Rankingové výsledky

Preteky: Majstrovstvá Slovenska v OB - dlhá trať

Etapa: Majstrovstvá Slovenska v OB - dlhá trať - E1 (16.09.2017)

Kategórie

M -14 E    M -16 E    M -18 E    M -20 E    M 21- E    M 35- E    M 40- E    M 45- E    M 50- E    M 55- E    M 60- E    W -14 E    W -16 E    W -18 E    W 21- E    W 35- E    W 40- E    W 45- E    W 50- E    W 55- E    M 65- E    W 60- E    M 70- E    M 21- C    W 21- C    M -12 C    W -12 C    W 65- E   

M -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 27:40 1100
2 Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 31:23 + 3:43 952
3 Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice 31:45 + 4:05 938
4 Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 35:40 + 8:00 782
5 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 38:02 + 10:22 688
6 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 38:18 + 10:38 677
7 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 39:25 + 11:45 633
8 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 41:02 + 13:22 569
9 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 47:25 + 19:45 315
10 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:31 + 23:51 152
11 Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 52:42 + 25:02 105
12 Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 60:02 + 32:22 0

M -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 38:33 1100
2 Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 41:21 + 2:48 1020
3 Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 47:27 + 8:54 846
4 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 48:49 + 10:16 807
5 Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 50:09 + 11:36 769
6 Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 50:54 + 12:21 748
7 Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 51:18 + 12:45 736
8 Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin 60:36 + 22:03 471
9 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 62:47 + 24:14 409
10 Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 64:29 + 25:56 360
11 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 68:07 + 29:34 256
12 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 76:07 + 37:34 28

M -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Chupek VZA9901 Slávia Žilinská univerzita 70:31 1100
2 Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 76:40 + 6:09 1004
3 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 81:56 + 11:25 922
4 Tomáš Ondrejka VZA0001 Slávia Žilinská univerzita 93:52 + 23:21 736
5 Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 108:45 + 38:14 504
6 Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 128:30 + 57:59 196

M -20 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 66:22 1100
2 Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 97:31 + 31:09 584
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava DISK 0

M 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 85:25 1100
2 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 88:36 + 3:11 1059
3 Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 89:15 + 3:50 1051
4 Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 100:06 + 14:41 911
5 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 101:59 + 16:34 887
6 Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 104:19 + 18:54 857
7 Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 104:25 + 19:00 855
8 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 107:45 + 22:20 812
9 Michal Krajčík TKE8704 Klub OB ATU Košice 112:46 + 27:21 748
10 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 113:31 + 28:06 738
11 Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 118:43 + 33:18 671
12 Adam Tysz TKE8703 Klub OB ATU Košice 124:49 + 39:24 593
13 Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 125:49 + 40:24 580
14 Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 137:00 + 51:35 436
15 Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 145:11 + 59:46 330
16 Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 147:12 + 61:47 304
17 Miroslav Pilát HBB8502 ŠK HADVEO Banská Bystrica 150:37 + 65:12 260
18 Richard Oľhava TKE8802 Klub OB ATU Košice 176:01 + 90:36 0

M 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jozef Chupek VZA7101 Slávia Žilinská univerzita 70:05 1100
2 Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 86:01 + 15:56 850
3 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 86:43 + 16:38 839
4 Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 91:10 + 21:05 769
5 Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 97:06 + 27:01 676
6 Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 100:38 + 30:33 620
7 Juraj Mihalič TKE7903 Klub OB ATU Košice 105:00 + 34:55 552

M 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 72:54 1100
2 Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 79:54 + 7:00 994
3 Peter Vandlíček VZA7300 Slávia Žilinská univerzita 89:21 + 16:27 852
4 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 110:44 + 37:50 529
5 Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 116:56 + 44:02 436
6 Valter Sohler RBK7701 Klub orientačných športov Ružomberok 134:07 + 61:13 176
7 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 162:46 + 89:52 0

M 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 71:28 1100
2 Juraj Petrinec BBA6403 KOBRA Bratislava 77:08 + 5:40 1013
3 Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 80:57 + 9:29 954
4 František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 85:35 + 14:07 883
5 Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 128:44 + 57:16 219
6 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 134:47 + 63:19 125

M 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 61:02 1100
2 György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 64:28 + 3:26 1038
3 Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 71:07 + 10:05 918
4 Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 77:36 + 16:34 801
5 Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 78:54 + 17:52 778
6 František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 83:16 + 22:14 699

M 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 50:42 1100
2 Jaroslav Piják SPE5801 Klub OB Sokol Pezinok 52:20 + 1:38 1065
3 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:37 + 2:55 1037
4 Csaba Takács TKE6205 Klub OB ATU Košice 54:25 + 3:43 1019
5 Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 56:20 + 5:38 978
6 Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 60:59 + 10:17 877
7 Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 65:00 + 14:18 790
8 Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 70:24 + 19:42 673
9 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 72:56 + 22:14 618
10 Peter Navesňák TKE5803 Klub OB ATU Košice 73:48 + 23:06 599
11 Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 75:52 + 25:10 554
12 Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 84:20 + 33:38 370
13 Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 93:19 + 42:37 175
14 Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 97:37 + 46:55 82

