Výsledky

Preteky: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup

Etapa: Tatry-O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - E4 (09.07.2017)

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 R    W -10 R    N          K3         W 65- A    W -20 A    M -10      W -10      Open L     Open S     M 21- D   

M -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Prášil 16:15
2 Matěj Vítek 18:31 + 2:16
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 24:39 + 8:24
4 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 27:07 + 10:52
5 Tomáš Syrový SPE06AC Klub OB Sokol Pezinok 31:50 + 15:35
6 Nikola Skripnik 32:30 + 16:15
7 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 34:29 + 18:14
8 Martin Doucha 34:51 + 18:36
9 David Kuc 35:08 + 18:53
10 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 36:28 + 20:13
11 Lucas Tamas 54:54 + 38:39
12 Michal Zedníček SPE06AB Klub OB Sokol Pezinok 56:07 + 39:52
13 Lukáš Kapusta SPE06AA Klub OB Sokol Pezinok 86:32 + 70:17
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava DNS

M -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Doušek 18:47
2 Filip Sauli 20:07 + 1:20
3 Stepan Kozina 20:50 + 2:03
4 Radim Tokar 21:35 + 2:48
5 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 21:39 + 2:52
6 Jan Oncirk 22:33 + 3:46
7 Ondřej Zabořil 23:10 + 4:23
8 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 23:11 + 4:24
9 Marek Bialožyt 23:22 + 4:35
10 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 24:07 + 5:20
11 Michal Krpata 24:36 + 5:49
12 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 25:09 + 6:22
13 Radim Kuc 25:51 + 7:04
14 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 26:13 + 7:26
15 Radomír Mielec AOV0301 26:22 + 7:35
16 Frantisek Ctrnact 27:44 + 8:57
17 Tihon Salopek 28:34 + 9:47
18 Vojtech Rusin 29:45 + 10:58
19 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 32:24 + 13:37
20 Martin Trnka 35:02 + 16:15
21 Vojtěch Kašpar 37:18 + 18:31
22 Štěpán Kašpar 38:42 + 19:55
23 Adam Janas 39:33 + 20:46
24 Pawel Mrózek 39:48 + 21:01
25 Tomáš Zedníček SPE04AA Klub OB Sokol Pezinok 63:30 + 44:43
Jakub Jedlička DNS
Jáchym Fencl DNS

M -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Vít Štefan 22:10
2 Johan Langerak 22:11 + 0:01
3 Ondrej Pipek 22:24 + 0:14
4 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 23:36 + 1:26
5 Vaclav Valasek 23:50 + 1:40
6 Nick Newiak 23:55 + 1:45
7 Petr Synek 24:05 + 1:55
8 Ondřej Budský 24:22 + 2:12
9 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 24:34 + 2:24
10 Petr Janas 24:54 + 2:44
11 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 25:11 + 3:01
12 Erik Tuharský 25:39 + 3:29
13 Anton Silier 26:04 + 3:54
14 Marek Mrskoc 26:33 + 4:23
15 David Šmol 26:43 + 4:33
16 Jan Kundrata 27:11 + 5:01
17 Hugo Hankovec 27:32 + 5:22
18 Ondrej Macek 27:52 + 5:42
19 Lukáš Link 29:22 + 7:12
20 Vojtěch Zabořil 31:01 + 8:51
21 Marek Haltof 33:40 + 11:30
22 Matyáš Růta 34:31 + 12:21
23 Filip Dubovský PEZ0201 Klub OB AŠK Pezinok 36:21 + 14:11
24 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 38:41 + 16:31
25 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 41:39 + 19:29
26 Josef Křížek 42:13 + 20:03
27 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 46:23 + 24:13
28 Ivan Sevcov 47:37 + 25:27
29 Tomáš Vébr 56:55 + 34:45
Michal Ondrejka VZA0201 Slávia Žilinská univerzita DNS

M -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jonáš Fencl 19:57
2 Vít Horčička 21:13 + 1:16
3 Josef Nagy 22:03 + 2:06
4 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 22:50 + 2:53
5 Ondřej Volák 23:05 + 3:08
6 Václav Roudný 23:11 + 3:14
7 Martin Roudný 24:05 + 4:08
8 Jonáš Podmolík 24:24 + 4:27
9 Jan Rusin 25:46 + 5:49
10 Jan Sedlar 25:57 + 6:00
11 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 26:18 + 6:21
12 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 26:43 + 6:46
13 Štefan Mihalič TKE0002 Klub OB ATU Košice 27:44 + 7:47
14 Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 29:39 + 9:42
15 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 29:41 + 9:44
16 Antonín Synek 31:10 + 11:13
17 Tomáš Vavřík 31:33 + 11:36
18 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 32:14 + 12:17
19 Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 34:34 + 14:37
20 Lukáš Simočko TKE0003 Klub OB ATU Košice 36:04 + 16:07
21 Jakub Semík 38:31 + 18:34
Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok DNS

M -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Šmaus 26:13
2 Josef Podmolík 30:09 + 3:56
3 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 33:18 + 7:05
4 Jan Žák 33:57 + 7:44
5 Tomáš Borovička 43:10 + 16:57
Ludvík Kašpar DNS
Vojtěch Novotný DNS

