Prihlášky

Preteky: Slovenský rebríček jednotlivcov - INOV8 cup (17.09.2017)

Počet prihlásených: 233

Kategórie

M -12 A    M -14 A    M -16 A    M -18 A    M -20 A    M 21- E    M 21- B    M 35- A    M 40- A    M 45- A    M 50- A    M 55- A    M 60- A    W -12 A    W -14 A    W -16 A    W -18 A    W 21- E    W 21- B    W 35- A    W 40- A    W 45- A    W 50- A    W 55- A    M 65- A    W 60- A    M 70- A    M -10 C    M -10 R    W -10 C    W -10 R    N          K3         W 65- A    M 21- D    W 21- D   

M -12 A (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Roháč TKE0601 Klub OB ATU Košice Áno 06.09.2017
Jakub Karol Janšo TKE0602 Klub OB ATU Košice 2051421 Áno 10.09.2017
Tomáš Porubčan KYS0501 Klub OB Kysak 307291 Áno 04.09.2017
Maroš Dudra KYS0601 Klub OB Kysak 45419 Áno 04.09.2017
Daniel Šmelík RBA0702 TJ Rapid Bratislava 442590 Áno 04.09.2017
Kamila Pompurová TBB0551 ŠK Terezka Banská Bystrica Áno 26.08.2017
Filip Bukovac FBA0501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096113 Áno 04.09.2017
Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078496 Áno 04.09.2017
Tomáš Syrový SPE06AC Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 27.08.2017
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 04.09.2017
Adam Trepáč VZA0501 Slávia Žilinská univerzita 2045214 Áno 04.09.2017
Miroslav Pajger VZA0502 Slávia Žilinská univerzita 2092474 Áno 04.09.2017

M -14 A (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Roháč TKE0301 Klub OB ATU Košice Áno 06.09.2017
Lukáš Mário Novota TKE0302 Klub OB ATU Košice 2025333 Áno 10.09.2017
Richard Sláma TKE0303 Klub OB ATU Košice 2008508 Áno 10.09.2017
Martin Vaľa KYS0301 Klub OB Kysak 416731 Áno 04.09.2017
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 02.09.2017
Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 2027942 Áno 02.09.2017
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 03.09.2017
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 02.09.2017
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 03.09.2017
Tomáš Šipoš SPE0311 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 03.09.2017
Šimon Šipoš SPE04AB Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 03.09.2017
Tomáš Jurčík VZA0301 Slávia Žilinská univerzita 406985 Áno 04.09.2017

M -16 A (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Kurák TKE0101 Klub OB ATU Košice 2051399 Áno 10.09.2017
Adam Jonáš BBA0101 KOBRA Bratislava 7209670 Áno 04.09.2017
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 04.09.2017
Medard Féder PEZ0102 Klub OB AŠK Pezinok 7204989 Áno 03.09.2017
Martin Knor ZMT0201 Klub OB Martin 2066091 Áno 03.09.2017
Matúš Oravec ZMT0101 Klub OB Martin Áno 03.09.2017
Marek Lazar ZMT01AA Klub OB Martin Áno 03.09.2017
Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 2027944 Áno 02.09.2017
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 02.09.2017
Daniel Pompura TBB0101 ŠK Terezka Banská Bystrica 2008502 Áno 26.08.2017
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 03.09.2017
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 03.09.2017
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 02.09.2017

M -18 A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jakub Schenk RBA0001 TJ Rapid Bratislava 338400 Áno 04.09.2017
Dominik Lovás RBA9902 TJ Rapid Bratislava 2045687 Áno 04.09.2017
Tobiáš Goldschmidt RBA0003 TJ Rapid Bratislava 2045678 Áno 04.09.2017
Matej Cidorík PEZ0001 Klub OB AŠK Pezinok 7204483 Áno 03.09.2017
Matej Pätoprstý SPE0001 Klub OB Sokol Pezinok 7204510 Áno 30.08.2017
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 03.09.2017

