Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - šprint

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB - šprint - E1 (15.09.2017)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    M 70- E    M -12 C    W -12 C    W 65- E    M 21- C    W 21- C   

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 9:40 1100
2 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 10:04 + 0:24 1054
3 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 11:08 + 1:28 933
4 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 12:03 + 2:23 829
5 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 12:16 + 2:36 804
6 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 12:18 + 2:38 800
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 12:32 + 2:52 774
8 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 12:57 + 3:17 726
9 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 13:11 + 3:31 700
10 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:26 + 4:46 558
11 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:49 + 5:09 514
12 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:02 + 7:22 262
13 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 17:07 + 7:27 252

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 12:14 1100
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 12:21 + 0:07 1090
3 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 12:32 + 0:18 1073
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 13:21 + 1:07 1000
5 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 13:29 + 1:15 988
6 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 13:36 + 1:22 977
7 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 13:38 + 1:24 974
8 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 14:42 + 2:28 878
9 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 15:41 + 3:27 790
10 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 15:44 + 3:30 785
11 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 16:18 + 4:04 734
12 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 16:56 + 4:42 677

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 14:53 1100
2 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 15:02 + 0:09 1089
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 15:49 + 0:56 1031
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 16:56 + 2:03 948
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 17:26 + 2:33 912
6 Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 19:07 + 4:14 787

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 14:51 1100
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 16:39 + 1:48 967
3 Šimon Dudra KYS9801 Klub OB Kysak 17:14 + 2:23 923
4 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 22:49 + 7:58 510

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 14:52 1100
2 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 15:35 + 0:43 1047
3 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 16:04 + 1:12 1011
4 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 16:48 + 1:56 957
5 Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 17:28 + 2:36 908
6 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:29 + 2:37 906
7 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:31 + 2:39 904
8 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:56 + 3:04 873
9 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 18:07 + 3:15 860
10 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:22 + 3:30 841
11 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 18:46 + 3:54 811
12 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:10 + 5:18 708
13 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 20:40 + 5:48 671
14 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 20:42 + 5:50 668
15 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 20:54 + 6:02 654
16 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 21:16 + 6:24 626
17 Matej Leitner TKE9101 Klub OB ATU Košice 21:42 + 6:50 594
18 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 23:11 + 8:19 485
19 Peter Macinský TKE8603 Klub OB ATU Košice 23:58 + 9:06 427
20 Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:51 + 12:59 139
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava DISK 0

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 14:58 1100
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 16:49 + 1:51 964
3 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 17:58 + 3:00 880
4 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 18:39 + 3:41 829
5 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 18:44 + 3:46 823
6 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 18:51 + 3:53 815
7 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 19:56 + 4:58 735

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 18:06 1100
2 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 21:02 + 2:56 922
3 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 21:58 + 3:52 865
4 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 22:09 + 4:03 854
5 Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 23:06 + 5:00 796
6 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:12 + 5:06 790
7 Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 25:56 + 7:50 624

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 17:58 1100
2 Martin Velgos TKE7202 Klub OB ATU Košice 18:14 + 0:16 1084
3 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 18:32 + 0:34 1065
4 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:01 + 1:03 1036
5 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 22:26 + 4:28 827
6 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 27:16 + 9:18 531

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 15:48 1100
2 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 15:55 + 0:07 1092
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 16:41 + 0:53 1039
4 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 17:11 + 1:23 1004
5 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 17:44 + 1:56 965
6 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 18:59 + 3:11 878

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 16:14 1100
2 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 16:17 + 0:03 1097
3 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 17:18 + 1:04 1028
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 17:27 + 1:13 1018
5 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 17:59 + 1:45 981
6 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 18:55 + 2:41 918
7 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 19:28 + 3:14 881
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 20:06 + 3:52 838
9 Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 20:57 + 4:43 780
10 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 21:05 + 4:51 771
11 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 21:22 + 5:08 752
12 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 21:43 + 5:29 728

