets DNS
Ivan Borets DNS
Simona Karochová DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petr Haltof 61:40
2 Jan Štembera 63:55 + 2:15
3 Romana Štrbová SPE9258 Klub OB Sokol Pezinok 64:40 + 3:00
4 Ivana Ďurčová TKE92AA Klub OB ATU Košice 67:31 + 5:51
5 Dmytro Kulikov 70:03 + 8:23
6 Alechandr Sevcov 70:48 + 9:08
7 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 77:43 + 16:03
8 Sergii Kryvoruchko 84:17 + 22:37
9 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 86:36 + 24:56
10 Jana Řeháková 87:22 + 25:42
11 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 94:16 + 32:36
12 Loreta Ranoniene 95:39 + 33:59
13 Olga Mrózková 96:51 + 35:11
14 Monika Fintorová 101:47 + 40:07
15 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 106:31 + 44:51
16 Oleksandr Serhieiev 112:25 + 50:45
17 Jiří Bubla 118:58 + 57:18
18 Miška Zedníčková 126:37 + 64:57
19 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 132:25 + 70:45
Gediminas Ranonis DISK
Margit Papp DNF
Marie Haltofová DNF
Zuzana Ivanová DNF
Iveta Vavříková DNF
Šárka Vébrová DNF
Hana Svěchotová DNF
Vladimira Kutajova DNF
Natália Iriasova DNF
Elza Hudecová DNS
Aneta Tuharská DNS
Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice DNS

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Zuzana Šaffková 49:21
2 Zdenka Krizova 52:08 + 2:47
3 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 53:30 + 4:09
4 Eva Horynová 53:38 + 4:17
5 Ivana Úlehlová 55:24 + 6:03
6 Hana Stehnová 58:28 + 9:07
7 Ivana Karmazínová 61:44 + 12:23
8 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 61:49 + 12:28
9 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 68:50 + 19:29
10 Stanislava Horáčková 70:53 + 21:32
11 Jaroslava Pachnerová 72:39 + 23:18
12 Maria Fischer 74:34 + 25:13
13 Eva Kašková 77:35 + 28:14
14 Jana Haňkovská 77:47 + 28:26
15 Jarmila Lohrová 88:58 + 39:37
16 Ilona Dobos 97:54 + 48:33
17 Jana Tomanová 101:39 + 52:18
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita DNS

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karolína Staňová 44:43
2 Tereza Korpasová 44:51 + 0:08
3 Alena Linková 48:47 + 4:04
4 Lucie Nováková 50:56 + 6:13
5 Doubravka Jansová 59:56 + 15:13
6 Šárka Knížková 61:47 + 17:04
7 Marta Murawska 142:00 + 97:17
Michaela Zurynková DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matous Skripnik 11:25
2 Vít Kundrata 11:55 + 0:30
3 Max Denemarek 16:25 + 5:00
4 Krystof Jandera 16:56 + 5:31
5 Michal Hradil 17:19 + 5:54
6 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 19:17 + 7:52
7 Antonín Hofhanzl 19:32 + 8:07
8 Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok 20:33 + 9:08
9 Tobiáš Tuharský 21:02 + 9:37
10 Eli Valach SPE0704 Klub OB Sokol Pezinok 21:15 + 9:50
11 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 21:18 + 9:53
12 Rafał Murawski 21:22 + 9:57
13 Tomáš Doucha 22:47 + 11:22
14 Šimon Prášil 23:18 + 11:53
15 Tadeáš Janačík 27:16 + 15:51
16 Štěpán Hájek 27:42 + 16:17
17 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 35:10 + 23:45
18 Ivo Křížek 81:23 + 69:58

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Kateřina Švíglerová 14:33
2 Hana Vítková 16:00 + 1:27
3 Tereza Štětínská 16:45 + 2:12
4 Karolina Pipkova 18:12 + 3:39
5 Tereza Ester Kamenicka 20:25 + 5:52
6 Viola Janatová 21:11 + 6:38
7 Lucy Siricova 51:04 + 36:31

Open L

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Trempoltsev 63:35
2 Irina Trempoltseva 69:06 + 5:31
3 Katerina Mateju 84:01 + 20:26
Lukáš Krejčí DNS
Michaela Černochová DNS
Filip Černoch DNS

Open S

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Vlachová 51:39
2 Andrzej Galla 55:11 + 3:32
3 Matous Holinka 55:14 + 3:35
4 Aneta Šrubařová 57:21 + 5:42
5 Jitka Hanušová 57:58 + 6:19
6 Kamila Zakourilova 59:38 + 7:59
7 Patrik Pavlíček 67:40 + 16:01
8 Mirka Prášilová 73:27 + 21:48
9 Kateřina Hájková Klíčová 74:03 + 22:24
10 Ragnar Sihver 76:31 + 24:52
11 Daniela Stříbrná 76:57 + 25:18
12 Simon Ctrnact 79:27 + 27:48
13 Marek Trnka 84:27 + 32:48
14 Jiří Žaloudík 88:08 + 36:29
15 Eva Žaloudíková 90:35 + 38:56
16 Katarina Hradilova 92:18 + 40:39
17 Veronika Siricova 125:21 + 73:42
18 Aasfrid Tysvaer 197:09 + 145:30
Petra Zajícová DISK
Tereza Jedlickova DISK
Iva Štemberová DISK
Magda Rýdlová DNF
Hana Hofhanzlová DNS
Ingeborg Stuland Tysvaer DNS
Marta Hanáková DNS
Terezka Kuriaková DNS
Lea Hudecová DNS
Jana Imriska DNS
Iva Rufferová DNS
Barbora Janasová DNS
Vera Ulrychova DNS

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Áron Less 47:35
2 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 55:16 + 7:41
3 Jaroslav Choutka junior 62:30 + 14:55
4 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 64:34 + 16:59
5 Martin Langer 65:21 + 17:46
6 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 69:49 + 22:14
7 Anorás Makai 76:16 + 28:41
8 Jirka Hrazdil 77:50 + 30:15
9 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 81:49 + 34:14
10 Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 88:30 + 40:55
11 Václav Mutina 90:38 + 43:03
12 Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice 104:47 + 57:12
13 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 119:30 + 71:55
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK
Peter Karch DISK
David Kral DNF
Róbert Ílleš SPE91AA Klub OB Sokol Pezinok DNS