M -20 A (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Dušan Sláma TKE9801 Klub OB ATU Košice 7204978 Áno 10.09.2017
Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 2045173 Áno 04.09.2017
Christián Heffner SPE9801 Klub OB Sokol Pezinok 46290 Áno 27.08.2017

M 21- E (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Libor Semančík Klub OB Kysak 1421896 Áno 04.09.2017
Dávid Franko KYS9301 Klub OB Kysak 515103 Áno 04.09.2017
Ján Kvaka KYS9002 Klub OB Kysak 1421902 Áno 04.09.2017
Tomáš Sokol KYS9103 Klub OB Kysak 515109 Áno 04.09.2017
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 04.09.2017
Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 515307 Áno 04.09.2017
Jakub Dekrét EBB9902 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2088141 Áno 04.09.2017
Marián Mikluš RBA7204 TJ Rapid Bratislava 8000029 Áno 04.09.2017
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 2095924 Áno 02.09.2017
Matej Müller VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 876001 Áno 07.09.2017
Štefan Šurgan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 515024 Áno 01.09.2017
Maroš Bukovac FBA7601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Áno 04.09.2017
Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 7202851 Áno 23.08.2017
Pavol Bukovac FBA8102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 515478 Áno 04.09.2017
Peter Glončák FBA7901 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012281 Áno 04.09.2017

M 21- B (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miroslav Kollár KYS8801 Klub OB Kysak 515190 Áno 04.09.2017
Juraj Horniak BBA8202 KOBRA Bratislava 307459 Áno 04.09.2017
Juraj Nemec EBB8901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 406961 Áno 04.09.2017
Michal Pavlík SSN9001 KOB Čingov Spišská Nová Ves 1231990 Áno 04.09.2017
Silvester Dulák SSN9007 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416519 Áno 04.09.2017
Július Macháček SKS8402 Športový klub Sandberg 2079537 Áno 02.09.2017
Peter Vričan VZA89AA Slávia Žilinská univerzita Áno 04.09.2017

M 35- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Radovan Marton KYS7802 Klub OB Kysak 1413340 Áno 04.09.2017
Milan Dudra KYS7201 Klub OB Kysak 307258 Áno 04.09.2017
Anton Kniebügl BBA6401 KOBRA Bratislava 416747 Áno 04.09.2017
Peter Chvojka ZMT8016 Klub OB Martin 2066092 Áno 03.09.2017
Olexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 502256 Áno 04.09.2017

M 40- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Július Porubský TNR7301 ŠK Triturus Nitra 2045596 Áno 04.09.2017
Michal Eliáš RBA6604 TJ Rapid Bratislava 439299 Áno 05.09.2017
Medard Féder PEZ7303 Klub OB AŠK Pezinok 7201804 Áno 03.09.2017
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 02.09.2017
Peter Krnáč VIA7701 Viatoris 1771230 Áno 24.08.2017

M 45- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Valér Franko KYS6601 Klub OB Kysak 1966416 Áno 04.09.2017
Karol Hierweg BBA5801 KOBRA Bratislava 406918 Áno 04.09.2017
Róbert Schenk RBA6802 TJ Rapid Bratislava 434820 Áno 04.09.2017
Pavol Šoltés SSN6402 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307386 Áno 04.09.2017
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 04.09.2017

M 50- A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Peter Sláma TKE6401 Klub OB ATU Košice 9102083 Áno 10.09.2017
František Papuga TKE6302 Klub OB ATU Košice 307290 Áno 10.09.2017
Martin Jerguš TKE6702 Klub OB ATU Košice 416555 Áno 10.09.2017
György Filö KYS6302 Klub OB Kysak 9633077 Áno 04.09.2017
Juraj Šmelík RBA6603 TJ Rapid Bratislava 7208215 Áno 04.09.2017
František Šoltés SSN6202 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307398 Áno 04.09.2017
Martin Václavík ZMT6404 Klub OB Martin 416524 Áno 03.09.2017
Emil Kukurugya SKS66AA Športový klub Sandberg 2049986 Áno 02.09.2017
Peter Mlynárik VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 876002 Áno 02.09.2017
Ladislav Pompura TBB6301 ŠK Terezka Banská Bystrica 406991 Áno 26.08.2017
Ján Košut VZA6301 Slávia Žilinská univerzita 406990 Áno 04.09.2017