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Baptiste Rollier 30:14
2 Martin Poklop 30:35 + 0:21
3 Adam Chromý 30:40 + 0:26
4 Roman Zbranek 31:34 + 1:20
5 Marek Prasil 32:44 + 2:30
6 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 32:45 + 2:31
7 Vít Bravený 33:41 + 3:27
8 Stanislav Mokry 33:53 + 3:39
9 Jan Kolín 34:53 + 4:39
10 Tomas Dlabaja 36:58 + 6:44
11 Ondřej Novotný 37:37 + 7:23
12 Jiří Vlach 37:39 + 7:25
13 Jeroným Kamenický 38:47 + 8:33
14 Šimon Navrátil 39:03 + 8:49
15 Petr Prikryl 39:04 + 8:50
16 Ladislav Semrad 39:28 + 9:14
17 Tomáš Kobr 39:35 + 9:21
18 Jiri Zelinka 40:03 + 9:49
19 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 40:28 + 10:14
20 Pavel Ptáček 40:35 + 10:21
21 Jan Flasar 40:43 + 10:29
22 Kuba Veselý 41:04 + 10:50
23 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 41:19 + 11:05
24 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 42:10 + 11:56
25 Martin Vana 42:41 + 12:27
26 Martin Nyvlt 42:49 + 12:35
27 Martin Krejsa CHT9001 44:02 + 13:48
28 Dávid Ugray TKE9605 Klub OB ATU Košice 45:10 + 14:56
29 Daniel Wolf 45:41 + 15:27
30 Vojtěch Illner 46:50 + 16:36
31 Josef Goder 48:51 + 18:37
32 Tobiáš Kamenický 48:53 + 18:39
33 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 49:45 + 19:31
34 Tomáš Landovský 50:06 + 19:52
35 Vladimir Trebicky 50:41 + 20:27
36 Milan Durek 51:23 + 21:09
37 Chi Kin Man 52:43 + 22:29
38 Morten Tangen 54:59 + 24:45
39 Matěj Kubina 61:27 + 31:13
Jakub Landovský DISK
Jaroslav Tomes DNS
Martin Janata DNS
Oystein Sorensen DNS
Karol Galicz DNS

M 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 27:18
2 Jaroslav Vítek 27:26 + 0:08
3 Ondrej Mokrý 28:23 + 1:05
4 Jan Čechlovský 29:45 + 2:27
5 Tomáš Deml 30:28 + 3:10
6 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 30:31 + 3:13
7 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 31:14 + 3:56
8 Petr Janas 31:28 + 4:10
9 Jiří Žaloudík 31:42 + 4:24
10 Martin Košut VZA9201 Slávia Žilinská univerzita 31:45 + 4:27
11 Jiří Doucha 31:54 + 4:36
12 Jacek Galla 31:59 + 4:41
13 Rastislav Szabó HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 32:14 + 4:56
14 Maksym Khudytskyi 33:20 + 6:02
15 Jiří Mutina 33:29 + 6:11
16 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 35:01 + 7:43
17 Ondřej Walach 35:12 + 7:54
18 Adam Král VZA9601 Slávia Žilinská univerzita 35:59 + 8:41
19 Miroslav Tauber SSN9301 KOB Čingov Spišská Nová Ves 36:48 + 9:30
20 Jakub Kuriak VZA9301 Slávia Žilinská univerzita 37:00 + 9:42
21 Ondřej Vaniš 37:58 + 10:40
22 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 38:21 + 11:03
23 Jan Kočíb 38:53 + 11:35
24 Michal Klapal 39:03 + 11:45
25 Michal Spišiak FBA7902 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:20 + 12:02
26 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 39:26 + 12:08
27 Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 39:56 + 12:38
28 Marek Uhlíř 40:32 + 13:14
29 Károly Tóth 41:14 + 13:56
30 Peter Vríčan 41:45 + 14:27
31 Samuel Imriska 42:39 + 15:21
32 Ivo Lohr 45:19 + 18:01
33 Jan Randik 51:58 + 24:40
34 Adam Cermak 54:02 + 26:44
35 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 58:18 + 31:00
36 Pavol Kiss TKE8503 Klub OB ATU Košice 61:24 + 34:06
Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak DNS
Michal Pavelek SPE7902 Klub OB Sokol Pezinok DNS
Péter Balabás DNS
Radim Jurek DNS
Karol Hierweg BBA9201 KOBRA Bratislava DNS
Roman Jirků DNS
Artem Vompe DNS
Adam Bevilaqua DNS
Roman Koucky DNS
Martin Lindqvist DNS

M 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Markus Plohn 24:39
2 Tomas Zakouril 27:37 + 2:58
3 Petr Boranek 32:22 + 7:43
4 Luděk Finstrle 32:51 + 8:12
5 Aras Petrevicius 33:11 + 8:32
6 Ondrej Skripnik 33:31 + 8:52
7 Piotr Drągowski 36:15 + 11:36
8 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 36:20 + 11:41
9 András Kéki 36:55 + 12:16
10 Antonín Synek 37:41 + 13:02
11 Gábor Szörényi 39:54 + 15:15
12 Jan Rusin 40:14 + 15:35
13 Georg Sengstschmid 42:25 + 17:46
14 Martin Bednárik CNR7201 ŠK Cart print Nitra 45:15 + 20:36
15 Tibor Lanátor RBA7903 TJ Rapid Bratislava 55:30 + 30:51
16 Jaroslav Choutka 55:36 + 30:57
Filip Křížek DISK
Jaroslav Polák DNS