M 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 49:09 1100
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 52:20 + 3:11 1029
3 Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 55:43 + 6:34 953
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 61:27 + 12:18 825
5 Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 69:25 + 20:16 646
6 Slávko Žilinčík TKE5602 Klub OB ATU Košice 79:48 + 30:39 414
7 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 90:54 + 41:45 166

W -14 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 39:40 1100
2 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 44:52 + 5:12 956
3 Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 45:35 + 5:55 936
4 Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 45:40 + 6:00 934
5 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 48:01 + 8:21 868
6 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 49:04 + 9:24 839
7 Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 51:31 + 11:51 771
8 Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 51:43 + 12:03 766
9 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 54:34 + 14:54 687
10 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 58:31 + 18:51 577
11 Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 59:03 + 19:23 562

W -16 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľuboslava Weissová TKE0252 Klub OB ATU Košice 45:20 1100
2 Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 57:11 + 11:51 812
3 Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 57:20 + 12:00 809
4 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 65:56 + 20:36 600
5 Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 69:47 + 24:27 507
6 Veronika Klabouchová VZA0151 Slávia Žilinská univerzita 95:07 + 49:47 0
7 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 107:30 + 62:10 0
8 Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 133:32 + 88:12 0
9 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 150:54 + 105:34 0

W -18 E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 51:53 1100
2 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 58:14 + 6:21 965
3 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 59:32 + 7:39 938
4 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 72:46 + 20:53 657
5 Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 80:03 + 28:10 503
6 Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 86:28 + 34:35 367
7 Valentína Vancáková TKE9951 Klub OB ATU Košice 93:29 + 41:36 218

W 21- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Katarína Lamiová TKE8351 Klub OB ATU Košice 63:13 1100
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 74:47 + 11:34 899
3 Silvia Chupeková VZA7250 Slávia Žilinská univerzita 78:02 + 14:49 842
4 Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 83:27 + 20:14 748
5 Natália Tyszová TKE8851 Klub OB ATU Košice 84:25 + 21:12 731
6 Andrea Papugová TKE9751 Klub OB ATU Košice 85:12 + 21:59 717
7 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 87:19 + 24:06 681
8 Jana Macinská TKE8651 Klub OB ATU Košice 96:43 + 33:30 517
9 Kristína Krajčíková TKE9254 Klub OB ATU Košice 96:50 + 33:37 515
10 Katarína Papugová TKE9255 Klub OB ATU Košice 97:30 + 34:17 503
11 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 100:49 + 37:36 446
12 Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 100:59 + 37:46 443
13 Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 113:42 + 50:29 222
14 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 116:41 + 53:28 170
15 Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 120:34 + 57:21 102

W 35- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 73:01 1100
2 Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 86:32 + 13:31 896
3 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 87:09 + 14:08 887
4 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 90:45 + 17:44 833

W 40- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Alena Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 66:32 1100
2 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 68:38 + 2:06 1065
3 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 74:34 + 8:02 967
4 Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 76:08 + 9:36 941
5 Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 79:12 + 12:40 891
6 Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 80:44 + 14:12 865

W 45- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:49 1100
2 Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 65:56 + 3:07 1045
3 Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 70:54 + 8:05 958
4 Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 72:09 + 9:20 937
5 Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 73:43 + 10:54 909
6 Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 79:37 + 16:48 806

W 50- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 50:15 1100
2 Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 56:08 + 5:53 971
3 Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:59 + 28:44 471

W 55- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 44:07 1100
2 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 47:54 + 3:47 1006
3 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 54:15 + 10:08 847
4 Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 57:34 + 13:27 765
5 Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 61:02 + 16:55 678
Elena Polakovičová VZA5850 Slávia Žilinská univerzita DISK 0

M 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 52:20 1100
2 Štefan Máj BBA5201 KOBRA Bratislava 56:34 + 4:14 1011
3 Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 57:04 + 4:44 1001
4 Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 58:13 + 5:53 976

W 60- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Paulína Májová BBA5351 KOBRA Bratislava 42:34 1100
2 Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 61:06 + 18:32 621
3 Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 71:30 + 28:56 352
4 Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 72:12 + 29:38 334

M 70- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 48:02 1100
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin DISK 0

M 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 58:04 700
2 Martin Klabouch VZA9602 Slávia Žilinská univerzita 64:49 + 6:45 619
3 Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 64:55 + 6:51 617
4 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 80:54 + 22:50 425
5 Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 109:05 + 51:01 85
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava DISK 0

W 21- C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 46:59 700
2 Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 51:16 + 4:17 636
3 Barbora Chorvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 110:38 + 63:39 0

M -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:11 700
2 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 24:44 + 1:33 653
3 Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 25:43 + 2:32 624
4 Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 26:44 + 3:33 593
5 Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 28:44 + 5:33 532
6 Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 29:01 + 5:50 524
7 Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 32:48 + 9:37 410
8 Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice 33:06 + 9:55 401
9 Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 36:05 + 12:54 310
10 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 45:51 + 22:40 16

W -12 C

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 26:14 700
2 Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 32:12 + 5:58 541
3 Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 35:56 + 9:42 441

W 65- E

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata Body
1 Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 50:58 1100
2 Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 52:48 + 1:50 1060