M 55- A (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Karol Janšo TKE6206 Klub OB ATU Košice 2051437 Áno 10.09.2017
Jaroslav Kollár KYS6102 Klub OB Kysak 1416370 Áno 04.09.2017
Ľubomír Krajňák KYS6105 Klub OB Kysak 207808 Áno 04.09.2017
Pavol Bednár EBB6101 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 01869 Áno 04.09.2017
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102809 Áno 04.09.2017
Milan Mazúr RBA6201 TJ Rapid Bratislava 910191 Áno 04.09.2017
Dušan Formanko RBA5801 TJ Rapid Bratislava 2099591 Áno 04.09.2017
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307357 Áno 04.09.2017
Dušan Rybár RBA6202 TJ Rapid Bratislava 2045172 Áno 04.09.2017
Miroslav Palička SSN5902 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416561 Áno 04.09.2017
Pavol Kebis SPE6004 Klub OB Sokol Pezinok 338390 Áno 04.09.2017

M 60- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ján Kuchta TKE5701 Klub OB ATU Košice 2051335 Áno 10.09.2017
Anton Onder TKE5401 Klub OB ATU Košice 307437 Áno 10.09.2017
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 23.08.2017
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 27.08.2017
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 27.08.2017
Peter Polakovič VZA5501 Slávia Žilinská univerzita 416537 Áno 18.08.2017

W -12 A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Hana Eliášová RBA0651 TJ Rapid Bratislava 445625 Áno 05.09.2017
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 30.08.2017
Linda Legáthová SPE05AA Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 02.09.2017
Lucia Šipošová SPE0654 Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 03.09.2017

W -14 A (12)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Mihaličová TKE0551 Klub OB ATU Košice 2032148 Áno 10.09.2017
Miroslava Velgosová TKE0351 Klub OB ATU Košice 2051329 Áno 10.09.2017
Lenka Porubská TNR0451 ŠK Triturus Nitra 7210405 Áno 04.09.2017
Zuzana Féderová PEZ0351 Klub OB AŠK Pezinok 887631 Áno 03.09.2017
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 02.09.2017
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 2079539 Áno 02.09.2017
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 03.09.2017
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 406940 Áno 03.09.2017
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 03.09.2017
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 30.08.2017
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 03.09.2017
Gabriela Trepáčová VZA0351 Slávia Žilinská univerzita 2045213 Áno 04.09.2017

W -16 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michaela Velgosová TKE0151 Klub OB ATU Košice 2051450 Áno 10.09.2017
Sandra Ivanková TKE0253 Klub OB ATU Košice 8631587 Áno 10.09.2017
Alžbeta Kubenová RBA0151 TJ Rapid Bratislava 445622 Áno 04.09.2017
Martina Václavíková ZMT0151 Klub OB Martin 2066095 Áno 03.09.2017
Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 2049998 Áno 02.09.2017
Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 2079538 Áno 02.09.2017
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 04.09.2017

W -18 A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viktória Roháčová TKE0051 Klub OB ATU Košice 1403139 Áno 06.09.2017
Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 8434822 Áno 04.09.2017
Dorota Šmelíková RBA0251 TJ Rapid Bratislava 1399951 Áno 04.09.2017
Miriam Cidoríková PEZ9951 Klub OB AŠK Pezinok 2067274 Áno 03.09.2017
Magdaléna Hrabošová FBA0052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2045171 Áno 04.09.2017
Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067242 Áno 04.09.2017
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 03.09.2017