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 14:48 1100
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 15:43 + 0:55 1032
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 17:59 + 3:11 863
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:00 + 3:12 862
5 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 25:15 + 10:27 323

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 13:05 1100
2 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 13:54 + 0:49 1031
3 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 13:59 + 0:54 1024
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 14:10 + 1:05 1009
5 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 15:18 + 2:13 914
6 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 15:19 + 2:14 912
7 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 15:33 + 2:28 893
8 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 15:36 + 2:31 888
9 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 16:08 + 3:03 844
10 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 18:27 + 5:22 649
11 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 20:51 + 7:46 447

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 13:46 1100
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 15:36 + 1:50 954
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 16:06 + 2:20 914
4 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 16:54 + 3:08 850
5 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 16:58 + 3:12 844
6 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 17:49 + 4:03 776
7 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 20:56 + 7:10 527
8 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 23:57 + 10:11 286

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 15:04 1100
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 15:32 + 0:28 1066
3 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:18 + 1:14 1010
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 17:06 + 2:02 952
5 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 17:31 + 2:27 921
6 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 20:47 + 5:43 683

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 16:10 1100
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 17:26 + 1:16 1014
3 Jana Kršiaková TKE8951 Klub OB ATU Košice 17:40 + 1:30 998
4 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 18:12 + 2:02 962
5 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 18:29 + 2:19 942
6 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:42 + 2:32 928
7 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 18:47 + 2:37 922
8 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 18:52 + 2:42 916
9 Antónia Šofranková TKE9753 Klub OB ATU Košice 18:56 + 2:46 912
10 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 19:20 + 3:10 885
11 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 19:22 + 3:12 882
12 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 19:27 + 3:17 877
13 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 19:52 + 3:42 848
14 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 20:33 + 4:23 802
15 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 20:52 + 4:42 780
16 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 20:57 + 4:47 775
17 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 20:58 + 4:48 773
18 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 22:10 + 6:00 692
19 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 22:44 + 6:34 653
20 Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 25:28 + 9:18 467

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 19:01 1100
2 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 19:13 + 0:12 1088
3 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 19:40 + 0:39 1062
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 21:14 + 2:13 972
5 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:52 + 5:51 762

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 18:30 1100
2 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 19:27 + 0:57 1044
3 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 19:36 + 1:06 1035
4 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 22:20 + 3:50 872
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:55 + 6:25 718

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 16:48 1100
2 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 17:01 + 0:13 1086
3 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 18:03 + 1:15 1018
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 19:16 + 2:28 938
5 Andrea Klabouchová VZA7052 Slávia Žilinská univerzita 19:29 + 2:41 924
6 Dana Barčová SSN7152 KOB Čingov Spišská Nová Ves 19:56 + 3:08 895
7 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 21:01 + 4:13 824
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves DISK 0

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 16:25 1100
2 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 19:50 + 3:25 871
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 21:00 + 4:35 793

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 15:21 1100
2 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 16:17 + 0:56 1033
3 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 18:44 + 3:23 858
4 Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 19:26 + 4:05 807
5 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 20:21 + 5:00 742
6 Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita 22:53 + 7:32 560
7 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 26:08 + 10:47 327

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 16:30 1100
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 17:34 + 1:04 1029
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 18:37 + 2:07 959
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 21:33 + 5:03 763

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 17:00 1100
2 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 17:48 + 0:48 1048

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 36:54 1100

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 11:37 700
2 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 11:58 + 0:21 679
3 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 12:37 + 1:00 640
4 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 13:09 + 1:32 608
5 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 14:06 + 2:29 550
6 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 17:58 + 6:21 317

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 13:22 700
2 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 13:47 + 0:25 678
3 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 14:45 + 1:23 628
4 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 15:13 + 1:51 603

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 17:17 1100
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 21:02 + 3:45 861

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 16:41 700
2 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 20:29 + 3:48 541
3 Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 21:25 + 4:44 501
4 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 22:06 + 5:25 473

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 23:48 700