M 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Igor Galus 24:44
2 Michal Mateju 26:12 + 1:28
3 Zdenko Roháč TKE7301 Klub OB ATU Košice 27:34 + 2:50
4 Pavel Milan 27:35 + 2:51
5 Relu Tamas 27:55 + 3:11
6 Abraham Hofhanzl 28:01 + 3:17
7 Josef Zajic 28:47 + 4:03
8 Ondrej Hajek 29:54 + 5:10
9 Igor Porubčan KYS7101 Klub OB Kysak 29:56 + 5:12
10 Jiří Rýdl 30:03 + 5:19
11 Tihomir Salopek 30:09 + 5:25
12 Martin Tuharský 30:48 + 6:04
13 Jan Vokurka 30:54 + 6:10
14 Alexander Vompe 32:03 + 7:19
15 Tomas Jandera 32:36 + 7:52
16 Marek Rigó 32:44 + 8:00
17 Petr Hankovec 33:23 + 8:39
18 Rafał Mastela 33:29 + 8:45
19 Jiri Dvoracek 34:09 + 9:25
20 Grzegorz Biolik 34:44 + 10:00
21 Petr Sedlar 35:29 + 10:45
22 Zhivko Duchev 36:50 + 12:06
23 David Zámečník 36:52 + 12:08
24 David Komín 38:54 + 14:10
25 Ondrej Nekvapil 40:49 + 16:05
26 Adam Jedlicka 41:09 + 16:25
27 Pavel Pachner 42:20 + 17:36
28 Marcel Šmol 45:41 + 20:57
29 Piotr Murawski 47:25 + 22:41
30 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 49:08 + 24:24
31 Kamil Pipek 49:40 + 24:56
32 Jiri Ctrnact 61:29 + 36:45
Pavel Lederer DNS
Zbyněk Bochňák DNS
Krystian Sędłak DNS
David Zámečník DNS

M 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marton Samu 22:45
2 Tomáš Podmolík 23:21 + 0:36
3 Michael Stockmayer 23:35 + 0:50
4 Jakub Illner 23:43 + 0:58
5 Petr Henych 23:54 + 1:09
6 Martin Sadílek 24:24 + 1:39
7 Karel Poštulka VZA7102 Slávia Žilinská univerzita 24:53 + 2:08
8 Jan Fiala 24:57 + 2:12
9 Tomas Berger 25:22 + 2:37
10 Jan Netuka 27:05 + 4:20
11 Uwe Becker 27:36 + 4:51
12 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 28:18 + 5:33
13 Milan Svěchota 29:49 + 7:04
14 Jozef Král VZA6801 Slávia Žilinská univerzita 30:23 + 7:38
15 Jan Panna 31:15 + 8:30
16 Pavel Kubec 31:43 + 8:58
17 Jaromír Mielec AOV6901 34:01 + 11:16
18 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 34:15 + 11:30
19 Tomáš Levý 34:19 + 11:34
20 Peter Borčin 34:30 + 11:45
21 Tomas Myslivec 34:40 + 11:55
22 Radek Vébr 35:42 + 12:57
23 Petr Jeřábek 36:12 + 13:27
24 Martin Hájek 36:25 + 13:40
25 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 36:32 + 13:47
26 Dan Hošťálek 37:10 + 14:25
27 Ladislav Hovorka 37:34 + 14:49
28 Pavel Štětínský 37:44 + 14:59
29 Martin Barč SSN6801 KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:02 + 15:17
30 Ludvík Kašpar 38:20 + 15:35
31 René Vavřík 42:18 + 19:33
32 Honza Holec 43:11 + 20:26
33 Otto Riessler 43:45 + 21:00
34 Daniel Pavlíček 43:54 + 21:09
35 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 45:00 + 22:15
36 Pavel Řezáč 46:13 + 23:28
Pavel Kadera DNF
Darius Rudenas DNS

M 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jiří Fencl 26:58
2 Martin Holinka 27:09 + 0:11
3 Mikuláš Novota TKE6002 Klub OB ATU Košice 27:10 + 0:12
4 Jan Nemecek 27:41 + 0:43
5 István Gillich 27:51 + 0:53
6 Ivan Vydra 29:09 + 2:11
7 Maris Vabulnieks 29:30 + 2:32
8 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 29:54 + 2:56
9 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 30:35 + 3:37
10 Gábor Pataki 31:34 + 4:36
11 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 32:29 + 5:31
12 Igor Melichar 32:32 + 5:34
13 Pavel Chmelar 32:52 + 5:54
14 Jiří Hájek 33:17 + 6:19
15 Frank Steiner 33:35 + 6:37
16 Aleš Hartman 33:45 + 6:47
17 Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 34:03 + 7:05
18 Tomas Sochor 34:09 + 7:11
19 Pavel Ptáček 35:12 + 8:14
20 Jan Semík 35:29 + 8:31
21 Viktor Slavik 36:12 + 9:14
22 Jan Pribik 36:27 + 9:29
23 Thomas Rothkegel 36:33 + 9:35
24 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 36:43 + 9:45
25 Libor Laznicka TZL6701 36:59 + 10:01
26 Petr Patočka 37:40 + 10:42
27 Antonin Procházka 38:15 + 11:17
28 Jan Picek 39:53 + 12:55
29 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 39:57 + 12:59
30 Markku Ijas 42:56 + 15:58
31 Josef Pustai 44:02 + 17:04
32 Pavel Semrád 44:17 + 17:19
33 Lars Stuland Larsen 44:33 + 17:35
34 Ton Langerak 46:40 + 19:42
35 Roman Ščehovič EBB6401 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 47:59 + 21:01
36 Pavel Hanuš 50:47 + 23:49
37 Georg Pregartner 50:52 + 23:54
38 Boris Ďurčo TKE6301 Klub OB ATU Košice 51:33 + 24:35
Petr Valasek DNS
Jyrki Auronen DNS