W 21- E (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 533303 Áno 04.09.2017
Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 8222299 Áno 04.09.2017
Lucia Matejíčková RBA9851 TJ Rapid Bratislava 2103537 Áno 04.09.2017
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 02.09.2017
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 24.08.2017
Katarzyna Galla HBB9552 ŠK HADVEO Banská Bystrica 7200183 Áno 01.09.2017
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 30.08.2017
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 04.09.2017

W 21- B (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Barbora Pavliková KYS9152 Klub OB Kysak 207807 Áno 04.09.2017
Erika Nemcová EBB8752 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 416753 Áno 04.09.2017
Eva Farkašová SSN9053 KOB Čingov Spišská Nová Ves 416600 Áno 04.09.2017
Janka Kontrlová VZA89AB Slávia Žilinská univerzita Áno 04.09.2017

W 35- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Bialeková EBB7351 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 7201767 Áno 04.09.2017
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 02.09.2017
Alena Bukovacová FBA7451 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 522004 Áno 04.09.2017
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 03.09.2017
Alena Michna Ďurčová VZA7753 Slávia Žilinská univerzita 1152125 Áno 04.09.2017

W 40- A (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Jana Slámová TKE7252 Klub OB ATU Košice 7207626 Áno 10.09.2017
Oksana Velgosová TKE7351 Klub OB ATU Košice 2051368 Áno 10.09.2017
Katarína Schenková RBA7451 TJ Rapid Bratislava 307438 Áno 04.09.2017
Dagmar Miklušová RBA7351 TJ Rapid Bratislava 8123457 Áno 04.09.2017
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 02.09.2017
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 03.09.2017

W 45- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Bibiana Perátová KYS7252 Klub OB Kysak 2102543 Áno 04.09.2017
Martina Pánková RBA6953 TJ Rapid Bratislava 445621 Áno 04.09.2017
Alena Barillová SSN6951 KOB Čingov Spišská Nová Ves 307384 Áno 04.09.2017
Martina Brém Knorová ZMT7151 Klub OB Martin 2066093 Áno 03.09.2017
Táňa Časnochová HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 406977 Áno 24.08.2017
Hana Šmelíková FBA6951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2012280 Áno 04.09.2017
Eva Trepáčová VZA70AA Slávia Žilinská univerzita 2045212 Áno 04.09.2017

W 50- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Anna Mária Jergušová TKE6651 Klub OB ATU Košice 232109 Áno 10.09.2017
Elena Papugová TKE6552 Klub OB ATU Košice 416733 Áno 10.09.2017
Jana Franková KYS6651 Klub OB Kysak 1966817 Áno 04.09.2017
Jana Mižúrová FBA6351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079495 Áno 23.08.2017
Iveta Pijáková SPE6251 Klub OB Sokol Pezinok 1407866 Áno 21.08.2017

W 55- A (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Elena Belicová TKE6251 Klub OB ATU Košice 307259 Áno 10.09.2017
Judita Sádecká TKE6253 Klub OB ATU Košice 307378 Áno 10.09.2017
Iva Kumová RBA6252 TJ Rapid Bratislava 307367 Áno 04.09.2017
Jana Davi ZMT6151 Klub OB Martin 416848 Áno 03.09.2017
Darina Poláčková SPE5852 Klub OB Sokol Pezinok 1407865 Áno 27.08.2017
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok Áno 04.09.2017
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 7200270 Áno 04.09.2017

M 65- A (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Igor Roháč TKE4301 Klub OB ATU Košice 307263 Áno 10.09.2017
Ľudovít Šmelík RBA4301 TJ Rapid Bratislava 2104604 Áno 04.09.2017
Ivan Zacharovský ZMT5201 Klub OB Martin 416534 Áno 03.09.2017
Vladislav Piják SPE52AA Klub OB Sokol Pezinok 8644312 Áno 21.08.2017
Jozef Gajdošík VZA5200 Slávia Žilinská univerzita 416540 Áno 04.09.2017

