Výsledky

Preteky: Jesenná cena Rapidu 12. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017

Etapa: Jesenná cena Rapidu 12. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 - E1 (08.10.2017)

Kategórie

M -10      M -12      M -14      M -16      M -18      M 19-      M 40-      M 55-      N          Open       RD         W -10      W -12      W -14      W -16      W -18      W 19-      W 40-      W 55-      G-SKY      G-STI      G-ZZ      

M -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jakub Brňák SKS0701 Športový klub Sandberg 15:39
2 Daniel Ondovčík SPE0801 Klub OB Sokol Pezinok 16:38 + 0:59
3 Matúš Mikloš SPE0702 Klub OB Sokol Pezinok 18:22 + 2:43
4 Maksym Volkov VZA0701 Slávia Žilinská univerzita 21:40 + 6:01
5 Maroš Golian FBA0702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:32 + 12:53
6 Andrej Borský FBA0703 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 36:54 + 21:15

M -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Zedníček SPE0603 Klub OB Sokol Pezinok 22:54
2 Tomáš Syrový SPE0601 Klub OB Sokol Pezinok 27:04 + 4:10
3 Karol Paluska FBA0601 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:30 + 5:36
4 Lukáš Kapusta SPE0602 Klub OB Sokol Pezinok 31:40 + 8:46
5 Ondrej Kováč VBA0601 ŠK VAZKA Bratislava 38:18 + 15:24
6 Ján Koman FBA0504 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:05 + 28:11
7 Ondrej Pařízek XXX 68:38 + 45:44

M -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Mikloš SPE0401 Klub OB Sokol Pezinok 25:03
2 Tibor Fedor SPE0303 Klub OB Sokol Pezinok 26:27 + 1:24
3 Nicholas Ditri SPE0304 Klub OB Sokol Pezinok 27:36 + 2:33
4 Šimon Kukurugya SKS0402 Športový klub Sandberg 28:51 + 3:48
5 Michal Pajtáš SKS03AC Športový klub Sandberg 46:29 + 21:26
6 Michal Balogh SKS0301 Športový klub Sandberg 47:09 + 22:06
7 Andrej Hojko SPE0404 Klub OB Sokol Pezinok 51:39 + 26:36
8 Jakub Fraňo SPE0302 Klub OB Sokol Pezinok 56:25 + 31:22
9 Tomáš Zedníček SPE0405 Klub OB Sokol Pezinok 88:14 + 63:11
M.S. Tomáš Tvrdý SKS0201 Športový klub Sandberg 47:58

M -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Matúš Topor SPE0102 Klub OB Sokol Pezinok 37:01
2 Michal Schenk RBA0201 TJ Rapid Bratislava 47:25 + 10:24
3 Matej Navrátil VBA0201 ŠK VAZKA Bratislava 49:55 + 12:54
3 Matúš Balogh SKS0101 Športový klub Sandberg 49:55 + 12:54

M -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Adam Navrátil VBA9901 ŠK VAZKA Bratislava 53:44

M 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Radoslav Jonáš SKS6902 Športový klub Sandberg 57:51
2 Peter Mižúr FBA9101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:38 + 0:47
3 Filip Kubina SKS8901 Športový klub Sandberg 58:59 + 1:08
4 Martin Jonáš BBA9601 KOBRA Bratislava 59:11 + 1:20
5 Dominic Ditri SPE0002 Klub OB Sokol Pezinok 59:46 + 1:55
6 Miroslav Papuga TKE9002 Klub OB ATU Košice 63:52 + 6:01
7 Matúš Šimo SPE0107 Klub OB Sokol Pezinok 66:08 + 8:17
8 Marian Dávidík BBA7713 KOBRA Bratislava 69:30 + 11:39
9 Alexander Volkov VZA8002 Slávia Žilinská univerzita 69:55 + 12:04
10 Peter Vorlíček SKS7501 Športový klub Sandberg 93:14 + 35:23
11 Marek Urban SKS7401 Športový klub Sandberg 102:48 + 44:57
12 Michal Tomašovič SPE8902 Klub OB Sokol Pezinok 115:15 + 57:24

