Prihlášky

Preteky: Jesenná cena Rapidu 12. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 (08.10.2017)

Počet prihlásených: 161

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-     

M -10 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095953 Áno 02.10.2017
Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116472 Áno 02.10.2017
Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 2111798 Áno 03.10.2017
Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 219138 Áno 02.10.2017
Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 2111075 Áno 01.10.2017
Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 2049999 Áno 24.09.2017

M -12 (8)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078492 Áno 02.10.2017
Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067242 Áno 02.10.2017
Tristan Sýkora FBA0602 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099592 Áno 02.10.2017
Samuel Hostačný SPE0501 Klub OB Sokol Pezinok 406927 Áno 01.10.2017
Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 1407857 Áno 01.10.2017
Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 2111071 Áno 01.10.2017
Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 219102 Áno 02.10.2017
Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 2043831 Áno 01.10.2017

M -14 (10)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 1407840 Áno 01.10.2017
Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 406936 Áno 02.10.2017
Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 416725 Áno 02.10.2017
Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 1407838 Áno 01.10.2017
Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 2111091 Áno 01.10.2017
Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 406970 Áno 01.10.2017
Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 2028796 Áno 29.09.2017
Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 2049991 Áno 24.09.2017
Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 2118103 Áno 01.10.2017
Michal Pajtáš SKS03AC Športový klub Sandberg 2079539 Áno 29.09.2017

M -16 (6)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 434810 Áno 03.10.2017
Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 1407849 Áno 01.10.2017
Adam Havlík SPE0201 Klub OB Sokol Pezinok 1407834 Áno 01.10.2017
Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 232012 Áno 28.09.2017
Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 2028797 Áno 29.09.2017
Matej Kukurugya SKS0103 Športový klub Sandberg 2049990 Áno 24.09.2017

M -18 (1)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 416125 Áno 28.09.2017

M 19- (11)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 886720 Áno 04.10.2017
Martin Bejdák RBA9605 TJ Rapid Bratislava 434830 Áno 03.10.2017
Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 2090843 Áno 02.10.2017
Olexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 502256 Áno 03.10.2017
Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 219144 Áno 01.10.2017
Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 1407842 Áno 01.10.2017
Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 2088725 Áno 01.10.2017
Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 2027943 Áno 30.09.2017
Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 2049993 Áno 02.10.2017
Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 7209462 Áno 30.09.2017
Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 2095924 Áno 24.09.2017

M 40- (14)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 435206 Áno 02.10.2017
Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1771226 Áno 02.10.2017
Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078490 Áno 02.10.2017
Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078497 Áno 02.10.2017
Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078495 Áno 02.10.2017
Michal Patassi FBA17AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104622 Áno 02.10.2017
Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 46281 Áno 02.10.2017
Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 1407861 Áno 02.10.2017
Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 406930 Áno 01.10.2017
Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 1407847 Áno 01.10.2017
Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 2043834 Áno 01.10.2017
Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 8655 Áno 28.09.2017
Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 2027941 Áno 29.09.2017
Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 2049992 Áno 24.09.2017

M 55- (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 307359 Áno 03.10.2017
Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2079503 Áno 02.10.2017
Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406974 Áno 02.10.2017
Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406913 Áno 02.10.2017
Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095951 Áno 02.10.2017
Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 1407867 Áno 01.10.2017
Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 219143 Áno 02.10.2017
Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102809 Áno 29.09.2017
Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 2042534 Áno 28.09.2017

N (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Martina Nemeth TJ Slávia Farmaceut Bratislava Áno 07.10.2017
Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 406979 Áno 02.10.2017
Zuzka Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 406924 Áno 01.10.2017
Timotej Lučenič SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111076 Áno 02.10.2017
Viera Hojková SPE7152 Klub OB Sokol Pezinok 435207 Áno 01.10.2017
Marek Tvrdý Športový klub Sandberg 2114236 Áno 01.10.2017
Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 2079535 Áno 29.09.2017
Viktória Kostercová SKS02AB Športový klub Sandberg 2079540 Áno 24.09.2017
Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 2079536 Áno 29.09.2017

Open (15)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 9753101 Áno 02.10.2017
Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 533301 Áno 02.10.2017
Agnesa Miklušová FBA7852 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 1780120 Áno 02.10.2017
Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20672595 Áno 02.10.2017
Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067244 Áno 02.10.2017
Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2095943 Áno 07.10.2017
Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103272 Áno 02.10.2017
Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2103265 Áno 02.10.2017
Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104621 Áno 02.10.2017
Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116442 Áno 02.10.2017
Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 219137 Áno 01.10.2017
Ľubka Ježíková Klub OB Sokol Pezinok 2111080 Áno 01.10.2017
Miška Zedníčková Klub OB Sokol Pezinok 2111077 Áno 02.10.2017
Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 406963 Áno 02.10.2017
Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 416749 Áno 02.10.2017