M 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 David Hrabanek 29:59
2 Petr Kozina 31:12 + 1:13
3 Radan Kamenicky 31:25 + 1:26
4 Miroslav Krecek 31:48 + 1:49
5 Jaroslav Korpas 32:11 + 2:12
6 Serhii Strielkov 32:13 + 2:14
7 Otakar Novotny 33:04 + 3:05
8 Zdeněk Blabla 33:41 + 3:42
9 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 33:44 + 3:45
10 Lubomír Prokop 34:43 + 4:44
11 Vladimír Bohunský 34:59 + 5:00
12 Erwin Koeck 35:00 + 5:01
13 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 35:35 + 5:36
14 Libor Hirs 36:52 + 6:53
15 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 37:03 + 7:04
16 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:08 + 7:09
17 Ján Štubňa RBA5803 TJ Rapid Bratislava 37:41 + 7:42
18 Jiří Ryšavý 37:46 + 7:47
19 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 38:03 + 8:04
20 Jiri Kavka 40:13 + 10:14
21 Károly Tóth 40:17 + 10:18
22 Jiří Tupec 40:50 + 10:51
23 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 41:37 + 11:38
24 Jaromír Justa 44:16 + 14:17
25 Vaclav Roudny 44:34 + 14:35
26 Milan Borovicka 44:54 + 14:55
27 Viesturs Dandens 45:19 + 15:20
28 Vladislav Hrstka JHB5702 47:41 + 17:42
29 Milan Mitelman 49:44 + 19:45
30 Vojtech Jaros 50:35 + 20:36
31 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 56:47 + 26:48
32 Michal Grivalský 64:05 + 34:06
Costan Grigor DISK
Pavel Vydra DNS
Václav Petr DNS
Karel Krsak DNS

M 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Miroslav Bialožyt 26:10
2 Zdenek Jakobi 30:03 + 3:53
3 Vladimir Jaros 30:13 + 4:03
4 Valentin Pidner 30:48 + 4:38
5 Přemek Škoda 32:48 + 6:38
6 Vladimír John 33:04 + 6:54
7 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 33:48 + 7:38
8 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 33:51 + 7:41
9 Ludvík Zeman 34:08 + 7:58
10 Ivan Maroz 35:15 + 9:05
11 Zdeněk Fiala 39:08 + 12:58
12 Rudolf Kaška 39:46 + 13:36
13 Petr Klimpl 41:08 + 14:58
13 Jaroslav Farář 41:08 + 14:58
15 Miklós Kéki 41:14 + 15:04
16 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 42:52 + 16:42
17 Lubomir Poklop 44:42 + 18:32
18 Michal Simočko TKE5302 Klub OB ATU Košice 46:34 + 20:24
19 Vlastimil Mutina 46:45 + 20:35
20 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 48:34 + 22:24
21 Ján Šomvársky 53:06 + 26:56
Jan Tursky DISK
Ivan Maroz DNS
Ladislav Ptáček DNS
Jiri Gurka DNS
Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice DNS
Antonin Janošik DNS

W -12 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Hana Doušková 22:01
2 Dorja Salopek 23:32 + 1:31
3 Magdalena Kubecová 23:37 + 1:36
4 Štěpánka Hofhanzlová 24:31 + 2:30
5 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 25:42 + 3:41
6 Paula Silier 29:22 + 7:21
7 Bianka Dugovičová SPE0653 Klub OB Sokol Pezinok 31:38 + 9:37
8 Klára Řeháková 67:17 + 45:16

W -14 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 19:18
2 Helena Hankovcová 20:41 + 1:23
3 Anna Trempoltseva 20:45 + 1:27
4 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 22:39 + 3:21
5 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 24:24 + 5:06
6 Petra Bruková 28:30 + 9:12
7 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 29:26 + 10:08
8 Merle Sihver 30:50 + 11:32
9 Romana Haltofová 32:22 + 13:04
10 Eliška Švidrnochová 33:19 + 14:01
11 Klára Mojžíšková 34:25 + 15:07
12 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 35:05 + 15:47
13 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 36:55 + 17:37
14 Lucie Hájková 37:20 + 18:02
15 Marie Křížková 40:34 + 21:16
16 Eliška Riesslerová 82:28 + 63:10
Kristyna Jedlickova DNF
Alžbeta Kopčíková SPE0453 Klub OB Sokol Pezinok DNS

W -16 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Magdalena Škáchová 26:57
2 Jana Pekařová 28:32 + 1:35
3 Tereza Chrástová 29:29 + 2:32
4 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 30:33 + 3:36
5 Lucie Korpasová 30:40 + 3:43
6 Teresa Mrózek 32:14 + 5:17
7 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 36:20 + 9:23
8 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 38:17 + 11:20
9 Alžbeta Dubovská PEZ0151 Klub OB AŠK Pezinok 39:42 + 12:45
10 Regina Tokarova 41:01 + 14:04
11 Virag Pataki 44:02 + 17:05
12 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 44:07 + 17:10
13 Barbora Janderova 52:54 + 25:57
14 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 54:31 + 27:34
15 Irina Borisevich 57:38 + 30:41
16 Anna Borisevich 75:36 + 48:39
17 Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 87:51 + 60:54
18 Christine Janáček RBA0100 TJ Rapid Bratislava 91:29 + 64:32
Lucie Mojžíšková DISK
Anna Mašínová DNS

W -18 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Peterová 23:27
2 Jana Semrádová 24:17 + 0:50
3 Lucie Janoušková 26:04 + 2:37
4 Kateřina Dolejší 26:58 + 3:31
5 Rose Riby 27:55 + 4:28
6 Martina Opálková 29:34 + 6:07
7 Irina Sevcova 29:56 + 6:29
8 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 31:16 + 7:49
9 Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 31:47 + 8:20
10 Lenka Hanáková 32:13 + 8:46
11 Lucie Kundratová 34:03 + 10:36
12 Markéta Thořová 34:10 + 10:43
13 Viktorie Vojtíšková 40:31 + 17:04
14 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 43:49 + 20:22
15 Gunhild Stuland Tysvaer 44:17 + 20:50
16 Denisa Tamas 46:46 + 23:19
Olga Kostucenko DISK
Zuzka Hrabánková DNS
Ksenia Chernivetskaya RBA0052 TJ Rapid Bratislava DNS
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DNS