M 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Rostislav Navrátil VBA6601 ŠK VAZKA Bratislava 43:17
2 Jozef Fedor SPE5701 Klub OB Sokol Pezinok 44:18 + 1:01
3 Milan Kováč VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 48:23 + 5:06
4 Peter Hojko SPE7001 Klub OB Sokol Pezinok 55:46 + 12:29
5 Richard Balogh SKS6901 Športový klub Sandberg 58:04 + 14:47
6 Martin Borský FBA7704 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:47 + 15:30
7 Rastislav Mikluš FBA7702 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 62:18 + 19:01
8 Ivan Kotuliak FBA7402 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 63:50 + 20:33
9 Michal Patassi FBA17AB TJ Slávia Farmaceut Bratislava 70:00 + 26:43
10 Ladislav Kasza FBA7102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:03 + 27:46
11 Štefan Brňák SKS7601 Športový klub Sandberg 75:19 + 32:02
12 Andrej Mikloš SPE7503 Klub OB Sokol Pezinok 76:39 + 33:22
13 Milan Nechuta XXX 79:13 + 35:56
14 Jozef Paluska FBA7401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 94:32 + 51:15

M 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ivan Repáč EBB5901 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 32:51
2 Ivan Oravec SPE5502 Klub OB Sokol Pezinok 40:00 + 7:09
3 Milan Petrinec RBA5802 TJ Rapid Bratislava 43:38 + 10:47
4 Ján Mižúr FBA5501 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 44:02 + 11:11
5 Vladimír Grauzel FBA5101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:36 + 15:45
6 Pavol Poláček SPE5501 Klub OB Sokol Pezinok 53:34 + 20:43
7 Jozef Fekiač VBA5801 ŠK VAZKA Bratislava 55:39 + 22:48
8 Viktor Mikluš FBA5201 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 58:02 + 25:11
9 Oldřich Denemarek BBM 60:15 + 27:24
10 Ján Nebeský FBA4101 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:10 + 41:19

N

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Viktória Kostercová SKS02AB Športový klub Sandberg 27:38
2 Zuzka Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 28:44 + 1:06
3 Kristína Stohl XXX 30:36 + 2:58
4 Viera Hojková SPE7152 Klub OB Sokol Pezinok 35:37 + 7:59
5 Oliver Gross SKS0404 Športový klub Sandberg 38:23 + 10:45
6 Monika Rigasová SPE Klub OB Sokol Pezinok 38:39 + 11:01
7 Pavol Rybár XXX 39:06 + 11:28
8 Martina Nemeth FBA TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:10 + 13:32
9 Edita Máčajová XXX 41:55 + 14:17
10 Jana Pařízková XXX 43:06 + 15:28
11 Barbora Grossová SKS80AB Športový klub Sandberg 46:42 + 19:04
12 Patrik Schnitzer XXX 49:46 + 22:08
13 Radka Repacova XXX 49:53 + 22:15
14 Simona Miklušová FBA0752 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 65:09 + 37:31
15 Timotej Lučenič SPE Klub OB Sokol Pezinok 77:27 + 49:49
Matej Šurka XXX DISK
Marek Tvrdý SKS Športový klub Sandberg DISK

Open

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Peter Karch SPE Klub OB Sokol Pezinok 36:04
2 René Vrábeľ XXX 37:51 + 1:47
3 Tibor Novosad FBA7103 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:56 + 2:52
4 Ivan Butaš SPE7201 Klub OB Sokol Pezinok 41:34 + 5:30
5 Marek Vaňo XXX 42:44 + 6:40
6 Miška Zedníčková SPE Klub OB Sokol Pezinok 44:33 + 8:29
7 Marek Koman FBA7905 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:41 + 9:37
8 Marianna Patassiová FBA7351 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 48:42 + 12:38
9 Martin Németh FBA7802 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 49:42 + 13:38
10 Lea Simaichlová FBA8255 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 51:28 + 15:24
11 Kristína Komanová FBA7853 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:34 + 21:30
12 Natália Sulanová SPE Klub OB Sokol Pezinok 59:22 + 23:18
13 Zuzana Dávidíková BBA8251 KOBRA Bratislava 60:49 + 24:45
14 Roman Kučera PEZ6401 Klub OB AŠK Pezinok 62:29 + 26:25
15 Agnesa Miklušová FBA7852 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 71:43 + 35:39
16 Silvia Kutišová SPE Klub OB Sokol Pezinok 77:22 + 41:18
17 Ida Herna FBA7253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 78:30 + 42:26
18 Ĺubka Ježíková SPE Klub OB Sokol Pezinok 84:26 + 48:22
19 Miroslava Ženišová FBA8254 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 111:22 + 75:18
20 Katarína Medveďová XXX 112:27 + 76:23
Žofia Pohronská XXX DISK