W 60- A (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Iveta Putnovská TKE5651 Klub OB ATU Košice 307387 Áno 10.09.2017
Angela Maľarová TKE5752 Klub OB ATU Košice 307389 Áno 10.09.2017
Beata Vávrová RBA5651 TJ Rapid Bratislava 682341 Áno 04.09.2017
Eva Pijáková SPE57AA Klub OB Sokol Pezinok 8644323 Áno 21.08.2017

M 70- A (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Meriač ZMT4205 Klub OB Martin 416723 Áno 03.09.2017

M -10 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 03.09.2017
Eli Valach SPE07AC Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 30.08.2017
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Áno 04.09.2017

M -10 R (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Šimon Sohler RBK1401 Klub orientačných športov Ružomberok 2031326 Áno 03.09.2017
Matúš Chvojka ZMT0801 Klub OB Martin Áno 03.09.2017
Milan Trenčan ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066961 Áno 01.09.2017
Jelisej Kuzmin ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066966 Áno 01.09.2017
Simon Zajac ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066965 Áno 01.09.2017
Šimon Patráš ŠK HADVEO Banská Bystrica Áno 01.09.2017
Daniel Jadroň ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066974 Áno 01.09.2017
Jakub Polakovič Slávia Žilinská univerzita 2008505 Áno 04.09.2017

W -10 C (3)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ella Michaela Patrášová HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 889284 Áno 01.09.2017
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 03.09.2017
Hana Šipošová SPE09AC Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 03.09.2017

W -10 R (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Paulína Šoltésová KOB Čingov Spišská Nová Ves 416711 Áno 04.09.2017
Mária Sohlerová RBK1551 Klub orientačných športov Ružomberok 2031336 Áno 03.09.2017
Anna Macháčková SKS1151 Športový klub Sandberg 2079540 Áno 02.09.2017
Viktoriya Valyavka Slávia Žilinská univerzita 502259 Áno 04.09.2017
Maja Volkova Slávia Žilinská univerzita 502260 Áno 04.09.2017

N (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Simona Ceranová Klub OB Kysak 416706 Áno 04.09.2017
Katarína Perátová KYS0251 Klub OB Kysak 416736 Áno 04.09.2017
Andrea Porubská TNR7651 ŠK Triturus Nitra 406967 Áno 04.09.2017
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno 04.09.2017
Monika Rigasova Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 03.09.2017
Matej Trepáč VZA9604 Slávia Žilinská univerzita 2061795 Áno 04.09.2017
Ivan Trepáč VZA70AB Slávia Žilinská univerzita 2027221 Áno 04.09.2017

K3 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ľudovít Pavela Klub OB Kysak 682684 Áno 04.09.2017
Peter Porubský TNR0001 ŠK Triturus Nitra 2032166 Áno 04.09.2017
Zuzana Sleziaková VIA9251 Viatoris 416719 Áno 24.08.2017
Miroslav Hríbik HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2300847 Áno 24.08.2017
Andrea Hríbiková HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066979 Áno 24.08.2017

W 65- A (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Viola Juhasová ZMT5251 Klub OB Martin 416516 Áno 03.09.2017
Darina Polónyiová VZA4850 Slávia Žilinská univerzita 416514 Áno 04.09.2017

M 21- D (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Philip Stubna RBA9304 TJ Rapid Bratislava 1399407 Áno 04.09.2017
Matej Ďuriš VIA8601 Viatoris 7206542 Áno 24.08.2017
Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 30.08.2017
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 21.08.2017
Tomáš Sokolík SPE9109 Klub OB Sokol Pezinok 219111 Áno 27.08.2017

W 21- D (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Barbora Charvátová SPE9052 Klub OB Sokol Pezinok 406928 Áno 21.08.2017
Vladimíra Kutajová VZA93AA Slávia Žilinská univerzita 416597 Áno 04.09.2017