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Petra Aschermannová 28:05
2 Martina Valisova 30:51 + 2:46
3 Zuzana Kozinova 30:58 + 2:53
4 Kateřina Kašková 31:08 + 3:03
5 Lenka Knapová 31:16 + 3:11
6 Petra Koporova 32:21 + 4:16
7 Barbora Svobodová 32:30 + 4:25
8 Martina Bochenková 32:31 + 4:26
9 Simona Karochová 32:35 + 4:30
10 Alena Voborníková 32:59 + 4:54
11 Kristýna Kolínová 34:28 + 6:23
12 Kinga Górska 34:52 + 6:47
13 Šárka Sokolářová 35:02 + 6:57
14 Markéta Sabelová 35:04 + 6:59
15 Magda Hanáková 35:14 + 7:09
16 Monika Topinkova 35:33 + 7:28
17 Zora Jelínková PGP8851 35:36 + 7:31
18 Barbora Pijáková SPE9451 Klub OB Sokol Pezinok 35:38 + 7:33
19 Alena Neradová 36:42 + 8:37
20 Agnieszka Kocińska 36:57 + 8:52
21 Marie Procházková 37:02 + 8:57
22 Klára Hrabánková 39:17 + 11:12
23 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 39:23 + 11:18
24 Magdaléna Randíková 39:30 + 11:25
25 Pavla Myslivcova 39:59 + 11:54
26 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 40:25 + 12:20
27 Katarína Hrašnová SPE9351 Klub OB Sokol Pezinok 40:44 + 12:39
28 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 41:05 + 13:00
29 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 43:13 + 15:08
30 Jana Ryantova 43:50 + 15:45
31 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:08 + 16:03
32 Anna Kozinova 44:54 + 16:49
33 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 45:35 + 17:30
34 Šárka Svobodná 56:19 + 28:14
Iva Rufferova DNS
Malin Sorensen DNS

W 21- B

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Marta Wartiaková FBA8252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 29:09
2 Adela Chroma 29:40 + 0:31
3 Malwina Wysocka 30:41 + 1:32
4 Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 32:17 + 3:08
5 Lucie Ondráčková CHT9254 33:00 + 3:51
6 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 34:16 + 5:07
7 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 35:11 + 6:02
8 Zuzana Sukeníková 35:32 + 6:23
9 Dominika Ježková 35:52 + 6:43
10 Jana Bohunská 37:35 + 8:26
11 Helena Znamenackova 37:41 + 8:32
12 Marketa Myslivcova 38:53 + 9:44
13 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 39:56 + 10:47
14 Jana Borovičková 40:21 + 11:12
15 Marta Trojecka 40:54 + 11:45
16 Olga Kulikova 43:14 + 14:05
17 Krisztina Tóth 43:20 + 14:11
18 Monika Bohunská 44:26 + 15:17
19 Lenka Borovičková 44:58 + 15:49
20 Hana Klapalova 49:26 + 20:17
21 Janka Kotrlová 50:54 + 21:45
22 Dominika Franková KYS9553 Klub OB Kysak 51:51 + 22:42
23 Petra Müllerová 52:47 + 23:38
24 Lenka Šiffelová 55:26 + 26:17
25 Eva Chládková 60:02 + 30:53
Lenka Janošíková DNS
Eva Marková BBA76AA KOBRA Bratislava DNS

W 35- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucie Janatová 25:42
2 Zuzana Jiřištová 30:17 + 4:35
3 Jitka Svobodova 30:18 + 4:36
4 Veronika Venclová 33:53 + 8:11
5 Anna Avramenko 34:34 + 8:52
6 Petra Synková 36:32 + 10:50
7 Táňa Bednáriková SSN7952 KOB Čingov Spišská Nová Ves 37:35 + 11:53
8 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 37:54 + 12:12
9 Monika Paulíny 40:10 + 14:28
10 Lenka Vítková 42:29 + 16:47
11 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 43:49 + 18:07
12 Vladimíra Horáčková 43:55 + 18:13
13 Lucie Siegerova 44:24 + 18:42
14 Jana Dvorackova 49:43 + 24:01
15 Katarína Lanátorová RBA7856 TJ Rapid Bratislava 49:50 + 24:08
15 Katerina Skripnikova 49:50 + 24:08
Hana Švidrnochová DNF
Veronika Poláková DNS
Hana Lohrová DNS
Marta Vokurka DNS

W 40- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Romana Zabořilová 26:34
2 Marie Podrábská 28:38 + 2:04
3 Dominika Pachnerová 30:14 + 3:40
4 Pavla Sviglerova 30:22 + 3:48
5 Zdeňka Kubečková 30:47 + 4:13
6 Dana Trnkova 31:02 + 4:28
7 Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 31:19 + 4:45
8 Jindriska Milanova 32:51 + 6:17
9 Petra Škáchová 34:20 + 7:46
10 Pavla Vildmonová 34:52 + 8:18
11 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 35:55 + 9:21
12 Kristína Gajdová 36:24 + 9:50
13 Ivana Korpasová 36:57 + 10:23
14 Agnieszka Biolik 37:07 + 10:33
15 Soňa Ondrejková VZA7451 Slávia Žilinská univerzita 38:19 + 11:45
16 Tana Pipkova 38:27 + 11:53
17 Jana Kubecová 39:06 + 12:32
18 Jana Kundratová 39:49 + 13:15
19 Dana Mrskocova 41:04 + 14:30
20 Tereza Jeřábková 42:26 + 15:52
21 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 45:49 + 19:15
22 Marketa Janderova 46:43 + 20:09
23 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 49:54 + 23:20
24 Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 51:40 + 25:06
25 Erika Vávrová RBA7751 TJ Rapid Bratislava 52:17 + 25:43
26 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 57:30 + 30:56
27 Alena Finstrlová 59:34 + 33:00
28 Soňa Štětínská 60:21 + 33:47
29 Linda Fredh 63:12 + 36:38
Jana Kozinova DNF
Marcela Konečná DNS
Zuzana Krpatova DNS
Alena Rusinova DNS