RD

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michal Spišiak FBA1102 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:55
2 Katarína Spišiaková FBA0851 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 20:35 + 1:40
3 Filip Kniž XXX 21:21 + 2:26
4 Andrej Havlík SPE09AB Klub OB Sokol Pezinok 24:54 + 5:59
5 Samuel Butaš SPE09AA Klub OB Sokol Pezinok 24:58 + 6:03
6 Maja Volkova VZA Slávia Žilinská univerzita 25:31 + 6:36
7 Viktoriya Valyavka VZA Slávia Žilinská univerzita 25:52 + 6:57
8 Matúš Vaňo XXX 27:50 + 8:55
9 Barbora Borská FBA1052 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:28 + 9:33
10 Natália Styková FBA1051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 31:32 + 12:37
11 Teo Martin Németh FBA1005 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 32:35 + 13:40
12 Viktor Ježík SPE Klub OB Sokol Pezinok 35:01 + 16:06
13 Matúš Zedníček SPE Klub OB Sokol Pezinok 35:03 + 16:08
14 Sára Borská FBA0951 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:53 + 16:58
15 Alexik Slatinsky SLT 38:22 + 19:27
15 Maximko Slatinsky SLT 38:22 + 19:27
17 Emma Miklošová SPE Klub OB Sokol Pezinok 40:25 + 21:30
18 Patrik Gross SKS09AD Športový klub Sandberg 40:58 + 22:03
19 Martin Marian Jánoš SKS17AC Športový klub Sandberg 43:29 + 24:34
20 Edita Máčajová XXX 46:02 + 27:07
21 Mikuláš Šóš XXX 61:07 + 42:12
Ella Zimerman XXX DISK

W -10

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Lucia Vorlíčková SKS0851 Športový klub Sandberg 20:26
2 Diana Brňáková SKS0952 Športový klub Sandberg 20:38 + 0:12
3 Kristína Toporová SPE0751 Klub OB Sokol Pezinok 20:42 + 0:16
4 Adela Rohaľová SKS0852 Športový klub Sandberg 20:46 + 0:20
5 Eliška Fedorová SPE Klub OB Sokol Pezinok 28:29 + 8:03

W -12

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Gabriela Ježíková SPE0551 Klub OB Sokol Pezinok 20:45
2 Adriana Repáčová EBB0552 TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 26:40 + 5:55
3 Zora Baloghová SKS0751 Športový klub Sandberg 32:25 + 11:40
4 Rebecca Herna FBA0553 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 33:18 + 12:33
5 Nicole Herna FBA0552 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 42:12 + 21:27

W -14

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Ema Havlíková SPE0451 Klub OB Sokol Pezinok 29:47
2 Eva Ondovčíková SPE0358 Klub OB Sokol Pezinok 30:25 + 0:38
3 Nina Kutišová SPE0353 Klub OB Sokol Pezinok 32:35 + 2:48
4 Natália Ježíková SPE0454 Klub OB Sokol Pezinok 36:57 + 7:10
5 Karolína Toporová SPE0452 Klub OB Sokol Pezinok 38:43 + 8:56
6 Ivona Rohaľová SKS0453 Športový klub Sandberg 54:25 + 24:38
7 Ema Honzírková SKS0351 Športový klub Sandberg 55:14 + 25:27
8 Žofia Kováčová VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 58:12 + 28:25

W -16

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Michaela Patassiová FBA0252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:05
2 Katarína Palusková FBA0251 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 50:23 + 12:18
Klára Kapustová SPE0253 Klub OB Sokol Pezinok DISK

W -18

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tereza Pružincová FBA0053 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 39:17
2 Adéla Navrátilová VBA0251 ŠK VAZKA Bratislava 49:02 + 9:45

W 19-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Jana Styková FBA8051 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 46:38
2 Monika Molnárová BBA9451 KOBRA Bratislava 49:39 + 3:01
3 Andrea Poštulková VZA9351 Slávia Žilinská univerzita 50:41 + 4:03
4 Ela Sedileková HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 52:02 + 5:24
5 Veronika Vachová SPE8551 Klub OB Sokol Pezinok 54:02 + 7:24
6 Barbora Šmelíková VBA6951 ŠK VAZKA Bratislava 56:26 + 9:48
7 Monika Urbanová SKS7751 Športový klub Sandberg 59:28 + 12:50
8 Lucia Ondovčíková SPE0051 Klub OB Sokol Pezinok 65:18 + 18:40
9 Daniela Ondovčíková SPE7852 Klub OB Sokol Pezinok 67:41 + 21:03
10 Simone Skrúcaná VBA9151 ŠK VAZKA Bratislava 68:19 + 21:41
11 Ľubica Toporová SPE7552 Klub OB Sokol Pezinok 76:24 + 29:46
12 Katarína Sýkorová FBA8253 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 85:19 + 38:41
Katarína Kotrlová SKS9051 Športový klub Sandberg DISK