RD (18)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2116441 Áno 02.10.2017
Michal Spišiak FBA1102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088147 Áno 02.10.2017
Katarína Spišiaková FBA0851 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088171 Áno 02.10.2017
Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 4143 Áno 02.10.2017
Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2096213 Áno 07.10.2017
Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067266 Áno 02.10.2017
Viktoriya Valyavka Slávia Žilinská univerzita 502259 Áno 03.10.2017
Maja Volkova Slávia Žilinská univerzita 502260 Áno 03.10.2017
Viktor Ježík SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111079 Áno 01.10.2017
Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 2111078 Áno 01.10.2017
Matúš Zedníček SPE Klub OB Sokol Pezinok 416594 Áno 01.10.2017
Samuel Butaš SPE09AA Klub OB Sokol Pezinok 1407859 Áno 02.10.2017
Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 307272 Áno 01.10.2017
Lucia Kováčová ŠK VAZKA Bratislava 442600 Áno 01.10.2017
Ema Jonášová SKS0951 Športový klub Sandberg 2049987 Áno 30.09.2017
Teodorka Mravíková SKS0752 Športový klub Sandberg 2049982 Áno 29.09.2017
Maťko Jánoš SKS17AC Športový klub Sandberg 2079538 Áno 28.09.2017
Patrik Gross SKS09AD Športový klub Sandberg 2079537 Áno 29.09.2017

W -10 (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Eliška Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 416720 Áno 02.10.2017
Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 219131 Áno 01.10.2017
Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 2050000 Áno 24.09.2017
Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 2049981 Áno 02.10.2017
Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 2049994 Áno 24.09.2017

W -12 (7)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104581 Áno 02.10.2017
Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104582 Áno 02.10.2017
Petra Kurucová SPE0651 Klub OB Sokol Pezinok 1407845 Áno 01.10.2017
Paulína Fitzová SPE0652 Klub OB Sokol Pezinok 2111074 Áno 01.10.2017
Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 2111073 Áno 01.10.2017
Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 2102852 Áno 29.09.2017
Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 2028798 Áno 29.09.2017

W -14 (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 1407844 Áno 01.10.2017
Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 406940 Áno 01.10.2017
Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 406925 Áno 01.10.2017
Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 1407843 Áno 01.10.2017
Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 2111093 Áno 02.10.2017
Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 2043832 Áno 01.10.2017
Katarína Mravíková SKS0451 Športový klub Sandberg 2049983 Áno 29.09.2017
Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 2049997 Áno 24.09.2017
Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 2079533 Áno 28.09.2017

W -16 (4)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava Áno 02.10.2017
Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078491 Áno 02.10.2017
Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2104620 Áno 02.10.2017
Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok 2111072 Áno 01.10.2017

W -18 (2)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2067269 Áno 02.10.2017
Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 53178 Áno 28.09.2017

W 19- (13)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 533303 Áno 02.10.2017
Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2111086 Áno 02.10.2017
Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2099593 Áno 02.10.2017
Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 7207885 Áno 02.10.2017
Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 Áno 01.10.2017
Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 1407869 Áno 30.09.2017
Lenka Jablonovská SPE9063 Klub OB Sokol Pezinok 2008513 Áno 02.10.2017
Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 5576 Áno 01.10.2017
Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 2111094 Áno 02.10.2017
Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 338220 Áno 02.10.2017
Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 307356 Áno 28.09.2017
Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 2027945 Áno 30.09.2017
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg 2102783 Áno 24.09.2017

W 40- (9)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2092412 Áno 02.10.2017
Petra Kotuliaková FBA7552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Áno 02.10.2017
Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 7200270 Áno 03.10.2017
Eva Kurucová SPE7151 Klub OB Sokol Pezinok 1407846 Áno 01.10.2017
Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 2043833 Áno 01.10.2017
Marta Jonášová SKS6951 Športový klub Sandberg 2049988 Áno 30.09.2017
Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 2028800 Áno 29.09.2017
Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 2028799 Áno 24.09.2017
Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 2049995 Áno 24.09.2017

W 55- (5)

Pretekár Reg. číslo Klub SportIdent Etapy (E1) Dátum prihlášok
Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 362807 Áno 02.10.2017
Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 416515 Áno 02.10.2017
Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 1400941 Áno 07.10.2017
Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 53793 Áno 28.09.2017
Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 307295 Áno 28.09.2017