W 45- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Dagmar Podmolíková 23:32
2 Wiebke Sihver 23:41 + 0:09
3 Lenka Myslivcova 26:58 + 3:26
4 Yulia Zavialova 27:42 + 4:10
5 Sarka Valaskova 29:20 + 5:48
6 Barbara Nowak 29:53 + 6:21
7 Šárka Kašparová 29:57 + 6:25
8 Eva Horčičková 30:04 + 6:32
9 Petra Kreckova 31:18 + 7:46
10 Simona Burdova 31:26 + 7:54
11 Liga Vabulniece 32:19 + 8:47
12 Zuzana Poštulková VZA7051 Slávia Žilinská univerzita 32:36 + 9:04
13 Jitka Demlová 33:19 + 9:47
14 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 33:43 + 10:11
15 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 33:59 + 10:27
16 Lenka Kamenicka 34:00 + 10:28
17 Helena Picková 35:35 + 12:03
18 Miriam Králová VZA6951 Slávia Žilinská univerzita 35:46 + 12:14
19 Lenka Hankovcova 36:05 + 12:33
20 Barbora Kaderova 37:12 + 13:40
21 Regina Tokarova 37:26 + 13:54
22 Sylva Vricanova 37:46 + 14:14
23 Lenka Sadílková 38:18 + 14:46
24 Eva Vobornikova 39:11 + 15:39
25 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 40:29 + 16:57
26 Marcela Hirsova 40:49 + 17:17
27 Magdalena Ctrnactova 40:59 + 17:27
28 Eva Tloušťová 42:48 + 19:16
29 Vlasta Doušková 44:55 + 21:23
30 Monika Pribikova 47:10 + 23:38
31 Hana Netukova 48:18 + 24:46
32 Romana Pustaiová 50:26 + 26:54
33 Daniela Illnerova 50:41 + 27:09
34 Marie Kašparová 52:12 + 28:40
35 Elena Mielcová AOV6951 57:22 + 33:50
36 Martina Petrová 60:22 + 36:50
37 Jaroslava Douchová 64:40 + 41:08
38 Ewa Murawska 67:30 + 43:58
Adrienn Kalocsai DISK
Markéta Neyrinck Novotná DNS
Andrea Silier DNS
Jana Zurynková DNS
Ivana Koucka DNS
Maria Manova DNS
Markéta Fenclová DNS
Veronika Pavlů DNS

W 50- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivana Poklopová 25:45
2 Jana Klapalová 26:13 + 0:28
3 Monika Lisá 26:43 + 0:58
4 Jarmila Nemeckova 27:05 + 1:20
5 Petra Jarosova 27:06 + 1:21
6 Marie Chmelarova 31:13 + 5:28
7 Regina Ježková 31:50 + 6:05
8 Eva Roudná 32:03 + 6:18
9 Yveta Veverková 33:55 + 8:10
10 Eva Jermanová 34:07 + 8:22
11 Jarmila Jastrzembská 35:11 + 9:26
12 Kateřina Veselská 35:30 + 9:45
13 Pavla Bialožytová 36:35 + 10:50
14 Ivana Kočíbová 37:22 + 11:37
15 Jana Bohunská 38:13 + 12:28
16 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 39:11 + 13:26
17 Katerina Slavikova 39:12 + 13:27
18 Brigitte Maget 40:33 + 14:48
19 Mira Janacek RBA6352 TJ Rapid Bratislava 41:04 + 15:19
20 Iva Kábrtová 41:27 + 15:42
21 Irena Peřinková 42:37 + 16:52
22 Marcela Laznickova TZL6751 43:59 + 18:14
23 Jitka Semrádová 44:33 + 18:48
24 Lenka Choutková 45:22 + 19:37
25 Libuše Franckeová 57:53 + 32:08
26 Cservény Judit 59:17 + 33:32
Pavlína Opletalová DNS
Marie Žaloudíková DNS

W 55- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko 28:23
2 Alexandra Bravená 30:31 + 2:08
3 Dana Kavkova 30:45 + 2:22
4 Dana Hrstková JHB6051 31:48 + 3:25
5 Jiřina Michálková 31:49 + 3:26
6 Jana Davi ZMT61AA Klub OB Martin 32:19 + 3:56
7 Helena Vavrušová 32:38 + 4:15
8 Hana Sochorova 34:15 + 5:52
9 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 34:20 + 5:57
10 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 34:23 + 6:00
11 Ilona Hrabánková 35:41 + 7:18
12 Miluse Prochazkova 35:43 + 7:20
13 Iva Syslová 38:28 + 10:05
14 Radana Jelínková PGP5851 38:41 + 10:18
15 Jana Justová 42:54 + 14:31