W 40-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Denysenko VZA6151 Slávia Žilinská univerzita 44:36
2 Alena Nechutova XXX 50:52 + 6:16
3 Martina Brňáková SKS7752 Športový klub Sandberg 51:02 + 6:26
4 Petra Rebrová FBA7252 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:10 + 9:34
5 Irena Peřinková BBM 59:02 + 14:26
6 Katarína Kováčová VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 61:13 + 16:37
7 Katarína Baľová SKS7551 Športový klub Sandberg 62:40 + 18:04
8 Ĺubica Slatinská SLT 69:52 + 25:16
9 Hana Baloghová SKS6551 Športový klub Sandberg 81:29 + 36:53

W 55-

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Katarína Daříčková FBA5551 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 38:04
2 Maya Karovic SPE5851 Klub OB Sokol Pezinok 41:18 + 3:14
3 Jela Navrátilová VBA4451 ŠK VAZKA Bratislava 44:53 + 6:49
4 Marie Fraňová SPE5051 Klub OB Sokol Pezinok 46:03 + 7:59
5 Mária Fekiačová VBA5851 ŠK VAZKA Bratislava 52:46 + 14:42

G-SKY

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Tamara Miklušová RBA0252 TJ Rapid Bratislava 18:49
2 Tereza Miklušová RBA9952 TJ Rapid Bratislava 18:57 + 0:08
3 Veronika Jánošová SKS0151 Športový klub Sandberg 28:46 + 9:57
4 Lenka Okasová S6A 37:35 + 18:46
5 Katarína Pajtášová SKS0152 Športový klub Sandberg 42:21 + 23:32
6 Helena Kukuľová K5A 42:23 + 23:34
7 Veronika Mandalíková G2D 58:30 + 39:41
8 Tamara Miková G1B 59:52 + 41:03
9 Viky Novotná G4D 63:14 + 44:25
10 Sára Kuťková O8A 68:32 + 49:43
11 Jana Šándorová G4D 77:05 + 58:16
12 Andrea Tureničová G2B 83:03 + 64:14
13 Simona Dubeková G4C 91:36 + 72:47
14 Lenka Vlčková G2D 127:49 + 109:00
15 Dinara Gafurová G3B 133:47 + 114:58

G-STI

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Andrej Dubovský PEZ9901 Klub OB AŠK Pezinok 26:47
2 Matej Urban SKS0102 Športový klub Sandberg 28:02 + 1:15
3 Samuel Rybár RBA9801 TJ Rapid Bratislava 29:23 + 2:36
4 Michal Paško RBA9903 TJ Rapid Bratislava 44:18 + 17:31
5 Tomáš Sásik G4B 46:49 + 20:02
6 Juraj Polák O8A 47:58 + 21:11
7 Tomáš Briška G1B 52:07 + 25:20
8 Jakub Ďuriš RBA0103 TJ Rapid Bratislava 54:12 + 27:25
9 Juraj Glatz G2C 55:58 + 29:11
10 Jakub Kuhn S6A 57:01 + 30:14
11 Matej Šimko G4B 62:52 + 36:05
12 Martin Šimo K5A 65:30 + 38:43
13 Hudsovský Hudsovkský G1A 66:15 + 39:28
14 Matúš Slyško G2B 75:14 + 48:27
15 Adam Pauelen G1A 78:42 + 51:55
16 Medvedský G1A 81:43 + 54:56
17 Šurka G1A 90:24 + 63:37
18 Matúš Zelko K5A 97:50 + 71:03
19 Matúš Obernauer S6A 115:14 + 88:27
20 Jakub Filo G2C 149:54 + 123:07

G-ZZ

Miesto Pretekár Reg. číslo Klub Čas Strata
1 Maximilián Kubik RBA0303 TJ Rapid Bratislava 14:57
2 Viktor Kotuliak FBA0401 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:12 + 3:15
3 Jakub Hummel RBA0304 TJ Rapid Bratislava 18:17 + 3:20
4 Tomáš Kasza FBA0503 TJ Slávia Farmaceut Bratislava 18:19 + 3:22
5 Ela Vojtková RBA0254 TJ Rapid Bratislava 23:40 + 8:43
6 Michaela Jančovičová RBA0253 TJ Rapid Bratislava 25:39 + 10:42
7 Filip Prutkay S2A 28:21 + 13:24
8 Tomáš Kováč P1B 31:16 + 16:19
9 Michal Urban SKS0401 Športový klub Sandberg 33:21 + 18:24
10 Jakub Šiagi P1A 35:14 + 20:17
11 Matúš Sevček S2A 36:25 + 21:28
12 Dominik Csevi S2A 37:02 + 22:05
13 Vaško P1B 40:24 + 25:27
14 Matej Čutka P1B 42:55 + 27:58
15 Damián Mikoláš P1B 44:11 + 29:14
16 Jakub Poliačik S2A 66:31 + 51:34