M 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Oldřich Přinda 20:23
2 Václav Farář 23:35 + 3:12
3 Vlado Piják 23:37 + 3:14
4 Petr Jelínek 26:21 + 5:58
5 Jiri Urvalek 26:31 + 6:08
6 Petr Karmazín 26:54 + 6:31
7 Martin Jelínek PGP5103 27:48 + 7:25
8 Pavel Stehno 28:18 + 7:55
9 Miroslav Horáček 28:54 + 8:31
10 Zdeněk Přeček 29:02 + 8:39
11 Mykola Sonin 30:18 + 9:55
12 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 30:57 + 10:34
13 Anatoliy Belobzickiy 31:37 + 11:14
14 Pavel Kriz 32:05 + 11:42
15 Ladislav Jezek 33:22 + 12:59
16 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 34:13 + 13:50
17 Karel Novák 34:32 + 14:09
18 Oldřich Denemarek 35:29 + 15:06
19 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 37:20 + 16:57
20 Milan Ševčík 42:18 + 21:55
21 Vlastimil Dvorak 43:17 + 22:54
Medard Féder PEZ5001 Klub OB AŠK Pezinok DNS

W 60- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Traude Fesselhofer 29:00
2 Vlasta Doležalová 29:20 + 0:20
3 Věra Salajková 29:43 + 0:43
4 Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 31:10 + 2:10
5 Eva Nýdrlová 31:57 + 2:57
6 Alena Klimplová 33:06 + 4:06
7 Naďa Zavadilová 33:11 + 4:11
8 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 33:44 + 4:44
9 Jana Nováková 33:45 + 4:45
10 Alena Ševčíková 35:04 + 6:04
11 Iva Janská 35:20 + 6:20
12 Marie Bartoňová 41:48 + 12:48
13 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 42:17 + 13:17
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice DNS
Ivana Mrázková DNS
Pavla Mrazova DNS

M 70- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 27:35
2 Miloš Novák 29:48 + 2:13
3 Emil Bauer 30:54 + 3:19
4 František Novotný 36:29 + 8:54
5 Zdeněk Úlehla 40:50 + 13:15
6 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 99:54 + 72:19
Peter Dobos DISK
Péter Gombkötő Dr. DISK
Aleš Procházka DNS
Werner George Klawun Kendray DNS

M -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Bruk 12:31
2 Samuel Polónyi 13:17 + 0:46
3 Miško Spišiak 13:18 + 0:47
4 Sverre Stuland Tysvaer 13:44 + 1:13
5 Lukáš Bruk 13:46 + 1:15
6 Tomáš Polák 14:51 + 2:20
7 Savelii Khudytskyi 19:46 + 7:15
8 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 19:49 + 7:18
9 Tomáš Berger 20:21 + 7:50
10 Jakub Paulíny 20:42 + 8:11
11 Matěj Janata 27:53 + 15:22
12 Štěpán Riessler 35:26 + 22:55
13 Frantisek Zakouril 36:12 + 23:41
14 Anton Becker 41:16 + 28:45
15 Michał Mastela 53:27 + 40:56
Jakub Polakovič DNS
Lukáš Zámečník DNS

W -10 R

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Kundratová 12:47
2 Marta Hanáková 13:06 + 0:19
3 Alžběta Lázničková TZL0851 13:44 + 0:57
4 Viktoriya Valyavka 15:39 + 2:52
5 Zuzana Pozdílková 16:00 + 3:13
6 Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 17:46 + 4:59
7 Lucia Kováčová 18:29 + 5:42
8 Lucia Lanátorová 18:54 + 6:07
9 Rebeka Demovičová PEZ0751 Klub OB AŠK Pezinok 20:00 + 7:13
10 Anna Švíglerová 23:07 + 10:20
11 Sofia Kováčiková 25:10 + 12:23
12 Paulína Šoltésová 28:14 + 15:27
Nela Spilková DNS
Nina Neyrinck DNS
Katka Spišiaková DNS

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 21:51
2 Iva Sadílková 21:57 + 0:06
3 Lucie Kršková 24:01 + 2:10
4 Kristýna Kršková 24:55 + 3:04
5 Tibor Krška 26:02 + 4:11
6 Eva Trepáčová VZA70AA Slávia Žilinská univerzita 29:56 + 8:05
7 Simona Ceranová 30:11 + 8:20
8 Oleg Rosiar 31:16 + 9:25
9 Aelita Sukhadolava 32:49 + 10:58
10 Šimon Kováčik SPE0406 Klub OB Sokol Pezinok 33:33 + 11:42
11 Vilém Křížek 33:46 + 11:55
12 Juraj Jurcik 35:56 + 14:05
13 Zuzana Miklošová 44:34 + 22:43
14 Jakub Volf 47:35 + 25:44
Ivan Trepáč VZA70AB Slávia Žilinská univerzita DNS
Anna Demovičová PEZ0551 Klub OB AŠK Pezinok DNS
Jiri Kavka DNS
Simona Karochová DNS

K3

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jan Štembera 33:13
2 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 36:03 + 2:50
3 Ivana Ďurčová TKE92AA Klub OB ATU Košice 37:49 + 4:36
4 Dmytro Kulikov 38:37 + 5:24
5 Romana Štrbová SPE9258 Klub OB Sokol Pezinok 39:07 + 5:54
6 Sergii Kryvoruchko 44:18 + 11:05
7 Loreta Ranoniene 46:13 + 13:00
8 Gediminas Ranonis 48:53 + 15:40
9 Oleksandr Serhieiev 50:10 + 16:57
10 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:11 + 16:58
11 Veronika Koľveková TKE9351 Klub OB ATU Košice 52:36 + 19:23
12 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 53:28 + 20:15
13 Jana Řeháková 54:09 + 20:56
14 Alechandr Sevcov 54:43 + 21:30
15 Natália Iriasova 55:10 + 21:57
16 Zuzana Ivanová 55:58 + 22:45
17 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 56:01 + 22:48
18 Petr Haltof 57:42 + 24:29
19 Ján Pompura TBB7101 ŠK Terezka Banská Bystrica 59:15 + 26:02
20 Vladimira Kutajova 59:49 + 26:36
21 Iveta Vavříková 61:09 + 27:56
22 Hana Svěchotová 65:14 + 32:01
23 Monika Fintorová 71:57 + 38:44
24 Ľubka Ježíková 73:58 + 40:45
25 Miška Zedníčková 75:10 + 41:57
26 Marie Haltofová 78:37 + 45:24
27 Šárka Vébrová 80:39 + 47:26
28 Margit Papp 93:51 + 60:38
Elza Hudecová DNS
Jiří Bubla DNS
Aneta Tuharská DNS
Olga Mrózková DNS

W 65- A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Eva Horynová 25:49
2 Zuzana Šaffková 28:41 + 2:52
3 Ivana Úlehlová 29:03 + 3:14
4 Ivana Karmazínová 30:54 + 5:05
5 Jana Haňkovská 31:10 + 5:21
6 Zdenka Krizova 32:33 + 6:44
7 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 33:16 + 7:27
8 Soňa Kavecká SPE4851 Klub OB Sokol Pezinok 33:28 + 7:39
9 Jaroslava Pachnerová 34:10 + 8:21
10 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 35:27 + 9:38
11 Stanislava Horáčková 35:56 + 10:07
12 Hana Stehnová 37:55 + 12:06
13 Eva Kašková 39:20 + 13:31
14 Jana Tomanová 40:22 + 14:33
15 Jarmila Lohrová 41:17 + 15:28
16 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 42:42 + 16:53
17 Maria Fischer 44:41 + 18:52
18 Ilona Dobos 58:20 + 32:31

W -20 A

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karolína Staňová 30:44
2 Tereza Korpasová 32:15 + 1:31
3 Lucie Nováková 35:48 + 5:04
4 Alena Linková 41:38 + 10:54
5 Šárka Knížková 42:45 + 12:01
6 Marta Murawska 46:34 + 15:50
Michaela Zurynková DNS
Doubravka Jansová DNS

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matous Skripnik 9:50
2 Max Denemarek 11:41 + 1:51
3 Vít Kundrata 11:50 + 2:00
4 Rafał Murawski 14:10 + 4:20
5 Jakub Lanátor RBA0701 TJ Rapid Bratislava 14:40 + 4:50
6 Krystof Jandera 14:50 + 5:00
7 Ivo Křížek 15:07 + 5:17
8 Antonín Hofhanzl 15:35 + 5:45
9 Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok 15:48 + 5:58
10 Tobiáš Tuharský 16:55 + 7:05
11 Šimon Prášil 18:13 + 8:23
12 Tomáš Doucha 18:44 + 8:54
13 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 19:19 + 9:29
14 Štěpán Hájek 19:42 + 9:52
15 Matej Knapčok SPE08AA Klub OB Sokol Pezinok 20:54 + 11:04
16 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 22:44 + 12:54
Tadeáš Janačík DNS

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Karolina Pipkova 13:52
2 Hana Vítková 15:53 + 2:01
3 Tereza Štětínská 16:26 + 2:34
4 Kateřina Švíglerová 17:47 + 3:55
5 Viola Janatová 20:45 + 6:53
6 Tereza Ester Kamenicka 24:22 + 10:30

Open L

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Alexander Trempoltsev 28:03
2 Irina Trempoltseva 36:05 + 8:02
3 Katerina Mateju 39:58 + 11:55
Filip Černoch DNS
Lukáš Krejčí DNS
Michaela Černochová DNS

Open S

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matous Holinka 22:53
2 Kamila Zakourilova 25:20 + 2:27
3 Ragnar Sihver 27:13 + 4:20
4 Andrzej Galla 32:17 + 9:24
5 Patrik Pavlíček 32:40 + 9:47
6 Daniela Stříbrná 33:03 + 10:10
7 Mirka Prášilová 33:18 + 10:25
8 Magda Rýdlová 35:00 + 12:07
9 Kateřina Hájková Klíčová 35:43 + 12:50
10 Iva Rufferová 36:06 + 13:13
11 Jitka Hanušová 36:22 + 13:29
12 Aneta Šrubařová 38:42 + 15:49
13 Simon Ctrnact 43:17 + 20:24
14 Tereza Vlachová 45:56 + 23:03
15 Eva Žaloudíková 49:29 + 26:36
16 Marta Hanáková 51:15 + 28:22
17 Vera Ulrychova 52:58 + 30:05
18 Barbora Janasová 53:03 + 30:10
19 Marek Trnka 54:47 + 31:54
Petra Zajícová DISK
Martin Pozdílek DISK
Aasfrid Tysvaer DISK
Jana Imriska DNS
Terezka Kuriaková DNS
Iva Štemberová DNS
Lea Hudecová DNS
Ingeborg Stuland Tysvaer DNS
Jiří Žaloudík DNS
Tereza Jedlickova DNS
Hana Hofhanzlová DNS

M 21- D

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tomáš Drenčák TKE8502 Klub OB ATU Košice 30:36
2 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 31:30 + 0:54
3 Anorás Makai 33:06 + 2:30
4 Jirka Hrazdil 33:12 + 2:36
5 Áron Less 33:38 + 3:02
6 Jaroslav Choutka junior 35:38 + 5:02
7 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 36:28 + 5:52
8 Václav Mutina 36:47 + 6:11
9 Peter Karch 39:32 + 8:56
10 Andrej Petrinec RBA8903 TJ Rapid Bratislava 39:34 + 8:58
11 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 41:33 + 10:57
12 Martin Langer 46:26 + 15:50
13 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 50:59 + 20:23
14 David Kral 76:46 + 46:10
Peter Wartiak FBA8001 TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
Štefan Ivanko TKE8602 Klub OB ATU Košice DISK
Róbert Ílleš SPE91AA Klub OB Sokol Pezinok DNS